Просто-страхування

Відгук про Просто-страхування

НІКОЛИ НІКОМУ НЕ ПОРАДЖУ

1/5
fit20212021-04-21 20:34:44
25.11.2019 трапилась транспортна пригода, у якій постаждав мій автомобіль VW Golf 2008 р.в… Учасниками автопригоди був підписаний європротокол, яким винна сторона визнала свою провину. Мною були надані усі необхідні документи до страхової компанії (справа №141649, відповідальний Герасимчук Олександр). Також мною було замовлено і проведено незалежну експертизу у присутності предствників СК, яка нарахувала матеріальний збиток у розмірі 32 038,65 грн. Вартість відновлювального ремонту автомобіля за розцінками сервісного центру ТОВ АтлантМ Лепсе складала 47 564,96. На мої прохання пояснити і надати документи, за якими розрахована сумма до виплати, я не отримала ніякої документації. Незважаючи на мої письмові звернення до страхової компанії, з наданням копії експертної оцінки вартості матеріального збитку, страхова компанія 25.02.2020 виплатила на рахунок сервісного центру ТОВ Атлант М Лепсе суму у розмірі 15 551,08 грн без ПДВ (Відшкодування згідно розпорядження 141649 від 25.02.2020), що не дає мені змогу відремонтувати мій автомобіль. Буду звертатись до НБУ і суду.

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано