Грабіжні комісії

Леся Ошовська 21 березня 2019, 19:52
Відділення за адресою: Житомир, вул. Київська, 64
У мене в Укрсоцбанку був валютний рахунок. Станом на 01.02.19 на картці була одна сума, коли я перейшла в Альфа-банк (20.03.19), при переказі мені не додали 82 доллара. Як виявилось, банк зняв ці гроші як комісію за нективний рахунок, по 41 доллару за кожні півроку. Цей банк мене просто пограбував, про такі комісії я вперше чую. Дуже шкодую, що зв'язалась з цим банком.
Укрсоцбанк
22 березня 2019, 10:09
Доброго дня, Леся. Раніше вже надавалася відповідь з даного питання:
при відкритті карткового рахунку, клієнт отримує договір. Підписуючи його, підтверджує свою згоду на обслуговування за правилами та тарифами Банку.
Згідно Правил надання банківських послуг на умовах комплексного банківського обслуговування для клієнтів-фізичних осіб в ПАТ «Укрсоцбанк» (пункт 3.4.):
У разі необхідності внесення змін до Договору, Банк не пізніше ніж за 30 (тридцять) календарних днів повідомляє про зміну тарифів на офіційному сайті Банку.
Інформація про зміни в тарифах була опублікована на сайті 23/10/2018. Нові тарифи введені з 26/11/2018.
Написати офіційний лист Ви можете: або на адресу 03150 Київ вул. Ковпака, 29 АТ «Укрсоцбанк», або зареєструвати на Бориспільській, 2.

Леся Ошовська
Леся Ошовська
23 березня 2019, 14:01
Нормальний банк попереджає своїх клієнтів, чи ви думаєте я цілодобово повинна моніторити зміни на вашому сайті? Дуже хитра підстава, інших слів я не знаходжу. Правильно тут люди писали. Знайти цю інформацію на вашому сайті можна лише знаючи що шукаєш. Ви просто злодії і управи на вас нема.
Tomashevska
Tomashevska
27 березня 2019, 13:35
Они снимают за каждый месяц, не за пол года.они так что бы накушаться