Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відгуки про компанію — 47

5/5
auavlqdc2023-11-22 10:05:03
Маю тут медичнет страхуання, і скажу що тут обслуговування не гірше австрійської уніки. Ввічливі оператори, завжди дуже швидко знаходять ілкаря та швидко висилають ліки. Тільки позитивні враження від цієї компанії
1/5
cigizwag2023-10-19 13:18:43
Не ведитесь на ихнюю страховку по несчасному случаю. Имела наивностт ее оформить и летом укусила за ладыжку какая-то мошкара. Нога болела и опухла. Я им выслала фото. Ведь на сайте написано про такие случаи. И как думаете какофф был их ответ? Вам отказано! У вас просто ноги полные… Нет слов просто…Кому не расскажу все смеются. Мне как бы не до смеха было. Пришлось звонить своему семейному. Хорошо что хоть он помог. Вот страховка подходит к концу и больше не поведусь. Пишу чтобы все знали какие тут «приколисты» а не специалисты.
5/5
svir1d2023-06-05 16:50:07
Завжди приємно бути клієнтом СК «Перша», незалежно від того, чи це онлайн-консультація, чи особиста зустріч. В офісі завжди пропонують чай або каву! Співробітники завжди охайні і ввічливі. Персонал відмінний і тримає високу планку обслуговування.
5/5
safiylinartem2023-05-31 15:57:08
Маю декілька квартир в столиці та здаю їх в оренду. Вже давно для власного спокою страхую квартири в СК «Перша».

Нещодавно отримав дзвінок від орендарів, які скаржились на появу жовтої плями на стелі ванної кімнати. Ситуація швидко погіршувалась: поки розшукував сусідів, перекривали воду, пляма розширилась до розміру понад метра в діаметрі.

На ранок наступного дня я вирішив зв'язатись з представниками страхової компанії. Після короткого дзвінка до кол-центру, мені надали всю необхідну інформацію щодо оформлення заяви. Співробітники СК «Перша» пояснили процедуру подання заяви, вимоги до документації та відповіли на всі мої питання.

Завдяки оперативності СК «Перша» вже через тиждень отримав компенсацію на відновлення ремонту. Це дозволило швидко виправити пошкодження та відновити стан ванної кімнати. Я був дуже задоволений швидкістю та якістю обслуговування!
5/5
azolon3072023-05-26 14:41:35
Я вдячний СК «Перша» за їхню роботу. Я, як новий клієнт, натрапив на цю страхову компанію в Інтернеті, зв'язався з ними і оформив страховку КАСКО. Через 4 місяці відбулося ДТП. Страхова компанія без заперечень і затягувань процесу швидко виплатила за ремонт в автомайстерні. Я залишився задоволеним.

Дякую СК «Перша» за їхню працю.
5/5
NadiaKor2023-05-22 16:50:53
Приємно здивована, виплата компенсації ОСЦПВ була проведена оперативно та без будь-яких незручностей. Це дійсно показало, що СК «Перша» надає великий акцент на комфорт та потреби своїх клієнтів. Один із найбільших плюсів роботи «Першої» — це їхнє оперативне обслуговування.
5/5
nesterova1232023-05-19 14:50:55
Зіткнулася з проблемою лікування зуба, перебуваючи за кордоном. На щастя із СК «Перша» проблем не виникло, сплатили моє лікування без проблем. Що мене також приємно здивувало, це зв'язок із колцентром за кордоном. Все було дуже просто та зручно.
5/5
Lustikkolya2023-05-08 15:43:58
Недавно моє авто Lexus RX потрапило у ДТП, в якому я не був винуватий, але моє авто все одно зазнало пошкоджень. Я звернувся до страхової компанії СК «Перша», щоб отримати компенсацію за відновлювальний ремонт авто по КАСКО.

Після оцінки ступеня пошкоджень та вартості ремонту, СК «Перша» надала мені повну компенсацію за відновлювальний ремонт автомобіля в розмірі 36 500 грн. Я був приємно здивований якісним і ефективним сервісом страхової компанії, який дозволив мені швидко і без зайвих проблем отримати необхідну компенсацію та ремонт.

Випадки ДТП завжди є неприємними та стресовими для водіїв, але завдяки страховці КАСКО від СК «Перша» я відчував себе захищено. Я впевнений, що правильний вибір страхової компанії може значно полегшити життя автовласникам в подібних ситуаціях.

Коротко кажучи, я рекомендую всім водіям розглянути можливість оформлення страховки КАСКО від СК «Перша», щоб отримати не тільки фінансовий захист, а також високоякісний сервіс у разі виникнення непередбачуваних ситуацій на дорозі.
5/5
Olenka2342023-05-05 16:36:17
Я страхувала свій автомобіль КАСКО в СК«Перша», і декілька тижнів тому мені довелося скористатися страховкою. Мій Nissan Juke отримав незначні пошкодження після ДТП. Спочатку я була дуже занепокоєна, оскільки не знала, що робити. Але працівники колцентру мене заспокоїли та надали всі інструкції.

Завдяки СК «Перша», всі проблеми були вирішені дуже швидко та ефективно. Я отримала компенсацію та страхове відшкодування за відновлювальний ремонт автомобіля в розмірі 15 тисяч гривень. Я дуже задоволена тим, як швидко та професійно СК «Перша» вирішили це питання.

Хочу відзначити, що обслуговування клієнтів в СК «Перша» на найвищому рівні. Кожного разу, коли я зверталася до них, мене зустрічали з посмішкою та готовністю допомогти. Це дійсно цінується, особливо в таких неприємних ситуаціях, як ДТП.

В цілому, я дуже задоволена своїм досвідом та рекомендую цю компанію всім, хто шукає надійну страхову компанію з відмінним сервісом та високоякісними послугами. Дякую, СК «Перша», за вашу допомогу та професіоналізм!
5/5
ttushyk2023-05-02 11:10:42
Я працюю у своїй компанії вже понад рік, і недавно вперше серйозно перехворіла на бронхіт. Скористалася страховкою та звернулася до лікаря. Спочатку я скептично відносилась до такої привілегії як корп. страхування. Але тепер можу сміливо сказати що я дуже рада, що застрахована в СК «Перша», вони надали швидку та якісну допомогу. Мені не довелося платити за ліки, які призначив лікар, і я змогла пройти повне лікування без будь-яких додаткових витрат.

Крім того, я хотіла б відзначити, що страхування на роботі має значні переваги. Застраховані працівники хворіють в середньому менше, і лікування проходить значно швидше.
Я дуже вдячна нашій компанії за те, що вона надає нам таку можливість, і рекомендую всім роботодавцям користуватися цією перевагою, для своїх працівників.