Den0001 1 березня 2023, 11:10
Решил я попробовать распиаренный депозит на три месяца со снятием наличной валюты. Опустим кривое косое вечно тормозящее и неработающее приложение приват24 и перейдем непосредственно к депозиту. Оформил я депозит. Обратил внимание что стоит галочка автопродление которую вы снять не можете. Ну с горем пополам через 2 месяца я ее снять сумел все же. И наконец то проходит три месяца. Не сплю сутки наблюдаю за депозитом и жду где заветная кнопочка «получить кеш». Но чуда не произошло в этом квесте и приват на свое усмотрение кидает самовольно деньги на универсальную карту. Ну я разумеется понял что меня тупо кинули. Набираю 3700 и что вы думаете мне сказали? Я должен был вчера прийти в отделение, упасть на колени и молить их о том чтобы они дали мне наличку. Ну я при@@@ел если честно от какой подачи). В общем очередное 100500е кидание граждан Украины от банка мошенника.
1 березня 2023, 14:24
Вітаємо.
Дійсно, подати заявку на відмову від продовження вкладу можливо протягом 30 днів до закінчення строку вкладу.
Кошти зараховуються на картку, яку ви обирали при формуванні заявки на відмову від продовження. При обранні картки на екрані червоним текстом відображається інформація, що зняття готівки з картки Універсальної з комісією 1%.
Отримати готівку в касі без попереднього замовлення можливо за її наявності в обігу каси. Додатково для задоволення потреб якнайбільшої кількості клієнтів, в Приват24 була реалізована можливість попереднього замовлення готівки на зручне відділення.
Ardwark 28 лютого 2023, 21:07
Примерно начиная с 01.01.2023 года Приват перестал возвращать деньги от выигранных дискусов с Аллиекспресс www.aliexpress.com
До этой даты все было в норме с возвратами.

1. Сперва я ждал 20 дней после того как аллиекспресс вернул деньги по ARN
(ARN):74697693038920006586259
(ARN):74697693052920004625787
Думал проблема именно в аллиекспрессе, мониторил баланс каждый день, так и не дождался увеличения баланса.
Но все это время уведомления были в выписке приват24, но они не плюсовали баланс.
Внимание теперь самое интересное.
Оказывается что история прошлых месяцев может меняться, например у вас было 01.01.2023 на карточке 7500 грн
но когда вы делаете выписку за февраль с 01.02.2023 по 28.02.2023 то вы ведите Фейковые возвраты по выписке которая не совпадает
с финансовым документом (ARN) что приведены выше и баланс текущий у вас сходится. Но фишка в чем, оказывается при такой выписке ваша история поменялась и 01.01.2023 на карточке было не 7500 грн
а ровно на 1390 грн меньше там было 7500−1390=6110 грн. И по текущей выписке я действительно наблюдаю 2 фейковых возврата которые не сходятся по дате, уведомления пришли например 7 и 21 февраля, а реальная оплата от аллиекспрес пришла по ARN официально 9 и 23 февраля, кстати если у кого проблемы с находкой ARN то даю ссылку где автоматически вы получите ARN — https://h5-global.alimebot.aliexpress.com/intl/index.htm?from=nJ1P7vJ0L2&
Получается что менеджеры совершенно не хотят, не могут, не умеют и не понимают как решить данную задачу. Они не видят представленных доказательств и всячески доказывают что история баланса
чуть ли не каждый день может меняться, и это норма вообще. От куда вы там помните что у вас было 2−3 мес. назад. какой баланс и какая сумма.
Но так как я этим вопросом активно занимался и мониторил то у меня имеются скриншоты за баланс на 01.01.2023 дату. Который является доказательством и как минимум большим вопросом.
Еще стоит отметить что сумма на 01.01.2023 которая была 7500 грн вообще не участвовала в оплате с текущего числа оплаты были позже, первая оплата снялась 2 января, а вторая оплата снялась 15 января,
соответственно уведомления пришли 7 и 21 а оплаты по ARN 9 и 23 февраля.
Когда я запрашиваю выписку или какие либо подтверждения по ARN номерам, что бы предоставили какие ли бо доказательства что и куда поступило, ответ очень странный,
совершенно ничего немогут предоставить. Тогда я спросил, а зачем вам вообще были нужны от меня ARN от Алиекспресс если вы по ним совершенно ничего не видите?
В общем судебный процесс на носу, буду собирать документы, подавать в суд. А так же создавать множество новых интересных статей по данному вопросу и учить людей боротся против
Вот такого хитрого исторического баланса который меняется спустя 2 месяца в отрицательную сторону.
Так что следите за своим балансом внимательно и если вы увидели выписку у себя то это не значит что ваши деньги вам по выписке вернули, может быть такое что у вас 2−3 месяца назад был баланс на пару тысяч меньше, вы вполне могли забыть этот тонкий нюанс.
1 березня 2023, 10:39
Вітаємо.
Інформація про повернення відображена у виписці.
Якщо ви не згодні із наданою в особистому кабінеті випискою та наявним балансом, повідомте, будь ласка, в приватному повідомленні свою версію розрахунку витрат, щоб ми допомогли розібратися.
08186445 28 лютого 2023, 20:57
ділюсь неприємною історією.
Сьогодні 28.02.2023 — 00:22 списались кошти 89.90 EUR це -3 619.44 грн. отримувач AMAZON.
усе б нічого, тільки я цього платежу не робив.
на амазоні я до нового року робив замовлення уперше в житті, замовляв ліхтарі.
Ось увечері помітив недостачу, подзвонив у банк. Дівчина створила заявку на повернення, та заблокували данну карту. Цікаво як швидко питання вирішеться, і мені повернуть мої гроші. дякую!
1 березня 2023, 10:10
Вітаємо.
Регламент розгляду заявки на оскарження операції становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для вас.
roznat 28 лютого 2023, 15:12
Сьогодні, 28.02.2023 в 13.32 звернулась за допомогою до Приватбанку, мене з'єднали з оператором Олегом. Це дуже висококваліфікований фахівець своєі справи, толерантний, людяний, доброзичливий і терпеливий фахівець. Він уважно вислухав і допоміг вирішити банківські питання та питання цифрового підпису, приділивши час. Щиро йому вдячна! Побільше б таких толерантних працівників Привату!
28 лютого 2023, 17:11
Вітаємо!
Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди поруч і раді допомогти :)
SvitiS97 28 лютого 2023, 12:39
Оформили страховку несколько лет назад, деньги по сей день снимают. Сейчас заболела и обратилась в приватбанк за помощью, на что мне сказали что с той компанией они больше не работают. Вопрос: куда уходят мои деньги???
28 лютого 2023, 13:58
Банк не проводить списання по раніше укладеним договорам зі страховими компаніями, з якими припинена співпраця. Радимо переглянути вашу виписку по картці в Приват24.
Також зазначимо, що після припинення співпраці з компанією, яка надає страхові послуги, банк відправляв вам пропозиції по зміні страхової компанії за договором. Так як вами не було обрано іншу страхову компанію — договір не був продовжений на новий строк.
Якщо у вас є питання по тим чи іншим списанням, які на вашу думку були проведені за страховку, будь ласка, надайте нам скріншоти з виписки по цим операціям. Ми допоможемо розібратись.
Nataliia19469 28 лютого 2023, 1:07
Страхування оформлено вже давно, тобто більш ніж два роки Приват Банк отримував кошти від мене. Але коли і мені необхідно було отримати кошти від банку по страхуванню мені відмовили, але не одразу. Розірвана зв’язка в коліні та операція через це, як виявилося не є підставою для виплати коштів за страхування. Документи подав через тиждень після операції. Спочатку їх не правильно прийняли і тому не нараховували. Потім мені знову довелося подати документи, які розглядали ще два тижні і навіть не повідомили про відмову. Була просто тиша. Коли зателефонував на гарячу лінію, щоб уточнити чому і досі немає виплат, з’ясувалося що це не страховий випадок. Але при цьому просили не писати поганих відгуків, мовляв це не ми це страхова компанія. Хоча до заключення договору про страхування співали зовсім іншу пісню. Розірвав усі договори з Приват Банк і плану ще й рахунки усі там закрити. Не рекомендую!!!
28 лютого 2023, 10:00
Рішення про виплату компенсації при отриманні травми чи захворюванні приймає страхова компанія на основі договору страхування укладеному між нею та клієнтом. Договір страхування має перелік діагнозів/захворювань по яким передбачена страхова виплата. В свою чергу банк надає зручний сервіс для оформлення страхування та сплати страхових платежів. Ми звернулись до вас в приватному повідомленні для уточнення контактних даних та перевірки інформації.
Володимир С 25 лютого 2023, 19:32
07.02.2023 прийшло повідомлення в приват24: Обслуговування рахунків призупинено у зв’язку з п. 1.1.3.2.6 УіП. Після перевірки з вами зв’яжеться співробітник банку.
Через 1−2 дні пройшов перевірку особистості в приват24(ввів всі дані, паспорт і т.д.). Ніхто не дзвонив, тому запросив дзвінок на 3700. Відповіли, що нічого не знають і можуть сказати хіба якийсь там номер в реєстрі досудового розслідування. Запитав, що мені робити — сказали, не знають. Я так зрозумів — щось, пов'язане з шахрайством. Для мене це, м’яко кажучи, був шок, бо ніколи і близько не займався шахрайством і можу пояснити кожну операцію. Інколи продаю на олх деякі речі, які не потрібні мені, тому, підозрюю, що це міг хтось з того контингенту западло зробити. З такими і москалів не треба.
Так, як я працюю в енергетичній структурі, ще й на об'єкті, який неодноразово піддавався ракетним ударам, то вільного часу взагалі не було.
Приблизно через тиждень передзвонили з приватбанку і сказали, що розривають договір і що можу написати заяву на перевід коштів на рахунок іншого банку. На запитання Як так, чому?, чіткої відповіді не отримав. Ось так, за кілька днів все зробили без мене.
Це ще не все. Десь через тиждень взяв накінець вихідний, поїхав в відділення привата (в сусідньомі місті). Пояснив ситуацію. Працівник каже «Добре, дзвоніть на 3700». Набираю, а там кажуть, що вже надали мені відповідь і навіть не з'єднують. Вирішили йти в правоохоронні органи. Пішов в поліцію, може там дадуть щось на мене. Так ні. В поліції сказали, що ніякої справи не бачуть на мене.
Тому, як результат, хтось щось написав на мене. Не знаю, хто. Не знаю, що. Банк нічого не знає. Але рахунок хоче закрити.
Чи є вихід з цієї ситуації?
26 лютого 2023, 10:54
Вітаємо.
Відповідно до статті 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність» відносини банку з клієнтом регулюються законодавством України, нормативно-правовими актами Національного банку України та угодами (договорами) між клієнтом та банком. Для врегулювання ситуації яка виникла вам необхідно звертатися до правоохоронних органів України.
DDR2 25 лютого 2023, 18:18
у меня в банке лежит несколько тысяч долларов, + получаю зарплату. есть кредитный лимит в 300 грн, хотел сегодня повысить на 35 грн до 335 грн, чтоб сделать покупку с Алиэкспресс и мне было отказано!
еще раз и медленно: в клиента тысячи баксов + зарплата и банк боится повысить кредитный лимит клиенту с 300 до 335 грн!!!)
я подумал это глюк в системе, перезвонил на 3700, оператор Оксана томным голосом сказала, что программа банка так решила и обжалованию не подлежит…
ну нет, так нет. в понедельник закрою кредитную карту и попрощаемся с кредитными услугами банка навсегда, перейду в другой банк, для которого установить кредитный лимит клиенту в 335 грн не будет финансовой проблемой!

доллары я тоже заберу в течении пары месяцев, на всякий случай… мне не нужен больше такой «прикоцаный» банк.
26 лютого 2023, 11:00
Вітаємо. Приносимо вибачення за отримані незручності. Варто позначити, що будь-яка величина кредитного ліміту визначається та встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. В подальшому банк може переглянути своє рішення та підняти ліміт.
Диана Ковальчук 25 лютого 2023, 12:13
На одном сайте решила заказать телефон т.к не было наложки заказала через безопасную оплату. После оформнения заказа деньги сняли (16.02.23) продавец заявил что товар был в наличии и отправит на следующий день. через 2 дня попросила номер накладной, он проигнорил. я заходила утром и вечером на сайт почты и смотрела есть ли на мое имя посылка. Ответили мне 20.02 что были выходные и товар идет со склада. Спросила с какого склада идет, и почему так долго, он проигнорили и больше не отвечали. Я написала другому консультанту на сайте, она также сказала что отправит завтра (23.02). 24.02 я написала обоим работникам этого сайта они не отвечали. 25.02 позвонила в приват и обьяснила ситуацию, они оформили заяву на возврат средств, и посоветовали обратиться в полицию … теперь я пытаюсь понять, то есть приват отравил деньги продавцу, хотя товар я не получила и вряд ли получу и мне даже не обещают что я получу деньги назад
25 лютого 2023, 13:16
Вітаємо.
В описаній вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.
У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Seductor 24 лютого 2023, 19:27
Почему все, шо у нас становится государственным, превращается в гуано? Пора прощаться с приват банком! Галимое обслуживание, куча проблем. Не возможно по толку осуществить денежные переводы через интернет банкинг, куча нелепых вопросов, итог заблокированая карта. Разблокировать карту не могут даже в течении суток. Неудобно пользоваться интернет банкингом, галимые проверки безопасности. Проблема со снятием наличных с банкоматов. Плоблема снятия депозитов в любой валюте, в том числе и в гривне. Куча мошенников вьют вокруг приват банка в том числе я так понимаю бывшие работники. Или есть знакомые работников. Банк продаëт информацию о клиентах третим лицам.Медленные переводы через банк. Вечные очереди в отделения. Некомпетентные работники. Это касается не одного отделения приват банка, а целого ряда отделений по стране и самого главного офиса. А так же колл-центра. Банк слишком много о себе возомнил. Считают клиентов за лоха. По непонятным критерием блокирует счета. Отмазка, «можно оплачивать картой» не канает, закрывайся, банк! Крайне не советую ни кому. Разве что рашистам. Пусть мучаются с такими банками. Нам такое нетреба!
24 лютого 2023, 20:36
Добрий вечір!
Ми піклуємось про безпеку коштів клієнтів та перепрошуємо, якщо необхідність додаткового підтвердження платежу доставила незручності. В ситуації, коли ризиковий або нетиповий для клієнта платіж випадає на додаткову перевірку підтвердити проведення операції можна звернувшись в підтримку. При цьому, фахівець підтримки має ідентифікувати клієнта задавши питання, відповіді на які знає лише власник картки. Ця процедура покликана вберегти ваші кошти від шахраїв та впевнитись, що операцію проводить саме власник картки.
ПриватБанк неухильно дотримується правил конфіденційності і не передає дані клієнтів третім особам, за виключенням вимог чинного законодавства. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.
Ми постійно працюємо над покращенням сервісу і даємо змогу клієнтам проводити велику кількість операцій дистанційно через Приват24, банкомати та ТСО. Якщо ж візит у відділення все ж необхідний на нашому сайті можна переглянути графік роботи відділення і час його найменшої завантаженості.
На жаль, нам не вдалось вас ідентифікувати за даними з відгуку. Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію щодо блокування картки і звернення в підтримку.
Sky007 24 лютого 2023, 17:18
Мошенник 5375 4115 0084 2823. Просит предоплату, а потом долго не отправляет товар, а когда отправляет то там мусор который ты не заказывал. Посылка отправлена от имени Паламарчук Александр Викторович
24 лютого 2023, 18:40
Добрий вечір!
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Добрый день, сначала списали деньги, но я его не осуществлял, мне сказали что вернут, действительно вернул., потом опять списали чеки есть
24 лютого 2023, 18:36
Добрий вечір!
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контактні дані та деталі ситуації.
Defender NBU 24 лютого 2023, 9:18
Добрый день, многие люди нашли лазейки обходить запрет по переводу грн за рубеж используя местные почты.

Перевод или пополнение счета валютой через почты происходит на стороне украинских банков как покупка (оплата услуг почты, установлен МСС покупки, а не перевода) хотя на самом деле именно грн переводится на зарубежные счета что на данный момент запрещено НБУ.

В этом были замечены следующие почты:
⁃ POSTA BRATISLAVA (Словакия, все отделения почт в стране, название мерчанта напр. «BRATISLAVA» изменяется в зависимости от города)
⁃ AN POST MONEY (Ирландия)
⁃ POCZTA POLSKA (Польша)

В вашем банке на данный момент не ограничена оплата этим мерчантам.

Прошу вас подробно изучить и разобраться в ситуации, а также пресечь отток гривны зарубеж.
24 лютого 2023, 12:32
Наразі ПриватБанк вже обмежив такі операції. Дякуємо за сигнал!
Svitlana777888 23 лютого 2023, 20:13
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Центральний, 9/7
Я постійний клієнт банку. Хочу залишити позитивний відгук, висловити слова подяки Троянович Анні. Завжди отримую професійні послуги та гарне обслуговування, Анна постійно доброзичлива та уважна. Щиро Вам дякую за позитивні емоції та вашу працю.
24 лютого 2023, 10:03
Вітаємо!
Дякуємо за добрі слова в адресу нашої колеги. Дякуємо, що ви з нами :)
Тетянка Моя 23 лютого 2023, 15:31
Відділення за адресою: Київ, пр-т Степана Бандери, 21
Доброго дня, моє зауваження касиру банку Друге столічне відділення, пр-т Степани Бандери, 21, конкретно Тимошенко Ангеліні, яка неуважно зробила два невірних призначення платежів на юридичну фірму. Що могло сьогодні зробити збитків фірмі в кругленьку суму…але завдяки професійній консультації операторів 3700, нам вдалось уникнути цієї халепи. Моє величезне прохання до касира цього відділення, будьте уважні працюя в такій установі. Такі помилки дуже вартісні — для ваших клієнтів, але не для Вас… Сподіваюсь з вами проведуть бесіду щодо гідного виконання своїх обов’язків. Дякую за увагу. Все буде Україна!!!
23 лютого 2023, 16:32
Приносимо свої вибачення за дану ситуацію. Раді, що в результаті наші колеги з підтримки допомогли виправити ситуацію. Ми передали інформацію колегам для проведення перевірки, щоб з працівником була проведена необхідна робота. За результатом з вами додатково зв'яжуться.
Полезный комментарий
Тетянка Моя 24 лютого 2023, 20:45
Дякую за швидку реакцію з боку департаменту банку і професійне ставлення до вирішення питання.
Bogdan12121979 22 лютого 2023, 21:00
Моє підприємство придбало на голандському аукціоні Troostwijk авто. Цей загальноєвропейський майданчик працює майже сто років. Всі операції прозорі і відповідають європейському законодавству. Тут можна прозоро і за розумну суму придбати будь-що, а також швидко оплатити онлайн та швидко забрати свій лот. Умови — оплата день-два, на третій-четвертий день забираєш. Всі інвойси формуються системою онлайн — мінімум паперів — швидко , — прозоро — результат. Тільки нешвидко для приватбанку. Вони під надуманими приводами відмовили вже вдруге мені на купівлю за два дні. Просять надати купу документів, які голандський аукціон Troostwijk не надає. Мало того, голандці під час спілкування здивувались, чому таку кількість вимагають. Вони не розуміють такого рівня бюрократії Приватбанку. Після першої відмови банку 21.02.23 р. я перезвонив на гарячу лінію привату і пояснив, що умови, контракти і характеристики товару формуються онлайн, на що працівник, після консультацій сказав, що мені треба хоча б надати підтвердження техогляду авто (!!!) І все — все узгодять. Я так і зробив — надав підтвердження-витяг, що авто справне і подав нову заявку. Проте цю заявку в особі Якименко Н.І. за вих # Г31.0.0.0/1−18942 від 22.02.23 було знову відхилено і знову — повно надуманих причин! Прошу Приватбанк розібратись з бюрократією! І вивчити детально аукціони в Європі. Чи ви думаєте, що там займаються шахрайством?
23 лютого 2023, 15:40
Перепрошуємо за незручності. Наші колеги ретельно проаналізували ваш випадок та наразі питання вирішено. Раптом що — пишіть в особисті повідомлення. Будемо раді підказати.
Полезный комментарий
Bogdan12121979 23 лютого 2023, 20:08
Дякую за швидку відповідь. Все вирішили
Юлиана Джулик 22 лютого 2023, 17:36
Було оформлено заявку на повернення коштів 29 грудня, сьогодні 22 лютого, майже два місяці, кошти так і не повернуто і толкової відповіді немає.З‘єднатись з оператором стосовно цього питання неможливо! З‘єднатись для того, щоб дізнатись куди звертатись щоб прискорити повернення також! Заявка 2264420.Ціна питання 3800, для когось це не багато, а для когось можуть бути останні кошти.Ні з одноі ні з другої сторони відповідей немає!
22 лютого 2023, 18:13
Вітаємо.
За вашою заявкою сформовано пакет документів і передано в міжнародну платіжну систему. Зазвичай очікування відповіді триває 45–120 днів. Коли отримаємо відповідь, ми надішлемо вам SMS.
alekstarsukov 22 лютого 2023, 13:12
Відділення за адресою: Харків, вул. Космічна, 16
21.02.2023 хотів поповнити картковий рахунок за допомогою банкомату, навіть з допомогою співробітника банку на екрані з’явилася помилка, і мої 20 000 грн пропали безвісти. Оформив заявку через 3700 на повернення коштів, і очікувати потрібно від 3 до 14 днів.
Але що ж це таке? Мені потрібно здійснити переказ, я розраховую на банк, на що тепер я повинен добиватися, дзвонити, оформляти заявки … очікувати…
22 лютого 2023, 15:04
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, що виникли. Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Зробимо все можливе для якнайшвидшого вирішення питання.
shevchikigg 21 лютого 2023, 18:33
Відділення за адресою: Суми, пл. Незалежності, 3/1
Уже почти год пользуюсь приложением Терминал для приема платежей.
16 января 2023 года при попытке провести очередной платеж появилась ошибка 801−12 и в проведении платежа было отказано.
Обращение в службу поддержки оставило неоторые надежды на исправление ситуации — было сказано, что проводятся регламентные работы, срок решения проблемы — не более 3 дней.
Увы, как оказалось, надо было запастись терпением. Трех дней оказалось мало.
Проблема не решена до сих пор — на дворе 21 февраля. Т. е. уже более месяца проволдятся регламентные работы, которые, по утверждению сотрудников Приватбанка, не могут длиться более 3 дней, по регламенту самого банка.
Более того, в ответ на мое письменное обращение банк ответил, что, цитирую — «У додатку „Термінал“ проводяться регламентні роботи, які можуть тривати від декількох
днів, до декількох тижнів. Ви може самостійно дізнатись чи вже працює додаток спробувавши провести оплату.»
Т. е., они даже сами не знают, работает ли их приложение и когда оно заработает!!!
21 лютого 2023, 20:06
Вітаємо.
Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності. Ваше питання було детально розглянуто банком та надано зворотній зв'язок. Додатково вам буде направлена офіційна відповідь з даного питання.
TinaKul 21 лютого 2023, 17:38
С момента вторжения России у меня даже не возникло других мыслей, кроме как быть волонтёром. А что значит быть волонтёром в такое тяжёлое время? Это отдать всё своё время, силы и деньги на благие дела и радоваться тому, что очередной день прожит не зря, что ты смог кому-то помочь, а также думать что можно сделать ещё полезного, чтобы хоть как-то облегчить жизнь военным, которые полуголодные замёрзшие, не раздумывая о последствиях, рвутся в бой, чтобы каждому из нас было тепло и сытно, а таким же как и ты волонтёрам, но только тем, кто боятся меньше чем ты, и ездят на передовую с гуманитарными грузами.
Используя собственную карту Приватбанка, я принимала платежи от тех, кто имел деньги, и хотел помочь нашим военным и тратила на помощь нуждающимся. Даже не задумываясь о том, что нужны какие-то документы или отчёты. Мне они не были нужны. Для меня достаточно было слово военного, что ему что-то нужно.
Однако в один «прекрасный» момент Приватбанк начал требовать документы, не оглашая сроки, в которые я должна их предоставить. Часть документов я подала в отделение банка, затем выслала чеки (о закупке товара только за два дня на сумму свыше 30 тыс грн), и которых накопилось у меня целая гора. Но в ту же неделю мои счета в Приватбанке были просто заблокированы. Обратившись в 3700 мне сказали, что ничем помочь мне не могут, открывай счёт в другом банке и мы перечислим деньги. Так же оператор сказала, что на её опыте ещё никому счета не были разблокированы. Специалист по работе с жалобами Людмила Нагаец, с которой я изначально общалась, даже не посчитала нужным ответить на мой вопрос — нужно ли предоставлять оставшиеся документы, которые она запрашивала (я ей говорила, что начала просить «запросы на поставки товара» у тех, кому я помогала), для разблокирования моих счетов.
Что ни говори, а «благими делами вымощена дорога в ад». И Приватбанк этот ад для меня создал.
Из вышесказанного рекомендую волонтёрам задумываться каждый раз при использовании карты Приватбанка.
А Приватбанку за такое отношение жирная двойка.
21 лютого 2023, 18:30
Вітаємо.
Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності. Вам надіслали на пошту перелік необхідних документів та додатково колеги зв'язувались з вами в телефонному режимі, та документів не отримали.
Коли зможете надати документи, напишіть, будь ласка, в наш чат на сайті банку.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝