Проблеми із виведенням коштів. БЕЗПІДСТАВНЕ блокування карти

maryana189 24 листопада 2023, 9:09
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30
Банк безпідставно блокує карту без змоги виведення коштів, лише через правоохоронні органи, обслуговування на найнижчому рівні, до того ж, мені відмовили в ньому, не хотіли навіть нічого слухати та розбиратись в ситуації, відношення до людей дуже халатне. Всі мої гроші на карті, як їх вивести? Ніхто не знає, за то банку байдуже. Навіть на інший банк неможливо перевести, хоч інший банк дозволяв. Продам в суд, нехай розбираються, хоч це й триватиме довго, а без грошей я не зможу бути, але хіба це когось цікавить, банк навіть не виконує своєї роботи
24 листопада 2023, 10:01
Вітаємо.
Ваше питання було детально розглянуто банком, та надані рекомендації для врегулювання питання.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
24 листопада 2023, 11:40
Автор чем занимался?
В 90% случае блоки банками происходят из-за принятия грязных денег со взломанных банк аккаунтов, при торговле криптой.
Возможно вы напринимали деньги от 3х лиц где вам дали только чек операции? При оплате от 3х лиц нужно требовать: ФОТО БАНК КАРТЫ, ФОТО ПАСПОРТА, ID КАРТЫ, ЗАГРАНА ОТПРАВИТЕЛЯ. Если человек отказывается предоставить значит в 95% это мошенник и иметь с ним дело не стоит.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Проблеми із виведенням коштів. БЕЗПІДСТАВНЕ блокування карти