Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 25.06.2024, 11:59

Zclassic

zcl
Вартість
$0.067921
+0,01 %
Рейтинг
#3016
Капіталізація
$630,717.00
Обсяг продажів за 24 години
$5.26
Обсяг в обігу
9 287 020

Конвертер валют ZCL/USD

Що таке Zclassic? (ZCL)

Zcash — платіжна мережа на основі блокчейна, яка використовує докази з нульовим розголошенням (ZKP) для захисту транзакцій, роблячи вміст транзакції конфіденційним навіть у загальнодоступному ланцюжку блоків. 

 

Платіжна мережа дає можливість підвищити рівень безпеки та збереження даних користувачів. Тобто всі проведені платежі зберігаються в ланцюжку блоків, залишаючи особисті дані зашифрованими (Snark).

 

Мережа Zcash також захищена хеш-функцією SHA-256 з доказом роботи, що стосується набору алгоритмів SHA-2.

 

Як з'явився Zclassic

 

Шість років тому Зуко Вілкокс-О'Хірн, фахівець у сфері безпеки комп'ютерів, створив проект Zclassic. У розробці цього блокчейну компанії Electric Coin Company задіяні різні криптографи. Проект також має підтримку некомерційної організації Zcash Foundation. 

 

Що робить Zcash унікальним

 

Zcash пропонує конфіденційність та анонімність для користувачів та їх транзакцій (передбачається зашифрованість адрес та сум переказів). Система Zk-SNARK значно знижує обсяг інформації, що може бути розкрита.

 

ZEC зберігає низку властивостей, таких як децентралізація, які надають цінності BTC. Однак, на відміну від BTC, ZEC набагато краще представляє цифрову готівку. Як і у випадку з BTC, загальна пропозиція ZEC обмежена 21 мільйоном.

 

Ви можете придбати ZEC на будь-якій доступній біржі. Після того як ви завантажили необхідні облікові дані, такі як паспорт, ви можете розпочати поповнення свого рахунку та покупки.

 
ГоловнаКурс валют 📈Курс криптовалют 💰