ЖК Озерний гай Гатне

Зв'язатися

Цена за м2

від 12 186 грн

Статус

будується

Термін здачі

Будинки №2, №3, №4: завершення будівництва – IV квартал 2017 року Будинок №5: завершення будівництва – II квартал 2018 року Будинок №6: завершення будівництва - II квартал 2019 року

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Теремки

Інша інфраструктура

ЖК розташований на 3-му км автомагістралі Київ-Одеса. Від станції "Виставковий центр" щодня курсують маршрутні таксі № 723, 427. Автомобілем можна дістатися столиці за 10 хв.

Адреса

Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Гатне

Сайт

www.ozernyi-gatne.com.ua

Опис ЖК Озерний гай Гатне

Житловий комплекс «Озерний гай Гатне» – один із наймасштабніших проектів компанії «Інтергал-Буд». На території площею понад 48 га заплановане зведення 49 будинків від 4 до 10 поверхів, а також дитячого садка з класами початкової школи, фітнес-центру з басейном, медичної клініки, оздоровчого центру, ресторану з власною терасою, безлічі дитячих і спортивних майданчиків. Вперше житловий комплекс має власні озера з пляжами! Тут можна з комфортом відпочити на березі мальовничих озер із лебедями, прогулятися впорядкованими алеями, запросити друзів на барбекю. Потенційним покупцям пропонується широкий вибір планувальних рішень, а також можливість придбання квартири з ремонтом «під ключ». Крім того, є варіант дворівневої квартири з чудовими краєвидами на комплекс і озера.

Площа земельної ділянки: 48 га

Кількість будинків: 49

Кількість квартир: 6870

Поверховість: 4-10

Площа квартир: 33-151,18 кв. м

Будинок №1: заселено

 

checked Created with Sketch.

Заявка успешно отправлена

В ближайшее время застройщик свяжется с Вами