Karlitos 18 квітня 2020, 10:21
Відділення за адресою: Київ, бул. Перова, 5
Банк самый ***, который только может быть. При*атБанк — вот его точное описание)))
Вы элементарно даже банкомат заменить не можете третий год подряд, Киев, бульвар Перова 5. Чтоб снять деньги надо потратить минут 10, каждое нажатие кнопки — ожидание реакции банкомата в 30 секунд.
Такое может себе позволить только не клиентоориентированная компания, только самая *** контора, коей и является Приватбанк
18 квітня 2020, 12:15
Дякуємо за сигнал! Інформація вже передана нашим співробітникам для перевірки обладнання. Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності.
0677396972 17 квітня 2020, 21:44
сьогондi зробила невiрний платiж, питання вирiшили за пiв години, була вражена швидкiстю, та тактовностю.i це не вперше, скiльки зверталась-постiйно отримувала позитивний результат, вiдчуваеш себе потрiбним клiентом.Дякую Вам !
18 квітня 2020, 8:41
Дякуємо Вам за відгук!
Раді, що Ваше питання успішно вирішено. Ми високо цінуємо Вашу довіру і будемо робити все, щоб і надалі Ви могли покластися на нас в будь-яку хвилину.
Дмитрий Елиферов 17 квітня 2020, 19:45
Пытаясь выбить кредитные деньги во время «кредитных каникул», обусловленных Всеукраинским карантином, сотрудник службы безопасности Приват Банка позволяет себе использовать: угрозы, запугивания, и иные действия (порча личного имущества и имущества Юр Лица), которые могут быть охарактеризованы как Хулиганство в соответствии со ст. 296 УК Украины.

При этом, данный сотрудник был уведомлен о том, что кредит, выданный юр лицу, находится на стадии реструктуризации, в связи с чем, в службу безопасности банка из кредитного отдела была направлена рекомендация о прекращении любых действий направленных на принудительное взыскание долга. Данная рекомендация была полностью проигнорирована сотрудником.

Я, как владелец бизнеса, в шоке от такой ситуации!!! Очень странно, что такой человек — до сих пор является сотрудником Приват Банка.

Прошу распространить данную информацию всем!!! Люди, знайте, с кем вы имеете дело!!! ПОЗОР!!!
17 квітня 2020, 20:16
Добрий вечір!
Ваше питання вже розглядають профільні спеціалісти. За результатом з Вами зв'яжеться співробітник банку.
pov78 17 квітня 2020, 19:31
В квітні лімітували кількість переводів через приват24 до 5 на добу, мовчки не попередивши. Також таких змін немає в договорі, умовах та правилах!!! Висновок — шахраї
17 квітня 2020, 20:05
Добрий вечір!
Дозвольте нам розібратися в ситуації. Для уточнення інформації ми звернулися до Вас в приватні повідомлення.
KakDela 17 квітня 2020, 16:34
Звонит переодически представитель приватбанка и наоминает о кредите. До этого пользуюсь их услугами н-ое количество лет и проблем никаких не возникает у нас. Все операции проводил через них и все были довольны. Сейчас же, когда ситуация мягко говоря не простая — они нашли время наяривать. Тысячу раз обьясняю, что в курсе всех своих обязательств, знаю условия и последствия, как только карантин заканчивается я закрываю свой долг, так как элементарно вся деятельность сейчас заморожена. И речь не идет о каких-то диких суммах, десятках или сотнях тысяч. На фоне наших взаимоотношений за года — это мизерная цифра. Но диалог строится в русле: «Мы знаем номера ваших близких», «Идите берите в долг», «вы портите кредитные рейтинги себе и близким», «времени у вас до такого-то числа». Такая ситуация у меня впервые. До этого никаких проблем и предпосылок не было никогда, потому я немного опешил. То есть до этого я много лет хороший клиент, плачу за их услуги, а сейчас я злостный неплательщик, и это с учетом ситуации в стране и мире. Обидно. Конечно, юридически они правы и, конечно, я оплачу со всеми штрафами, так как обязан. Но пользоваться приватом я уже не буду. Вопрос. нужен ли был разговор в таком тоне в данной ситуации? И как он экономически обоснован для привата, если клиент уйдет после этого? Ну и мысль такая появилась… Если завтра скажут, что метеорит летит в сторону Земли и разнесет планету, то минут за пять до столкновения ждите звонок от привата, если что-то просрочили.
П. С. Комментарий от представителя привата мне не нужен. Всё что надо я уже для себя уяснил.
17 квітня 2020, 17:50
ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.
З 01.03.2020 по 30.04.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також до 31.05.2020 нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.
Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.
Кредит буде вважатися простроченим. Але банк не буде здійснювати додаткових нарахувань за прострочення до 31.05.2020.
Vitaliy Mytenko 17 квітня 2020, 15:13
Есть у меня текущий счет, куда родственники из штатов высылают понемножку помощь. Так вот как объявили карантин, решил поехать забрать деньги. Заказал наличные, приехал в назначенное время а там кассир не вышел на работу т.к. не смог добраться. Приходит уведомление после этого, что перезакажите на другое отделение. Перезаказал на соседний город, пришло уведомление, что приезжайте наличные ждут. Приехал в отделение в назначенное время, выстоял очередь минут сорок, а мне кассир: наличные не выдаем, авиасообщение закрыто и валюту не перевозят (да, *** чемоданами в самолетах не перевозят валюту им). Повозмущавшись звоню в колл центр с вопросом валюты, там полный игнор моего звонка со словами «все операторы заняты, чуть-чуть подождите». Так прождал минут 20, заказал обратный звонок. Никто так и не связался.
На этом ужасном разочаровании, как только сниму все деньги уйду в другой банк.
17 квітня 2020, 17:07
З 02.04.2020 відкрита видача готівкової валюти у касах банку з усіх рахунків фізичних осіб в іноземній валюті за попереднім персональним замовленням.
З 08.04.2020 з валютних карток та рахунків видається валюта на суму 300 доларів/300 євро без попереднього персонального замовлення (при наявності в касі). Суми понад видаються виключно за наявності персонального замовлення. Строк виконання персонального замовлення валюти від 1 до 3 діб.
Дозвольте нам розібратися в ситуації та детальніше розглянути Ваш випадок. Для уточнення інформації ми звернулися до Вас в приватні повідомлення.
france88 17 квітня 2020, 14:51
Сегодня провел платеж на погашение кредита через Приват24 на реквизиты другого банка. При подтверждении платежа была четко указана сума перечисления 4000грн и комиссия в размере 3грн, и все, никаких других данных, «звездочек», «предупреждений» не было. После подтверждения, пришла электронная квитанция на почту с сумой перевода 4000грн и комиссией 3грн. Но по факту в Приват24 каким-то чудом отображается еще одна комиссия в размере 119.18грн. Как это понять?
17 квітня 2020, 15:31
Дозвольте повідомити, що за використання кредитних коштів стягується додаткова комісія 3% з картки «Універсальна» або 2% з преміальної картки:
у разі перевищення ліміту 10 000 грн;
— платежів на рахунок некомунальних підприємств;
— платежів без договору (немає договору з одержувачем).
Комісія була списана згідно тарифу картки. Детальна інформація знаходиться у відкритому доступі на нашому сайті: https://privatbank.ua/plategi-za-kominalnie-i-prochie-uslugi

...

Bond16 17 квітня 2020, 14:26
Доброго дня всім!
В мене сталася одна ситуація що я заплатив за пропуск в одну групу і там було багато схем по роботі, і я в більшості з того шо було написано не зрозумів, но проблема не в цьому. Проблема в тому що той хлопець не хотів вертати гроші, бо я хотів щоб все пройшло мирно, і я вийшов з групі і після того хотів щоб відав гроші, ну і він звичайно не хотів віддавати гроші. Ну і я звернувся до приват банку, і сказав про дану ситуацію, і через паро годин перезвонили і сказали що тому хлопцю карту заблокували і гроші можна вернути. І гроші мають вернути сьогодні десь у вечері або на наступний день, і я радий що зв'язався з операторами Приват банку і вони мені допомогли вернути всі кошти!
17 квітня 2020, 15:15
Раді, що Ваше питання успішно вирішене. У разі виникнення додаткових запитань – звертайтеся, будь ласка, до нас в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти!
Мінфін
Відповідь адміністратора
20 квітня 2020, 15:51
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 20.04.2020).
valeviko 17 квітня 2020, 14:00
Сьогодні отримав дзвінок представників банку. На логічне питання чому не оплачую щомісячний платіж дав логічну відповідь — держава поставила на паузу 90% громадян, перекривши можливість обслуговувати кредит. На моє прохання разом розробити формулу реструктуризації погашення кредиту на наступні півроку, наприклад, банк не реагує. Натомість служба підтримки погрожує телефонувати родичам: «Ну ви ж розумієте що у нас телефони ваших близьких, знайомих. Ми будемо їм телефонувати».

ПриватБанк? Ви серйозно? Це державний банк? Скотились вже до банального шантажу та погроз а-ля колекторських контор з дзвінками родичам? І це для клієнтів які роками у вас обслуговувались і були лояльними до вас? Офіційно заявляю що за наступний дзвінок подібного характеру буде написана заява в Поліцію. Хочете вирішувати питання щодо обслуговування кредиту — виходимо на контакт і прописуємо формулу розрахунку погашення. Адекватні банки на автоматі активують кредитні канікули своїм клієнтам і призупиняють на час карантину оплати по щомісячним платежам.

Очікую коментар банку щодо погроз! Чиє це розпорядження і хто буде за це відповідати?
17 квітня 2020, 15:08
makssss 17 квітня 2020, 13:58
Всегда был кредитный лимит 0. Кредитной истории нет. Решил поднять до 1000 грн, чтобы воспользоваться услугой «оплата частями». Лимит не подняли, написано, чтобы больше пользовались картой. Интересно, сколько нужно пользоваться картой, если с неё (и с прошлой с тем же счётом) было оплачено в магазинах/аптеках и т.д, наверное, не менее 300 тысяч грн. И ещё было снято с банкоматов наверное на столько же (и 1% снималось комиссии каждый раз, то есть комиссий уплачено больше чем прошу).
Так что вывод прост: приватбанк — это бомж-банк, который даже 1000 дать не может (и на счету, кстати, примерно столько же есть на момент запроса о повышении лимита)
17 квітня 2020, 14:41
Дозвольте зазначити, що для кожного з наших клієнтів ми розраховуємо дані ліміти індивідуально, базуючись при цьому на великій кількості змінних, які впливають на рішення та суму кінцевих лімітів.
Щоб наступного разу Ваш кредитний ліміт був збільшений, для цього:
— можете оформити депозитний вклад в нашому банку;
— можете надати документи, що підтверджують доходи.
Ці прості рекомендації значно підвищать можливість отримати бажаний ліміт.
vasilevskiy60 17 квітня 2020, 10:27
У меня терминал № ТS201848 находящийся по адресу г. Харьков ул. Балакирева 5 (1 железнодорожная больница в фойе) «съел» 500 гривен. после чего на нем зажглась надпись наличные не принимаются. Что мне делать? это произошло в 10.06. 17.04.2020
17 квітня 2020, 11:25
Дозвольте нам розібратися в ситуації. Ми звернулися до Вас в приватні повідомлення, щоб допомогти вирішити питання.
GlebIvanov 17 квітня 2020, 9:45
сделал заказ на сайте pokupka24, перевёл деньги по привату24 на карту Касич Александр Викторович 4731 2191 1854 8027, в размере 983грн, было указано что отправка произойдёт от 1 до 4 рабочих дней, срок прошёл, ни ответа ни привета, ни на один номер не отвечают, в соц сетях удалились.
17 квітня 2020, 11:02
Банк зацікавлений у тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку та затримання зловмисників, які вчиняють протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно законодавству, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк у свою чергу завжди готовий посприяти цьому будь-яким необхідним чином. У випадку спроби вчинення щодо Вас шахрайських дій, банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, так як стороною, проти якої ці дії було спрямовано — є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом усю необхідну інформацію.
denysdid 17 квітня 2020, 9:40
Очень хороший банк и гибкий банк, который переживает за клиентов и принимает максимально индивидуальные решения!
Преимущества банка:
1. Вы студент без дохода? — Возьмите кредитного лимиту. Да-да, пользуйтесь не стесняйтесь, как-то вернёте, мы верим!
2. Вовремя погашаете задолженность? Жаль, конечно, но ничего, спасибо! Кредитный лимит всё ещё доступен!
3. Имеете постоянный баланс на карточке в размере 10 текущих кредитных лимитов? Банк и тут позаботится о вас и обнулит кредитный лимит, что бы вы случайно не потратили лишнего!

Очень рекомендую банк всем тем, кто хочет получить кредитный лимит и при этом не имеет денег — ведь когда денег нет — вы считаете каждую копейку, не тратите лишнего и вовремя погашаете кредит, а также тем, кто имеет запас денег — банк позаботится и о Вас и предоставит кредитную линию в 0 грн! Таким образом вы сможете избежать непредвиденных трат и жизни в кредит!

Индивидуальный подход к клиенту 10/10
Кредитный лимит 0/0
17 квітня 2020, 10:59
Дозвольте зазначити, що дійсно для кожного з наших клієнтів ми розраховуємо ліміт індивідуально, базуючись при цьому на великій кількості змінних, які впливають на рішення та суму кінцевого ліміту.
Щоб наступного разу Ваш кредитний ліміт був збільшений, для цього:
— можете оформити депозитний вклад в нашому банку;
— можете надати документи, що підтверджують доходи.
Ці прості рекомендації значно підвищать можливість отримати бажаний ліміт.
shevchukdanil 16 квітня 2020, 23:04
Заблокировали карту после попытки оплаты в интернете. Раньше оплачивал через сайт free-kassa, и всё было нормально, а 10.04.2020, в 17:45, оплачивал услуги пополнения электронного кошелька
на сайте payeer, и потребовалось подтверждение через отделение банка, хотя раньше такого не было. Теперь в карантин идти нужно в отделение… Спасибо ПриватБанк…
17 квітня 2020, 10:16
Нам шкода, що Ви відчули незручності.
Дозвольте повідомити, що Банк завжди дбає про збереження коштів. Для цього в нас працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист Ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.
Зверніть, будь ласка, увагу, що Вам не обов'язково йти до відділення банку.
Для розблокування картки Вам достатньо звернутися до нашої підтримки за номером 3700.
У разі виникнення складнощів — напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
kharkovprivat 16 квітня 2020, 18:46
пополнял счет в терминале ( до 200 купюр можно пополнять). до этого делал так много раз, проблем не было.
Засунул деньги, набрал все, что нужно, шторка закрылась.Вылезло сообщение — находятся посторонние предметы и выплюнуло карточку. Вошел еще раз, не горит левая часть меню, то есть деньги находятся внутри, а забрать их оттуда нельзя.Позвал сотрудницу — сказала звонить 3700. Оператор сказала ничего не делать -можете уходить из отделения — перезвонят и прочее. Перезвонили, пообещали письмо с линком и 10 рабочих дней на решение вопроса. Назвали номер заявки (хорошо было где записать).
Никакого письма с линком конечно не прислали. В чате поддержки сказали про письмо первый раз слышат:-).Хорошо хоть номер заявки был. На следующий день — терминал работает, ответ — денег нет, обращайтесь в правоохранительные органы.Камеры посмотреть, историю, прочее — конечно нет. Попросил какое-нибудь письмо, не буду ж я со скрином чата идти в эти самые правоохранительные органы. Послали, правда вежливо. Каких-то бумаг, помимо переписки в чате, не предусмотрено:-). Вообщем — твои проблемы, что ты не стоял в маске в кассу часа 3 в очереди, а решил воспользоваться терминалом.
Всем совет — если у вас будет такая ситуация — не отходите от терминала, что бы вам не говорили в колл-центре, пока не приедет инкассация. Судя по всему они то и воруют излишки. сумма была пятизначная, так что это не 1-2 купюры, которые можно не заметить.
16 квітня 2020, 19:47
Добрий вечір!
Ми запросили в особистих повідомленнях Ваші контактні дані, щоб перевірити інформацію та розібратися в ситуації, що склалася.
yegorov 16 квітня 2020, 17:56
Відділення за адресою: Харків, пр-т Людвига Свободи, 33
Самое главное то, что банк реагирует на замечания и устраняет свои ошибки. Так держать
16 квітня 2020, 18:06
Добрий вечір!
Дякуємо за Ваш відгук! Для нас дуже важливий зворотній зв'язок. Він допомагає нам стати краще.
Мінфін
Відповідь адміністратора
20 квітня 2020, 15:47
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 20.04.2020).
elenkap 16 квітня 2020, 14:42
Добрий день. Я давній клієнт Приватбанку і жодного разу не розуміла негативних відгуків. Але
ж і я отримала неприємний сюрприз. Надійшов звонок від банка на мобільний, коли я відповіла, там була тиша, після цього мій номер раптово перестав бути фінансовим. Рішення, як виявилося, дуже просте- знайти банкомат, вставити картку і готово. Але так сталося, що я зараз на тимчасово окупованій території, а син- студент на підконтрольній території
Під час тотального карантину та #залишайсявдома це дуже «своєчасний» захід банка до gold клієнта. Невже не можна, як раніше запросити авторізацїю чере пінкод у Приват24? Дзвінок служби безпеки банку? Селфі з паспортом та карткою? Дуже жорстокий захід з боку банку саме у цей час, коли багато людей в Україні без роботи і зарплати, який лишив мене можливості навіть відправити гроші родичам. І як же #залишайсявдома? Після спілкування з оператором з'явився банер зі словами «Залишайся вдома. Все роби онлайн». Данина моді? В реальності це на працює. Я повинна піти у відділення. Чекаємо на закінчення карантину.
16 квітня 2020, 15:20
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні та запросили контактні дані, щоб перевірити інформацію та розібратись в ситуації. Нам би не хотілося, щоб у Вас склалося негативне враження про банк через дану ситуацію. Адже ми піклуємось про безпеку Ваших коштів та робимо для цього все можливе.
maxdedra 16 квітня 2020, 12:56
Ситуация очень проста! Заказал на сайте Приват банка самостоятельно перевыпуск карты 28.03.2020, так как моя уже потерлась и не всегда срабатывает. На 16 апреля 2020 года сотрудники банка не владеют информацией о карте и где она находиться, то говорят что в МистЕкспресс то на почте и т.д…
Но хуже всего два момента: 1) когда звониш на 3700 и заказываешь звонок то тебе перезванивают и ты опять ждешь))) робот говорит что нет свободных операторов! *** тогда вы звоните? если у вас нет свободных людей??? 2) при дозвоне на службу поддержки тебя опять просят подождать несколько минут и бросают трубку, и конечно же никто никогда вам не перезвонит!
16 квітня 2020, 13:42
follow19 16 квітня 2020, 11:31
Это скорее крик отчаянья, а не отзыв. Ещё в 2015 году Приват заблокировал мои карты.Пришла снимать деньги, а там пишет ПРЕВЫШЕН ЛИМИТ. Сто грн снять и лимит превышен. Зашла в отделение банка, пообщалась с оператором, но результат остался нулевой. Никто ничего не знает. Пошла в центральное отделение, там где находится служба безопасности банка, там объяснили… заблокированы за мошенничество в электронном виде… На мой вопрос ,, какое мошенничество,, ответили .., что мне видней, обращайтесь в правоохранительные органы… Обращения на горячую линию Приват, письма в главный офис не дало положительных результатов,(куда обращаться соседи подсказывали, за лет десять пользования услугами этого банка, этот инцидент был первым.и где идти, к кому не знала.) Пошла в милицию, заявление не приняли, отправили обратно в банк, там мне нужно было взять документ, на основе которого уже принималось бы заявление в милиции. Мне не дали никаких бумаг.и отправили опять же в милицию. В милиции сказали, что бы принять заявление нужно от чего то отталкиваться… должно быть подтверждение, не примет же он с моих слов. И в этом тупике я зависла, уже пять лет прошло, ещё писала в Приват.оббивала пороги, и кое что узнала, за какое такое мошенничество меня внесли в ч/с. Оказывается в 2015 году, на мою карту универсальную поступили два платежа, и их посчитали незаконными. Платежи поступили с Благотворительного Фонда,, Каритас,, Так как я переселенка и со мной неполнолетняя дочь, нам, как и многим переселенцам в общежитии, в которой мы проживали, была выделена помощь от фонда. И вот эти деньги посчитали незаконными… Узнала я только недавно о том, что из-за этих денег у меня и есть проблема, и дали совет взять в Б/Ф Каритас справку, что именно от них поступили платежи на мою карту. Вопрос к банку,, НЕУЖЕЛИ ВЫ НЕ ВИДИТЕ ОТКУДА ПОСТУПАЮ ДЕНЬГИ НА СЧЕТА ВАШИХ КЛИЕНТОВ???,,, Займитесь реально серьёзными делами по предотвращению мошенничества в банке…
16 квітня 2020, 12:04
Нам би не хотілося, щоб у Вас склалося неправильне враження про банк.
В своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Ваше питання вже розглядають профільні спеціалісти. За результатом з Вами зв'яжеться співробітник банк.
Bezpon 16 квітня 2020, 4:07
Відділення за адресою: Дніпро, бул. Слави, 46
Консультация
16 квітня 2020, 11:09
Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ваше питання було успішно вирішено. Перепрошуємо, якщо вирішення питання зайняло більше часу ніж очікувалося.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝