Виталий Трамвай 19 березня 2023, 20:03
Крайне не рекомендую использовать этот банк ни как для частных лиц, ни для как юридичесеских. Прекратили выдавать квитанции на оплаты, вместо них только платіжна інструкція без реквизитов получателя и о правителя. Возможно банк на данный момент подделывает платёжные поручения массово. Больше я так понял они не выдают настоящие квитанции, а только подделки документы. Нужно что бы разбирались компетентные органы.
20 березня 2023, 11:05
Зміни в квитанції (тепер платіжній інструкції) були зроблені відповідно до постанови № 163 НБУ «Про затвердження Інструкції про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг.» В платіжній інструкції також зазначені дані про відправника та отримувача. У разі виникнення додаткових питань ви можете звернутись в приватному повідомленні або написати в цілодобовий онлайн чат на нашому сайті.
betiy5031 19 березня 2023, 15:40
В очередной раз приват устроил изменения. Плачу комуналку в приват24 и получаю квитанции на эмейл (о том как они приходят отдельная история). И вот в марте приходят квитанции НОВОГО образца. Раньше все было четко указано и реквизиты и дата платежа, и самое главное есть печать и на ней подпись. Все это в формате ПДФ и в размере поллиста А4. Теперь же квитанции стали в полный лист А4. Казалось все должно было бы лучше и видно и лучше расположено. Но нет! Найти например в квитанции дату платежа, надо с лупой искать!!! А вот самое важно печать — даже с лупой не разглядетьчто это за печать и кому она принадлежит. В старой версии если увеличить квитанци хоть на 200, хоть на 300 процентов печать четкая и легко читаемая. Надо, пошел распечатал и на руках документальное подтверждение оплат. А в новой квитанции печать при 100 процентах, то есть в натуральную величину, разобрать хоть одну букву или цифру невозможно! Также исчезла подпись на ней!
С какой целью это «покращання» сделано? Очевидно не для удобства! А вот мошеннические схемы с нечитаемыми печатями на квитанциях можно проводить на ура!
19 березня 2023, 16:47
Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення деталей та перевірки інформації.
Marina1990V 19 березня 2023, 15:19
19.03.23р в Приватбанку були регламентні роботи. Після цих робіть з карти були 6 транзакцій, з яких 4 заблоковані, а 2 пройшли. Тобто з карти були списані кредитні кошти в розмірі 3745.32 грн.(100 доларів) На картці був ліміт для зняття за добу 50 дол. Карту заблокували, подали скаргу. Але! Тепер будуть розбиратися до 120 днів, а відсотки, штрафи і т.д будуть нараховувати. Карткою не користувалися, її видали разом з карткою для виплат! Питання до служби безпеки банку, чому не подзвонили для підтвердження? Чому пройшло 100 дол при ліміті на добу 50 дол? Чому нараховує банк відсоток? Як моя конфіденційна інформація потрапила до шахраїв?
19 березня 2023, 16:42
В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.
Проведення платежів в інтернеті можливе за умови введення даних картки, що відомі лише клієнту.
Ліміт на оплату в інтернеті використовується в разі оплати на ризикових сайтах. У випадку, якщо оплата проходить не на ризиковому сайті даний ліміт не буде задіяний.
Оскарження платежів відбувається за правилами та регламентом міжнародної платіжної системи. Якщо заявки на оскарження вже стоврені ми зробимо все, щоб вони були розглянуті якомога швидше. За результатом опрацювання заявок ми інформуємо клієнта.
anabelle 19 березня 2023, 5:14
17.03.2023 открыла новую карту «универсальная». В течение дня на ней появился кредитный лимит на 25000. 19.03.2023 в Приват24 проводились регламентные работы, после которых на моей карте образовалась задолженность 694 грн. Это с учётом того, что 19.03 я получила на карту перевод 3500 грн.
19 березня 2023, 9:41
Доброго ранку!
Із зрозумілих причин ми не маємо змоги публічно надати інформацію персонального характеру, однак ви можете бачити всі операції, які проходили по картці в своєму Приват24 зайшовши в меню «Гаманець» і обравши потрібнку картку, щоб переглянути виписку. У разі виникнення додаткових питань ви завжди можете звернутись через авторизовані канали, наприклад, написавши в онлайн підтримку на сайті https://privatbank.ua/ — наші фахівці будуть раді вам допомогти.
muraltr44 18 березня 2023, 10:40
Я діючий військовослужбовець не можу здійснити проплату комунальних послуг через приват24 бо служба безпеки блокує платіж. При зверненні на гарячу лінію мені сказали оплатити послугу через термінал. В моєму випадку виходить що мене культурно послали за руским кораблем
18 березня 2023, 11:50
Вітаємо.
Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності. Написали вам в приватні повідомлення, щоб детальніше розібратись в ситуації.
Niflungar 17 березня 2023, 21:16
12 марта в 20:50 решил снять 16 тысяч с Сенс банка через банкомат Привата. Он деньги не выдал, полчаса висела надпись, что деньги выдаются. При этом сам банкомат ничего не делал вообще. Заявку на возврат средств, как положено, подал в своем банке.
Пятый рабочий день не происходит ничего. А если и делается, то ни один представитель Приватбанка мне ничего не может ответить. Заявку операторы не видят. С отделом, который занимается такими проблемами связи нет. Регламентный срок решения составляет до 30 дней. У меня возникает вопрос-что я смогу доказать через месяц, если мне откажут в возврате? И сколько нужно времени, чтобы пересчитать и сравнить наличные средства в банкомате?
18 березня 2023, 9:53
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Ми готові посприяти в її вирішенні й надати всі необхідні дані. Для цього банк, в якому була відкрита картка, відкриває заявку для оскарження операції згідно правил і термінів міжнародних платіжних систем (chargeback).
Вакуленко Павел 17 березня 2023, 20:05
Відділення за адресою: Київ, вул. Ентузіастів, 7
У меня закончился валютный депозит в сумме 2670 долларов. Я заказал в Приват 24 на получение 2600 у.е в отделении на Энтузиастов, 7. Мне пришло в Приват24 подтверждение, что деньги заказаны на 16 марта и могу прийти и получить их в кассе отделения. Я без проблем пришёл в отделение 16 марта и получил заказанные мною 2600 долларов, а также поинтересовался, как можно будет получить остаток в сумме 70 долларов. Ответ кассира, фамилия которой Воргуль Ирина, был таким: «Завтра получите 70 долларов и это 100%.» Я ещё раз поинтересовался, может нужно принести мелкие доллары на сдачу, так как обычно мелких купюр у них не бывает — ответ был тот же: «Не волнуйтесь, ничего приносить не нужно 100%, завтра получите остаток.»
На следующий день я, как договаривались, пришёл в отделение на Энтузиастов, 7 к кассиру Воргуль Ирине за обещанными 70 долларами, но их не получил, а в ответ услышал, что она ещё вчера вечером отложила для меня деньги, но инкассаторы вечером же их изъяли и никакого подкрепления в валюте ей утром не доставили. А я смогу получить свои оставшиеся 70 долларов, если ей их кто-то продаст, но у них такой курс покупки доллара, что это не реально, что им кто-то принесет доллары на продажу. Тогда я стал ей объяснять, что такого быть не может. Ждут доллары только те клиенты, которые хотят просто их купить в банке Приват, а я по депозитному договору обязан получить деньги по окончанию срока депозита и не ждать возле кассы, что кто-то им продаст, а они соизволят мне их отдать. Это уже нарушение постановления НБУ, а так, как Приват является государственным банком и фактически подчиняется Министерству Финансов, то им наплевать на руководство и указание НБУ. Ни один банк себе такого не позволяет.
Также хочу отметить ещё один важный момент. Заказать деньги в валюте можно только через Приват 24 за 2 дня до окончания депозита и только свыше 300 долларов, то есть если сумма ниже, то это сделать невозможно. То есть правление банка вводит такие условия всячески пытаясь не отдавать людям мелкие суммы до 300 долларов, чтобы как можно дольше пользоваться безвозмездно нашими с вами кровными и обогащаться. А мы с вами только и можем, что разводить руками и соглашаться с условиями этих шахраёв — я имею в виду правление, которое эти правила и порядки устанавливает, не подчиняясь прерогативам НБУ. Ну да, ведь приват-это государство в государстве и для них законы не писаны. Призываю НБУ и Минфин разобраться в действиях правления ПриватБанка и заставить правление прекратить обманывать пожилых людей!
P. S. И коротко про отделение ПриватБанка на Энтузиастов 7. Самое ужасное отделение в Киеве. Работают безграмотные и невоспитанные люди. В их действиях полностью отсутствует профессионализм и присутствует хамство и безнаказанность. Вот такие работники и создают мнение о ПриватБанке. Никому не советую обслуживаться в этом отделении. Гнусное место!
18 березня 2023, 9:49
Вітаємо.
Дійсно, мінімальна сума персонального замовлення готівки:
— 20 000 грн;
— 300 дол/євро.
Мінімальна кратність суми 100.
Отримати готівку без попереднього замовлення також можливо за наявності в обігу каси.
Olga337 16 березня 2023, 14:10
Уже несколько лет как закрыт счет чп и личный счет в этом недобанке, (весь период работы с приватом у меня была идеальная кредитная история и я всегда закрывала глаза на то что со счетов регулярно исчезало то 10 то 20 грн), а открыт в Райфайзен, но приват и тут меня достал… он отказывается переводить платежи частных предпренимателей (у которых счета в привате) на мой счет в райфайзен за товар, не объясняя причины, точнее дословно «банк не співпрацює з даним отримувачем» … это как? На горячей линии вменяемого ответа мне не дали, сказали пишите письма в юр.отдел, другими словами, если учесть, то что 90% частных предпринимателей имеют счета в привате, а приват со мной не работает, то я попадаю в ситуацию при которой мне нет возможности быть предпринимателем и официально продавать товар и получать за него оплату, уплачивая при этом налоги и т. д. а нужно «уходить в тень» я правильно понимаю ??? Это политика банка, загнать мелкого предприниматель чтобы он закрылся ??? Возможно кто-то сталкивался с подобной ситуацией, отзовитесь пожалуйста, куда звонить, куда писать и можно ли подавать в суд, потому что при каждом отказе в дпнежном переводе на мой счет, естественно у человека возникают вопросы, по какой причине, на что банк так размыто отвечает, что можно подумать, что я аферистка, а это очень сильно влияет на мою репутацию как человека, так и частного предпринимателя.
17 березня 2023, 16:47
Вітаємо.
Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'
Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене. Для отримання офіційної відповіді ви можете надіслати письмовий запит на адресу для кореспонденції: вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна.
Cunmama26 16 березня 2023, 13:34
Банк шахраїв. Так сталося, що коли батько помер, в нього на карті залишилася, хороша сума грошей. Зачекали, як потрібно, мати вступила в спадок. Оформили всі документи в нотаріуса, вона дала всі документи для банка. І тут почалася тяганина з Приват банком. Вже три неділі кормлять, що через три дні Вам на рахунок поступлять гроші, перепровіримо всі документи. Отговорка, що оператор, щось не так ввів. Гаряча лінія то взагалі фікція, для чого вона потрібна? Ми Вам ні чим не допоможемо і все в такому дусі. Тобто банк рік користується грошима, чужими безпроцентно… і надалі планує. Шарлатани. Не звязуйиесь з ними. Плануємо вже позиватися до суду!!!
16 березня 2023, 15:13
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити деталі та розібратись в ситуації.
lbeluchenko 15 березня 2023, 19:27
Сегодня обратилась в чат поддержки Приват-банка, с вопросом о Swift переводе, отправили перевод 7 марта, и 8 марта было подтверждено получение. Сейчас 15 марта, но перевод так и не зачислен. Поддержка отвечала безразлично, отсылают обращаться к банку отправителю. Уже почти 2 года, мне присылают переводы по одним и тем же реквизитам и все было нормально до этого момента. Оператор указала на то что Swift-код неверный, на что я отправила ей скриншоты об успешных трансферах с этим же кодом, после чего в конце получила ответ что я трачу время оператора в пустую, и она бы могла сейчас обслуживать других клиентов, что по моем у мнению очень не профессионально. Сейчас я вижу что такая же проблема было у многих клиентов Приват-банка, и что некоторым предлагали даже решить проблему с помощью запроса на поиск, который стоит 85 долларов, но разумеется у оператора не было на меня времени, что бы дать мне эту информацию.
15 березня 2023, 20:36
Вітаємо. На жаль, за наданими вами квитанціями під час спілкування з оператором чату неможливо точно перевірити стан SWIFT-переказу. Радимо звернутись в чат підтримки повторно, надавши SWIFT-протокол англійською мовою від відправника переказу.
StavkaOk 15 березня 2023, 17:06
Дано:

Херсонщина, жінка-ФОП (роздрібна торгівля) яка була клієнтом ПБ та, на жаль, мала термінал для безготівкової оплати. Через загрозу життю вимушена була покинути все майно та стати переміщеною особою. Вже находячись на підконтрольній території було у держреєстратора зареєстровано припинення підприємницької діяльності та закрито р/рахунок безпосередньо у відділенні ПБ.

Що надходить від приватбанка:
Вами не сплачено за еквайрінг… У вас борг…
Відповідь на имейл ПБ:

схаменіться… нема об'єкта торгівлі фізично… нема підприємця такого, як наслідок нема діяльності… навіть рахунок до якого прив’язано термінал закрито.

Що маємо:
ПБ — в рахунок заборгованості ми заліземо в Ваш пенсійной рахунок та заберемо стільки, скільки нам треба. Що й відбулося…

Питання: а що так можна було?
16 березня 2023, 16:29
Передали питання колегам для перевірки за ситуацією. З вами додатково зв'яжуться.
KatUkraine 15 березня 2023, 13:40
Відділення за адресою: Одеса, вул. Пушкінська, 69
Оформляла валютный депозит с покупкой валюты
Без проблем все оформляется онлайн
Депозит на сумму 2670$
Через 3 месяца за 1 раз можно было снять 2400$ в день (оформила заказ валюты через Приват24 в конкретное отделение)
На следующий день пришла с 30$ и без проблем забрала остаток 270$ (кассир предупредила, что у них купюры только по 100$)
Действительно, как пишут в других отзывах, заказывать валюту можно от 300$, но мне без проблем выдали сумму меньше без предварительного заказа.
Также и мама смогла снять 205$ с карты без предварительного заказа. При чем кассир сама предложила выдать не 200, а 205, так как у неё была купюра 5$.
Потому не понимаю, почему пишут негативные отзывы, что нельзя снять суммы менее 300$
15 березня 2023, 14:26
Вітаємо. Дякуємо за ваш відгук! Робимо все для того, щоб наш сервіс ставав ще кращим!
ukrmegaleon 15 березня 2023, 10:56
Змінив фінансовий номер через банкомат привату, з нового номеру дзвонив на гарячу лунію, що б отримати зарахування коштів від ФГВФО, все нормально спрацювало, кошти отримав, зняв через банкомат, також прийшлось через новий номер пройти заново верефікацію в системі приват 24, наступного дня захотів додати карту в Google paу, що б завершити послугу додавання картки треба було зателефонувати на номер 3700, спочатку автовідповідач, потім дівчина уточняла дані, потім направили на службу безпеки, якась неадекватна людина в СБ, почала задавати питання типу- рік народження, передавались дані картки третім особам і т.д., питаю, яке це відношення має до підтвердження додавання картки до гаманця Google paу, на що отримав відповідь — почекати на лінії, чекав, чекав, працівник швидко проговорив що мої дії підпадають під шахрайські, все заблокував і кинув слухавку. Представники П Б — ви нормальні? Тобто коли вам дзвонять з нового фінансовго номеру для заразування коштів від ФГВФО, і знімають при цьому кошти спокіно в банкоматі і в касі банку — це не шахрайські дії, а коли хотів додати картку в гаманець, то вже шахрайські дії. Я хочу, ні я вимагаю покарання саме цього співробітника і провести службове розслідування, тому що саме ви регламентуєте зміну фінансового номеру саме через банкомат чи термінал або у відділенні, що я і зробив. Тим паче що мені на новий фінансовий номер почали надходити смс в вайбері від привату, як тільки я змінив фінансовий номер, плюс на нього під час зміни прийшла смс, яку я повинен був ввести в банкоматі. Тепер із за дій вашого недопрацівника мені треба йти у відділення в якому постійні черги, а при тривогах відділення не працює і все розблоковувати, із за дії одного неадекватного працівника, це просто жах.
15 березня 2023, 15:02
Вітаємо.
Приносимо вибачення за отримані незручності. Процедура направлена на протидію шахрайства. На жаль, бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного телефону, що наражає вас на ризик втратити свої кошти, через що і виникає необхідність впевнитись, що операцію проводить саме власник картки.
В зазначеній ситуації для зняття обмеження ви можете звернутись в наш чат на сайті банку. Також відзначимо, що вам знадобиться веб-камера.
Qwerty1999 15 березня 2023, 8:56
3D Secure — защищенный протокол авторизации пользователей для CNP-операций (операций без присутствия карты). У МПС VISA протокол называется — Verified by Visa. У МПС Masterсard протокол называется — Masterсard SecureCode. В реальной жизни не все интернет-магазины поддерживают 3D-Secure. Эта технология не является обязательной. Если банковская карта клиента поддерживает технологию 3DS, а интернет-магазин нет, то ответственность за несанкционированную транзакцию возлагается на сторону, по чьей вине не была использована технология 3DS. Только вот клиенту банка от этого не легче. Поэтому и возникла идея попросить Приватбанк в системе Приват24 в свойствах банковской карты (управление картой/счётом) в разделе «Настройки» добавить чекбокс с текстом «Разрешить только 3DS-интернет операции». И если такой чекбокс включен, то банк обязан отклонять транзакции по картам с 3DS, если интернет-магазин не поддерживает 3DS. Если же такой чекбокс выключен, то банк вправе проводить все интернет-транзакции не зависимо от наличия или отсутствия 3DS со стороны интернет-магазина, что в реальной жизни Приватбанк и делает.
Я просто уверен, что этот неприметный чекбокс в активном состоянии сильно осложнит мошенническое перечисление денег с карточных счетов клиентов Приватбанка без их ведома. И ту уже не до политеса — если Приватбанк заинтересован в уменьшении количества мошеннических операций с картами клиентов в разы — этот чекбокс да ещё и в активном состоянии по умолчанию должен быть внедрён как можно быстрее.
15 березня 2023, 12:28
Вітаємо. Передали колегам на розгляд вашу пропозицію. Дякуємо, що допомагаєте нам стати краще!
mozartamadey 14 березня 2023, 16:47
14.03.2023 года мне, без моего ведома, вопреки моей воле, был начислен кредит в размере 5 000 гривен. Я мгновенно позвонил оператору по телефону 3700, потребовал аннулирования кредита, но мне устроили проверку, задавая бесконечное количество вопросов (чтобы навязать этот кредит, эта проверка не требовалась). В итоге оператор попросил меня назвать точную сумму, которую я в последний раз снимал. Я не помнил, вхожу в Приат 24, а там мне сообщают о том, что я три раза ввёл неверный пароль (я вводил один раз и безусловно верный) и заблокировали мою карточку с висячим кредитом. Это просто издевательство, эти действия незаконны и такие же самые действия в отношении меня были применены Приватбанком в прошлом году. Позор.
14 березня 2023, 18:10
Вітаємо. Ми збільшуємо або зменшуємо кредитний ліміт, аналізуючи дуже багато чинників — наявність кредитів в інших установах, протерміновані платежі, нарахування зарплати, активне користування карткою та ще багато іншого. Ми збільшили вам ліміт, тому що довіряємо вам та впевнені у поверненні коштів в разі їх використання. Також додамо, що наявність ліміту не змушує вас платити нам якість кошти чи непрозорі комісії. Водночас у вас є сума, яка може знадобитись в будь-який момент, а знизити ліміт ви завжди можете в Приват24, меню: «Гаманець-Вибір картки-Кредитний ліміт-Змінити». Всі переваги користування кредитною карткою зібрали для вас ще тут — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
Обов'язково перевіримо консультацію оператора, що була вам надана, та зв'яжемось з вами додатково.
Dima2020 14 березня 2023, 0:01
Пізно ввечері я звернулася за допомогою у чат Приват 24, я була вражена тим як швидко мені відповіли, буквально через хвилину.Консультант дуже професійно відповідала на чималу кількість моїх питань)) консультацію пройшла на високому рівні, а головне доступною мовою)) я залишилися дуже задоволена роботою спеціаліста!)) Приват банк це найкращий банк.
14 березня 2023, 10:33
Вітаємо.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Задоволений клієнт — це наша краща мотивація!
Віктор Мельник 13 березня 2023, 10:14
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Келецька, 78-А
Я працював в Приватбанку, але мене відсторонили від виконання своїх посадових обов’язків на 9,5 місяців без причини та без будь яких пояснень. Я звертався до свого безпосереднього керівника та в головний офіс, але результату ніякого, на мої листи не відповідають або пишуть казна що, по телефону не хочуть спілкуватись. В решті решт мене звільнили за власним бажанням, хоча заяви на звільнення я не писав і ще повісили на мене борг. Ні зарплати ні лікарняних ні відпускних ніхто не виплатив, де взявся борг не кажуть. І це державний банк де мають виконувати Конституцію, Кодекс законів про працю і т.д. Нікому не порекомендую працювати в такому банку.
21 березня 2023, 18:11
Вікторе, дякуємо за залишений відгук.

Ми не можемо надати Вам детальну відповідь в рамках коментаря на цьому ресурсі, так
як це призведе до розкриття додаткових персональних даних, допустити чого ми не можемо.
Поміж тим, ми детально перевірили надану Вами у повідомленні інформацію, та хочемо
повідомити, що вона не відповідає дійсності. Документів про відсторонення від роботи за весь
період Вашої роботи в Банку не було виявлено. Відповідні заяви про звільнення за власним бажанням наявні в Банку.

Жодного боргу перед Банком також не було і немає та був проведений повний розрахунок при звільненні.

У разі, якщо бажаєте отримати більше інформації з порушеного питання, Ви завжди
можете звернутися до Банку через офіційні канали комунікації.
Hjn 11 березня 2023, 22:25
ПЕРШЕ!
Як Привату не соромно мутити схеми та ще й під час війни. Я завів собі звичайну картку щоб мені на неї перевели гроші, які я чесно заробив будівельником. Коли прийшов знімати їх в банкоматі, виявилось що вони з мене здирають божевільні відсотки. За що? Я клієнт вашого банку і знімаю гроші з ВАШОГО банкомату. Ви здуріли? Зняв місячну зарплатню, заплатив 200 грн відсотків. Я як би знав, взагалі не заводив би карту, а просто поїхав би за грошима фізично.
ДРУГЕ!
Вирішив передивитись баланс на цій карті в особистому кабінеті, в додатку, з мобільного.
Натиснув на картку і побачив що вони мені, до мого рахунку додали 5000 грн. кредитних коштів без мого відома та дозволу. Навіть ніяк ці гроші не відокремили. Просто закинули на мій рахунок до моїх особистих грошей плюсонули. А що було б якби я не помітив та почав ними користуватися. Встряг би на кредитні відсотки. Пацюки. Я пішов у відділення і спитав з них за це. З оператором ми в два кліка скасували ці кредитні 5000 грн. Я сказав все що думаю про них.
12 березня 2023, 11:59
Зняття готівки проводиться відповідно до діючих тарифів картки, які розміщені у відритому доступі на нашому сайті pb.ua і доступні для перегляду в будь-який момент.
Виходячи з відгуку, ймовірно, що зняття могло проводитись з картки Універсальна за тарифами якої передбачена комісія при знятті власних коштів.
Окремо зазначимо, що при знятті готівки в будь-якому банкоматі України з картки для виплат на яку підключається зарплатний проєкт та на яку можна отримуваті цільові зарахування — комісія відсутня.
Що ж до кредитного ліміту — можливість його встановлення на картці Універсальна передбачено умовами договору. При цьому, наявність ліміту на картці не зобов'язує вас до його використання. Якщо ви не користуєтесь кредитними коштами ви нічого не платите за цей ліміт. Розмір встановленого на картці ліміту відображається в вашому особистому кабінеті, а натиснувши на картку ви зможете побачити суму власних або використаних кредитних коштів. Там же, в Приват24, зайшовши в налаштування картки за бажанням можна зменшити кредитний ліміт.
Heti555 11 березня 2023, 17:31
Шахраї використовують карту Приватбанку щоб обдурювати людей під час війни, а служба підтримки сказала що якщо я не є клієнтом Приватбанку значить не можу подати скаргу. Хоча я вказав свої ПІБ скинув квитанцію та всі скріни діалогів. Номер карти шахраїв 4149 4993 7617 8917 щоб ніхто на них не повівся.
11 березня 2023, 17:38
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Ми звернулись до вас у приватному повідомленні для уточнення деталей та перевірки інформації, щодо звернення в підтримку.
Margo1820 10 березня 2023, 16:48
Відділення за адресою: Київ, пр-т Берестейський, 106/2
Мій чоловік військова людина, отримав поранення на гарячій точці і що ви думаєте першого разу коли звернулись за страховкою до Приват банку було відмовлено, вдруге наше звернення роздивились і нарахували страховку 2500 😳😳 2500 це коштує життя військового який захищає Україну, такої страховки коштують три поранення на виліт, що це робиться невже мій чоловік такого заслуговує і я впевнена що не одна така, впевнена що багато тих людей які постраждали внаслідок бойових дій кинули ці копійки як собаці тільки б відчепився. Куди дивляться наш президент та депутати, за що наші чоловіки, сини, брати гинуть за ось ці нікчемні подачки на лікування. Я просто обурена
10 березня 2023, 18:26
Вітаємо.
Дякуємо вашому чоловіку за сміливість та відданість! ПриватБанк цінує та поважає всіх, хто захищає нашу країну. В той же час, ПриватБанк не є страховим агентом. Зі сторони банку лише надається сервіс, за допомогою якого можна укласти угоду та зручно проводити оплату на страховку. В свою чергу, рішення про виплату компенсації приймає саме страхова компанія відповідно до умов договору та таблиці страхових випадків, за якими передбачена виплата коштів. Ви можете ознайомитись із договором страхування у web Приват24 https://www.privat24.ua/?go=p24%2Fnews, в меню: 'Мої рахунки — Страховки — Мої страховки — Вибір договору — Роздрукувати'.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝