Підрозділи фактичних перевірок Державної податкової служби України цього року отримали понад 700 скарг від громадян через невидачу фіскального чека. Про це повідомляє пресслужба ДПС.
Громадяни масово скаржаться на невидачу фіскальних чеків — Податкова
На що скаржаться
Більшість громадян повідомляють про нероздрукування і невидачу покупцям розрахункового документа (чека). «З цього питання надійшло 300 скарг, або 45% від загальної кількості», — йдеться в повідомленні.
Водночас із фактами порушення вимог законодавства щодо реалізації підакцизних товарів надійшло 140 скарг (20%), про звільнення від зобов'язань трудових відносин — 260 (30%).
Читайте також: «РРО в смартфоні»: хто, коли і як буде їх використовувати
У Податковій нагадали, що звернення громадян є підставою для проведення фактичної перевірки відповідно до Податкового кодексу.
Також закликали суб'єктів господарювання в обов'язковому порядку виконувати вимоги законодавства України в частині застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, реалізації підакцизної продукції та трудових відносин.
Нагадаємо
- З 1 серпня бізнес може використовувати програмні РРО замість традиційних касових апаратів.
- Отримати програмні РРО від ДПС можна безкоштовно. Встановити їх можна на смартфон, планшет, комп'ютер або інший пристрій, що має ОС Android і Windows і підключено до інтернету.
Коментарі - 31