Відгуки про компанію — 14

1/5
Bleid2023-12-16 10:23:08
Я торгую на багатьох брокерах, но такої ситуації як тут ще немав ніколи, одним словом поповнив я вчора в 16:26 рахунок для тесту брокера на 100 доларів. З кошилька kuna вибрав методот поповнення usdt TRC-20, гроші з рахунку зняли служба підтримки kuna відповіли що гроші вони перевели, а на рахунок Tickmill вони так до сьогодні мені не поступили хоча я завжди поповняю криптовалютою іза швидкого опрацювання платежів, сервіс Tickmill відповіли вони перевіряють мій платіж це єдина відповідь від них за весь час відколи я їм писав. Читаючі всі позитивні отзиви про брокера знизу в мене сформулювався висновоко що це якась накрутка, бо я вважаю що в поповненні коштів в нормальній компанії немає бути ніяких збоїв, якщо вона і сталася то має вирішуватися оперативно а не сутками, і я навіть боюся уявити собі як тут виводять кошти і скільки це займає часу якщо взагалі виводять. Можливо хтось підкаже куда можна звернутися з таким питання недоперевода?
2/5
IvanMorgun882022-09-27 18:00:07
Засмутила відсутність центового рахунку: довелося все тестувати на демо. Я вже відкрив рахунок для торгівлі всередині дня. Звичайно, з центовим було б краще, оскільки я зазвичай використовую кілька стратегій, і протестувати їх із мінімальним ризиком не завадило б. Так, мінімальний депо — 100 доларів, але хоч сума невелика, зливати її через тест не хочеться.
NatashaSostka2022-09-11 11:36:07
Лично я уже давно в позиции как на споте, так и на инверсном деривативе (когда ты лонгуешь не в USDT, а в самой монете, это очень хороший способ для накопления BTC и если монета растет, то соответственно прибыли в USDT).

Советую еще присмотреться к объемам. Они очень хорошо показывают, что объемы только нарастают, а цена при этом повышается. Это хороший знак для BTC и рынка в общем.
BanchenkoSA2022-08-21 12:53:53
Торговал на фьючах, плечо выбрал не сильно большое, вышло очень неплохо
3/5
Матвей2022-08-16 17:11:08
Хочу написать свой опыт с этой фирмой. Есть плюси, но и минусы тоже есть, я недоволен что нету партнерской программы для обычных трейдеров. Чего же розничным клиентам вы не даете получать дополнительную прибыль? Нужна реферальная программа, и тогда будет все лучше и больше людей к вам потягнется. Пока что 3-ка из 5-ти.
filipcuk2022-07-29 15:47:08
Менеджери компанії молодці і в будь-який час доби завжди готові прийти на допомогу. Я дуже задоволена, адже подвоїла депозит і досить-таки швидко вивела кошти. Термінал працює дуже добре.
3/5
Dmirto782022-07-24 20:37:11
Зареєструвся, надіслав документи, скани паспорта та закордонного паспорта, витяг по рахунку з банку. Прийшла відповідь: «Вашу реєстрацію відхилено без пояснення причин». Після цього відразу виникає негативне ставлення до такого брокера.
2/5
sorrew2022-06-28 14:58:42
Не погоджуся із позитивними відгуками. Для мене Tickmill — досить-таки недобросовісний брокер. Мені не виплатили мною зароблені 200$. Після отримання вітального бонусу я заробив невелику суму, але компанія вимагає поповнити рахунок, щоб вивести зароблені гроші. Схоже на сумнівну аферу.
berasw2022-06-23 09:56:27
Отличный брокер, никаких замечаний, хороший спред и быстрое исполнение. Все просто и главное надежно.
ortevg2020-08-17 10:44:17
Сначала торговал на классик, потом догадался перейти на exchange который значительно дешевле. Доволен что отменили комиссии за ввод и вывод, конечно там всего 5-10 баксов но все равно приятно. По спредам и исполнение нареканий нет, уже проторговал около 100 лотов и пока никаких серьезных косяков по платформе. Очень услужливая поддержка быстро отвечают.
Tickmill Group
9 сентября 2020, 12:21