Lovesexmoney86 3 лютого 2023, 17:59
Обман на корню, куча регистрации, не понятно зачем оформи карточку чтобы получить кредит, хотя в карте нужды не было …Потрачено время в пустую …теперь удалить всё не достаточно .,. Пишите заявление на закрытие счёта …
sportbank 13 лютого 2023, 8:52
Вітаємо!

Процес реєстрації потребує заповнення анкети та декількох фото ваших документів (в цілях верифікації клієнта). Це не займає багато часу. А саме завдяки тому, що sportbank — мобільний банк, процес реєстрації не потребує звернень до відділень, а виконується прямо через мобільний додаток.

Якщо при завершенні реєстрації вам не було встановлено кредитний ліміт, ви можете деякий час покористуватись карткою як дебетовою і згодом банк може переглянути рішення щодо вашого кредитного ліміту.

Для закриття рахунку необхідно звернутись до нашого чату підтримки та заповнити шаблон щодо закриття рахунку. Звертаємо увагу, що на початку реєстрації користувачу пропонуються документи для ознайомлення з умовами та тарифами банку.

Сподіваємось на ваше розуміння. Бережіть себе!
lilukira 2 лютого 2023, 22:45
Во время войны клиентов которые платят банк не может предложить рефинансирование из-за простроченной задолженности в начале войны, но нанимать коллекторную контору на клиентов, которые платят, деньги у них есть.
Так может руководство Спортбанка вспомнит о патриотизме и законе Украины в связи с кредитованием во время войны???
Или лучше вообще не получать деньги по кредитам? Наверное банку выгоднее поддерживать бизнес который работает не в законном поле Украины, чем идти на встречу и поднимать экономику Украины.
Очень жаль, что правительство и Национальный Банк Украины не следят за выполнение документов которые они же утверждают. Как можно нанимать коллекторов на клиентов которые платят даже во время войны. Или это норма во время войны нарушать законы Украины???
sportbank 13 лютого 2023, 8:53
Вітаємо!

При наявності простроченої заборгованості, з клієнтом зв'язується фахівець, метою якого є, зокрема встановлення домовленостей щодо сплати простроченої заборгованості.

Звертаємо увагу на те, що при не виплаті заборгованості клієнт порушує низку юридичних договорів з компанією.

У випадку якби відділ по простроченій заборгованості не нагадував вам про сплату заборгованості, то ваша кредитна історія погіршувалась би. Ми хочемо аби у вас не виникало таких наслідків, а навпаки всі питання вирішувались вчасно.

Рекомендуємо виконувати зобов'язання за договором в строки та відповідно до його умов.

Zomkop 2 лютого 2023, 8:44
Ще такого блiн банка не бачив открив карту думаю хай буде не пользувався нею тут треба було менi скинути кошти на електронний кошелек
З привата тимчасово це не можна зробити
Думаю скину на спорт банк тай переведу
Я скинув, а вони блоканули рахунок
Сказали шахрайськi махiнацiï. До чого це не розумiю
I жду вже 5 днiв толку 0
sportbank 13 лютого 2023, 8:56
Вітаємо!

Наразі ваша картка обмежена у використанні через перевірку вашого рахунку відділом безпеки (у зв'язку зі здійсненими підозрілих операцій), аби пришвидшити перевірку вам необхідно звернутись до іншого банку, емітентом якого є ТАСКОМБАНК (там відкрита у вас ще одна картка ). Першочергово блокування було встановлено саме за тим банком і вже потім автоматично блокування підтягнулось до нашого банку.

Оскільки ТАСКОМБАНК є емітент карток кількох банків, то коли є блокування в одному банку, воно підтягується і в інший банк, емітентом якого є також ТАСКОМБАНКОМ.

Олександр Романченко 1 лютого 2023, 23:11
Дуже хотів кредитний ліміт то я встановив собі додаток спортбанк, а мені все одно ліміт не дали. Написали шо треба часто користуватися карткою тоді вони переглянуть своє рішення. Я так поклацав наче непоганий додаток купа послуг є все прикольно. Але я ж хотів ліміт то може треба було б якось одразу попереджувати. Короче поки покористуюся, а коли дадуть ліміт підніму оцінку.
sportbank 13 лютого 2023, 8:41
Вітаємо!

Рішення по кожному клієнту щодо видачі кредитного ліміту приймається індивідуально і ґрунтується на комплексі чинників. Стандартний термін, після якого можна подати заявку повторно — близько 1-3 місяці. Поки-що радимо активно користуватися карткою як дебетовою.
Дебетова картка має низку переваг:
Ви можете накопичувати кошти за допомогою ощадного рахунку «Рюкзак». Також наші клієнти можуть відкрити депозитний рахунок і отримувати пасивний дохід до 17% річних. Додатково, картка безкоштовна у обслуговувані, а зі свого боку ми залишаємось з вами 24/7 навіть у складні для всіх часи.

Сподіваємось на ваше розуміння. Бережіть себе!
Антон Гавриш 1 лютого 2023, 17:25
Приложение классное, пользуюсь с удовольствием, но у меня подвисает приложение. Не знаю сталкивался ли кто-то еще с такой проблемой. Чаще всего замечаю такое после выхода обновления. Не пойму в чем дело. Телефон новый не должно быть проблем. В общем подскажите что-нибудь.
sportbank 13 лютого 2023, 11:24
Вітаємо!

Після оновлення додаток має працювати коректною
Можливо це пов'язано з перебоями в мобільному зв'язку (інтернет). Наступного разу коли помітите дану складність, повідомте нам на пошту pr@sportbank.ua (уточніть ваш фінансовий номер телефону, повний ПІП та надайте запис екрану з додатку), ми перевіримо інформацію та зв'яжемось з вами.

Дякуємо за ваш відгук. Бережіть себе!
Елена Медяник 31 січня 2023, 21:26
Люблю депозиты, пробую услугу в разных банках. В спорте пока что наивысшие проценты, что не может не радовать. Но очень жаль, что депозит только в гривне. Очень не хватает валютного ((Есть ли он в планах разработки вообще? Если да, это будет очень здорово
sportbank 13 лютого 2023, 8:36
Вітаємо!

Щодо валютного депозиту — плануємо реалізацію.
Також невдовзі можна буде отримувати пасивний дохід у валюті за допомогою валютного Рюкзака (валюта рахунку: долар, євро).
Чекайте новини від нас у мобільному додатку.

Мінфін
Відповідь адміністратора
1 лютого 2023, 17:47
Отзыв засчитан (на 01.02.2023).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
Артур Заруба 31 січня 2023, 19:49
Із хорошого — дуже тішить, що команда не стоїть на місці а працює активно навіть під час війни. Стільки нових послуг виходить! Дуже потішив «Спільний збір» — зручно збирати кошти на волонтерку.
Над чим ще попрацювати — маю необхідність отримувати свіфти, а вони в спорті не завжди швидко заходять. Загалом це не критично, бо додаток класний, але хотілося б швидше.
sportbank 13 лютого 2023, 8:43
Ілля Найдіч 30 січня 2023, 20:13
Вирішив перевести у розстрочку чек, бо треба були гроші. Зручна послуга, дуже вируає. гроші, що повернули витратив куди треба, а за покупки собі потихеньку виплачую клжен місяць. Якщо ще не спробували то дуже раджу.
sportbank 13 лютого 2023, 9:00
Полина Пархоменко 30 січня 2023, 11:35
Иногда бывает необходимость перевести деньги на карту другого банка. В такие моменты спортбанк очень выручает, потому что перевожу деньги без комисси. Конечно есть некоторые ограничения по суме и количеству операций в месяц. Но в целом эт оне существено. Как вспомню эти комисии в других банках — столько денег приходилось на это тратить. А тут все отлично с этим.
sportbank 13 лютого 2023, 8:27
Оксана Кулибова 27 січня 2023, 13:41
Подобається банк, набір послуг хороший і додаток зручний. Але д окешбеку є питання. Я почала користуватися банком, бо ходжу в зал і кешбек на спорт 10% це було мега круто. А зараз процент низький і це трохи не т. е. Розумію, що війна і є важливіші питання, але ж банк спортивний, то і кешбек має бути більшим ніж на інші категорії. Короче, дуже чекаю)
sportbank 27 січня 2023, 15:59
Вітаємо!

На сьогодні у нас доступна категорія Спорт зі ставкою 1% (кредитні кошти) та 0,7%(власні кошти). Плануємо відновити ставку до 10% на Спорт у вигляді індивідуальних пропозицій (тобто кожного місяця по кожному клієнту індивідуально).

Як раніше вже повідомляли — зараз головний наш пріоритет – робота платіжної інфраструктури та продуктів банку, які б наблизили нас до перемоги (спільний збір тощо), продукти, які б стали в пригоді клієнту в цей непростий для країни час.

Гопко Евгений 25 січня 2023, 13:33
Как по мне, у спортбанк одно из лучших мобильных приложений среди банков. Удобное, красивое (это тоже важно), с набором всех основных функций. Радует, что постоянно добавляют новые услуги. Видно, что ребята развиваются. Так держать! Жду новинки в приложении)))
sportbank 25 січня 2023, 14:35
Вікторія Голубова 25 січня 2023, 11:34
Спортбанк — це моя перша карта. Побачила відосик в тік-тоці, подумала прикольний банк, треба оформити. Ну скажу чесно, в тарифах і комісіях я ні бум-бум. Тому коли відкрила карту, зразу написала в кол-ценртр. Там усі такі привітні зайчики, увсе мені пояснили, сказали де шукати тарифи і як вигідно користуватися послугами. Тепер знаю, якщо буду активно користуватися картою, то можуть і кредитний ліміт дати. Все кльово, я дуже задоволена.
sportbank 25 січня 2023, 11:59
Катерина Богданова 25 січня 2023, 9:55
Я не сильно разбираюсь во всех этих банковских штуках, поэтому, как только сняла деньги с кредитки в банкомате и поняла, что что-то не так, сразу написала в службу поддержки. Ребята молодцы, все доступно объясниили. Теперь я знаю, как выгодно тратить кредитные деньги. И вам советую внимательно читать тарифы)))
sportbank 25 січня 2023, 10:51
YURA2501 23 січня 2023, 20:26
Висловлюю щиру подяку за привітність, ввічливість, великодушність, люб’язність, висококваліфікованість, високоінтелектуальність та гарну манеру спілкування директору контакт-центру Вікторії та операторкам Яні 777, Яні 1077, Яні 903, Ользі 909 та Христині 910.
sportbank 24 січня 2023, 9:42
Мінфін
Відповідь адміністратора
25 січня 2023, 9:24
Відгук не зарахований (на 25.01.2023).
Игорь Косенко 23 січня 2023, 19:58
Раньше всегда оплачивал комуналку в другом банке, а в этом месяце решил попробовать в спортбанке, так как большую часть операцию провожу тут. Механизм плюс-минус похожий, вот только моей компании не оказалось в списке. Написал в поддержку, все оперативно добавили. Теперь плачу комуналку в несколько кликов.
sportbank 24 січня 2023, 9:42
rlvrnv 23 січня 2023, 15:32
До того, як справа дійшла до замовлення картки за кордон, все було нормально.
Потім все пішло шкереберть. Спочатку надіслали не ту картку, яку я замовляла. Ну добре, цей момент потім виправили і на наступний день надіслали правильну картку.
Потім почалася катавасія з іншим продуктом банку, який я вирішила перезамовити. гроші успішно списали, але картку навіть ніхто не думав надсилати. Спочатку потрібно було декілька разів на день стукати у підтримку, щоб мені знову надавали відписки. Потім вони зі своїм профільним відділом не могли вирішити, як мені активувати ту картку, яку спочатку неправильно надіслали.
Нагадаю, що нову картку (оранжеву), за яку списали гроші, навіть не думають надсилати.

Все, що я чую, це щоденні відписки про вирішення мого питання профільним відділом.

Також не можуть додати актуалізацію документів за допомогою надання закордонного паспорту. Хоча це доступно у багатьох банках України. На мою думку це не дуже гарне ставлення до клієнтів. В цього банку зовсім немає клієнтоорієнтовності. Але кожного дня вони не забувають надіслати нагадування про те, що документи потрібно актуалізувати
sportbank 24 січня 2023, 16:45
Вітаємо!

Картку sport біла було успішно активовано 2023-01-23 13:43:07.
Стосовно помаранчевої картки — запит знаходиться на опрацюванні у технічного відділу. Ми докладаємо всіх зусиль для оперативного вирішення ситуації.

Стосовно оновлення документів, інформуємо вас, що процедура переідентифікації здійснюється по паспорту, з яким ви проходили реєстрацію. Якщо документ став не актуальним, то розхідні операції блокуються.
Утім, якщо у клієнта немає можливості оновити документ, то банк може тимчасово зняти обмеження, аби ви мали можливість скористатись карткою, а потім по можливості надати фото оновлених документів. У вас обмеження відсутні.

mobl 22 січня 2023, 10:30
у меня на балансе есть сумма денег которую я хотел перевести в другой банк. это не удалось и было написано связаться с поддержкой. прошли сутки — я по прежнему не могу СВОИ же деньги перевести на другую карту. поддержка никакая. банк полное г…
sportbank 23 січня 2023, 10:14
Вітаємо!

Бачимо, що спочатку ви самостійно заблокували картку у додатку в цілях безпеки вашого рахунку, (через що, картка стає сірого кольору і номер заблокованої картки у додатку не відображається).
Потім 27/11/2022 вам необхідно було дізнатись номер заблокованої картки, щоб написати заяву про спірну транзакцію.
Вам було запропоновано зняти обмеження у додатку та встановити обмеження в системі, яке б дозволило вам бачити номер вашої картки. Ви погодились і тому у вас наразі встановлено блокування.
Аби його зняти, необхідно пройти ідентифікацію в телефонному режимі (для безпеки вашого рахунку).
З вами намагались зв'язатись 22.01.2023.
22.01.2023 під час спілкування з нашим фахівцем, ви перервали розмову та ідентифікація не була завершена.

Будь ласка, уточніть на нашу пошту pr@sportbank.ua коли вам буде зручно повторно отримати дзвінок, ми зв'яжемось з вами аби зняти обмеження.

Завчасно дякуємо.
Anastasya2110 20 січня 2023, 12:54
Когда это прекратится? Звонит Европейська агенція з повернення боргів и угрожает, что заблокирует мои карточки.
Снимет деньги деньги с моих карточек. А на что я буду жить? Военное же положение.Неужели они имеют на это право?
Заставляет меня занимать деньги.
Я же вношу платежи.
Не могу я пока в полном размере погасить задолженность.
sportbank 20 січня 2023, 13:39

Ганна Андрущенко 20 січня 2023, 11:06
Для мене кредитка спортбанк — просто знахідка! Під час новорічних розпродажів я добряче так змогла зекономити на покупках. Бо спочатку платила за все картою, а потім повернкла гроші до кінця пільгового періоду. А зекономлені гроші задонатила на ЗСУ тут же в додатку. Люблю зручні сервіси.
sportbank 20 січня 2023, 13:40
Євген Карпінський 8 січня 2023, 21:02
В банку діє програма приведи друга, кешбек зараховується не за всіх- з тих кого я стовідсотково знаю через одного, звертався в техпідтримку обіцяли в ручному режимі за три доби-пройшло дві неділі незайшло ні мені ні другу, вже не чекаю. Потім стало ще краще, провівши рекламну компанію серед друзів розповідаючи який це супер банк і деякі згодилися встановити додаток, заходжу в особистий кабінет і виявляється програма зупинена і винагорода за кожного запрошеного 0грн. Звернувшись знову в техпідтримку там повідомили що програма закрита на невизначений термін, хоча повідомлень попереджень ніяких не було. Тобто з тих кого я міг запросити я вже запросив безкоштовно, а якщо програма відновиться їх я запросити вже не зможу. Як кажуть «мелочь, а непріятно».
sportbank 9 січня 2023, 10:36
Вітаємо!

Перевірили інформацію за вашим запитом та бачимо, що бонус був успішно вам нарахований, далі ви його вивели на основний рахунок.

На сьогодні реферальна програма дійсно тимчасово призупинена.
Зараз головний наш пріоритет – робота платіжної інфраструктури та продуктів банку, які б наблизили нас до перемоги (спільний збір тощо), продукти, які б стали в пригоді клієнту в цей непростий для країни час. Утім, з початку війни ми поступово відновлюємо наші програми лояльності.

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝