Обмеження транзакцій

Svets86 6 серпня 2022, 18:34
Доброго дня. Нам обмежили перекази з кредитної картки на інші картки, нам і всім нашим знайомим. Без пояснень. Ми знаходимося на тимчасово окупованій території, мабуть, співробітникам банку невідома ситуація або роблять це навмисно. Люди на окупованих не мають доступу до терміналів та не хочуть брати рублі, а хочуть користуватись гривнями та підтримувати економіку України, в магазинах можна переводити з картки на картку, щоб купити хоча б їжі, але банк вирішив, що людям на окупованих можна забути про гривні та користуватись рублями. Я клієнт банку 15 років. Всі кредити (а їх було багато) виплачені, всі товари на виплат успішно оплачені, вважали банк найкращим. Навіть в окупації ми не збираємося «кидати» банк, а стабільно закриваємо нестачу кредитних коштів, витрачаємо знову та знову поповнюємо. І тут раптом банк забороняє транзакції. Замість того, щоб підтримати людей. Це саботаж та антиукраїнська діяльність. Ганьба вам, вперше за 15 років таке кажу. Антиукраїнський банк.
7 серпня 2022, 11:17
Вітаємо.
Через війну банк був змушений змінити правила користування кредитним лімітом на вашій картці.
Нові правила:
— обмежено зняття готівки з кредитних коштів у касах і банкоматах;
— обмежено перекази між картками з кредитних коштів.
Розраховуватися в магазинах і Приват24 (поповнення телефону, оплата рахунків, комуналки тощо) можна, як і раніше, у межах встановленого ліміту.
Розпоряджатися власними коштами на картці ви можете, як і раніше, без обмежень.
Переглянути інформацію щодо обмежень можна в додатку Приват24. Для цього в меню «Гаманець» потрібно вибрати картку й натиснути на неї.
Щойно ситуація стабілізується, обмеження буде знято. Ми поінформуємо вас про це додатковим повідомленням.

Jokets
Jokets
6 серпня 2022, 22:46
Сегодня вы платите, а завтра перестанете тогда кто вернёт деньги? И каким образом если вы к сожалению в окупации
SergeyNina
SergeyNina
7 серпня 2022, 0:47
Новые правила : все что сейчас РФ и все что близко к линии фронта кредитный лимит ноль. Я понимаю что вы погасите так как вы честный клиент, но многие забили болт на гашение долгов по кредитной карте и под раздачу попали все.
7 серпня 2022, 12:35
Для того і було написано, що подивіться кредитну історію і дозвольте розраховуватись, як і раніше. А якщо всім без перебору блокувати транзакції, то «ситуація» не скоро стабілізується, бо люди будуть змушені переходити на рублі і економіка України ще більше буде падати. Це я пишу для дописувачів, які далекі від окупації та не розуміють, як тут все працює та чому важливо дозволити порядним клієнтам хоча б лімітовані транзакції, хоча б до 200 грн в день. Як потім в черговий раз закрити ліміт — я гроші знайду, шановний дописувач, не хвилюйтеся. Банку має бути видніше, хто на що спроможний. Але вони завжди були далекі від народу. Болить від того, що українські банки віддаляють перемогу. У мене все
7 серпня 2022, 13:07
«як тут все працює та чому важливо дозволити порядним клієнтам хоча б лімітовані транзакції, хоча б до 200 грн в день»

???

Как-то вот не совсем понятно — на что вы жалуетесь? Вроде бы банк вам ответил, что на свои средства на кредитной карточки НИКАКИХ ОГРАНИЧЕНИЙ НЕТ.
То есть вы можете продолжать оплаты, переводы на другие карты, вам ДОСТУПНЫ ВСЕ ТРАНЗАКЦИИ за личные средства.

Ну, а кредитный лимит на неподконтрольных территориях банки, естественно, срезали в «0». И это понятный шаг.

Честно говоря- вообще непонятно чем автор отзыва недоволен. Никаких «обмежень» по транзакциям нет. Ложи на карточку личные средства и пользуйся в своё удовольствие
7 серпня 2022, 13:27
«Це я пишу для дописувачів, які далекі від окупації та не розуміють, як тут все працює «

Давайте вы не будете давить на жалость и рассказывать, что люди не знают как живется в оккупации и как вам там тяжело.
У всех есть если не родственники на «той» стороне, то хотя бы знакомые. И люди там поняли, что оккупант, раз он захватил территории пусть и несет экономическое бремя по содержанию людей. Вы сейчас на той территории получаете пенсии по 10 тысяч рублей, инвалиды столько же, матери на каждого ребенка по 4 тысячи получают, а матери одиночки вообще по 10 тысяч на каждого ребенка получают на «той» стороне

А вы тут еще рассказываете как нам не понять вас и как нам тут хорошо живется. Да у нас сейчас больше половины населения без работы, матерям никто не платит ежемесячно по 6 тысяч гривен на каждого ребенка. И у пенсионеров и у инвалидов наших средняя пенсия 3 тысячи гривен, а не 6,5 тысяч как у вас.

Так, что прекращайте ныть как вам «тяжело» в оккупации. Здесь людям тоже не мед и не надо «меряться» где лучше, где хуже

Как, по вашему, тот же «Приватбанк» будет получать долги с тех кто на оккупированной стороне? Перекроет « хорошей кредитной историей»?
12 серпня 2022, 9:54
Боже, які невігласи) якесь ниття побачили. Все було написано по суті: не блокуйте транзакції доброчесним клієнтам, обставини бувають різні, коли оплатити товар з власних коштів можеш тільки завтра, а купити треба сьогодні, і доводиться знімати кредитні кошти, а через деякий час все повертається. Люди пишуть коментарі, ставлячи себе на моє місце. Якщо ви б не повернули кредит, то не думайте, що інші такі самі) не судіть всіх по собі. Це не ниття «как вам тяжело в акупациі», це констатація фактів: банк підштовхує людей у безвихідь брати рублі та віддаляти окуповані території від України. Але невігласи далекі від істинного стану речей. Не ганьбились вже б. Живете на вільній — не лізьте зі своїми порадами.
12 серпня 2022, 9:58
І ми нє палучаєм па десять тисяч рублєй, ми АНІ КОПІЙКИ не беремо від окупанта. Не рівняйте по собі, ви б так зробили я розумію, а я не хочу. Знімаю та кладу назад на рахунок гривні, користуюсь тільки гривнями. Але банк та ті, хто їм піддакує, хоче саме цього: щоб усі брали їх рублі. Ганьба вам
12 серпня 2022, 19:17
«І ми нє палучаєм па десять тисяч рублєй, ми АНІ КОПІЙКИ не беремо від окупанта»

Да вы можете «не пОлучать пА…» от оккупанта ничего. Это значение не имеет. Но имеет значение то, что из таких вот «умников» как вы растет число жуликов, которые берут деньги с кредитных лимитов, а потом пользуются так называемой «кредитной амнистией» от РФ, и пользуясь тем, что украинские банки просто ничего не могут поделать с этим, просто не отдают долги.

Вот поэтому банки и закрыли кредитные лимиты на неподконтрольных территориях из-за такого хитрого элемента как вы.

П. С. Вы или на русском, или на украинском пишите. А то занимаетесь «азировщиной». Развелось на оккупированных территориях подобных колаборантов как вы, прикидываются типа украинскими патриотами, а сами только под видом патриотов норовят деньги у банков набрать с кредитных лимитов и не отдавать