Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
4 (не зарахована)
swetrad
19 грудня 2019, 19:53
Відділення за адресою: Луцьк, вул. Шевченко, 18
Автомобіль був застрахований по повному КАСКО, після того як стався страховий випадок, компанія довго «думала», значно довше ніж озвучує, але на щастя все-таки заплатили, правда сума виплати була меншою ніж ми очікували.
puioice
16 листопада 2019, 10:29
Відділення за адресою: Житомир, вул. Лесі Українки, 33
Страховая компания в принципе хорошая. Выплачивают в полном объёме, хотя подробностей не знаю, так как деньги перечисляли на СТО официального дилера. Может если бы просил на руки, то были бы проблемы. Есть неприятный осадок по обслуживанию — очень долго ждать своего агента в офисе, так ещё и все бумаги заполнять на коленках, вместо того, чтоб приглашать к себе в кабинет
ghzyd
13 вересня 2019, 20:30
Відділення за адресою: Житомир, вул. Лесі Українки, 33
Наталья Коган
29 серпня 2019, 19:05
Жахлива страхова компанія, яка живе за рахунок обманутих людей!!! Подорожуючи в Франції мені стало дуже погано, мене, ледь притомну, з температурою 39.5 забрала швидка. Лікарі надали всі документи з чеками та квитанціями для виплати страховки на суму 180 євро, тому що це страховий випадок. Через це інфекційне захворювання я не полетіла своїм літаком і втратила ще 100 євро. Потім я їхала автобусом, мені знов стало погано… За мною до кордону приїхав чоловік, зупинились в готелі, та викликали швидку — ще мінус 2500 грн.!!! По страховому випадку просила відшкодування тільки за швидку в Франції — 180 євро! І мені прийшла відмова в зв'язку з тим, що в такому стані я не згадала про те, щоб до них зателефонувати!!! А якщо людина вмирає, то там взагалі без варіантів щось отримати!!! Одним словом, якщо хочете, щоб вам оплатили страховий випадок (якщо не дай Бог трапиться), то обирайте іншу страхову компанію!
esarte
23 липня 2019, 14:00
Відділення за адресою: Київська область, Бровари, вул. Гагаріна, 10
Планувала оформити страховку на машину у цій страховій, коли почали рахувати вартість, сума виявилась просто астрономічною. Виявилось, що вони туди включають додаткові послуги, і навіть не повідомляють про це! Мені таке не сподобалось, буду шукати іншу страхову.
1 (не зарахована)
eypcmuod
9 травня 2019, 15:56
Из моего личного опыта скажу так, не советую связываться с ПРОСТО страхование. Моему брату пару недель назад сделали операцию. Они *** такие начали лапшу на уши вешать. Мол неправильный диагноз, почерк неразборчивый, не туда обратились, поздно обратились. Постоянно какие-то отмазки!!! Так ничего и не выплатили.!!!
suadcbu
25 березня 2019, 18:14
2 місяця тому потрапив в ДТП. Винуватець застрахований в цій шарашці. Прийшло на мою пошту повідомлення від цієї страхової, що платити не будемо, так як винуватець керував не на законних підставах. Він мав при собі вод посвідчення, свид. про реєстрацію і страховку, оформлену на цю машину але іншою людиною.
Ksusha1
14 січня 2019, 11:08
Відділення за адресою: Харків, вул. Богдана Хмельницького, 32-А
Страхуюсь по ОСАГО в компании не первый год, отличное обслуживание, адекватные цены. Недавно попала в ДТП и компания виновника ДТП (ХМСК) отказывала в выплате. Пришла в ПРОСТО- страхование за консультацией. Сотрудники все подробно рассказали как действовать и на какие статьи закона опираться. Благодаря квалифицированной консультации сотрудников конфликт удалось решить в мою пользу. Всем рекомендую данную компанию.
moobi5
11 грудня 2018, 11:23
Произошел случай. Грузовик ехал и притормозил резко и задел бампер и крышку багажника. На сегодняшний день возместили ремонт автомобиля. Все очень четко и надежно.
Koramin
5 грудня 2018, 16:59
Більшого розчарування не відчувала! Дитина отримала досить серйозну травму, накладати шви,10 днів лежали в лікарні, ще 10 лікуватись дома-в результаті компенсувати 150 грн.Ще й ДУЖЕ по-хамський розмовляють на гарячій лінії експерти.!!! Треба на таку роботу брати більш стійких психічно людей

, а не таких що кричать в трубку.Краще не звязуватись з такою «компанією»!!! Розвод і розчарування!!!
momvza
14 вересня 2018, 11:28
Застраховал авто по Каско. А банк еще сказал какую именно страховую. мне это сразу не понравилось.Теперь вижу что тупанул, потому что уже 2 месяца они морозяться и не хоятт платить за ремонт автомобиля. Типа та муже были царапины. Еще по телефону общались в грубой форме. Обманщики!!!
subbtROP
22 серпня 2018, 10:48
Тянут с выплатами, хамят, по послднему случаю вообще сказали что это не страховой случай, так как стекло было уже поцарапано. Короче, мягко послали ..., жалко денег и нервов, собираюсь подавать в суд
eraswe
24 травня 2018, 12:51
Развели как лоха!!! Обратился по ОСАГО, так как стукнули меня сзади и поцарапали бампер. Выплату сделали в срок, но заплатили на 1000грн. меньше. Спрашиваю почему так мало, ответили, что сумма и так большая, и обсуждению не подлежит. Придётся доплачивать свои деньги и ехать в ремонт.
Коментарі (1)
nerasfe
22 лютого 2018, 12:21
Был страховой случай в прошлой зимой. Машину занесло в кювет. Все обошлось, все живы и здоровы, машина не сильно пострадала. Пару вмятин небольших и стекло треснуло. Вызвали гаи, все быстро оформили. В бланке все написали и забрали машину не ремонт. Компании все справки передали, выплата была уже через неделю. Спасибо за хорошую работу!!!
massserw
16 січня 2018, 17:38
Хочу сказати велике спасибі за якісну та швидку роботу. На протязі тиждня мені виплатили всю суму. Якщо чесно, то були сумніви, що заплатять, але ваші співробітники спрацювали якісно і професійно.
lens76
22 грудня 2017, 15:46
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 34
Возмущения нет предела!!! Являюсь клиентом Просто страхование с 2014 года. Раньше всегда было хорошее отношение к клиенту. Звонили, мило предлагали программы, скидки, все вроде нормально было. Но с недавних пор в Черкасском офисе стало отвратительное отношение к клиенту. Хамство безразличие помочь клиенту так и прет!!! Особо плакать не буду если поменяю страховую на адекватную.
ewrtcw
20 листопада 2017, 16:04
Оформил полис через интернет. Оплата прошла, но полиса уже5 дней нету. Звонил 2 раза в компанию, трубку никто не брал. А когда соеденили, вообще вырубилось и после этого так и не смог ни с кем связаться. Что эта за страховая такая мутная??? Может разводилы??
Коментарі (1)
meraswe
25 жовтня 2017, 17:42
Уже второй месяц бьюсь об стену, чтобы выплатила мне страховая всю сумму за ремонт автомобиля. Очень медленно работают сотрудники не перезванивают. Приходится все брать в свои руки и шевелить их!!!
Oleh Terekh
13 жовтня 2017, 21:34
Виникла потреба обміняти поліс, який містив опечатку і був куплений в Приватбанку. В банку не відмовились це зробити, але сказали, що під час обміну (близько місяця), я буду без поліса.

Зателефонувавши на гарячу лінію, я зв'язався з керівником департаменту, який організував миттєву заміну поліса за допомогою служби доставки. Також я отримав карту преміум сервісу.
metyj
10 жовтня 2017, 10:24
14 липня 2017р. звернулася із заявою про відшкодування страхової виплати. Терміни вже давно пройшли. На всі мої запитання, відповілиі що у них немає информації від головного офісу. Пишіть скаргу. А останнім часом взагалі не відповідають на дзвінки. Компанія просто жахлива!!!.. Не хочу більше зв'язуватися і нікому не рекомендую!!!
Сторінки: 12345
Реклама