IrynaHarn 8 листопада 2023, 16:27
Вночі, коли я спала, у період часу із 02 год 52 хв по 03 год 59 хв, шахраї здійснили 27 покупок на сайтах AliExspress, Маркетплейси та NYTIMES на загальну суму близько 1700 гривень. Жодних підтверджень у мене як власника карти на проведення названих платежів Приватбанк через Прива24 чи мобільний телефон — не вимагав. Деякі із платежів шахраї здійснили на суму більшу 170 гривень, а решту — меншу 155 гривень. Чому це так важливо і чому я вказую ці суми? А тому, що служба підтримки Приватбанку мені повідомила, що заявки на повернення коштів можуть оформити лише на суми, що становлять більше 170 гривень. Стосовно інших платежів вони безсилі. Приватбанк мені поспівчував і порадив звернутися до служби підтримки AliExspress та решти — що я і зробила. Проте представники названих сайтів відфутболили мене назад до Приватбанку. Приватбанк далі порадив звернутися до кіберполіції — що я і зробила. Проте кіберполіція скинула все на звичайного дільничного офіцера поліції, який мене опитав і запевнив, що правоохоронці мені допоможуть. Карту заблоковано. Проте, у даному банку я отримую зарплату, користуюся кредитними послугами, страховками та ін. послугами. Платежі здійснюю на інтернет сайтах з допомогою інтернет карт. Кредитних чи зарплатних карт не прив’язую до інтернет ресурсів. Кредитну карту я не губила. Фізично я нею навіть не користувалася, аби десь «засвітити» шахраям. Сьогодні шахраї відібрали у мене 1700 кредитних гривень, завтра відберуть зарплату — і відповідальності, захисту чи допомоги з боку банку, продавців чи правоохоронців — НІЯКОЇ. Шансів добитися справедливості немає. Все зводиться до прямих натяків, нібито я сама добровільно чи по необережності дані кредитної карти повідомила третім особам. Хоча це абсолютно не так.
8 листопада 2023, 18:38
Вітаємо.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, ненадійні сайти тощо).
Правила оскарження в рамках правил платіжної системи єдині для всіх можливих банків-заявників і, на жаль, не можуть бути змінені. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, для чого розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:

8 листопада 2023, 17:26
«Фізично я нею навіть не користувалася, аби десь „засвітити“ шахраям.»

Физические карты уже давно не нужны , что бы с вашей карты сняли деньги мошенники. Им уже совсем не обязательно, что бы вы ее физически «засветили»

Поменяйте , на всякий случай банк, а карту просто «заблокируйте «пока не поменяете банк. Можете вообще постоянно держать карту заблокированной и разблокировать только тогда , когда пользуетесь ней.
8 листопада 2023, 19:47
Я вже думала над тим, аби тримати свої карти у заблокованому стані. Виглядає як убезпечення від шахрайських дій у майбутньому. Але не здивуюся, якщо шахраї завтра і цю перешкоду з легкістю подолають. Я досить обережна з картами Приватбанку, бо це і кредитний ліміт, і зарплата, і основні платежі. Маю інтернет карти для оплат в інтернеті. Ніколи не думала, що шахраї так легко здобудуть мої банківські дані і ще легше за мої гроші скупляться на китайських сайтах.
8 листопада 2023, 19:29
Шановний Приватбанк, ви написали, що радите своїм клієнтам бути «уважними і слідувати простим правилам». Так от, як я вже писала тут, пластиковою картою я не користуюся, тому «засвітити» її шахраями не могла. Далі - на касах магазину я розраховуюся телефоном картами Монобанку або Ідеабанку, тому «недобросовісні охоронці» дані карти Приватбанку підгледіти аж ніяк не могли. Далі - як я вже писала тут, на інтернет сайтах я розраховуюся інтернет картами (спеціально їх для цього створила ж), і аж ніяк не кредитними чи зарплатними картами, тому «ненадійні сайти» отримати потрібну інформацію також не могли. З кредитної карти я могла здійснити операції лише в межах додатку Приват 24, тобто я могла платити за навчання, інтернет, комунальні послуги, мобільний зв’язок, переказувати на карти інших банків чи Приватбанку. От і все. Не потрібно робити з клієнта якогось ідіота.
10 листопада 2023, 16:26
«. Так от, як я вже писала тут, пластиковою картою я не користуюся, тому „засвітити“ її шахраями не могла.»

Вам уже говорили- вы можете хоть сразу же после получения физической карты, уничтожить ее, спалить и т. д. ни разу ей даже не воспользовавшись
Но это не гарантирует того, что вы не «засветитесь» перед мошенниками. Мошенникам уже давно не нужна ваша пластиковая карта. Им достаточно того, что у вас есть банковское приложение с данными карты
Вячеслав Ол
Вячеслав Ол
10 листопада 2023, 14:20
Приват банк це єдиний банк, де не діють леміти на покупки в інтернеті на сайтах без підтвердження 3D Secure.
Гроші на картах приватбанку зберігати категорично не можна, ліміти там не діють

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Шахраї за товари із AliExspress, Маркетплейси та NYTIMES розрахувалися коштами моєї кредитної карти