jm123 25 вересня 2022, 0:55
Отказывают в оплате налогов с моего заблокированного счета без объяснения причины. Просил банк предоставить мне официальный ответ об отказе оплаты налогов на почтовый адрес (физически подойти в офис не могу, т.к. живу не в Украине), чтобы я мог уведометь налоговую о причине неуплаты, однако, банк принципиально не высылает официальный отказ.
25 вересня 2022, 11:19
На жаль, відгук не містить даних, по яким ми могли б ідентифікувати вас, як клієнта банку. Щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію ми звернулись в приватному повідомленні.
Мінфін
Відповідь адміністратора
27 вересня 2022, 19:29
Отзыв не засчитан (на 27.09.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
Tetiana Burak 24 вересня 2022, 18:00
Я, Бурак Тетяна Петрівна, є мешканкою Маріуполя. 11 квітня 2022 року змогли з чоловіком вирватись з пекла. Мешкали у Львові, де лікувались після мінно-вибухових поранень. Зараз знаходимось у США.
14.09.22 тому я отримала у Вайбері повідомлення від банку, що в мене є неактивні рахунки тому з наступного місяця банк буде нараховувати комісію 20 грн.
Рахунок у Приватбанку був мною відкритий виключно для отримання оплати перевірки ЗНО від Донецького Центру перевірки якості освіти у 2021 році. При цьому мені також відкрили картку Універсальна, хоча я пояснювала, що вона мені не потрібна, бо я взагалі не користуюся послугами Приватбанку.
Під час бойових дій на початку березня 2022 р. наша квартира у Маріуполі згоріла, ми змогли врятувати тільки свої документи. Перебуваючі у Львові я три рази була госпіталізована до лікарні швидкої допомоги (нейрохірургія), перенесла 2 операції, потім виїхала у США.
Після отримання повідомлення я намагалася звязатись з банком, щоб закрити рахунки. На одному з них приблизно 20 грн., карткою Універсальна я ніколи не користувалась.
Я намагалася зробити це за допомогою чату декілька разів, але отримала відповідь, що вони не можуть мене ідентифікувати, бо інструмент селфі постійно видає помилку.
Відправляла звернення на електронну пошту з поясненням ситуації, але отримала стандартні відповіді щодо використання сервісу Приват24.
Намагалася закрити рахунки через цей сервіс, але не змогла навіть зайти в нього, бо раніш їм не користувалася та не маю коду. Сервіс писав, що код відправлено на мій номер телефону, але він приходив десь через 20 хвилин, коли час очiкування було вичерпано.
Наступна спроба була зателефонувати за телефоном, який надано на сайті для дзвінків із-за кордону. Я витратила купу грошей, щоб дозвонитись, щоб тільки дізнатись, що мій номер телефону не так відображається і вони не можуть закрити рахунок з 20 грн. залишку, бо невідомо чи я хазяйка цього рахунку. Мені знову порадили використати Приват24 та поклали трубку.
Прошу допомоги для закриття цих рахунків.
24 вересня 2022, 18:48
Добрий вечір!
На жаль, за вами не знаходимо зареєстрованих звернень в онлайн підтримку. Наші колеги в підтримці на сайті pb.ua 24/7 на зв'язку та готові прийти на допомогу, ідентифікувавши вас через захищений канал звернень. Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення додаткової інформації.
Vshmel 24 вересня 2022, 16:11
Відділення за адресою: Київ, вул. Маршала Тимошенка, 19
В сентябре 2021 года я закрыл свой ФОП. Счёт ФОП был открыт в Приват банке. Приват банк сам закрыл мой счёт после закрытия ФОП, а остаток денег вместо того, чтобы перевести на одну из действующих карт Приват банка перевёл их себе на какой то счёт и теперь уже год я не могу добиться их возврата. Заявление на возврат денег было написано в отделении банка ещё в начале этого года, уже почти конец, денег нет. Рассказывают про войну и что нужно ждать её завершения. А то что инфляция и курс, сьел, за год по сути половину суммы, кроме меня одного это больше никого не интересует!
24 вересня 2022, 17:38
Питання передано профільним фахівцям. З вами додатково зв'яжуться.
MarthaBardina 24 вересня 2022, 15:41
10.09.2022 14:22 Знімала кошти у банкоматі м. Львова у супермаркеті Арсен, загальна сума 8000, банкомат кошти зняв, але не видав. Кошти були зняті з карти Монобанку, номер звернення у системі підтримки Монобанку — 3377122, пройшло уже 2 тижні, від Приватбанку жодної відповіді, з підтримкою зв’язатись неможливо що у чаті, що за номером телефону. Монобанк повідомив, що повернення коштів від Приватбанку очікується в термін до 22.09, проте, цього не відбулось.
24 вересня 2022, 17:30
Так, інколи техніка може спрацювати некоректно та ми прагнемо, щоб всі наші сервіси завжди працювали на 100% і безперервно проводимо їх модернізацію.
Банк надає можливість користуватись своїми послугами як клієнтам, так і користувачам інших банків, розуміючи, що наша система банкоматів і терміналів доступна майже повсюди.
Ми будемо раді допомогти вам в прискорені розгляду заявки. Якщо вона дійсно була вже адресована до нас, то просимо надати в особистих повідомленнях деталі та по можливості підтвердження, що вона дійсно вже була направлена до нашого банку.
vladsvs 23 вересня 2022, 23:09
Обнулили кредитные лимиты по оплате частями и рассрочке. Никаких просрочек по выплатам ни когда не было, основной кредитный лимит больше 30 тысяч, но толковые сервисы больше недоступны. Нафиг вы тогда нужны?
24 вересня 2022, 9:56
Доброго ранку!
Окрім кредиту банк надає велику кількість інших послуг, які дозволяють користуватись власними коштами і не виходячи з дому в пару кліків на смартфоні чи ПК робити платежі, поповнювати мобільний, керувати своїми депозитами, здійснювати онлайн покупки і багато іншого.
Що ж до надання кредиту, зазначимо, що відсутність прострочень не є єдиним фактором на основі якого банк розраховує можливість надання та суму кредиту. Таких факторів сотні і кожен має свою вагу. В подальшому ви можете подати заявку на збільшення ліміту або банк може сам переглянути своє рішення і знов надати кредитні кошти вам для користування.
DjDeath87 23 вересня 2022, 19:09
После того как банк выиграл суд, выплатил ему все до копейки по решению суда.
В судебном решении были изменены суммы долга перед банком и сумма судебных издержек.

Разница судебных издержек от хотелок банка составляет 298грн… Именно эту сумму вымогает у меня в телефонном режиме представители Приват Банка попутно говоря что если я не уплачу эту сумму то будут финансовые проблемы у моих родственников в будущем…

Так же банк заявляет, что решение суда не освобождает меня от уплаты этой суммы…

Этот телефонный терор уже продолжается больше месяца

Выходит что банку глубоко насрасть на Украинский Суд и на Закон Украины, а значит и на всех клиентов банка…

прилагаю ссылку на решение суда

надеюсь есть тут компетентные органы которые могут помочь поставить точку в этом вымогательстве
23 вересня 2022, 19:45
Вітаємо.
Артур Петренко 23 вересня 2022, 14:20
Уже давно пользуюсь услугами данного банка, но такого я еще не встречал.

06.06.2022 утром я увидел, что с моей интернет-карты неизвестные посреди ночи сняли -2 доллара двумя транзакциями и оплатили услуги где-то в Америке на какой-то автозаправке. Я сразу обратился в техподдержку, оператор предложил заблокировать и закрыть карту дабы мошенники дальше не списали средства. Я поступил как предложили: вывел средства, заблокировал и закрыл карту с нулевым балансом. После получил сообщение об успешном закрытии карты и получил документ о ее закрытии.

Через пол месяца я получаю сообщение, что на карте нужно погасить овердрафт. Я открываю приват24 и вижу: моя закрытая карта снова появилась в списке с балансом -140 долларов. В сообщении о гашении указаны последние 4 цифры, которые не совпадают с ни одной из моих карт. В документах исчез документ о закрытии карты, зато в выписках по карте она числится как закрытая. А те 2 транзакции по -1 доллару превратились по -70. И никаких сообщений от банка о списаниях не было. Я обратился к оператору, те предложили оформить заявку о мошенничестве. Мы открыли заявку и сказали ждать 45−120 дней до ответа.

Но в конце месяца мне приходит пеня за овердрафт. Я пошел разбираться в техподдержку что бы полноценно узнать что произошло с картой. Из разговора выяснилось, что через два дня после закрытия карты, то есть 08.06.2022, произошло авторизованное списание той же автозаправкой по -70 долларов и мне начислили овердрафт. Я пишу им почему мне снова открыли карту, если я ее закрыл и разорвал договор по ней, то есть я уже не несу ответственность за происходящее с ней, банк в документе о закрытии уже поставил печать и подпись. Так же попросил закрыть данную карту и погасить пеню за счет банка, так как это уже проблемы банка. Оператор в ответ мне объясняет что такое овердрафт и прикрепляет часть договора, но там ни слова, что овердрафт можно начислить на закрытую карту. Так же говорит, что карту никто снова не открывал, то есть она закрыта. Я говорю ему, как можно было снять средства с закрытой карты, если вы должны били отклонить транзакцию. И тут оператор объявляет о воздушной тревоге. Через время подключается другой оператор и говорит тоже, что писал предыдущий. Я ему присылаю скриншоты доказательства того, что карта была закрыта, и что было снято по 1 доллару, а не по 70. Он говорит, что карта была закрыта 06.06.2022, а фактическое списание произошло 08.06.2022. И этот оператор объявляет о воздушной тревоге и приходит новый. Еще сказал, что банк не несет ответственность, так как он предоставил услуги и все остальное его не касается. С оператором не получилось не о чем поговорить, он постоянно старался закончить разговор, отправляя уведомление о предложении прекращения разговора.

С этой картой даже начала глючить система привет24: в транзакциях о начислении пени начали появляться непонятные идентификаторы и символы, в сообщениях о гашении пени пишет не неправильные 4 цифры карты. Так же стерли сообщение об успешном закрытии карты, благо перед этим я сделал скриншоты в качестве доказательств.

Все закончилось тем, что я сказал, что буду обращаться в суд, а оператор написал: «Спасибо за понимание».

Так что с операторами в техподдержке приват24 нормально решить вопрос не получилось, по этому оставляю здесь отзыв и надеюсь нормально решить этот вопрос без участия суда.
23 вересня 2022, 16:57
Віітаємо.
На картці може утворитися мінусовий баланс, якщо раніше здійснювалась оплата на певному сайті та на момент авторизації коштів було достатньо для оплати, але сайт відразу не підтвердив списання зарезервованої суми, тому сума була в доступному балансі і могла бути використана повторно клієнтом. В такій ситуації овердрафт є вимушеною мірою та необхідним механізмом, що дозволяє коректно працювати картковому рахунку та обслуговувати його згідно вимог платіжної системи.
Інформація по овердрафту зазначена в умовах і правилах надання банківських послуг: https://privatbank.ua/terms
Що стосується оскарження операцій, розуміючи вашу ситуацію ми доклали максимум зусиль, щоб спір було вирішено на вашу користь. За результатом спору ваші транзакції були успішно оскаржені і кошти будуть повернуті в найкоротший термін. Додатково з вами зв`яжемось.
Полезный комментарий
Артур Петренко 28 вересня 2022, 16:05
Решил Приват мою проблему. После того, как я оставил здесь отзыв и отправил свои два комментария выше в личные сообщения банку здесь на минфине, мне ответили, что решат мою проблему на карте и разберутся с пеней. И ровно за неделю мне исправили все. Оказалось, что это был сбой системы, и моей вины тут нет, хотя операторы до этого доказывали обратное. И в конце концов погасили пеню и окончательно закрыли карту. Так что если у Вас есть проблемы с банком и операторы в приват24 не хотят решать ее, то смело пишите здесь отзыв и задавайте дополнительные вопросы в личных сообщениях банку и тогда есть все шансы, что начнут решать Вашу проблему.
Володимир Сахарук 22 вересня 2022, 22:30
Ситуація стосується моїх батьків, а зокрема мами, якій уже 74 роки. Живемо у важкий час, війна… І мабуть в цей час мав би нас змінити, що і відбувається з кожним, коли ми один одному допомагаємо і готові на все заради нашої перемоги!!! Однак це не стосується Привата, більшого блюзнірства і знущання над простими старими людьми я не бачив.
Моя мама має депозит у Приваті «Стандарт» без можливості дострокового розторгнення і увага!!! Процент за депозит складає аж 6%. Так склалися обставини що батькам стали необхідні гроші, по причині необхідності проведення операції татові. Однак банку на це наплювати!!! Мало того що вони у квітні поточного року, коли вже була війна (форс мажор) та повна не визначеність, навіть не попередили батьків, що можливо давайте змінимо умови, з можливістю дострокового повернення депозити… і тепер ті копійки що були у квітні перетворяться на ніщо…
Гасло Привата «Краще познущатися і забрати останні крихти у пенсіонерів». Пенсіонерам можна розказати що хочеш і як хочеш, це ж так легко скористатися їхньою довірою. І я на 100% впевнений що таких випадків в Україні тисячі.
Головне власна шкіра, у нас же сума депозитів залишається стала і навіть збільшується… Головне собі в карман премію положити, це основне!!!
Тому закликаю всіх, не майте жодної справи з цим недо банком!!! Обходьте його десятою дорогою!!!
23 вересня 2022, 9:37
Вітаємо.
Для розгляду можливості дострокового розірвання вкладу в зазначеній ситуації мама може надати в банк медичні документи про діагноз із лікарні з підписом, мокрою печаткою лікуючого лікаря.
tpash 22 вересня 2022, 10:36
Вчора зробила переказ зі свої карти приват на карту приват отримувача. З моєї картки кошти були списані, є квитанція, але до отримувача кошти не дійшли. Почитала на сайті привату, https://www.privat24.ua/notfound.html про регламентні роботи і по відгуках багато людей опинились у такій самій ситуації. На даний момент проблема не вирішена.
22 вересня 2022, 16:44
Вітаємо!
Бачимо, що ви вказали, що складність вирішено.
Якщо будемо потрібні, то ми завжди поруч!
Юлия Пигина 21 вересня 2022, 21:43
Стала жертвой мошенников на ОЛХ. Перевела на эту карту 5000 грн. 5169155111277115. Помогите вернуть. Можно ли заблокировать эту карту и вернуть мои деньги?
22 вересня 2022, 9:26
Доброго ранку!
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію. Окремо зазначимо, що вказана вами картка видана не ПриватБанком.
KarakaiO44 21 вересня 2022, 21:15
Добрий день. Я інвалід 2 групи та вимушена переселенка з зони бойових дій. 19 вересня шахрайськими діями було знято з карти ПриватБанку 19.580 грн. На мій номер поступив звінок яких представившися «Безпекою банку ПриватБанк». Для підтвердження що він потипу Працівник Беспеки банку розповів про мене всю інформацію яку знала тільки я і працівники Банку (Хто я, рік народження, де були видані картки, скільки коштів на карточках). Для переконливостя що він не шахрай було переключення звінок потипу на оператора за номером «3700» оператор сказав що в мою карту були втручання та вона заблокована. Так як це була неділя від запропонував її розблокувати зараз, та почав говорити що мені робити. Та для підтвердження того що він потипу працівник Безпеки банку він збільшив кредитний ліміт на одній з карток, перекинув із скарбничка на карту та міг заблокувати та розблокувати картку. Та подальшими діями шахраїв/шахрая було знято кошти із скарбничка та карти. Так як я Інвалід 2 групи та з неповнолітньой дитиною на руках та з дитиною студентом. Ці кошти збиралися для оплати навчання та на ремонт будинку після обстрілу та на лікування. Просимо вас розібратися в цій справі. Бо дуже потрібні ці кошти.
22 вересня 2022, 10:44
Описані вами операції могли бути здійснені за наявності доступу до особистого кабінету Приват24. Для доступу в Приват24 окрім доступу до фінансового номеру необхідно знати пароль від акаунту або ПІН-код картки (для відновлення доступу), які відомі лише клієнту власнику картки і не зберігаються в банку у відкритому незашифрованому вигляді, тобто, до них не мають доступ співробітники банку. Ми постійно наголошуємо, що клієнти мають бути пильні та не передавати дані карток та паролі від акаунту третім особам.
Відповідно до п. 2.1.4.5.1 Умов та Правил банківського обслуговування розміщених на сайті банку, Клієнт зобов'язаний не передавати Картки, ПІНи, постійний пароль, одноразові паролі і контрольну інформацію третім особам.
Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення ваших контактних даних та перевірки інформації.
Банк постійно працює над вдосконаленням своїх послуг, в тому числі, у сфері захисту своїх клієнтів від шахрайських дій. На жаль, в деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Astek1 21 вересня 2022, 19:51
Почалося вже це давно, но руки не доходили.
Спочатку зняли кредитний ліміт без попереджень і пояснень з 50000 до 2000 но то нехай. Але все-таки незрозуміло чому бо платежі надходять регулярно і заборгованості по рахунках не було. Одне пояснення не адекватні люди.
Далі по страховці на кожен день платіж не зняли з карти універсальної де були кошти, а зняли з карточки для виплат де не було коштів. Ну вроді фігня але чому питання, тепер з мінус десяти гривень нараховують якісь копійки пені. неадеквати.
Далі більше мав купити сьогодні товар в інтернет магазині, поміняв долари вніс на картковий рахунок кошти цілий день намагався оплатити товар, но приват банк спочатку робив підтвердження моєї особи роботом потім оператором довго, но нічого вроді потрібно пройшов.
Але не тут то було платіж так банк не підтвердив разів тридцять пробував.
В результаті товару я так і не зміг купити. На 18.30 продавець підняв ціну товару на 900 грн. В роді також не смертельно. Но виникає питання скільки ще буде тих вроді, і коли банк, а точніше люди які керують ним і довели банк до абсурду будуть нести відповідальність. Чи знов як все якщо банк державний то і відповідальності немає???
21 вересня 2022, 20:15
Добрий вечір!
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію.
Sandro10 21 вересня 2022, 16:43
Відділення за адресою: Київ, вул. Вишгородська, 26/2
21.09 знімали 20000 у банкоматі в місті Києва за адресою вул. Тираспільська 54, гроші списалися з картки, а банкомат так і не видав кошти. Повернення 14 днів!!! Ви серйозно??? А за що жити під час війни?!
Це, що таке коїться?! Вже не раз слухаю, що списуються з карток суми, а повертаються меньше ніж потрібно!!!
Приват банк став просто шахраями! Недовіра
21 вересня 2022, 17:10
Перепрошуємо за незручності пов'язані з роботою банкомату.
Виходячи з вашого відгуку заявка на повернення коштів вже подана. Такий регламент опрацювання обумовлений необхідністю проведення та звірки результатів інкасації, що дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. Ми завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше опрацювати заявку та за наявності збою в банкоматі повернути кошти. За результатом обробки заявки ми додатково повідомляємо клієнта.
Марія Ганжа 21 вересня 2022, 13:43
Я пенсіонерка, у 2021 році отримала пенсійну картку у К Б Приват Банк, також до купи менеджер Приват Банку видав мені кредитну картку з лімітом у 6000 грн, я її взяла, так на всякий випадок, принесла її у конверті додому і залишила у кімнаті, за рік ЖОДНОГО разу нею не користувалася, данні картки нікому не передавала і ніхто цю картку не чіпав, вона просто лежала собі.
У серпні 2022 року почали надходити смски на телефон що в мене борг і я маю його погасити! Пішла до найближчого відділення Приват Банку, там менеджер мені сказав, що з моєї картки були зроблені 2 покупки на якомусь Американському сайті, на загальну сумму 5583,71 грн, начебто хотіли зробити ще покупу, але не вистачило грошей, CVV код підбирали з декількох спроб і цей борг на мені і я маю його погасити!
Залишила через телефон 3700 заявки на блокування цієї картки і на повернення цих грошей, також написала заяву до Поліції про шахрайські дії.
Минуло вже 3 тижні і нічого не чути, але що робить Приват Банк, він з моєї ПЕНСІЙНОЇ картки списує гроші в погашення начебто мого боргу і це під час війни, де мені тепер брати гроші на ліки?
Знову подзвонила до горячої лінії, там мені почали розказувати, що Приват Банк тут начебто ні до чого і йдіть в Поліцію, поліція каже ми тут також нідочого, це витік данних з Приват Банку, хай цим займається С Б Приват банку… Люди, де шукати справедливість? Що робити?
21 вересня 2022, 15:45
Шкодуємо, що вам довелось стикнутись з подібною ситуацією. Оплати, про які йде мова, могли бути проведені лише з введенням даних картки, таких як строк дії, номер картки і CVV код, що відомі лише її власнику. Якщо картка не передавалась третім особам радимо перевірити, хто міг отримати доступ до конверту з карткою і таким чином дізнатись її дані необхідні для проведення оплати.
Заявки на повернення коштів вже створені та знаходяться в роботі. Ми будемо оскаржувати дані операції за правилами міжнародної платіжної системи, яка встановила регламент на обробку таких заявок до 120-ти днів. Як тільки ми отримаємо інформацію щодо успішності оскарження ми вас додатково проінформуємо.
FoxFenek 21 вересня 2022, 10:55
Выявив очередного мошенника на сайте ОЛХ
Гладир Олексей Евгениевич карта № 4149 4378 6972 6370
номер телефона 0961852568
и предав всю информацию службе безопасности банка реакция нулевая. он так и дальше создает липовые объявления на сайте и просит предоплату якобы за доставку товара. но по факту не чего не отправляет.
21 вересня 2022, 11:16
Артем Угримов 20 вересня 2022, 23:28
Банк — шахрай? Не видає з валютної картки готівкової валюти! А курс валюти смішний, тому що долар по такій ціні не купити. Я вже третій раз замовляю валюту, і постійно скасовують заявку!!! Хоча валюта на касі є! Не раджу даний банк!
21 вересня 2022, 9:48
kent77 20 вересня 2022, 21:03
Банк при відкритті не вказав, що в рік можна відкривати лише до 6 діджитал карток, в результаті випадково за рік відкрив декілька карток, відразу їх закрив. Ось захотів відкрити ще раз, в результаті приват24 не дає це зробити, хоча по суті не разу не користувався даними картками… Банк не може навіть елементарно моніторити активність на картках
21 вересня 2022, 9:49
Доброго ранку!
Відповідно до Умов та Правил банківського обслуговування, що розміщені у відкритому доступі на сайті банку та доступні клієнтам для ознайомлення, п.п. 2.1.4.2.4. Банк має право відмовити в безкоштовному оформленні Картки «Універсальна» або Картки Універсальна рівня GOLD в разі, якщо за останні 30 днів Клієнтом вже було оформлено шість або більше Карток для виплат, Карток для виплат рівня GOLD, Карток «Універсальна», Карток «Універсальна» рівня GOLD. Період дії обмеження — 1 рік (365 днів).
Innacan 20 вересня 2022, 16:56
Добрый день, сегодня 20.09.2022 обратилась в онлайн помощь приват банка по нескольким вопромам, даже в военное время, быстро мне ответили и помогли, прр том, что я за границей нахожусь на данный момент. Были решены вопросы с заменой номера телефона, и пин кода. Сотрудника звали Яна. Очень ей благодарна. Удачи и процветания ей. Спасибо банку приват банк за хорошее обслуживание даже в столь сложное время для страны.
20 вересня 2022, 18:26
Добрий вечір!
Наші оператори завжди поруч і готові прийти на допомогу.
Anna202209 20 вересня 2022, 13:31
1. Розраховувалась закордоном, магазин 2 рази списав сумму, касир сказав — ні один, але в Приват24 пройшло 2 списання, написала фахівцю в чаті — швидко отримала відповідь, гроші були повернуті.
2. Знімала готівку закордоном, в момент видачі готівки банкомат зависнув і видав помилку, а потім з’явилося інфо на екрані, що гроші видані і в Приват24 списалися. Написала фахівцю, сказав проведуть інкасацію з іноземним банком. Гроші повернули. Все ок.
3. Оплачую комунальні в додатку, гуртки дітям, завжди можу загрузити квитанцію і відправити підтвердження.
20 вересня 2022, 16:41
Де б ви не були, ми завжди будемо поряд і готові прийти на допомогу.
Дякуємо, що ви з нами :)
ArtemIzmail 20 вересня 2022, 13:19
Я є клієнтом Приватбанку понад 10 років.
Здебільшого особливих скарг на обслуговування за цей час не було.

Сьогодні зіткнувся із наступною ситуацією. Оформлено заявки на зняття валюти з вівторка по п’ятницю. Є обмеження НБУ у зв’язку з війною на еквівалент 100 тис грн. Приватбанк самостійно знизив це обмеження більш ніж у 2,5 рази до 1000 дол на добу.

Відділення м. Ізмаїл, вул. Осипенка, д. 78−80.
У касі заявили, що обслуговують на загальних підставах у звичайній черзі (у якій стоять десятки бабусь із оплатою комуналки), а в окремому вікні видають суми понад 50 тис.

Увага питання: Приватбанк самостійно знизив суму обмеження НБУ у 2,5 рази і тепер каже, що стійте у загальній черзі, тому що у вас сума менша за 50 тис…
Виходить, що мені потрібно місяць ходити до них по свої гроші, як на роботу, і стояти щодня по півгодини-години в касі.
Чудовий сервіс.

Раніше не замислювався про альтернативу. Наразі, є реальний привід. Чи може хтось підкаже більш адекватний банк? Або в яких країнах краще відкрити валютний рахунок?
Дякую.
20 вересня 2022, 15:57
Зменшення доступної для замовлення суми викликано виключно бажанням задовольнити попит якомога більшої кількості клієнтів та розподілити між ними наявну валюту. Сьогодні виникають певні складнощі з логістикою та доставкою готівкової валюти через військові дії. ПриватБанк робить все можливе для вирішення ситуації та задоволення потреб кожного клієнта. Вже найближчим часом ПриватБанк забезпечить відділення необхідними для задоволення зростаючого попиту обсягами валютної готівки.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝