Шахрайство

Галина Татаренко 27 листопада 2023, 19:28
Списали кошти в ночі, без смс та підтвердження дзвінком. Тепер невідомо чи вдасться повернути кошти. Усі можливі засоби щодо інформування були підключені. Списали на вимогу сайту схожого на амазон. Заявку на повернення оформила, але кошти вже списані з картки і у відповіді на заявку просять надати документи про підтвердження відносин з продавцем. Але продавця не існує. Карта ніде не світилася. Хто вкрав данні?
27 листопада 2023, 20:10
Вітаємо. Нам дуже шкода, що з вами трапилась така ситуація.
Подібні списання без додаткового підтвердження можливі лише в разі, якщо на сайті раніше були введені дані картки та надана згода на проведення подібних оплат. Для прив'язки картки необхідно ввести термін дії, номер картки та CVV-код, що відомі лише її власнику.
Ми завжди радимо клієнтам бути уважними й слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію по транзакції.
За вашим зверненням був сформований запит на оскарження операції до міжнародної платіжної системи.
Регламент розгляду такої заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи.
Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб допомогти у вирішенні питання.

SergeyNina
SergeyNina
28 листопада 2023, 0:35
Кто угодно. Карты с завода в отделене и в отделении лежат как пачки билетов в автобусах до их замены на карточки без конвертов и кто угодно может переписать данные
Вячеслав Ол
Вячеслав Ол
29 листопада 2023, 22:36
Приват банк це єдиний банк, де не діють леміти на покупки в інтернеті на сайтах без підтвердження 3D Secure.
Гроші на картах приватбанку зберігати категорично не можна, ліміти там не діють

USD 40.4 41

USD 40.4 41