Мінфін - Курси валют України

Встановити

Попередження про відповідальність

Попередження про відповідальність

«Мінфін» не є учасником операцій з купівлі-продажу валюти. «Мінфін» не проводить обмін валют. «Мінфін» не несе відповідальності за достовірність та зміст інформації, яка була розміщена Користувачем в оголошенні, розміщеному на Валютному аукціоні, а також не несе відповідальності за здійснення операцій з купівлі-продажу іноземної валюти.

Користувачі сервісу (фізичні та юридичні особи) у разі здійснення операцій з купівлі-продажу іноземної валюти на території України повинні дотримуватися вимог Законів України "Про валюту і валютні операції", "Про Національний банк України", "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", "Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні", затвердженої постановою Правління Національного банку України від 25.09.2018  № 103, "Положення про структуру валютного ринку України, умови та порядок торгівлі іноземною валютою та банківськими металами на валютному ринку України", затвердженого постановою Правління Національного банку України від 02.01.2019  №1, інших нормативно-правових актів України. 

УВАГА! Операції з купівлі-продажу іноземної валюти повинні здійснюватися учасниками цього сервісу виключно в порядку і на умовах, визначених чинним законодавством України. За порушення порядку та умов здійснення операцій купівлі-продажу іноземної валюти, особи, винні в таких порушеннях, несуть відповідальність встановлену чинним законодавством України. Зокрема, згідно ст. 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення, незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.