rlvrnv 23 січня 2023, 15:32
До того, як справа дійшла до замовлення картки за кордон, все було нормально.
Потім все пішло шкереберть. Спочатку надіслали не ту картку, яку я замовляла. Ну добре, цей момент потім виправили і на наступний день надіслали правильну картку.
Потім почалася катавасія з іншим продуктом банку, який я вирішила перезамовити. гроші успішно списали, але картку навіть ніхто не думав надсилати. Спочатку потрібно було декілька разів на день стукати у підтримку, щоб мені знову надавали відписки. Потім вони зі своїм профільним відділом не могли вирішити, як мені активувати ту картку, яку спочатку неправильно надіслали.
Нагадаю, що нову картку (оранжеву), за яку списали гроші, навіть не думають надсилати.

Все, що я чую, це щоденні відписки про вирішення мого питання профільним відділом.

Також не можуть додати актуалізацію документів за допомогою надання закордонного паспорту. Хоча це доступно у багатьох банках України. На мою думку це не дуже гарне ставлення до клієнтів. В цього банку зовсім немає клієнтоорієнтовності. Але кожного дня вони не забувають надіслати нагадування про те, що документи потрібно актуалізувати
sportbank
sportbank 24 січня 2023, 16:45
Вітаємо!

Картку sport біла було успішно активовано 2023-01-23 13:43:07.
Стосовно помаранчевої картки — запит знаходиться на опрацюванні у технічного відділу. Ми докладаємо всіх зусиль для оперативного вирішення ситуації.

Стосовно оновлення документів, інформуємо вас, що процедура переідентифікації здійснюється по паспорту, з яким ви проходили реєстрацію. Якщо документ став не актуальним, то розхідні операції блокуються.
Утім, якщо у клієнта немає можливості оновити документ, то банк може тимчасово зняти обмеження, аби ви мали можливість скористатись карткою, а потім по можливості надати фото оновлених документів. У вас обмеження відсутні.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / Служба підтримки, яка нічим не може допомогти, в принципі як і їх профільний відділ