Відгуки про компанію — 52

BurkotUn2024-03-14 09:46:21
Мав необережність зачепитись бампером. Дуже порадувало, що оформлення страхового випадку та виплата коштів пройшли досить швидко.
1/5
lastivka2024-02-23 18:57:00
В Ск Перша купувала онлайн Зелену карту для виєзду до Польщі. Мало того що на кордоні нереальні черги так ще і не хотіли пропускати з цим полісом! Хтось у вас невірно вказав моє призвище(( Це жах як непрофесійно! Мені довелось терміново оформлювати новий поліс а це і час і витрати і нерви!!!
Ksenia19812024-01-18 11:28:16
Не так давно стала клієнтом цієї страхової. Але вже стався страховий випадок. Оскільки раніше страховки не було, то відразу виникла купа питань що робити в першу чергу. Співробітник компанії все детально пояснив, відповів на всі питання. Дуже дякую за чудовий сервіс.
4/5
Yanina112024-01-05 19:35:32
Я потрапила у дтп. Водій винуватець був застрахований у СК ПЕРША.
я слідувала інструкціям та надала всі належні документи. Проте, відгуки були не дуже приємні, то я не дуже розраховувала на нормальне відшкодування. Рахунок на сто був на 52000, мені нарахували, та виплатили 42000. Загалом, можу подякувати страховій, тому що, більшу частину моїх витрат буде покрито. Калькуляцію надали на електронну адресу, тому що я зробила запит, також на іх ел адресу. ВСЯ процедура зайняла в мене приблизно 5 тижнів. Але я постійно їм телефонувала та питала щодо мого страхового випадку. Дякую.
2/5
nefdsa2023-12-08 11:54:29
Як ви рахуєте збитки? Сума необхідна на ремонт мого авто в рази більша. Подавав запит на надання мені інформації по розрахунку страхового відшкодування, повний ігнор.
Володимир2023-11-22 10:05:03
Маю тут медичнет страхуання, і скажу що тут обслуговування не гірше австрійської уніки. Ввічливі оператори, завжди дуже швидко знаходять ілкаря та швидко висилають ліки. Тільки позитивні враження від цієї компанії
1/5
cigizwag2023-10-19 13:18:43
Не ведитесь на ихнюю страховку по несчасному случаю. Имела наивностт ее оформить и летом укусила за ладыжку какая-то мошкара. Нога болела и опухла. Я им выслала фото. Ведь на сайте написано про такие случаи. И как думаете какофф был их ответ? Вам отказано! У вас просто ноги полные… Нет слов просто…Кому не расскажу все смеются. Мне как бы не до смеха было. Пришлось звонить своему семейному. Хорошо что хоть он помог. Вот страховка подходит к концу и больше не поведусь. Пишу чтобы все знали какие тут «приколисты» а не специалисты.
svir1d2023-06-05 16:50:07
Завжди приємно бути клієнтом СК «Перша», незалежно від того, чи це онлайн-консультація, чи особиста зустріч. В офісі завжди пропонують чай або каву! Співробітники завжди охайні і ввічливі. Персонал відмінний і тримає високу планку обслуговування.
safiylinartem2023-05-31 15:57:08
Маю декілька квартир в столиці та здаю їх в оренду. Вже давно для власного спокою страхую квартири в СК «Перша».

Нещодавно отримав дзвінок від орендарів, які скаржились на появу жовтої плями на стелі ванної кімнати. Ситуація швидко погіршувалась: поки розшукував сусідів, перекривали воду, пляма розширилась до розміру понад метра в діаметрі.

На ранок наступного дня я вирішив зв'язатись з представниками страхової компанії. Після короткого дзвінка до кол-центру, мені надали всю необхідну інформацію щодо оформлення заяви. Співробітники СК «Перша» пояснили процедуру подання заяви, вимоги до документації та відповіли на всі мої питання.

Завдяки оперативності СК «Перша» вже через тиждень отримав компенсацію на відновлення ремонту. Це дозволило швидко виправити пошкодження та відновити стан ванної кімнати. Я був дуже задоволений швидкістю та якістю обслуговування!
azolon3072023-05-26 14:41:35
Я вдячний СК «Перша» за їхню роботу. Я, як новий клієнт, натрапив на цю страхову компанію в Інтернеті, зв'язався з ними і оформив страховку КАСКО. Через 4 місяці відбулося ДТП. Страхова компанія без заперечень і затягувань процесу швидко виплатила за ремонт в автомайстерні. Я залишився задоволеним.

Дякую СК «Перша» за їхню працю.