Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 18.06.2024, 07:59

Internet Computer

icp
Вартість
$8.19
+0,46 %
Рейтинг
#27
Капіталізація
$3,811,056,134.00
Обсяг продажів за 24 години
$161,262,000.00
Обсяг в обігу
465 317 000

Конвертер валют ICP/USD

Що таке Internet Computer? (ICP)

Internet Computer (ICP) — це криптовалюта та цифровий токен, який дозволяє користувачам створювати програми, веб-сайти та інші веб-сервіси. Криптовалюта була створена Dfinity Foundation та підтримується відомими венчурними компаніями Andreesen Horowitz та Polychain Capital. Метою ICP є розширення функціональності загальнодоступного Інтернету за допомогою безсерверної хмарної моделі. В результаті виходить більш відкритий, безпечний і стійкий до цензури Інтернет, здатний розміщувати будь-які програми на одній платформі.

 

Історія створення ICP

 

Мережа блокчейнів створена фондом Dfinity, метою якої є запуск децентралізованих програм на швидкості Інтернету. Бачення Dfinity Foundation полягає в тому, щоб його нова інтернет-інфраструктура підтримувала широкий спектр додатків для користувачів та підприємств, таких як соціальні мережі, обмін повідомленнями та зберігання даних.

 

Проект був заснований як DFINITY у жовтні 2016 року Домініком Вільямсом. У 2018 році фонд DFINITY Foundation роздав токени ICP більш ніж 50 000 зареєстрованим учасникам через аірдроп.

 

10 травня 2021 команда запустила Internet Computer.

 

Чим унікальна Internet Computer

 

Ось три відмінності Internet Computer:

  1. Створення ПЗ в Інтернеті. Ця технологія дозволяє користувачам використовувати технологію блокчейну для створення програм і працювати з великими технологічними компаніями.

  2. Децентралізована мережа, а не хмара. Internet Computer працює на спеціальному устаткуванні, створеному незалежними сторонами.

  3. Швидкість роботи. Виконання транзакцій із цією криптовалютою працює набагато швидше, на відміну від більш стандартних проектів.

 

Internet Computer вирішує проблеми, такі як масштабованість та зниження обчислювальних витрат.

 

Де можна обміняти криптовалюту Internet Computer

 

Важливо визначити торгову платформу, адаптовану до ваших потреб. Ось деякі з основних особливостей і речей, на які слід звернути увагу при виборі біржі криптовалют:

  1. географічне положення і обмеження.

  2. операційні витрати.

  3. торгові пари.

  4. інтерфейс користувача і простота використання.

  5. обсяг та ліквідність.

  6. безпека, анонімність та підтримка клієнтів.

 

ICP можна придбати за фіат або інші криптовалюти.

 
ГоловнаКурс валют 📈Курс криптовалют 💰