З 7 квітня платіжні термінали Укрпошти зможуть приймати картки Простір. Про це йдеться у листі НБУ, підписаному директором департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Олексієм Шабаном.
Укрпошта дозволила розраховуватись картками НПС «Простір»
![З 7 квітня платіжні термінали Укрпошти зможуть приймати картки Простір.](/img/2020/43163177/76a05950f641e5b52589fe6107175ffa.jpeg?1586262544)
Завдяки Укрпошті кількість POS терміналів, які приймають картки НПС «Простір», збільшиться більш ніж на 5 тис.
«Це дасть змогу забезпечити можливість здійснення розрахунків з використанням карток національної платіжної системи «Простір» у 99% POS терміналів в Україні», — зазначається в листі.
Що таке Простір
Простір — це національна платіжна система України. Наразі випущено понад 625 тис. карток Простір.
Де зараз можна використовувати картку
За підсумками 2019 року власники карток Простір мали змогу знімати гроші у близько 17 тисячах банкоматів в Украні. Це 87% від їхнього загального числа.
Також, як повідомляв «Мінфін», минулого року власники платіжних карток Простір отримали можливість здійснювати розрахунки за товари та послуги в мережі Інтернет на сайтах, які використовують сервіс Liqpay.
Коментарі - 11
7% именно через сервера визы со страховкой и прочим, а не по межбанковским костылям и тем же протоколам НПС ПРОСТОР.
Или ты думаешь что кидая с карты приват на приват виза/мк участвует?
Ну без страховки или по дебетками кидать(не будем считать 1-2% за зачисление) то будет 2-3%, и эм-ням-ням-кхе мы тут чот ошиблись ожидайте полгода на оспор.
Как хорошо что НБУ не интересуется мнением убогих, что нада 2% МПС отдавать непонятно за что.
Если думаешь что сейчас все транзакции меж разными банками идут через визу/мк кроме проверки баланса, успехов, лол. Хочешь визу/мк окей, отслюнявь мннималку за обслуживание карт, а за премиум так еще больше. Только отдельный процессинг или общий что-то позволяет экономить. А так это никак не дешевый инструмен если юзать их для снятия с банкомата и все.