Відгуки про компанію — 414

Олексій2024-07-11 14:56:21
Загалом звичайний сервіс. Не розумію, чому так з'їлися на нього. Отримав кошти на картку протягом десяти хвилин після оформлення відсоток невеликий. На мене, то це краще, ніж у банку брати.
15 июля 2024, 7:37
Гарний відгук, дякуємо
Юрий2024-07-11 14:36:39
В нужный момент всегда обращаюсь за деньгами сюда. Приложение стабильно работает, личные данные защищены. все данные защищены. Еще ни разу не подводили меня. Часто присылают промо со скидками. Доволен.
15 июля 2024, 7:37
Дякуємо за гарний відгук
1/5
vilaaa2024-06-29 14:41:35
Доброго дня. Виникла не приємна ситуація, чоловік взяв кредит, рідні про цей кредит тільки дізналися! Була пролонгація 6000 гривень по кредиту, клієнт хотів вирішити питання, але не пропонували лояльні умови. Зараз рідні також хочуть вирішити питання, а компанія уперлась рогом, і не йде на поступки зовсім! Не чує клієнта, не говорить з рідними, не відповідають на листи! Жахлива компанія, не чує зовсім нікого!!!
30 июня 2024, 8:15
Доброго дня. Нагадуємо, що наша компанія працює в правовому полі та е порушує прав споживачів.
Прохання, аби клієнт нашої компанії сам написав нам в чати на офіційних сайтах компанії для біль детальної перевірки. Додатково можливо написати в приватні повідобслення на офіційній сторінці Facebook https://www.facebook.com/CreditKasa.Ua. Ми передамо його запит в Службу якості
2/5
Emiliamirina2024-06-28 19:50:42
Багато чула про це і ось стикнулася, що дзвонять з приводу кредиту, а я не знаю таку людину навіть. Кожного разу кажу викреслить мій номер, але історія продовжується…
30 июня 2024, 8:11
Доброго дня. Прохання написати Ваш контактний номер телефону для більш детальної перевірки
NikitaSKT2024-06-27 14:35:23
Я не впервые уже взаимодействую с CreditCassa и до сих пор довольна. Процесс получения кредит прост и прозрачен с минимум документов, которые нужно загрузить только один раз а дальше это происходит автоматически, удобно правда? Проценты вполне умеренные и досрочное погашение тоже возможно, а ещё для постоянных клиентов есть даже акции. С помощью этой кассы я закрыла многие свои финансовые вопросы и беру иногда, когда не хватает денег до зарплаты
27 июня 2024, 18:18
Аркадий2024-06-14 13:47:38
Не хватало небольшой суммы денег. Здесь мне быстро одобрили заявку, процент не велик, есть возможность погашения кредита досрочно, а для получения кредита требуется только паспорт.
17 июня 2024, 8:09
Андрей2024-06-10 11:13:35
Срочно требовались деньги, и я искал, где их занять через интернет. Сумма нужна была не слишком большая, и под большой процент не хотелось брать. А здесь новым клиентам минимальный процент и срок до 30 дней. Меня все устроило, оформил кредит очень быстро. Всем остаюсь доволен
10 июня 2024, 11:37
Дякуємо за гарний відгук
Едуард2024-06-03 19:32:17
Надеюсь, что ничего плохого не будет. Только взял деньги и пришли очень быстро, и вообще все прошло за 15 мин. Хоть я и не рекомендую брать кредиты, но сервис мне понравился. Спасибо.
4 июня 2024, 11:18
Филипп2024-05-29 16:31:12
Брал у них кредит через приложение, есть конечно еще над чем работать, но в целом мне понравилось. Основным преимуществом для меня в приложении оказалась регистрация. Деньги приходят почти мгновенно после рассмотрения заявки.
30 мая 2024, 8:59
Доброго дня. Дякуємо за гарний відгук про роботу нашої компанії
1/5
Spa4enko2024-05-28 16:57:48
Сталася критична ситуація, пов'язана з ризиком для життя, але перше за що я маю думати це кредит? Типу їдуть на зустрічь, але жорсткі рамки, дати, так що ніякого бажання піти назустрічь не побачив.
28 мая 2024, 17:03
Доброго дня. Дуже жаль, що у Вас склалася кладна життєва ситуація. Маємо нагадати, що компанія працює в рамках закону України. Будь ласка, напишіть в приватні повідомлення номер телефону або договору, ми проведемо додаткову перевірку
Отримати кредит