Корупція від Київміськбуд.

Nataliya Ganzenko Nataliya Ganzenko
25 травня 2019, 17:55
Сьогодні планувала купити паркомісце на пр.Палладіна, 25а (номер 9) У відділі продажу на
ЖК «НОВОМОСТИЦЬКО-ЗАМКОВЕЦЬКИЙ» менеджер Тетяна перед підписанням документів по купівлі заявила, що анонсована по тел ціни в 102 тис грн не буде. Ціна буде близько 140 тис і в базі невірна ціна (в базі Київміськбуд ціна також 120 тис (-15%) =102 тис.) На прохання підтвердити ціну мені відмовили. Це моя 2га спроба придбати паркомісце. Першого разу після підписання наміру про купівлю іншого 11 місця за цією ж адресою за 172 тис, із Київміськбуд передзвонили і сказали, що місце продане і це помилка. Фактично, місце було продане суттєво дешеве (близько 130 тис). Тобто, я розумію, що 9 місце за 102 тис або менші кошти таки буде реалізоване. Звісно не мені. Бо я купую тільки прозоро. Виглядає на те, що продавати прозоро середній ланці керівництва Київмісьбуда фінансово не цікаво і що Тетяні повідомили ім'я людини, для якої тримать місце по ціні 102 тис або дешевше. Надзвичайно неприємний випадок. Звісно, що не може йти про прозорі стосунки.

Головна / Всі забудовники / Київміськбуд / Відгуки / Корупція від Київміськбуд.