отвратный банк с *** поддержкой

mobl 22 січня 2023, 10:30
у меня на балансе есть сумма денег которую я хотел перевести в другой банк. это не удалось и было написано связаться с поддержкой. прошли сутки — я по прежнему не могу СВОИ же деньги перевести на другую карту. поддержка никакая. банк полное г…
sportbank
sportbank 23 січня 2023, 10:14
Вітаємо!

Бачимо, що спочатку ви самостійно заблокували картку у додатку в цілях безпеки вашого рахунку, (через що, картка стає сірого кольору і номер заблокованої картки у додатку не відображається).
Потім 27/11/2022 вам необхідно було дізнатись номер заблокованої картки, щоб написати заяву про спірну транзакцію.
Вам було запропоновано зняти обмеження у додатку та встановити обмеження в системі, яке б дозволило вам бачити номер вашої картки. Ви погодились і тому у вас наразі встановлено блокування.
Аби його зняти, необхідно пройти ідентифікацію в телефонному режимі (для безпеки вашого рахунку).
З вами намагались зв'язатись 22.01.2023.
22.01.2023 під час спілкування з нашим фахівцем, ви перервали розмову та ідентифікація не була завершена.

Будь ласка, уточніть на нашу пошту pr@sportbank.ua коли вам буде зручно повторно отримати дзвінок, ми зв'яжемось з вами аби зняти обмеження.

Завчасно дякуємо.
Бережіть себе!

Головна / Банки України 🏦 / sportbank 💰 / Відгуки про sportbank 📝 / отвратный банк с *** поддержкой