Банк, який блокує соціальні картки у військового.

yrp2017 11 листопада 2023, 8:19
На підставі судового наказу по ініціативі такого собі приватного підприємства ПолтаваГаз з яким у мене немає навіть договіру на доставку газу та за послуги які не отримував, та виконавчого провадження приватного виконавця були заблоковані 30.10.23 мої картки в цьому банку. Заблоковані всі картки навіть ті на які отримую грошове забезпечення як військовослужбовець ЗСУ, та соціальну виплату як учасник бойових дій.
Творити таке цей банк не має право тому що соціальні рахунки не блокуються.
07.11. гроші які прийшли на карту де отримую соціальну виплату як учасник бойових дій без мого відома були списані в невідомому напрямку, точно так і зникли гроші з картки грошового забезпечення яка також є соціальною.
Закон забороняє блокувати дані картки я мовчу про те, що списувати з них кошти заборонено від слова ЗОВСІМ.
Починаю розбиратися з даним питанням.
Відповідь банка просто шокувала —
Та виконавець не вказав які картки не блокувати.
На гарячій лінії взнав телефон виконавця.
Дзвоню їй і на моє питання про блокування соціальних карток вона повідомляє, що в постанові чітко вказано, що потрібно заблокувати всі картки крім тих які заборонено законом. А це соціальні картки. Звідки вона знає, що я є учасником бойових дій і отримую соціальні виплати. Це зає банк через який здійснюються виплати.Пообіцяла розблокувати соціальні картки в найкоротший термін.Але кошти вже незаконно зникли.
Тоді виникає питання -для чого потрібен звичайній людині такий банк, який порушує Закон, для чого там штат юристів і чим вони займаються? Я мовчу про те, що я є військовий та учасник бойових дій.
Думав, що під час війни військових обманювати не будуть? Але ні. Я помилився.
А чи буде хтось за це відповідати???
Тому висновок
1. Подам в суд на не професійні дії банку.
2. Хоча є клієнтом цього банку років з 20
але буду від нього відмовлятися.
3.Про цей факт повідомлю НБУ та всим своїм друзям буду радити обходити його 10-ю дорогою.
А найбільше дивує, що все зроблено за спиною що про судовий наказ взнав випадково, про відкриття виконавчого провадження випадково, про блокування карток випадково і лише після того як зникли кошти та почав розбираьись виплила дана інформація.
А як же спілкування з банком он лай та інші засоби комунікації?
Тим більше що я працюю на державу і таке творить державний банк. Це дивує.
Моє вчорашнє звернення на Ваш сайт чомусь зник?
11 листопада 2023, 11:45
Вітаємо. Банк діє виключно в рамках чинного законодавства та при надходженні постанови про арешт зобов'язаний обмежити рахунки клієнта.
Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22. Зняття обмеження з рахунків здійснюється при надходженні до банку відповідної постанови(про зняття арешту).
Якщо ви не згодні з арештом накладеним виконавчою службою ви можете звернутись до виконавця або оскаржити його у встановленому законом порядку.
Що ж до карток, то хочемо зазначити, що картка для виплат не є карткою зі спеціальним режимом використання, адже вона може бути поповнена не лише цільовими коштами, як то заробітна плата або соціальні виплати, а також і готівкою чи переказом з інших карток. Тому, щоб банк мав підстави не блокувати дану картку інформація про це має бути вказана у виконавчому впровадженні. Ви можете безкоштовно сформувати довідку в своєму Приват24 про те, що на картку надходять цільові кошти та надати її виконавцю.
Додатково звертаємося в особисті повідомлення для того, щоб розібратися з ситуацією звернення, яке зникло з сайту.

11 листопада 2023, 8:37
Для чого людям інтернет якщо вони не вміють ним користуватися? Банк зробив те що вказав виконавець. Якщо ви не знаєте як працює система накладення арешту то які ви можете робити відгуки та висновки? Лише людей водите в оману. Ваші карти не заборонено блокувати тому що вони не СПЕЦІАЛЬНІ, а технічні. В нас банки видаючи карти працюють саме з технічним рахунком, тим самим оця фраза «окрім тих що заборонені законом» не працює. Більш того виконавці це чудово знають, але це ж так тяжко їм бідним працювати (а ще лінь *** підняти) для того щоб перед тим як слати тупого листа на блокування одразу, спочатку направити лист на УТОЧНЕННЯ ваших рахунків і вже тоді писати лист з конкретним вказанням що блокувати. Тож любий друже ви можете говорити що заманеться про банк, але правди 0 з ваших слів. Ви можете писати про закон, але спочатку прочитайте закони які з ним повʼязані бо вирвати лише частину тексту то абсурд.
11 листопада 2023, 11:28
Всегда смотрите в дие есть ли на вас провадження или суды) чтобы вовремя вывести деньги или быть в курсе событий)
MykolaA
MykolaA
11 листопада 2023, 12:14
Суцільна демагогія та маніпуляція.
Приклад: списані в невідомому напрямку, — вище сам боржник зазначає пеоед ким має БОРГ — на користь «приватного підприємства ПолтаваГа»з за спожиті послуги.
P. S. Вважаю, що це ганебна дискредитація Збройних Сил України.
11 листопада 2023, 12:27
Вы только заметили что их максимально унижают? УУУ то вы ещё не видели как они без ручек без ножек бегают доказывают справки собирают что он на войнушке их потерял, а не на лесопилке.
А при Порошенко вообще приказы отдавал сжигать вместе с покрышками трупы чтобы не платить семьям по 5 лямов как он обещал. Чтобы не смогли опознать.
Rich12345
Rich12345
12 листопада 2023, 9:47

Абсолютно согласен, понимаете о чем говорите !!!
12 листопада 2023, 12:24
Вважаю що ганьба таким «воїнам» котрі вважають що їм всі вині тепер до кінця життя. Тож вони можуть робити що заманеться і їм повинно з рук то зійти

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк, який блокує соціальні картки у військового.