Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
neomaxnik
15 березня 2020, 14:23
Хотілося б поділитися своїми враженнями та досвідом від користування послугами страхових компаній. Питання накопичення та захисту я почав вивчати десь років п'ять тому, консультувався з юристами, вивчав програми та тарифи, переваги та недоліки. І спираючись на всі ці знання я зробив вибір: в мене і моїй родині вже більше чотирьох років є поліси накопичення від австрійського монстру страхування GRAWE ( як у гривні, так і у доларах), так і поліси від світового лідера у цій сфері американської компанії METLIFE, які покривають будь-які ризики пов'язані з медициною. Тож всі ці роки і надалі я впевнений у своєму майбутньому і точно знаю, щоб не трапилося, моя родина не залишиться без копійчини.
Коментарі (2)
5 (не зарахована)
IrynaTs
14 березня 2020, 13:40
Відділення за адресою: Київ, ул. Антоновича, 72, оф. 6
В наше життя ці компанії увірвались) і дали відповіді на всі питання, що турбували нас останнім часом: як виживати в похилому віці, за що навчати дітей, за що лікуватися та ін. Звичайно, нам потрібен був якийсь час, щоб прийняти рішення про оформлення накопичувального полісу убезпечення життя. Зато тепер ми маємо 6 таких полісів) і я би хотіла ще;)) Тепер ми маємо спокій, упевненість в завтрашньому дні, престиж, адже мати поліси в топ компаніях, які дійсно відповідають за свої зобов’язання (це перевірено)) — це престижно;) Крім того, сьогодні альтернативи немає… Одним словом, раджу усім!;) І ще, ретельно обирайте консультанта, який допоможе розібратися і вибрати те, що потрібно саме Вам! Бо полісів багато, всі класні, і хочеться мати усі))) Нам пощастило зустріти чуйного консультанта з компанії-партнера Eurolife, який допоміг розібратися в усіх тонкостях і нюансах і обрати те, що дозволяє спокійно спати)
Коментарі (8)
Alina Prikhodko
3 березня 2020, 7:51
Відділення за адресою: Київ, ул. Анны Ахматовой, 16а, оф. 16
Приобрели в семью контракты. Просмотрели рейтинги, сопоставили убеждения брокера, проанализировав сайт материнской компании. Надеюсь, что сотрудничество будет положительным! Пока довольна…
Коментарі (3)
YuliaUa
24 лютого 2020, 12:59
Особисто є клієнтом компанії, члени моєї родини мають по декілька полісів. Працюю з Граве Україна Страхування життя з 2000 року. У практиці було все: смерть, непрацездатність, дострокове розірвання, виплати по дожиттю, пенсійний опціон. Завжди компанія несе свою відповідальність та виконує зобов'язання! Навіть іде на зустріч клієнтам, коли це здавалося фінансово нецікаво їй. Якщо Вам донесли правдиво умови договору, проблем ніколи не буде!!! Коли читаю у відгуках, що щось не доплатили чи зменшили сплату, то там багато запитань, номер полісу і стане зрозуміло. В мене часто траплялося, що і відновлювали договори, і підказувала, як отримати по закінченню більш привабливо з урахуванням податків. Звертайте таку ж увагу, як на вибір надійності компанії, так і на консультанта!!! Це дуже важливо!!! Компанія Граве Україна Страхування життя несе відповідальність, а роботу з клієнтами і обслуговування на консультантах! Я завжди з розумінням ставлюся до клієнтів, яким не пощастило, людський фактор, тому вже безліч раз допомагала і роз'яснювала умови договору. Запитуйте, як умова більше при оформленні договору про випадки, коли можуть бути відмови у настанні ризику, коли можуть виникнути обставини і неможливо сплачувати договір, як знизити знецінення накопичень, які податки та інше. Це дуже важливо і не буде розчарувань.
Що стосується ризикового страхування компанії Граве Україна, перевірила теж на собі. Авто страхую вже багато років, неприємну ситуацію мала. Здавала задню і в'їхала у двері іншої машини. Під'їхали до офісу, заповнили документи і все закінчилося добре, усі задоволені. У моїх друзів теж сталося дтп, винуватець був застрахований у Граве Україна, подзвонили мені, згадали, що розповідала про компанію. Відбувся суд і отримали виплату, теж все без проблем.

Рекомендую, але важливо на момент оформлення мати справу з професійним консультантом. Це як до доктора звернутися, черги до того, який лікує.
Коментарі (8)
1204KLM
24 грудня 2019, 13:20
Наступило время для получении средств по окончании договора. Получила сумму не соответствующую действительности выплате. После письменного обращения на электронный адрес Граве Украина-получила СМС на телефон (11.12.2019), что я получу выплату в течении 3 дней. До настоящего времени (24.12.2019г.) выплата не получена, на электронные писма-ответа нет.
Коментарі (7)
Petr75
20 грудня 2019, 14:16
Настав час виплат. Компанія не врахувала одну проплату. Дзвонив на телефон. По комп'ютеру знайшли свою помилку, сказали що перерахують як потрібно і дадуть знати на протязі тижня. цей тиждень йде вже майже місяц. Ніхто не дзвонить, трубку не беруть (скоріш за все поставили номер в ігнор), на електроні листи не відповідають. вихід один-подавати до суду. Не раджу. Як виявилося, від австрійської якості тут тільки назва.
20 лютого 2019, 12:43
Є клієнтом компанії вже не перший рік, і з певненістю можу сказати що виплати проходять вчасно та в повному обсязі, туму що випадків траплялось в мене не мало, і це при тому що постійно не з моєі вини ((((вистачає в нас в місті водіїв «кваліфікованих». Відразу з місця ДТП телефонував в асистуючу компанію, до свого консультанта з СК, мене консультували про подальші дії, про заяву, і дальше моїм ділом було поїхати на СТО взяти рахунок невдовзі зремонтувати авто. Тому я повністю задоволений можу рекомендувати Граве Україна кожному.
5 (не зарахована)
Alla Sizhuk
8 серпня 2018, 18:52
3-й рік я є клієнтом компанії Граве, так трапилось, що я отримала травму і попала в лікарню, страхова компанія все як вказано в договорі виконала і виплатила мені компенсацію по полісу. Коли оформляла свій поліс звичайно ж взяла самий простий і мінімальний (тільки госпіталізація, завжди здається, що з нами нічого не трапиться). Після такого, не дуже приємного випадку в своєму житті, тепер сама думаю вже на наступний рік переоформити поліс на більший захист і своїм знайомим і друзям раджу. Здоров'я всім!
mary27
3 січня 2018, 12:44
''СК Граве-Украина
Автор Гость, дата создания 11 июля, 2016 — 13:40.
Расскажу о своем опыте. купила программу на 10 лет с платежом 500 $ ежегодно. платила исправно. настал срок выдачи. Теперь самое интересное. Я заплатила 500дол (по курсу на день каждого платежа) *10 лет=5000 дол за 10 лет. В итоговом расчете компания сделала привязку к курсу национальной валюте. «В гривне вы оплатили 46000 грн» а на день выдачи должны получить 5000*25=125000 грн. ваша прибыль в гривне 125000-46000=79000 грн. налог на прибыль, военный сбор,. 79000-19,5%-1,5%=62641 грн. к выдаче 62642+46000=108642 108642/25=4345 дол. Т е за 5 лет я заплатила 5 тыс долларов (программа долларовая), а через 10 лет получила 4345 долларов. за 10 лет я заработала в Граве -654 доллара.…
также предложили забрать свои деньги за 3 года, якобы без выплаты всех налогов. я согласилась. итог.
вместо ежемесячной выплаты в 141 дол*25=3525, я получила первую выплату в размере 3100 грн. 400 грн — это 19,5%налога. те за 3 года я получу (при курсе 25 грн) 124дол*36 мес (3 года)=4464 дол
Итог за 10 лет сотрудничества
Оплачено в компанию 5 тыс долларов
получено (за 3 года, по окончанию программы) 4464 доллара
накоплено в компании «Граве Украина» за 10 лет -536 долларов...''
Отсюда:http://strahovik.com/companies/grawe
Коментарі (11)
Zhenka
31 березня 2015, 15:33
Когда попал в дтп, первым делом им, а они говорят что сейчас заняты что б набрали попозже
mikky
25 березня 2015, 9:44
С ПЗУ не сравнится конечно, но не плохая компания
myrzik
17 березня 2015, 12:11
выплата в полном обьеме, я счастлив)))
Olezhik
6 березня 2015, 9:33
Отмораживание это их конек, телефон вообще им не нужен, с 20 раза взяли только трубку
Alisa911
26 лютого 2015, 14:08
застраховалась тут, через неделю ударила дверь-выплата через неделю предоставилась
kot123
16 лютого 2015, 14:16
Не внушает доверие, посмотрим сколько продержится на рынке
Tatyana777
30 січня 2015, 8:43
Очень приятная СК, все отлично, выплаты во время
okpoznyak
13 листопада 2014, 12:51
Условия договора у всех СК одинаковые- а у этой еще и цены приятные
berto
11 листопада 2014, 11:33
Лучше не обращайтесь к компании, лучше найдите ту которая стабильна на рынке
Коментарі (2)
Реклама