Мне отказали в обслуживании в банке из-за сомнительных операций

Doba24 8 листопада 2023, 12:31
Здравствуйте!
Работаю с банком больше 20 лет почти с создания банка, никаких особых проблем с банком не было.
В этом месяце сделал много операций обмена с криптовалютой по П2П системе на бирже Байбит и банк отказал мне в дальнейшем обслуживании и предложил вернуть средства. Но я ничего не законного не сделал. Прошу банк пересмотреть мой статус и возобновить работу счета.
8 листопада 2023, 13:30
Вітаємо.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу, зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість переказу залишків до іншого банку. Додатково вам направлена офіційна відповідь з даного питання.
Для перерахування залишку ваших коштів на рахунку (ах) в банку, вам чи вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку (ів), відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

8 листопада 2023, 13:40
Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'

Так я не проводил таких операций которые соответствуют этому закону. Пожалуйста пересмотрите мои платежи. По платежам которые вызовут сомнения я предоставлю необходимую информацию.
8 листопада 2023, 14:04
P2P торгівля криптовалютою відноситься до операцій з неприйнятно високою ступінню ризику для банків, тому банки зараз масово відмовляють в обслуговуванні клієнтам, які займаються такими операціями. Деякі банки навіть розсилали своїм клієнтам повідомлення-попередження про те, що будуть блокувати й закривати рахунки тим, хто здійснює такі операції.
8 листопада 2023, 14:16
Банки могут считать и так, но законодательство эти операции не нарушают. Поэтому отказ в обслуживании счета это самоуправство. Хотя банк и имеет право отказать клиенту в обслуживании без объяснения причин.
8 листопада 2023, 14:57
Другими словами, узаконене самоуправство. Тому юридично тут нічого не пред`явиш. Хоча, звичайно, неприємно.
Rich12345
Rich12345
9 листопада 2023, 10:03
Ты там еще волосы на себе не рвешь от законопроекта, который подали в раду? крипта будет в законе уахаххааххах !!! Ану давай за пирамиду нам тут расскажи =)))
9 листопада 2023, 10:24
Вам би до психіатра…
Jokets
Jokets
9 листопада 2023, 14:25
А податки платилися?
9 листопада 2023, 14:33
Банк это налоговая инспекция?
Вячеслав Ол
Вячеслав Ол
10 листопада 2023, 14:57
Вітаємо! Будь ласка, зверніть увагу на цю інформацію. Вона дуже важлива! Якщо ви використовуєте картку Банку Власний Рахунок для розрахунків при купівлі-продажу віртуальних активів, в т. ч. криптовалюти, через перекази з картки на картку — просимо вас більше цього не робити. Чому? Є декілька причин: Відповідно до п. 61 Розділу 4 Постанови Правління НБУ № 65 від 19.05.2020 року та внутрішніх документів Банку Восток, фінансові операції, пов’язані з розрахунками при купівлі-продажу віртуальних активів, в т. ч. криптовалюти, через перекази з картки на картку, несуть неприйнятно високі ризики для банку Якщо ви використовуватимете картку для таких операцій, ми будемо вимушені розірвати ділові відносини, що призведе до неможливості в майбутньому користуватися послугами Банку Восток Також відповідно до ч. 2 ст. 15 Закону України № 361- ІХ від 06.12.2019 року банки мають право обмінюватися даними про клієнтів, з якими було розірвано ділові відносини. Тобто інші банки теж зможуть довідатися про цю негативну історію. Дякуємо за порозуміння!
10 листопада 2023, 15:07
Все вірно. Мені теж таке попередження приходило. Хоч я і не торгую валютою чере р2р та й взагалі картку «Власний рахунок» дуже мало використовую.
Злий Інвестор
Злий Інвестор
10 листопада 2023, 18:03
Цікаво який був порядок сум…
10 листопада 2023, 20:47
Какой оборот по картесчёту был в месяц?
Я бы хотел сказать всем банка УКРАИНЫ что финансирование терроризма, может быть только от лица государства и их чиновников, так как только этим лицам выгодны такие операции:) Но ни как не обычным людям)
geriko12
geriko12
11 листопада 2023, 0:13
Подавайте до суду, не бійтеся вже такі справи були подивіться у відкритому реєстрі «судових справ», якщо банк не подав заяву до поліції то в нього нема ніякого доводу про те що кошти отримані злочинним шляхом, чи спонсорування тероризму і т д, на той закон який вони спираються.І клієнти вже вигравали такі справи і отримували компенсацію.
11 листопада 2023, 18:08
А зміст ? Банк не заблокував кошти клієнта, а лише відмовив у подальщому обслуговуванні. Тому фінансово клієнт не постраждав. Відмовити в обслуговуванні без пояснення причин банк має право. Тому ніяких компенсацій не буде. Чи ви пропонуєте змусити банк продовжити обслуговувати клієнта ?
11 листопада 2023, 0:22
Какой был оборот за последние 30 дней? Наиболее безопасный оборот это 50к гривен. Нормальный 100к. Потому что вчера один в телеге Binance chat жаловался на приват, а оказалось что у него на одном привате оборот за последний месяц аж 200 000 гривен!
11 листопада 2023, 11:01
Эм, а разве 200к эт много?) я делал 370к и ниче, может на него жалобы были из-за грязи принятой
11 листопада 2023, 11:26
С приватом проблем не будет если вы не примите грязи на счёт_) Аля приму оплату от 3го лица чек в чат пхахаха)
Всегда требуйте фото банк карты или документы отправителя)
11 листопада 2023, 17:09
И чем вам помогут документы отправителя?))
11 листопада 2023, 18:39
Афигеть лям оборота при том что разрешён 400к?)))Не ну я тоже случайно как-то сделал 800к, но больше 400к не делаю теперь)
Во первых физичекая карта или документ отправителя может быть только у хозяина карты, если мошенник взломал аккаунт банковский, он может иметь только приложение и скрины чеков фио и прочую лабуду, да он может начать гнать ой я забыл, дом згорел, и какую нить ересь и вестись на неё и подвергать свой счёт опасности, это уже твоё дело выбора.
12 листопада 2023, 13:05
Мошенник может иметь и копию паспорта и любого документа. И нести может что угодно. Для банка это не аргумент если хозяин счета скажет что я никаких документов никуда не отсылал.
12 листопада 2023, 13:11
Не отсылал, а ты предоставишь банку что у тебя есть фото карты или документа человека который отправил деньги, и всё банк спросит у клиента а откуда у него эти фото, и челик попал)
Я не говорил про копии, я говорю за оригинал, мне обычно люди скидывали либо загран, либо ид карта, либо фото банк карты, ни какие скрины с приложения не докажут что он не взломан.
Подделать оригиналы заграна или ид карта это уже прям мошенник супер профи которые имеют доступ к спец аппаратуре для водяных знаков)
11 листопада 2023, 17:08
Оборот за последний месяц был 1 000 000 грн
15 листопада 2023, 20:48
Ну понятно
16 листопада 2023, 11:48
Тут даже комментировать нечего)Ну по незнанию, я так же лохонулся когда то)
На привате делай оборот не больше 400к и проблем не будет, хотя был момент провтыкал на 800к но обошлось.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Мне отказали в обслуживании в банке из-за сомнительных операций