Dmitry3 1 березня 2022, 16:49
Я в шоці. В країні війна. З 24 лютого. Більшість банків не застосовують відсотки. Приват банк через те що я не встиг закрити кредитний ліміт до 25 лютого. З розумілих причин бо в країні війна. Було не до того. Приват банк вирішив підзаробити. І нарахував відсотки і сьогодні без мого відому списав сам з картки. Це нормальне відношення до клієнтів в період воєнного стану?
1 березня 2022, 17:07
З турботою про кожного нашого клієнта в цей час ПриватБанк прийняв рішення про переведення усіх клієнтів які користуються кредитними картками на пільгові умови з 1 березня до 1 червня 2022 року. На час кредитних канікул відсутня необхідність внесення щомісячних платежів. Ми завжди з вами!
Ми додатково повідомимо клієнтів на офіційному сайті банку про умови кредитних канікул.
Актуальна інформація про те, як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану на нашому сайті — https://privatbank.ua/help
Iryna2000 1 березня 2022, 14:33
Доброго дня, сьогодні в Івано — Франківська хотіла зняти в банкомат готівку, то потрібно було побігати, чому у багатьох банкоматах немає готівки??? Це уже не перший день, банкомати не працюють або немає готівки, а якщо є то потрібно вистояти по 2 год, бо черга страшна, один жах.
А хотіла зняти з валютової картки, то також проблема видають тільки 1000 Гр при конвертації валюти ще береться комісія 2%??? Дуже вигідно конвертувати і знімати малу суму.
Для українських карток є можливість зняти 3000гр, а для іноземних 1000гр. та щей з комісією, зробіть можливість на зняття також 3000гр.чому обманювати людей у такий важкий час і що таке 1000гр.коли є дітки!!!
Я дуже розчарувалася в банку.
1 березня 2022, 15:49
Банкомати працюють в стандартному режимі, проте є імовірність закінчення коштів у зв´язку з підвищеним попитом.
Ми докладаємо максимум зусиль, щоб своєчасно наповнювати банкомати грошима там, де немає загроз для здоров’я й життя співробітників та клієнтів. Намагаємось зробити все, щоб ви могли отримати власні кошти та залишатись у безпеці.
Sergey19811 1 березня 2022, 12:02
Краматорск — Станкострой — ул Днепровская

Объясните пожалуйста почему во всех магазинах забрали яко бы терминалы на прошивку и их до сих пор нету — Эва — Мир чистоты — ДОн- Фаина ???

Банкоматы пустые — терминалов нет — каким образом купить хлеб?

Чудо — маркет — пустой — на кассе отказываются выдавать наличные? Это законно?

Когда в стане война — можете забыть за свои чудо карточки с бесконтактной оплатой — только наличность — за которой надо стоять часами так как банкомат ОДИН ВСЕГО!!!

Приймите меры — верните терминалы — как они вообще работают в «черную »?
1 березня 2022, 14:34
ПриватБанк, його послуги та сервіси, система електронних платежів працює без збоїв, у звичайному режимі. Закликаємо магазини та автозаправні станції переконатися, що безготівкові розрахунки доступні для ваших клієнтів. Зарахування коштів, отриманих через POS-термінали, на рахунки торговців відбувається за встановленими регламентами. Жодні відмови від операцій з картками — необґрунтовані.
Банківська система разом з національним банком України забезпечує зручне і безпечне використання POS-терміналів для здійснення оплат.
Щоб перевірити інформацію ми звернулись до вас в приватному повідомленні. Будемо вдячні за зворотній зв'язок.
Zhmunya 1 березня 2022, 11:47
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Слобожанський, 11
При снятии с кредитной карты ПриватБанка в его банкомате кредитных средств банкомат не предупредил о размере комиссии за данную операцию.
При обращении в отделение с просьбой о возврате средств и отмене комиссии отказались принять заявление, мотивируя что это не предусмотрено.
Перепроверьте информацию так как СМИ её искажают.
1 березня 2022, 12:43
ПриватБанк вже відмінив комісії:
— 1% за зняття власних коштів з картки Універсальна скасовано;
— 0,5% за поповнення Картки для виплат скасовано.
— комісію за переказ коштів з картки Універсальна на Картку для виплат за рахунок власних коштів скасовано.
Інформація про наявність комісії при знятті готівки за рахунок кредитних коштів має відображатись перед проведенням операції і також вказана на офіційному сайті банку: https://privatbank.ua/platezhnie-karty
irinaB15 28 лютого 2022, 19:56
У зв’язку з набранням законної сили 17.12.2021року рішенням Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 16.11.2021 року по справі № 210/2463/21 провадження № 2/210/1840/21 за позовом АТ КБ «ПРИВАТБАНК» до Бойченко Ірини Сергіївни про стягнення заборгованості (рішення додається), де йдеться про відмову у позові банку до мене та підтвердження, що всі зобов’язання перед банком я виконала, — вимагаю від АТ КБ «ПРИВАТБАНК» виконання даного рішення суду, тобто анулювання заборгованості, яка обліковується на моєму картковому рахунку 5168 7422 1791 4898 (03/22) у сумі позову -56 787,05 грн. станом на 12.04.21 р. та нарахованих поверх цього відсотків за період з 13.04.21р. по 30.04.21р. у сумі -938,52 грн.
28 лютого 2022, 20:18
Добрий вечір!
Фахівці розглядають ваше питання та зв'яжуться за результатом.
Dmitry789 28 лютого 2022, 16:26
Добрый день,
Сложилась следующая ситуация.
В ПриватБанке была открыта карта (Голд для выплат). Валюта _счет_ — Евро. Как утверждал оператор, валюта авторизации ДЛЯ КАРТЫ И БИНа тоже Евро!
Сегодня была выполнена операция по снятию наличных Евро в еврозоне. При этом запрос на авторизацию пришел в долларах. Курсовая разница составили 14%% (!!!) от суммы операции (не включая комиссию ПриватБанка за снятие).
Я обратился за разъяснениями в службу поддержки с вопросом «а какая валюта авторизации (не выполненной операции) установлена для моей карты/бина?», но так и не смог получить ответ. Операторы банка не могут понять суть вопроса!
Не подскажете, каким образом я могу получить ответ на свой вопрос и разобраться, почему возникла такая большая курсовая разница?
Эта информация нужна мне для обращения в банк-экваер и оспаривания указынной суммы конвертации, в случае несогласия.

Вынужден констатировать, что в послденее время контакты со службой поддержки ПриватБанка превратились в напрасную трату времени.
Качество обслуживания клиентов в ПриватБанке значительно упало :-(

Дмитрий
28 лютого 2022, 17:38
При проведенні операції закордоном запит надає банк, який обслуговує банкомат і він же вказує валюту в запиті. Для уточнення інформації, чому валюта запиту була вказана саме долар, радимо звернутись в банк еквайр.
Vikatoris 28 лютого 2022, 16:00
В военное время при переводе средств на другую карту привата берут башенные проценты!!! Будьте людьми! Другие банки уже убрали комиссии!
28 лютого 2022, 17:16
ПриватБанк вже відмінив комісії:
— 1% за зняття власних коштів з картки Універсальна скасовано;
— 0,5% за поповнення Картки для виплат скасовано;
Окрім того, банком запроваджені кредитні канікули для всіх типів кредитних карток: Картка Універсальна, Картка Універсальна Gold та преміальних карток одразу на три місяці (З 01.03.2022 до 01.06.2022).
abum67 28 лютого 2022, 7:33
В связи с тем что Приватбанк объявил кредитные каникулы с 1 марта и проценты еще спишутся, хочу напомнить руководству Приватбанка, что в стране идет война с 24.02.2022 года.В то время как соседние Украине государства оказывают помощь гражданам Украины безвозмездно, то не мешало бы Приватбанку вспомнить, что во время, когда идет Война, кредитные каникулы с 1 марта выглядят крайне позорно! Война началась 24 февраля.Разве Вы готовы списать проценты ??? Было бы куда гуманнее поступить по другому!!!
28 лютого 2022, 10:47
katyavenka1 28 лютого 2022, 0:01
Сьогодні, підправила кошти, предоплату бла бла кар. Через годину відмінив замовлення, будьте обережні. Карта 5457082271370558 Жовтий Сергій Олександрович
28 лютого 2022, 9:03
Доброго ранку!
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Наталья Монина 27 лютого 2022, 22:20
Добрий день! Допоможіть будь ласка! Сьогодні реєструвала акаунт на aws.amazon.com сьогодні щоб дудосить російські сайти, там просили ввести номер карти і дату. Після цього мало прийти сповіщення від амазону на підтвердження реєстрації, проте нічого не прийшло. Далі приват вибив мене, звонила 3700, каже, що карту мою заблоковано через неправильне введення паролю, але в мене ніде його не запитувало, просто взяло і заблокувало все. При намаганнях зайти в додаток здвонить бот, каже щоб розблакувати натиснути 1. Далі просить вводить під код, ввожу, пересилає на початкову сторінку зі словами «Access to Privat24 is not granted for this card due to the restriction thereon». Допоможіть будь ласка! Раніше ніколи не стикалася з такою проблемою.
28 лютого 2022, 8:51
Доброго ранку!
Дякуємо, що вносите свій вклад в майбутню перемогу. Ми були вимушені тимчасово заблокувати картку, через те, що операція, яка по ній проводилась, була визначена ризиковою. Якщо ви підтверджуєте всі операції по картці і нам не потрібно хвилюватись, що вашою карткою користується хтось інший, будь ласка, зверніться в онлайн підтримку на нашому сайті https://privatbank.ua/. Наші колеги залюбки допоможуть з розблокуванням картки в онлайн режимі.
Manolo 27 лютого 2022, 6:57
Приватбанк.РОЗБЛОКУЙТЕ ЛЮДЯМ ВСІ ЗАБЛОКОВАНІ НА ВИМОГУ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ КАРТИ.Більшість з яких по НЕЗАКОННИХ НАПИСАХ НОТАРІУСІВ.В умовах війни це конче необхідно.Людям треба виживати!!!
27 лютого 2022, 9:33
Добрий ранок!
Банк веде свою діяльність керуючись вимогами чинного законодавства та нормами НБУ. Це також стосується і виконання банком вимог щодо виконавчих проваджень. Банк не має змоги ігнорувати провадження від виконавця, якщо таке надійшло в банк. Якщо ви не згодні з арештом накладеним виконавчою службою ви можете звернутись до виконавця або оскаржити його у встановленому законом порядку.
Дізнатись контактні дані виконавця, номер виконавчого провадження (ВП) можна перейшовши на сайт Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. На сайті необхідно ввести своє прізвище і ім'я, або ІПН.
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Olga2022 26 лютого 2022, 14:19
В той час, коли наша країна виборює своє право на існування, а люди виживають на останні копійки, цей приХватбанк списує останні кошти на погашення обов’язкових платежів по кредитам.
Ви гірші, ніж нападники, бо від них відіб'ються наші чоловіки, а від вас — здирників, не відбитися ніяк!
26 лютого 2022, 14:49
З 01.03.2022 року по всім кредитним карткам, включаючи ті, які мали прострочення зобов´язань терміном до 90 днів включно, банк до 01.06.2022 переводить клієнтів на пільгові умови договору, під 0,00001% та без обов´язкового мінімального платежу.
0984785409 26 лютого 2022, 13:02
С 24.02 сижу в подвале с детьми, в доме дадут головой пролетело 2 ракеты, ребёнок, боится на шаг отойти.
За то кредитка Приват банк не забывает насчитывает пеню за просрочку кредита, Вы издеваетесь???
У Вас нет совести!!! В данный момент над головой грады летят!!!
С другой карты не переводятся!!!
26 лютого 2022, 14:40
Валерий Борисюк 26 лютого 2022, 12:59
Шановний Приватбанк, зробіть будь ласка можливість витратити бонус плюс який багато в кого залишився на користь ВСУ. Навіщо зараз тримати ці рахунки та недіючу програму з цими бонусами, так хочаб якась корить буде.
26 лютого 2022, 15:50
Вдячні за ваш відгук та небайдужість! Слідкуйте, будь ласка, за новинами банку.
Полезный комментарий
Sasha33 27 лютого 2022, 7:12
Уже можна перекидати на добро з бонус+
liaggg 25 лютого 2022, 23:38
Выключайте свою подсветку на ночь!
Вы закрылись и пошли домой, а дома рядом с вашим отделением как на ладони! Будьте понимающими, выключайте на ночь!!!
26 лютого 2022, 11:27
Дякуємо вам за відгук. Інформація прийнята до уваги.
StarFighter27 25 лютого 2022, 21:48
Вчера началось вторжение в страну, утром лимитом можно было воспользоваться (либо мне просто повезло). Банк увеличивает лимит когда ему выгодно и когда клиент при деньгах. Сейчас банк просто блокирует карты с возможностью только пополнять ее, но не тратить с нее. А если люди лишаться работы не из-за своей глупости и бездеятельности, Вы как миленькие будете на всех своих «шавок» натравливать?
26 лютого 2022, 10:26
ПриватБанк відновив для клієнтів користування кредитними коштами.
Відсьогодні можливість користуватись кредитними коштами буде відновлено в межах встановленого ліміту на картці.
З повагою, ПриватБанк.
Я клиент банка больше 10лет, кредитный рейтинг > 95%. Сами звонят выпаривают увеличение кредитного лимита мол «вдруг понадобятся деньги вы сможете ими пользоваться». И когда деньги понадобились вы блокируете их.
26 лютого 2022, 10:24
ПриватБанк відновив для клієнтів користування кредитними коштами.
sis 25 лютого 2022, 20:23
Второй день, стою часами в очередях и не могу снять наличку с пенсионной карты мужа (дебетовой). В отделении банка в кассе тоже 0! Ни утром, ни днем, ни вечером ничего не получается. Сегодня ни один банкомат в городе не выдавал наличку вообще, мы утром обьехали все Приватовские банкоматы в городе. Два дня у нас квест, называется «забери свои деньги у банка». «Спасибо»! Токмак. Запорожская область.
26 лютого 2022, 10:36
Нам шкода, що ви зіткнулися з незручностями. Таке можливо, якщо в банкоматі закінчуються кошти — тимчасово немає можливості виконати ваш запит.
Для зняття суми ви завжди можете скористатися іншими найближчими банкоматами, де є готівка, в тому числі і банкоматами інших банків без додаткових комісій.
12irina12 25 лютого 2022, 17:05
Заходжу до сайту привату, а там таке «Ограничение на карте
Погасите долг, и мы пересмотрим размер кредитного лимита в течение 3 дней.
Если долг не будет погашен, вы не сможете получить кредит в будущем.
Более подробную информацию вы можете получить в чате „Помощь Онлайн“.»
Я багато років з Приватом. Завжди довіряла, заробітну плату отримую в цьому банку. І, як виявилося, скидати цю заробітну плату на «Універсальну» було величезною помилкою.
Дуже принижує той факт, що ти навіть хліба купити не можеш. Але й урок непоганий.
Йди ти гаєм Приватбанк, як тільки скінчаться воєнні дії, ми попрощаємося. Це були непогані 12 років разом.
А п’ять зірочок за те, що я дійсно була всі ці роки задоволена обслуговуванням.
25 лютого 2022, 18:13
Добрий вечір!
Банк відміняє раніше введені тимчасові обмеження на користування кредитними коштами. Протягом доби можливість користуватись кредитними коштами буде відновлено в межах встановленого ліміту на картці. Підвищення кредитного ліміту буде недоступне, але ви зможете користуватись коштами в межах наявного ліміту.
amonamarth 25 лютого 2022, 16:03
Заблокировали возможность пользоваться кредитными средствами, нижайший поклон вам за это, укрепляете веру в то что ПриватБанк думает только как прикрыть свою *** , а на людей им просто *** . И конечно же, все заявления накануне, что Приватбанк ничего подобного делать не будет и отделения и банкоматы будут работать в прежнем режиме, все это гнусная ложь!
25 лютого 2022, 18:12

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝