An5378 6 жовтня 2021, 20:47
После оставленного отзыва на сайте, работник СБ ПРИВАТБанка, очень обозлился, наверно прочитал))) а там его фамилия
Начал искать родственников моих (маму)
На минутку мне 27 лет, о каком влияние родителей речь.
Рассказывать ситуацию с изношенной купюрой, чем нарушил банковскую тайну, в надежде повлиять на меня или на маму, не знаю, может надеялся что она ее заберёт, приехал аж в другой конец города.
Раскалывал что внесёт меня в какой то список и т. д.
И вот кульминация истории — я ограничена в банковском обслуживании (доступ в Приват24 не возможен и все вытекающие)

Хорошо, что как чувствовала, вывела все средства на Моно, и не успела положить деньги на депозит в Привате

Обязательно закрою (заблокирую) счета, чтобы потом не вылез какой то привет от привата)

Конечно вначале было обидно прощаться с банком после 9 лет сотрудничества, но это дало возможность оценить все плюсы Монобанка
7 жовтня 2021, 11:11
У відгуці недостатньо даних, щоб ми могли ідентифікувати власника картки та перевірити інформацію по описаній ситуації.
На жаль, у відповідь на нашу спробу розібратись в ситуації та запит ваших контактів в особистому повідомленні була отримана відмова.
geon 6 жовтня 2021, 19:56
Хотел купить акк для ps4, найден был Валера на OLX)
Оплатил ему 300грн и он пропал, не ответа не привета
Не думал что кто-то будет светить карту привата +номер мобильного с вайбером и авой за 300грн
5168757417696368 Николай Щербаков
5168 757 41769 6368
Номер телефона 068 892 30 49 0688923049
6 жовтня 2021, 20:26
Добрий вечір!
Банк зацікавлений у тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку та затримання зловмисників, які вчиняють протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно законодавству, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк у свою чергу завжди готовий посприяти цьому будь-яким необхідним чином. У випадку спроби вчинення щодо вас шахрайських дій, банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, так як стороною, проти якої ці дії було спрямовано — є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом усю необхідну інформацію.
papaj1107 6 жовтня 2021, 19:39
Відділення за адресою: Ужгород, вул. Швабська, 57
Сегодня хотел снять наличные с карты для выплат, ошибочно вставил карту Универсальная в банкомат, выбрал сумму и банкомат выдал деньги при этом даже не сообщил, что будет снята комиссия (раньше всегда сообщал об комиссии). Вопрос почему вы скрыли сообщение об комиссии?
7 жовтня 2021, 10:04
Перепрошуємо за незручності.
Банк вам надав можливість скористатись акційною пропозицією та повідомив, що до кінця вересня при знятті готівки з картки Універсальна комісія буде відсутня. Відповідно, починаючи з першого жовтня по картці знов діє звичайний тариф на зняття готівки, згідно з яким і була списана комісія. При знятті готівки в банкоматах ПриватБанку з картки Універсальна відображається інформаційне повідомлення про комісію за зняття в рахунок особистих чи кредитних коштів. Також актуальні комісії по картці вказані на сайті банку — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
Якщо з якихось причин інформація початково не була вказана, просимо надати дані з підтвердженням цього в особистих повідомленнях.
Ми проведемо роботу з фахівцем підтримки, щоб покращити якість обслуговування в майбутньому.
kyrylo75 6 жовтня 2021, 18:58
сам пострадал від їхньої бездіяльности. 3 месяца назад, у меня украли телефон и картку приватовскую, поздно вечером, утром в суботу смотрю в вайбер на компе, а у меня сняли остаток денег с карточки 3000. и если бы на этом все закончилось так нет толь во вкус вошли, зашли в мой личный кабинет увеличили кредит-а был 16000, до 31000, без моего ведома и согласия и пошли собирать урожай, и в оканцовке до 11. 45 утра еще оформили оплату частинами, телефон в комфи за 24000, после 12 пришел в отделение привата, а они очима клипають и предлогают новую картку, пришлось идти в полицию писать заяву, но искать того кто у меня вытянул бесмысленно, а было это гдето в районне метро минская.
6 жовтня 2021, 19:56
Добрий вечір!
Приватбанк активно бореться з шахрайством, але й ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Ми неодноразово наголошували про правила безпеки та не припиняємо просити клієнтів бути пильними. У випадку втрати чи крадіжки мобільного телефону та карток, потрібно відразу сповіщати про це в нашу цілодобову підтримку, щоб вчасно прийняти усі міри для збереження коштів. Сигнал про крадіжку чи втрату може подати і третя особа.
Спеціально для наших клієнтів ми склали прості поради, щоб не потрапити на шахраїв: https://privatbank.ua/safeness
AndriySd 6 жовтня 2021, 18:38
Відділення за адресою: Київ, пр-т Берестейський, 65
Маленька передісторія.
Одного дня на мій номер прийшла СМС з входом в Приват24 (я 3,5 роки немаю карток ПриватБанк і цей номер з’явився у мене 2 роки тому), тому я вирішив написати в чат на сайті банку, щоб відповіли що це таке.
Написали що це десь помилилися номером, ну буває.
А тепер сама моя історія)
Вирішив я заодно поцікавитися у фахівця в чаті чи нічого не зв’язує мене з цим банком.
Фахівець повідомив карткові рахунки у мене закриті, але є Скарбничка.
Тоді я не розумів у що вліз (
Пишу фахівцю щоб закрив це горе, він формує заявку для того, щоб передати кошти на благодійність (там усього то 62 копійки))). Дає мені номер заявки і каже через день напишете і дізнаєтеся статус. Окей, минув день, пишу в чат, мені відповідають — заявку закрито зверніться у найближче відділення.
Ну Добре, подумав я, і після роботи пішов у найближче відділення Банку біля метро Берестейська. Просидів там 1,5 години поки потрапив до спеціаліста та хвилин 10 думала, писала комусь. І дала вердикт треба писати заяву на ім'я керівника відділення, але у нас його немає тому йдіть у відділення біля метро Нивки, там і напишете. На годиннику 17:45, вже запізно йти. Вирішив піду в інший день.
Прийшов 01.10.21 простояв цього разу годину. Написав цю заяву, її зареєстрували мені дали скан, в душі радію. Фахівець сказала чекати на дзвінок.
Сьогодні подзвонили, але я не встиг взяти трубку, думаю подзвоню 3700 там зв’яжуся з фахівцем хай пояснить.
Подзвонив, почекав 10 хв.
Дівчинка Яна каже, що треба оновити мої анкетні дані без них не закрити Скарбничку. Що, що?! А на який чорт я давав паспорт вашому фахівцю коли писав заяву, чому вона її зареєструвала!!!
А потім Фахівець каже ой так у вас карткових рахунків немає і формально ви не клієнт.
Я її питаю навіщо вам тоді мої дані, я закриваю останнє що мене з вами зв’язує — у відповідь тишина, а потім фраза: «Нічим не можу допомогти».
Тому, любий, ПриватБанк для чого вам оновлювати якусь анкету, якщо:
А) Карткових рахунків я не маю і не хочу їх мати
Б) Я закриваю скарбничку.
Я написав чортову заяву, виконав квести з знаходженням керівника відділення, закрийте цю Скарбничку і передайте ці гроші куди написано в мої заяві, якщо треба буде скан вам надішлю.
Я не хочу мати з вами ніяких справ, ЗАКРИЙТЕ СКАРБНИЧКУ, будь ласка, 3 раз у ваш філіал пекла я не піду!!!
Чому в УкрСиббанку достатньо написати заяву і все, а у вас прям ціла RPG.
7 жовтня 2021, 12:45
Перепрошуємо, що дана процедура забрала стільки вашого часу.
При закритті рахунку скарбнички на ній має бути нульовий баланс. Щоб банк мав підстави для перерахунку коштів на благодійність при закритті рахунку необхідне ваше звернення у відділення та написання відповідної заяви. Так як до моменту закриття рахунків ви являєтесь клієнтом банку, ви маєте бути ідентифіковані. Наші колеги перевірять коректність дій співробітника відділення в даній ситуації та зв'яжуться з вами за результатом.
kelmore400 6 жовтня 2021, 18:08
1. ФОП зранку требує новий ЕЦП.
2. Перевипустити ЕЦП не можу, бо система в приваті вимагає актуалізації данних. (Хоча за законодавством в мене ще є час переоформити всі документи.) Тут банк в перше порушив законодавство.
3. Актуалізувати данні самостійно я не можу, через те що в мене має бути хоча б діюча карта фізичної особи.
4. Замовити або перевипустити картку фізичної особи, я не можу через затребувану банком актуалізацію данних.
5. Тобто ФОП і як фізична особа, я не маю на разі доступа до власних рахунків та операцій з ними.
6. Пішовши у відділення для актуалізації данних, мені було відмовлено через наявність лише айді картки. Також менеджер затребувала паперовий документ про місце прописки, який мені ніхто ніде не видавав. Обгрунтовуючи це тим, що мені його мали видати разом з айді карткою, хоча мені просто дали айді картку і все. Через відсутність документу про прописку і за наявності «лише» офіційно затвердженного зразка документу підтверджуючого мою особистість мені було відмовлено в актуалізіції даних. (Тобто я ще мала взяти десь справку про прописку, не відомо де…)
ПРОПИСКА ЗАПИСАНА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ НА АЙДІ КАРТКУ!
7. Тут банк порушив законодавство в друге, через те що в них у відділенні відсутні зчитуючі пристрої, які могли б зчитати з айді картки інформацію про прописку.
8. Через некомпетентність окремих осіб у відділенні, я втратила можливість користуватися своїмі власними коштами, актулізувати свої дані без нервів, а ще змогла двічі побачити на власні очі як Приват Банк порушує діюче законодавство.
9. ОФОРМЛЮЙТЕ СКАРГИ на Приват Банк, бо закупівля зчитуючих пристроїв для нових паспортів-айді карток мала б вже місце відбутися.
10. Також я оформила скаргу через гарачу лінію Приват Банку. ЇЇ номер 15565831. Сподіваюся вона нікуди не зникне і все ж таки буде розглянута)))
6 жовтня 2021, 18:48
Добрий вечір!
Вже розглядаємо вашу ситуацію. За результатами вам зателефонуємо.
klient2022 6 жовтня 2021, 16:28
Відділення за адресою: Львів, вул. Вашингтона, 5-5-А
Ось уже місяць, як Приватбанк, взяв до уваги просрочений, незаконний документ від виконавця, на підставі якого заарештував мій рахунок. Згідно документів, які поступили в банк, які він не перевірив, 2.05.2021 складена постанова патрульними, (заочно, без мого ознайомлення, за те, що я як і належиться, в місці де дозволено, перейшов дорогу). Ст 12 закону «Про виконавче провадження» визначає термін пред`явлення документів, в випадку якщо стягувач держава — 3 місяці. Цей термін сплив 1.08.2021 року включно. Виконавче провадження № 66658741, відкрите 2.09.2021, тож банк заарештував мої активи всупереч законодавства і плював на всі мої права.
Я вже місяць безрезультатно звертаюсь до банку, однак міри ніякі не вживаються.
Приватбанк- найгірший банк.
6 жовтня 2021, 17:17
При надходженні листа про накладення арешту від виконавчої служби, банк встановлює обмеження на картки, відповідно до вимог діючого законодавства.
Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Радимо вам врегулювати питання з виконавцем, а ми з радстю знімемо вам обмеження після відповідного запиту.
Klap231627 6 жовтня 2021, 15:01
13.06. я подав заявку на оскарження транзакцій в АТ КБ ПриватБанк. Через сайт https://privatbank.ua/refund я дізнався, що по цій заяві отримана відповідь від торгової точки з відмовою про відшкодування коштів (22.09.2021). Також зазначено, що з документами можна ознайомитися відправивши лист на chargeback@privatbank.ua в темі листа вказавши номер заявки.
Згідно Правил VISA в ході чарджбек-диспуту передбачена відповідь на претензію виключно банка-еквайєра.
Я не однократно звертався на відділ чарджбеку і також на гарячу лінію ПриватБанка, но відповіді так і не отримав. Прошу по впливати на Ваших співробітників і надати мені відповідь торгової точки до 08.10.2021. В мене сформувалась думка, що її спеціально саботують.
6 жовтня 2021, 15:35
Ваша ситуація раніше була розглянута нашими профільними фахівцями, результати якої вам сповістили в телефонному режимі.
Додатково, ви отримаєте письмову відповідь від банку в термін, який зазначено регламентом.
Володмир Чижський 6 жовтня 2021, 14:39
Обратился в отделение т. к. срок действия карты «универсальная» истек и банк без пояснения причины отказал. Выяснить причину отказа невоможно. Такого хамского отношения к клиентам еще не видел.
6 жовтня 2021, 15:15
Вже перевіряємо вашу ситуацію. За результатом її розгляду вам зателефонує наш фахівець.
SergeyBug 6 жовтня 2021, 13:50
Відділення за адресою: Київ, вул. Олександра Мишуги, 9-А
Заканчивается срок действия моей карты ПриватБанка. Сегодня заехал в ближайшее отделение заказать новую карту. Ну, думаю, дело 5 минут. Подал заявку, через 2 недели забрал. А не тут-то было. Начали оформлять с менеджером, а тут сюрприз — говорит Вам отказано в одностороннем порядке в выпуске новой карты. Без объяснения причин.
Начал копать интернет и понял, что я далеко не первый такой. Видимо, дело в новом законе о финансовом мониторинге и механизмах оценки «рискованных операций».

Мое глубокое убеждение, подтвержденное Верховным Судом Украины — банк не может «просто так» отказать в обслуживании клиенту. Причем в моем случае, отказ не полный — мои старые карточки работают. Не заблокированы. Я могу пополнять, снимать деньги. Могу совершать платежи. Отказано только в выпуске новой карты. Это как вообще? Если я мегаредиска и неблагонадежный типа клиент — разрывайте договор, блокируйте карты и т. д. На это кишка тонка? Можно «по-тихому» отказать в обслуживании — просто не перевыпуская карты?

Право банка отказаться от сотрудничества с клиентом не является абсолютным, что подтверждается судебной практикой на уровне Верховного Суда.

По делам № 910/3245/19 и№ 910/507/20 Верховный Суд отметил, что банк как субъект первичного финансового мониторинга не является неограниченным в своем праве расторгнуть договор банковского счета по причине установления клиенту неприемлемо высокого риска. Для подтверждения правомерности своих действий банки должны предоставлять в суд свои программы управления комплаенс-риском финансового мониторинга, содержащие соответствующие критерии.

Горячая линия и операторы не говорят ничего нового. Вам отказано и все.
Чтож, прийдется, видимо, подавать в суд, чтоб получить объяснения таким действиям банка. Других путей не вижу.
6 жовтня 2021, 15:06
Ваше питання вже в роботі, однак, на жаль, наш фахівець не може до вас додзвонитися. Просимо вас вийти на зв'язок, або уточнити ваш актуальний номер телефону приватним повідомленням.
ankushpil 6 жовтня 2021, 10:59
Если есть подписки на какие-то онлайн сервисы и денег на интернет карте нет, заходит в минус. Если установлен лимит на интернет покупки, он не ограничивает, по факту не работает. Оператор говорит, что со стороны банка ограничить такое снятие нельзя. Хотя раньше, по крайней мере, в минус не заходило точно.
Также надоела навязчивая реклама кредитов. Любой разговор с консультантом заканчивается настойчивым навязыванием кредита. Говоришь, что не интересует — продолжают рассказывать, какие выгодные условия, пока 2−3 раза не откажешься. При получении карты для выплат принудительно дают универсальную и очень настойчиво предлагают установить кредитный лимит не 0, тоже несколько раз отказываться приходится, также при этом открывают копилку и говорят, что нельзя ее не открывать, приходится заходить сразу самому и отключать в приват24. Очень навязчивый сервис.
6 жовтня 2021, 12:39
На картці може утворитися мінусовий баланс, якщо раніше здійснювалась оплата на певному сайті та на момент авторизації коштів було досить для оплати, але сайт відразу не підтвердив списання зарезервованої суми, тому сума була в доступному балансі і могла бути використана повторно клієнтом. В такій ситуації овердрафт є вимушеною мірою та необхідним механізмом, що дозволяє коректно працювати картковому рахунку та обслуговувати його згідно вимог платіжної системи.
Інформація по овердрафту зазначена в умовах і правилах надання банківських послуг: https://privatbank.ua/terms
За зверненням до підтримки банку ми можемо направити на сайт, на якому активована підписка, інформацію про відмову від підписки, але це, на жаль, не дає 100% гарантії, що списання не будуть повторюватися. Сайт може ігнорувати повідомлення про відмову, та відправляти запити на списання в банк повторно, оскільки платіжні системи (VISA і Mastercard) не вимагають, а рекомендують сайтам реагувати на запити банку про видалення підписок. Для 100% гарантії припинення списань, вам необхідно додатково припинити підписку або видалити карту в особистому кабінеті сайту.
Інтернет-ліміт спрацьовує при проведенні ризикових операцій в інтернеті. Система аналізує сайт, використовуючи при цьому тисячі чинників.
Оформлення додаткових продуктів не є обов'язковою умовою. Банк не оформлює продукти та не підключає послуги без згоди клієнта.
Мінфін
Відповідь адміністратора
9 жовтня 2021, 18:05
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 09.10.2021).
otval1964 6 жовтня 2021, 10:15
Вот такая грустная история. 30 сентября сего года Без моего ведома с моей карты было списано 2 суммы. на 55000 гр и 56000 гр. первое списание 55000 произошло в 5−23 утра. Телефон был в режиме (не беспокоить).Уведомления о списании пришли в приложение Приват 24 на телефон. Никаких СМС сообщений или звонков не было. до обеда в Приват 24 не заходил и уведомлений не видел. Но в 12.12 снова пришло уведомление о списании уже 56000. это я увидел и заблокировал карту. Но деньги уже списались. СМС сообщений и звонков так- же не было. Открыв Приват 24, я увидел, что средства на предавторизации. открыв платеж, увидел, что списаны в адрес интернет -магазина в Турции!!! Обратился к Персональному менеджеру с требованием остановить платеж. На это мне ответили, что все необходимые действия уже сделаны. Все заявления поданы. и надо только подождать 11 дней и деньги вернутся. написал заявление на возврат средств. обратился в полицию. Открыто уголовное дело по факту мошенничества. 1 октября — целый день ушел на выяснение. каким образом произошла выплата. сначала сказали, что ввели CVV2 код, Потом, что подтвердили кодом из уведомлений, а затем и вовсе, что карта скомпрометирована. Карту с момента выдачи вообще не доставал. Все платежи только через приват 24. Ответ на этот вопрос я так и не получил. В понедельник 4 октября я, пригласив переводчика, сам позвонил в Турцию в этот магазин. И каково же было удивление, когда я узнал, что телефоны, а это были телефоны, забрали час назад. То есть, после сотни звонков и кучи заявлений, банк проявил образец п. зма. Даже не удосужился ударить палец о палец. Но, теперь изюминка. На карте был установлен лимит оплаты в интернет 10000 гр. Как!!! при лимите в 10000 оплатили 111000? и, повторюсь, ни звонков, ни СМС. P. S. Теперь банк заговорил о регламенте на такие операции (возврат) 45−120 дней. Заключение. Помните? как все хаяли ощадбанк. Так Приват явно пробил дно. Ощад теперь лучше. Вы удивляетесь отношению к клиенту. оно такое же как и отношение к ВИП клиенту. никакое. Готовлю бумаги в суд. Банк твердит про регламент в 45−120 дней.
6 жовтня 2021, 10:50
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.
takoyto74 5 жовтня 2021, 22:58
Зменшено кредитний ліміт без причини при 100% позитивній кредитній історії.При зверненні до оператора — відповіді банального бота. Причини так і не вияснив, допомоги від заторможеного Дмитра бота не отримав. Кидає кліше з відповідями і все. Пишу, що немає цих причин воно кидає якусь ще заготовку. Я зрозумів, що понабирали не компетентних + неповага, а значить шукаємо інший банк.
6 жовтня 2021, 9:47
Добрий ранок!
Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори.
Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні карти як особистої, ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і ви зможете ним скористатися.
tshh 5 жовтня 2021, 14:04
Відділення за адресою: Львів, вул. Шота Руставелі, 38
Найменш user-friendly банк в Україні. Від контакту з банком вже не вперше лише негативні емоції. Починаючи від обслуговування по телефону (неможливо додзвонитися до операторів, постійно зайнято і треба довго очікувати, або ж кажуть, що передзвонять, і не роблять цього) до нахабного некомфортного обслуговування на місцях в банках. Мою картку заблокували, оскільки я не актуалізувала дані про себе (проблема не в мені, а в тривалості оформлення нових документів), але банк відмовляється йти назустріч! Мені потрібні мої гроші на картці, щоб жити, а зняти їх не можу, і в касі мені сказали, що їх не видадуть, поки інформація не актуалізується…тобто я маю ще кілька тижнів жити без власних коштів, бо ПриватБанк не передбачив інших шляхів зняття коштів. Я, звісно, дочекаюсь, актуалізую інформацію про себе, заберу свої кошти, але рахунок в Вашому банку анулюю! Бо одні незручності
5 жовтня 2021, 15:48
Вибачте, що після звернення в підтримку у вас залишився неприємний осад. Ймовірно, ваші дзвінки були здійснені в пікові години навантаження на операторів. Ви можете звернутися до нас за будь-яким доступним каналом, що вказано на сайті: https://privatbank.ua.
Актуалізація даних – це не примха банку, а вимоги чинного законодавства України. Від банків вимагають періодично оновлювати дані по клієнтах.
Раніше, банк пішов вам назустріч та тимчасово обмеження було знято, однак, на жаль, ви не надали документи в зазначений термін. Можна подати тільки одну заявку протягом року (не календарного, від моменту подачі попередньої).
Нам шкода, що ви прийняли таке рішення та сподіваємося, що ви його змінете.
Пройти актуалізацію ви можете через Приват24 або, звернувшись в будь-яке зручне відділення з оригіналами паспорта та ІПН.
Святослав Супрун 5 жовтня 2021, 12:45
Добрий день, приват банк не лояльно відноситься до своїх обов’язків і клієнтів!!!
Чому? Пришла постанова про розблокування рахунку і карт приват банку 4.10.21, але банк із якихось своїх пробуджень не розблоковує мої рахунки, коли мені потрібні мої кошти на оплату житла, ком послуг і тому подібне!!! Як заблокувати то вони швидкі, а розблокувати потрібно ждати вічність!!! А якщо від його залежить проживання людини і його потреби? Тому оцінка приват банку 2 з натяжкою!!! Інші банки вже давно розблокували!
5 жовтня 2021, 13:22
Вибачте за спричинені незручності. Взяли ситуацію під контроль, щоб пришвидшити зняття обмеження на ваших картках.
User1122 5 жовтня 2021, 8:08
Добрый день.
30.09.2021 в 13.56 снимала в банкомате средства без карточки, банкомат не выдал 4000, написал, что в нем закончились средства. Сняла остаток в другом банкомате и пошла себе по делам. Минут через 10 решила проверить в приложении снятия, и я увидела, что данная сумма списана с моей карты.
Сразу же обратилась в онлайн чат, описала всю суть ситуации. Они создали заявку и сказали ждать. Вчера получила ответ, что они не обнаружили переизбыток средств, соответственно типа я получила средства.
Я опять обратилась в онлайн чат, и указала, что там не может быть переизбыток средств, так как ошибка была именно, что закончились средства.
Они опять что-то проверили, и сбоя не обнаружили, соответственно отказывают мне в возврате моих 4000 грн
К слову, являюсь клиентом банка более 10 лет, и не ожидала к себе такого отношения
5 жовтня 2021, 11:39
Вибачте за спричинені незручності. На жаль, при зверненні в підтримку, за наданою вами інформацією, була подана заявка по успішному знятті коштів, тому за нею була отримана відмова.
По сбійній операції ми отримали підтвердження збою. Кошти буде повернено вам на картку в найкоротші строки.
mozzi 4 жовтня 2021, 20:48
Я влаштувалась працювати у садочок. А зарплату всі отримують через Приват. Пішла і я оформлювати карту.2 дні мої дані не могли загрузитися. А потім повідомили, що мені заборонено відкривати зарплатну картку. Чому? Дівчина і сама не знала. А з цим банком директор садочку заключила договір.Дзвінок на 3700 теж нічого не вирішив, оператор мені нахамила.
5 жовтня 2021, 9:36
Добрий ранок!
Вибачте, що після звернення в підтримку у вас залишився неприємний осад. Вже розглядаємо вашу ситуацію. По результату вам зателефонує наш фахівець.
Vera2807 4 жовтня 2021, 19:21
Оплатили через приват 24 товар. Оказались мошенники.
Спасибо огромное сотрудникам приват банка за быстрое реагирование. Честно не ожидала, что вернут деньги.
После заявки, перезвонили на следующий день, уточнили всю инфу и уже к вечеру деньги вернулись на карту!
Ещё раз огромное спасибо за Вашу работу!
4 жовтня 2021, 19:41
Завжди раді допомогти :)
julliasun 4 жовтня 2021, 15:53
Відділення за адресою: Київ, пр-т Соборності, 10/1
Хочу придать огласке ситуацию, которая произошла со мной 28.07.21, и тем самым показать на сколько «надежная» система безопасности в Приват Банке. Надеюсь резонанс не даст спустить это дело на тормозах.

28.07.21 взломали мой аккаунт в приват банк. В этот день около 13:30 был звонок на мой номер якобы от сотрудников Приват банк, назвали мои последнее транзакции по карте (что бы удостоверится что это моя карта), далее сообщили — карта заблокирована до вечера, уверили что они работают над устранением неполадок. Никакой информации я им не сообщала и никаких действий на телефоне, в том числе в приложении Приват 24, не совершала!

После звонка я тут же начала звонить на горячую линию 3700, но дозвонится не могла, так как мой номер был удален как финансовый. Я тут же пошла в ближайшее отделение Приват Банк, где мне сообщили что со счета было снято 87655.95 грн, из которых моими личными средствами были 42019,90 грн, остальная часть — использование средств увеличения кредитного лимита.

Хочу отменить, что я никогда кредитов не брала и до этого мой кредитный лимит составлял 0 грн.

Я тут же попросила сотрудника банка Ольгу Кисиль (отделение по адресу г. Киев, Соборности 10/1) заблокировать карту. Меня уверили что карта заблокирована. Сообщение о блокировки карты пришло в 16:13.

Далее около 17:00 я обратилась в Днепровское отделение полиции, где зарегистрировали мое обращение.

Позже, восстановив доступ к своему аккаунту, я увидела что было оформлено три товара, каждый на сумму 20000грн, по схеме оплата частями. Время списания первых платежей по оплате частями 16:46, 16:47, 16: 47, то есть, после того как я заблокировала карту.

Так же по выписке видно, что кредитный лимит был увеличен ночью 28.07.21 в 00.00, без моего ведома.

Следующий странный момент, около двух недель после 28.07.21в выписке была видна операция под названием «Авторизация. Сервисная операция» за 1грн. (по времени совпадает со звонком). После официального запроса в банк эта операция исчезла (но у меня есть срины), на что в официальном ответе Приват Банк говорит что мне показалось и такой операции не было.

В общем, по факту, банк увеличил кредитный лимит (с 0грн до 50000грн), а так же, оформил операцию оплата частями на 60000 грн и перечислил не известным мне людям. Кроме этого не сохранил мои личные средства в размере 42019,90 грн.

Теперь мне регулярно приходят звонки от Приват Банк с настойчивой просьбой погасить кредит, который я не брала и никакого отношения к нему не имею! Я просто в шоке! Что посоветуете делать?
4 жовтня 2021, 17:44
Банк не співпрацює з шахраями, а навпаки, активно бореться з шахрайством та робить все можливе, щоб попередити випадки шахрайства по відношенню до клієнтів банку.

Описані вами операції доступні лише при наявности доступу до фінансового номеру телефону.
Для того, щоб шахраї могли змінити номер телефона — вони мали мати при собі вашу активну картку та знати від неї пін-код або ж мати доступ до старого номеру та доступ до акаунту Приват24, знаючи пароль від акаунту або ПІН-код картки для відновлення доступу та зміни паролю.

Нами постійно модернізуються програмні та технічні засоби, що дозволяють запобігти шахрайським діям зі сторони третіх осіб, вводиться додаткова перевірка при нетиповості операцій.
Ми постійно наголошуємо та просимо клієнтів у разі контакту з шахраями не надавати їм жодної інформації та одразу класти слухавку і звертатись в підтримку одним із авторизованих каналів вказаних на нашому сайті pb.ua
Що ж до операції на одну гривню, ймовірно, що це була авторизація картки з введенням її даних на сторонньому сайті. При авторизації картки зазвичай блокується невелика сума за запитом сайту, після чого, через деякий час сума повертається з резерву і так як фактичного списання з картки не було здійснено операція може не відображатись у виписці.
Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
На жаль, у відгуці немає інформації за якою можна було б перевірити інформацію.
Надайте ваші контактні дані особистим повідомленням, щоб ми могли перевірити ситуацію.
Den1zz22 4 жовтня 2021, 15:14
Сегодня получил уведомление от банка о том, что мне более не доступны кредитные средства на карте. Без каких-либо пояснений. Задолженности никакой не было, как и просрочек по выплатам. Хотелось бы узнать, что нарушил… Или наше законодательство позволяет творить банкам, что им вздумается без обязательств перед клиентами, со средств которых они и живут?!
4 жовтня 2021, 16:38
Рішення про збільшення чи зменшення ліміту банк приймає аналізуючи велику кількість факторів, саме тому виділяти один з них було б некоректно, так як кожен має свою вагу і впливає на кінцеве рішення. Активне користування продуктами банку може позитивно вплинути на суму ліміту в майбутньому.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝