Мінфін - Курси валют України

Встановити

Купити валюту в банках України

Курс долара в банках, обмінниках і на чорному ринку

Середня купівля
0
Нет заявок
Середній продаж
0
Нет заявок

Оновлено Invalid Date

Сума

Обмінюйте валюту з мобільним додатком від Мінфін

Нічого не знайдено

По заданим критеріям нічого не знайдено
Купити валюту в банках України
З метою безпеки, багато хто вибирає банківські установи для обміну валюти. У цих фінансових установах курс контролюється державою, а також гарантується максимальна безпека обмінного процесу. Але навіть з встановленим наглядом контролю, курси можуть істотно відрізнятися. Щоб купити долар в банку, необхідно переглядати безліч варіантів.

Як вивчити всі пропозиції банків

Самостійно це зробити практично неможливо, фінансових установ багато, інформація змінюється дуже швидко. Але можна купити валюту в банку, вибравши його через Валютний аукціон від Minfin.com.ua. Цей сервіс робить обмін валют в банках України простішим і вигідним. Тут зібрані відразу все пропозиції банків, користувач може сортувати результати видачі і віддавати перевагу самому вигідному курсу.
Так ви можете швидко визначитися з тим, в якому банку вигідніше купити долар сьогодні, в якому банку вигідно купити євро або будь-яку іншу валюту. Слід просто міняти параметри фільтрів на порталі.
Чому слід міняти валюту в банках:
  • Продаж долара в банку більш безпечна і зручна.
  • Курси можуть бути дуже вигідними.
  • Можна відразу обміняти більшу суму.
  • Всі фінансові операції є законними.
Проводячи обмін валют курси банків можуть бути вигідніші, навіть за пропозиції чорного ринку. Валютний аукціон створює всі умови для того, щоб фінансові установи прагнули запропонувати найвигідніший обмін клієнтам.