Мінфін - Курси валют України

Встановити

Купити валюту в банках Дніпра

Курс долара в банках, обмінниках і на чорному ринку

Середня купівля
0
Нет заявок
Середній продаж
0
Нет заявок

Оновлено Invalid Date

Сума

Обмінюйте валюту з мобільним додатком від Мінфін

Нічого не знайдено

По заданим критеріям нічого не знайдено
Обмін валют в банках Дніпра
Щоб уточнити курси обміну валют в банках Дніпра тепер не треба відвідувати відділення або дзвонити їх співробітникам. На Валютному аукціоні публікуються актуальні курси обміну валют в банках Дніпра в режимі онлайн, динаміка зміни (за день, тиждень, місяць, 3 місяці) і архів курсів.
Інформація про співвідношення гривні до світових валют на сторінці регулярно оновлюється. Перед тим, як купити долар в банку Дніпра, ви можете дізнатися середній банківський курс продажу, а також подивитися його динаміку щодо вчорашнього курсу.
Тут же можна дізнатися адресу і телефон відділення, щоб купити валюту в банках Дніпра. Також на сторінці є можливість скористатися фільтром додаткових параметрів:
  • відкрито зараз;
  • прийом пошкоджених купюр;
  • цілодобово;
  • кімната перерахунку;
  • відеоспостереження;
  • оптом.
Валютний аукціон дозволяє працювати з основними світовими грошовими одиницями (долар, євро, рубль, злотий). Наприклад, можна порахувати суму продажу євро в банках Дніпра за середнім або найвигіднішим курсом на поточну дату.
При Валютного аукціону і аналізу іншої наявної на сайті інформації, ви зможете вибрати для себе найбільш вигідний варіант обміну валют в Дніпрі в банках.