BazookaUKR 16 червня 2022, 6:38
Снимал евро за рубежом. Был курс условно 29. Через неделю оказалось, что списали через три дня по 35. При этом ни какой другой банк так не поступил. Общался со многими. Крысятничать во время войны это наша карма
w0yer 15 червня 2022, 22:07
Відділення за адресою: Київ, пр-т Соборності, 1
ОТП банк не дорожит клиентами для них вы кошелек, операторы на линии обманывают вводят в заблуждение для того чтобы вы заплатили как можно больше с процентами оставлять жалобу в отделении бесполезно они начинают рассматривать жалобу как можно дольше чтобы ещё заработать на вас как можно больше процентов в результате вы получаете отказ.Я для себя решил что больше ни с каким вопросам в ОТП банк не обращусь.Позно я увидел отзывы о так званом учериждении.
Мінфін
Відповідь адміністратора
18 червня 2022, 11:03
Отзыв не засчитан (на 18.06.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
Сергей Доброхотов 12 червня 2022, 8:37
Столкнулся с проблемой, что этот банк берет комиссию за снятие зарплатных средств с моей дебитной карты, в тарифах которые мне прислали в поддержке указано что именно с дебитной карты мастеркарда снятие в кассах торговых точках без комиссии. На сайте ни одного слова о наличии комиссии и эти тарифы которые прислали в чате тоже там отсутствуют.
Юрий Ko 6 червня 2022, 14:00
Хороший банк, но страдает запредельно низкими курсами обмена по паре USD/UAH. Господа из OTP, держать спред 4 грн. — это МНОГО…ОЧЕНЬ МНОГО даже для вас. Просто грабеж сред бела дня! У госбанков не больше 30−50 копеек! Курс покупки валюты — просто ДНО! Где вы видели коммерческий курс 31?!!! Уже ставили бы по НБУ
29,25 грн. ПОЗОР!
Ritta 1 червня 2022, 18:34
Угорський банк поводить себе, як канцлер Угорщини — НЕ ВИЗНАЄ ЩО В УКРАЇНІ ІДЕ ВІЙНА. За три місяці весни тероризували (дзвонили дівки-істерички) вимагали сплатити кредит і нараховували комісію. Наш президент, ще тоді надав указ, щоб всі банки надали клієнтам кредитні канікули. Але отп банк не захотів цього робити! І в мене таке відчуття вони бояться, що їм ні чим не буде платити Угорщині для підтримки ₚосії.
Алексей Тимченко 1 червня 2022, 17:57
Так ситуація сталася 2-й раз
Один раз до війни інший під час війни
По моїй кредитній картці є питання на які співробітникаи банку та начальники відділень гемоужть дати відповідь.
04.05.22 я погасив заборгованість по кредитній карьці, мені зменшили рейтинг як і всим типу пуд час війни, він став 4200 грн 06.05.22 я оплатив товар в магазини через термінал, на цюж саму сумму, а 31.05.22 вирішив її повернути і вніс цю сумму на картку 4200 у банкоматі ОТП банку, 01.06.22 я побачив 3814, тобто менше ніж вніс!
На запитання чому мені відповил що льготний період «до 55 днів» він в мене є але починаеться 20-го і закінчуеться не 20-го следуючого місяця і типу платити треба до 20-го чисала, таким чином він складае 30 днів максимум, бо якщо ти витратив гроші 06.04.22 то це входить в період 20.03−20.04) недивдячись на те що ти погасив ту картку 04.04.22.
Це погано бо якщо я хочу погасити картку я борг по ній оплачую і хочу користуватися знову, з урахуванням оновлення кридитного ліміту який є до «55 днів і це є основна притензія!
Якщо я відкрив би картку 01.01.22 то погасити заборгованість я мав би до 24.02.22 і це дійсно 55 днів, але якщо ти відкрив картку 30.01.22 то погасити ти її маешь до 24.02.22, так навіщо мати таку картку на 25 днів?
Далі коли ти відкриваещь OTP SMART воно не показує твій ральний борг воно показує заборгованість по крединтним коштам, які ти використав, але не генеруе сумму повної заборгованості на сегоднішній день.
Такм чином ти відчуваешь себе дурнем бо ти прийшов погасити заборгованість і гасишь іі а зранку ти бачишь не всі кошти бо списання йде їх за чорт зна який період, який постійно різний то з 20.03 до 30.04 і це льготний, то з дні відкриття картки до дати платежу, то ще якісь дати які не відповідають циклічності.
Картка «мані на кармані»
Чекаю адекватну відповідь!
26 травня в першій половині дня пришли сплатити вільний платіж за реквізитами у відділення на вулиці Шевченка м. Кременчук, касир на робочому місці була відсутня. Ми звернулись до фахівця, чи можливо в касі оплатити за реквізитами платіж, але нам в обслуговуванні було відмовлено так як ми не є клієнтами вашого Банку! Я поцікавилась телефоном гарячої лінії, нам відповіли що він знаходиться на виході. Перетелефонувавши на гарячу лінію та залишивши скаргу обіцяли перетелефонувать, але по цей день питання не вирішено та не надано роз’яснення на якій підставі відмовлено в платежі!
Як з’ясувалося, що дзвінки на вашу гарячу лінію платні! Тобто якщо клієнта не влаштовує обслуговування та він хоче поскаржитись, то повинен ще й заплатити!!! В усіх Банках дзвінки на гарячу лінію безкоштовні!
Перший раз звернулась до вашого Банку та останній. Сподіваюсь керівництво вирішить питання того, що людей примусово заставляють відкривати картки та більше такі ситуації не будуть повторюваться ні з ким.
Kate97 31 травня 2022, 10:12
Раніше зверталась до банку за лояльною пропозицією під час воєнного стану, я втратила роботу, попросила вирішити питання щодо боргу. У Альфа Банку мені списали кредитку на 20% і борг ми закрили.
А отп банк замість того, щоб допомагати людям закрити борги і вирішувати ці питання, дзвонять малолеткі які пищать і кричать у трубку
Це взагалі адекватно? Взагалі не сприймаю цей банк адекватно, зараз тим більше
Мільйон раз пошкодувала, що зв‘язалась з Вами
Замість того, щоб у воєнний час запропонувати клієнтам вирішення питання, мені телефонує хлопець, який сам до себе говорить, перебиває та кричить і каже, що канікул немає у воєнний час у іхньому банку та я давно все мала платити. З ким розмовляти, підкажіть, для адекватного вирішення питання? Цей банк не вміє спілкуватись адекватно.
kkk33335 31 травня 2022, 5:56
Працівники кол-центру не можуть нічого зрозумілого сказати щодо невдалих операцій веб-версії отп-смарт, що призводить до задвоєння платежів здійснених в неопераційний час, оскільки клієнт намагається виконати коригування особисто в невдало створеному ПЗ.
Alina1010 25 травня 2022, 11:27
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 144
Отвратительный банк! Просто мошенническая контора, за людей не думают от слова совсем.
В военное время можно было бы немного лояльней быть к клиентам, и не врать в лицо.
В начале войны обратилась в отделение уточнить по поводу использования карты «мані на кармані», консультант сказал что погошать ее необходимо, кредитных каникул не предоставляется, но возвращайте средства по мере возможности и обязательно соблюдайте минимальные платежи, комиссии за это списываться не будут, т.к. нестабильное положение.
В итоге случайно заметила, что внесла 1300 грн, на карту зашло 1300 грн, НО по факту посчитала что засчитано 800. Сразу обратилась в банк чтобы уточнить что произошло, в итоге мне консультант сказала, что необходимо не в Смарте следить за этой картой, а в OTP credit (раннее об этом приложении не говорили!), и там я увидела, что они даже не называют это комиссией или как-то ещё, записано просто «переказ». Но смс на телефон, в Смарте, нигде об этом не было заявлено! Дальше я досмотрела, что и до этого были «перекази» по 300- 500 грн в 2 часа ночи! Конечно о них мне также нигде не уведомляли.
В итоге в конце мне консультант просто рассмеялась в лицо, сказала что банк у вас ничего не украл, и проценты никакие они не отменяли и военное время не касается их банка!
В общем и до этого сотрудничество с этим банком вызывало ряд вопросов. Поэтому не рекомендую с ними связываться вообще.
onetiger 24 травня 2022, 11:57
Відділення за адресою: Київ, пр-т Голосіївський, 68-А
Постоянно какие-то секретные комиссии, пунктики мелким шрифтом и так далее. Пользуюсь вроде бы премиум банкингом, а радости что-то немного. Из тех денег что они у меня натаскали за год можно было нормального банка оплатить как минимум платинум карту.
MDonchenko 23 травня 2022, 13:23
Зіштовхнулася з проблемою несанкціонованого зняття коштів з рахунку. Написала лист-скаргу в рамках банку. Чекаю відповіді.
Текст листа:
«Доброго дня!
Хочу повідомити про неприємну ситуацію, яка сталася зі мною при знятті власних коштів за кордоном. Я знайшла філіал банку ОТР за адресою: Koroska Cesta 5, Slovenia.
Перед зняттям готівки я зв«язалася з оператором вашого банку, о 19:00, за номером телефону +380444900526, для зняття ліміту та уточнення даних про курс валют, ліміт. На що мені надали відповідь, що місячний ліміт — 100 000грн, кошти знімуться по поточному курсу (приблизно 32грн за 1€) і ніяких уточнень щодо конвертаційних додаткових списань не було. Також в банкоматі при підтвердженні суми, не було вказано жодної комісії, як це відбувається з банкоматами інших банків.
Я зняла необхідну готівку, залишивши необхідну суму на рахунку. Сьогодні, 23.05.2022, при спробі використати картку для розрахунку я виявила, що у мене не вистачає необхідної суми на рахунку. Коли я зайшла в свій клієнт банк то виявила, що гроші (у сумі 8938,68 грн) з рахунку зникли, без будь-якого попередження. Ніяких смс-повідомлень, зазначень у виписці.
Після спілкування з операторами банку мені повідомили, що списання з мого рахунку відбулося не в день зняття мною готівки, а сьогодні. І списання відбулося по курсу сьогоднішньому.
В зв»язку з тим, що мене було некоректно поінформовано та з нелояльною поведінкою банку до клієнта, прошу розібратися з ситуацією та повернути мені кошти, а саме 8938,68 грн.
Прикріплюю підтвердження про дзвінок та залишок на кінець дня, коли було зняття готівки.
З повагою, Донченко Марина»
Прошу перевірити банк на правову компетентність та допомогти у врегулюванні даної ситуації.
sumar 9 травня 2022, 12:19
Ще декілька днів по тому я міг би залишити добрий відгук про цей банк. Але тепер буду писати як є насправді.

Плюси: Преміальний пакет OTP Black Edition, доволі гарні умови і плюшки (майже більшість привілеєвій не працює на сьогодні в стані війни) Гарний персональний менегер (Антоніна з чернігівського відділення) Дуже гарний і толковий колцентр для преміум клієнтів.

Мінуси: Незручний онлайн банкінг, також і додаток до смартфону. Комісія при переказі з картки на картку або по реквізитам. Навіть на комуналку є комісія по багатьом підприємствам, а все тому що вони не відмічені банком :(Готівкову валюту треба замовляти, ось так зайти по дорозі коли тобі зручно в банк і взяти готівку не вийде.

Ну і саме головне, банк в односторонньому порядку обмежив всім своїм клієнтам користування картками для онлайн оплат. А саме, сьогодні не зміг завершити оплату на EBAY. Vidmova:Tehnichno nemogluvo provestu operatsiu
09/05 10:57
Splata za tovar/poslugu.
Kartka ****.
Suma: 7.25 USD.
Misce: PAYPAL *EBAY US.

Дзвоню в підтримку, банк каже що це захід для безпеки такий у них, заборонили деякі торгові точки, і ebay серед них. На прохання зняти для мене цю «безпеку» проігнорували, кажуть що самі вирішать коли це зробити. Добре що є клієнтом і інших банків через які оплата пройшла успішно.
zas124 3 травня 2022, 9:01
Со ссылкой на безопасность, банк не привязывает карты к системе PayPal, а с ранее «привязанных» карт не дает сделать перевод. Банк увеличил комиссии. В данный момент банк ведет себя, к сожалению, как и руководство Венгрии.
Dima111111 3 травня 2022, 7:09
Отвечают, очень долго, поддержка 24/7 не работает, не рекомендую
Office418 2 травня 2022, 12:02
Відділення за адресою: Київ, вул. Мазепи, 10
Під час військового стану, банк без мого відома перевипустив мою карту та картку мого чоловіка. Тим самим закривши доступ до користування карткою фізичною яка залишилась на руках! У мобільному додатку немає функції та закритий доступ до перегляду CVV коду карти. Отже мене та мою родину залишають без можливості користування коштами, адже для потрібної нам транзакції нам потрібно використати саме код CVV. Оператор банку на моє питання: «чому я не можу переглянути код.?» -відповідає: «шо це у рамках безпеки» …
Якої саме безпеки .? Чи не є це підставою не довіряти ОТП банку !? Адже вони самі не впевнені щодо налагодженості безпеки власної системи та мобільного додатку! Це дає підставу сумніватися у надійністі банку в цілому!
На мої запитання — мені було запропоновано скористатись карткою новою за допомогою NFC. Шо мають робить клієнти у яких немає на телефоні такої функції?
Скористуватися карткою та коштами у своїх цілях не маю на разі такої можливості!

Якщо ви обираєте банк для користування, НАГОЛОШУЮ!!! Тільки не ОТП. Пошкодуєте 100 разів. Як шкодувала 100 разів я.
Якщо система дала збій, як це будо весною минулого року — ви не зможете просто відновити доступ до додатку (якщо наприклад ваш чоловік за кордоном) і вам потрібно буде чекати декілька Місяців, щоб можно будо скористатись додатком.

Також будьте готові до того — що банк може списати достатьньо великі сумми за користування карткою — овердрафт у них необмежений! Навіть якщо ви карткою не користуєтесь певний час, за весь час буде списана палата за користування — і при першій можливості банк спише всю суму! При тому, що повідомлення про мінусовий баланс вам не надходитимуть. Тож не дивуйтесь якщо ви в один день захочете отримати перевод на картку — та не виявите грошей на картці!

Що ж, вітаю у ОТП банку!
frank007 26 квітня 2022, 10:17
Оформил виртуальную дебетовую карту в ОТП банке для того, что бы присоединить ее к PayPal. Раз 5 звонил в поддержку, консультировался с менеджерами, задавал кучу вопросов, в итоге, когда пополнил карту и готовился ей пользоваться, оказалось, что у виртуальных карт ОТП нет возможности узнать cvv код, Карл!!! По сути карта становится бесполезной, там где нужно вводить cvv карта не поможет. Поддержка ничем помочь не может. Ответ — мы работаем над этим, но ни сроков, никакой конкретики. Когда несколько лет пользуешься монобанком, спортбанком, альфабанком, пумбом, такая информация повергает в шок.
Inna2525 22 квітня 2022, 10:27
Доброго дня, я сплачують свою заборгованість по частинах, обіцяли надати кредитні канікули, в ітозі знімають гроші як проценти, не попереджаючи. Роботи немає, у моєму місті ідуть бої, як можна так ставитися до людей? Ви не виконует постанову Президента що до кредитних канікул!
Лев Меренков 14 квітня 2022, 18:24
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Робоча, 168
Я вже багато років обслуговуюсь у цьому банку як ФОП. Цього тижня на жаль я вперше зіткнувся з випадком не дуже професійного та ввічливого обслуговування. Це сталося у відділенні «Гвардійське» міста Дніпра.

Я звернувся туди стосовно питання з моїм рахунком, котрий відкривали у цьому відділенні тиждень тому, але я досі не бачив його у otpay. Після того, як я описав існуючу проблему співробітниці відділення, я отримав відповідь, що оскільки я обслуговуюсь у іншому відділені (рахунок ФОП у гривні в мене був відкритий багато років тому у Вінниці), то в неї немає зараз часу займатися моїм питанням.

Після цього діалогу я намагався хочаб щось з’ясувати через телефонну службу підтримки та за допомогою емейлів, але ж по телефону мені відповіли, що підтримкою ФОПів не займаються, а відповіді на мейл так й не одержав.

Ітого — минули 3 дні, але ж усі питання залишилися відкритими.
doffgun 4 квітня 2022, 14:50
Зменшили суму кредиту, не попередивши про це. Під час кредитних канікул нараховують відсотки, що в принципі суперечить визначенню кредитних канікул. В чому ж тоді вони полягають?

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк