2604gnatuchka 16 травня 2023, 9:00
Оператор Христина не чітко давала пояснення проблем, грубо відповідала на поставленні питання
sportbank 16 травня 2023, 11:41
Вітаємо!

Переслухали розмову з фахівцем. Ви попросили заблокувати ваш рахунок, утім за вказаними вами даними (ПІП, номер телефону, ІПН)  інформація відсутня — рахунок відсутній.

Далі ви повідомили про те, застосунок пропонує вам пройти реєстрацію, це свідчить про те, що у вас або немає рахунку в нашому банку, або ви втратили доступ до нього.
Христина запропонувала вам відновити доступ, для цього необхідно було написати до чату підтримки, щоб отримати посилання на відеоідентифікацію.

Бачимо, що ви ще не звертались до чату з проханням відновити доступ.
Наші контакти:  https://sportbank.ua/kontaktyhttps://sportbank.ua/kontakty
emelilla 15 травня 2023, 9:48
В спортбанк стандартна кредитка, максимальна сума 100 тисяч, пільговий період 2 місяці, коли можна користуватися без процентів. Мені спочатку відкрили кредитний ліміт 10 тисяч, я користувався місяці 3 і мені підняли ліміт. Завжди гашу кредитку до закінчення пільгового періоду, тому не плачу комісії. Все працює, як було заявлено, поки питань немає. Ще відмічу кваліфіковану службу підтримки, пояснили все дуже доступно!
sportbank 15 травня 2023, 11:05
Gimalayi33 11 травня 2023, 9:16
Вітаю, мене звати Назар.
На мій рахунок було накладено арешт виконавчою службою. Про наявність арешту я був вкурсі, проте 16квітня 2023р мені прийшло інформування від банку про те що арешт з мого рахунку «Знято!». Я таксист з м.Львів, і на даний момент моє авто знаходиться на СТО біля м.Стрий що 50 км від Львову. За ремонт було заплачено заздалегідь, про те в кінцевому результаті треба було ще доплатити 750грн, при собі коштів не було. Я заздалегідь зайшов у програму банку, перевірити статус свого рахунку оскільки знав що маю арешт. На рахунку було 0.16 грн і повідомлення «Арешт з вашого рахунку знято!«Щоб забрати авто моїм знайомим було перераховано на мій рахунок 750грн. Кошти до мене так і не надійшли оскільки були заблоковані на рахунку!
На всі питання консультант мені сказав що нічого зробити не може. Мною були наведені статті закону про інформування якими банк знехтував ввівши мене в оману стосовно статусу мого рахунку.
Консультанти БРЕХАЛИ що рахунок було «тимчасово» поновлено, на що я апелював скриншотами з чіткими словами «Арешт з вашого рахунку знято!» В становище увійти не захотіли. Консультант Вікторія на питання «Вам байдуже що через ваш банк я змушений ночувати на вулиці?» Відповіла «Звернення зареєстровано очікуйте на відповідь з 9−18». — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ!
Абсолютно аморально, не людяно, навіть не по закону зі мною обійшовся ваш банк.
Цю ніч я провів на заправці, мене покусала собака, а прамо зараз пишу цей відгук знаходячись на дорозі до Львову, стараючись виципити попутку.
Усі скриншоти, записи дзвінків, у мене є. Готовий вирішувати це питання в правовому полі якщо доведеться, бо мені дуже цікаво який закон дозволив вашому банку піддавати загрозі життя людини!
sportbank 11 травня 2023, 11:21
Назаре, вітаємо!

До моменту, коли чинності набрав закон про повернення блокувань, ваш рахунок було тимчасово розблоковано/поновлено. Можливо фахівець не влучно виразився, утім, зняти арешт банк ніяк НЕ може, оскільки це робота виконавчої служби. Банк може лише заблокувати чи розблокувати рахунок згідно з постановою виконавчої служби чи закону президента.

Наразі за вашими даними бачимо, що на сайті міністерства юстиції у вас відкрито три виконавчі провадження. Можете самостійно це перевірити на сайті ввівши своє ПІП та дату народження https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors

Знову ж таки, звертаю вашу увагу, що закрити виконавче провадження може тільки виконавча служба, а НЕ банк.

Отже, вам необхідно спочатку урегулювати питання з вашим виконавцем, а потім, коли виконавець закриє ваші арешти, то він має надіслати на юр. адресу ТАСКОМБАНК лист про зняття арешту. Після цього згідно з постановою про зняття арештів, ми зможемо розблокувати ваш рахунок.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Наталья Власьева 3 травня 2023, 20:21
Поки додаток зміг ідентифікувати моє обличчя під час реєстрації мої нерви ледь не здали) Сподіваюсь, розробникам додатку доходить ця інформація і вони це пофіксять. Бо не всі такі терплячі, як я)) Загалом sportbank мені підходить, користуюсь кредитною карткою й банк вселяє надійність.
sportbank 4 травня 2023, 12:00
Вітаємо!

Перепрошуємо за незручності! Прийняли до уваги ваше зауваження, будемо працювати над покращенням функціоналу.

Дякуємо за ваш відгук! Бережіть себе!
Mishaskripnik7 2 травня 2023, 19:58
Розіслав банк рекламу акції привести друга… Мені обіцяли 300 грн., другу 100 грн… Надіслав запрошення другу, зробив 5 фотографій паспорта, ІПН, відповів на 20 питань дурноватої анкети… Банк навіть не думав, відіслав мене в ДІЮ, бо в мене паспорт старого зразка… У мене питання до банка? Навіщо ви збираєте данні, якщо не збираєтесь давати картку, навіть без кредитного ліміту??? Це нагадує дії аферистів!!! ЗАБЛОКУВАВ КАРТКУ… НЕ ХОЧУ НАВІТЬ МАТИ НІЧОГО СПІЛЬНОГО З АФЕРИСТАМИ!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНИЙ БАНК!!!
sportbank 3 травня 2023, 9:00
Вітаємо!

Будь ласка, уточніть номер телефона друга, якого ви запросили на нашу пошту pr@sportbank.ua та вкажіть на цей відгук, щоб ми змогли ідентифікувати вас. Ми перевіримо інформацію та зв'яжемось з вами.

Завчасно дякуємо! Бережіть себе!
mokeevalex 2 травня 2023, 12:08
Открыл карту sportbank маме. Главной целью было научить её платить за коммуналку онлайн)) Как только подключили карту, автоматически подтянулись все платежи по адресу. Я был приятно удивлен, что не нужно было все вручную вносить. Итог: мама пользуется sportbank уже второй месяц и довольна. Уже даже спрашивала меня, может ли положить сбережения на депозит)) Я тоже клиент sportbank и в целом все устраивает.
sportbank 2 травня 2023, 14:40
frenkelevg 26 квітня 2023, 17:42
Я роблю так: отримую зарплату на картку й близько половини суми одразу перевожу на рюкзак. Якщо потрібно, перевожу звідти кошти на картку назад. Круто, що можна заощаджувати фактично нічого не роблячи.
sportbank 28 квітня 2023, 14:28
vitalyd 26 квітня 2023, 16:17
Кілька разів звертався до служби підтримки із проханням припинити спам. Вони чемно обіцяють відключити, але спам продовжується ще активніше. В жодному разі не користуйтесь цим банком, якщо вони використовують напівкримінальні методи реклами, не очікуйте від них чесної роботи
sportbank 28 квітня 2023, 14:36
Вітаємо!

Якщо вам надходять рекламні дзвінки з пропозицією отримати нашу картку, то на початку розмови робот пропонує натиснути «1», щоб отримати пропозицію, далі в дзвінку робот пропонує натиснути «0» для відключення вашого номера від дзвінків.

Якщо все ж таки ви не натиснули «0», то напишіть на нашу пошту  pr@sportbank.ua, вкажіть на цей відгук, щоб ми змогли ідентифікувати вас. Також зазначте ваш номер телефона, який необхідно відключити від продзвону в рекламних цілях.

Вимоги до реклами фінпослуг визначені в статті 24 Закону України «Про рекламу», статті 11 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», статті 7 Закону України «Про споживче кредитування».

Сподіваємось на ваше розуміння.
sofiahil 23 квітня 2023, 2:04
Чоловік користується sportbank вже давно, я вирішила спробувати теж. Коли завантажила додаток, виникла проблема з активацією карти. Подзвонила на гарячу лінію, мою проблему вирішили дуже швидко. Це так приємно, коли проблеми вирішуються швидко. Поки до sportbank немає ніяких нарікань. Лайк!
sportbank 24 квітня 2023, 9:06
dignateva 21 квітня 2023, 11:47
Будь ласка, перевіряйте своїх працівників на адекватність. Якщо в них є проблеми в особистому житті, не треба це виносити на роботу. Такого хамського відношення ще ніде не отримала.
Підвищувати голос, хамити, зневажливу інтонацію обирати. Мерзотний післясмак комунікації з представником компанії.
sportbank 21 квітня 2023, 15:58
Вітаємо!

Можливо ви мали справу з відділом із врегулювання простроченої заборгованості?
При наявності простроченої заборгованості, з клієнтом зв'язується фахівець, метою якого є, зокрема встановлення домовленостей щодо сплати простроченої заборгованості.

Звертаємо увагу на те, що при не виплаті заборгованості клієнт порушує низку юридичних договорів з компанією.

Для детальнішої перевірки, будь ласка, зверніться на нашу пошту pr@sportbank.ua. У зверненні вкажіть на цей відгук, щоб ми змогли ідентифікувати вас. Ми перевіримо інформацію та приймемо відповідні міри.

Завчасно дякуємо!
jjukk 21 квітня 2023, 10:38
Шахрайський банк, блокує всі ваші кошти через те, що будь-хто може написати в техпідтримку про те, щоб вас заблокували. Вас заблокують на невизначений строк, на даний момент вже пройшло 2 місяці, та їм начхати, що там ваші кошти на прожиття, їх відділ, якби, «розбирається», проте пропонують якусь дічь з часів 90х, дають телефон шахраїв, через яких вас заблокували, та пропонують вчинити «розборки» самостійно.
Не раджу взагалі щось тримати, ви просто все втратите.
sportbank 21 квітня 2023, 11:59
Вітаємо!

На підставі отриманої інформації від постраждалого щодо неналежного платежу (13/03/2023 17:29:33 на суму 2 241.00), згідно з пунктом 7.3.14. Публічних правил банк має право встановити обмеження по сумі та кількості операцій з метою запобігання шахрайським операціям.
За посиланням ви можете ознайомитися із умовами нашої Публічної пропозиції: https://sportbank.ua/oferts_list-tas

Постраждала надала згоду на передачу номера телефона (ми вам цей номер надали в чаті), тому якщо ви стверджуєте, що послуга вами була успішно надана, ви можете звернутись до постраждалої та попросити відкликати скаргу, також просимо надати нам скрішноти підтвердження про те, що послуга була надана. Якщо все ж таки послуга не була надана, то тоді, будь ласка, поверніть кошти постраждалій.

Ecofuel198 20 квітня 2023, 2:53
Причины блокировки откуда? кому? за что? Любую карту можно блокировать по такому принципу!!! Мой совет: снимайте все до копейки, даже при переводе не держите долго.Сейчас ни кому нельзя доверять
sportbank 21 квітня 2023, 12:32
Вітаємо!

На виконання вимог чинного законодавства, зокрема Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 19.05.2020 № 65, Банк звернувся до Вас з проханням до 21 квітня 2023 року надати до Банку додаткову інформацію/документи, завірені належним чином.

Перелік документів та необхідну інформацію вказували вам у зверненні (в чаті підтримки).

Наразі за вашим рахунком здійснюється перевірка.
На момент перевірки транзакції по вашому рахунку тимчасово обмежені. По завершенню перевірки ми надамо вам зворотний зв'язок у чаті підтримки.

Вячеслав Комар 19 квітня 2023, 23:45
Пользуюсь картой sportbank больше года, депозит открыл 3 месяца назад, сегодня последний день и забрал с процентом 16%, что очень даже неплохо. До этого пользовался депозитами в других банках, пока в sportbank самая высокая ставка из всех, что была. Параллельно пользовался картой, для меня удобно и полезно. Приложение тоже радует, все интуитивно и понятно. Все, кто ищет как приумножить свои сбережения, рекомендую!
sportbank 20 квітня 2023, 10:04
Анатолий Головко 18 квітня 2023, 11:13
Уже два месяца пользуюсь кредиткой от sportbank. Для меня это топ среди того, чем пользовался. Карточку мне открыли онлайн, не надо идти в банк и т. д. Лично меня это очень порадовало. Еще узнал, что пополнение мобильного без комиссии и можно снять до 10 тыс. без комисии. Буду продолжать, может еще что-то интересное узнаю ;)
sportbank 19 квітня 2023, 12:38
timchenkorom 12 квітня 2023, 13:33
Дуже довго вагався, чи відкривати картку sportbank, бо бачив немало негативних відгуків. Та все ж зустрів знайомого, який юзає sportbank, і він мене переконав. Я активував картку пару тижнів тому, використовувати почав лише вчора. Купив та оплатив квитки онлайн, ще розрахувався в магазині. Для мене все просто та зрозуміло, без комісії та зайвих дій — як я й хотів. Планую ще спробувати покласти гроші на ощад рахунок. Поки що я цілком задоволений, подивимось як буде далі.
sportbank 12 квітня 2023, 15:38
Anastasya2110 9 квітня 2023, 22:29
Коли ви подаєте позов до суду?
Вкажіть термін.Бо я виїхала в Німеччину.
Мені необхідно зв’язатися зі своїм адвокатом.
sportbank 10 квітня 2023, 9:10
Анастасія, вітаємо!

Неодноразово вам повідомляли, що поки у нас немає функціоналу реструктуризації через технічні особливості налаштування системи. Реструктуризація — це є окремий продукт, який потребує розробки і впровадження.
Якщо він буде реалізований, ми обов'язково вас проінформуємо.

На сьогодні рекомендуємо виконувати зобов'язання за договором в строки та відповідно до його умов.

Також варто зазначити, що наразі банк не нараховує штраф або пеню за несплату.

Ttt17 4 квітня 2023, 9:11
Близька людина відправила кошти із за кордону 8 днів минуло, все скидають на банк із за кордону, але на Приват приходило за 3 дні, а тут кормлять обіцянками і все. Жахливий банк
sportbank 4 квітня 2023, 13:58
Вітаємо!

Перевірили інформацію, запит про надходження SWIFT за даними вказаними у квитанції, що ви надали, відсутній.
Відправник не вірно вказав Банк отримувача, тому кошти повернуться йому назад до 30 днів.

Повторно надаємо вам шаблон для отримання SWIFT переказу.

Щоб отримати SWIFT у USD або EUR, вкажіть відправнику:
— Свій рахунок IBAN: ___________________________

— Банк отримувача/ Beneficiary bank: RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AG VIENNA AT SWIFT: RZBAATWWXXX

— Отримувач/ Beneficiary: TASCOMBANK JSC KIEV, UKRAINE
SWIFT: MUNIUA22

— Призначення платежу/ REMITTANCE INFORMATION
якщо відправник фізична особа:
— private transfer
— transfer to own account
— help to relative
якщо відправник юридична особа:
— honorarium
— compensation for «...»
У даному полі відправнику необхідно обрати призначення платежу, тобто яка ціль переказу (приватний трансфер, перерахування на власний рахунок, допомога родичам). Дану інформацію відправник зможе обрати, коли буде виконувати переказ, після чого йому необхідно буде додатково вказати ваші данні, а саме:
ПІБ: __________________ IBAN: __________________

Якщо виникнуть додаткові запитання — звертайтесь до нашого чату підтримки. Ми на зв'язку 24/7!
darinames 3 квітня 2023, 0:46
Ця програма чудова. Я дуже задоволена її виконанням в моєму улюбленому помаранчевому кольорі. Усі функції виконуються чітко. Єдине, що я б хотіла б поліпшити, це зробити виписку за рахунками більш інтуїтивно зрозумілою, але загалом все добре і без зауважень.
sportbank 3 квітня 2023, 9:41
Вітаємо!

Стосовно виписки, ми будемо вдячні вам, якщо ви вкажете, що саме на вашу думку є недостатньо зрозумілим в ній. Ми проаналізуємо та обов'язково візьмемо до уваги вагомі уточнення.

Мінфін
Відповідь адміністратора
6 квітня 2023, 11:11
Відгук не зарахований (на 06.04.2023).
polinakuz 2 квітня 2023, 1:12
Приложение хорошее, но оно имеет несколько недостатков. К примеру, при переводах между своими картами нельзя перевести все сразу, и карты не очень удобно размещены в приложении. Также было бы удобно иметь экран выбранных операций, чтобы не терять время на поиск нужной оплаты. Кроме того, я хотела бы видеть в приложении информацию о налоге на депозиты с каким-то предварительным прогнозом. Ну то есть, сколько процентов уходит на налог и сколько я получу в результате.
sportbank 3 квітня 2023, 10:16
Вітаємо!

1) Обмеження на p2p перекази всередині додатку обумовлені лімітом еквайера (ліміт додатку), який поки-що, на жаль, є незмінним. Утім, дякуємо за дане уточнення, візьмемо до уваги ваш коментар.

2) Стосовно розміщення карток у додатку, будемо дуже вдячні, якщо ви запропонуєте свій варіант, звернувшись на нашу пошту pr@sportbank.ua, ми залюбки розглянемо вашу пропозицію та можливо саме ваш варіант розміщення карток реалізуємо в майбутньому.

3) Щоб відокремити певні картки, натисніть на необхідні транзакції, потім «Зберегти картку», надайте назву картці та збережіть запис кнопкою «Зберегти запис». Наступного разу при натисканні «Переказати на картку» у вас в пріоритеті будуть запропоновані збережені картки.

4) Щодо розрахунку депозиту, у нас на сайті в розділі «депозит Boooster» є депозитний калькулятор: https://sportbank.ua/depozyt-boooster, який також розраховує суму утриманих податків.

Віктор St 1 квітня 2023, 2:41
Не можу зрозуміти, поясніть відкрив депозит у Спорт 31.12.2022 на 3 місяці, у січні написав заяву про розірвання договору з банком (45 днів) через підтримку все відправив, підтримка відповіла що потрібно почекати терміну закриття
депозиту, т.к. він без дострокового зняття.
ОК, домовились. 31.03.2023 зв’язався з підтримкою, депозит закрили, вивели кошти на карту, стукаю в підтримку мені кажуть що Профільний відділ взяв вашу заяву на опрацювання, орієнтовна дата закриття 18.05.2023. Новий договір підписуватимемо ще на 45 днів, тільки вже без депозиту чи що мені робити?
sportbank 3 квітня 2023, 12:26
Вітаємо!

Написали вам в особисті повідомлення для вирішення питання.
Рахунок буде закрито на цьому тижні.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання — повідомте. Ми завжди на зв'язку.
З повагою, команда sportbank!
Полезный комментарий
Віктор St 3 квітня 2023, 15:51
Питання вирішене , дякую за оперативність
Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝