Обман

Pavel30101992 13 листопада 2022, 17:11
Відділення за адресою: Одеса, вул. Преображенська, 59/61
В грудні минулого року захотів купити авто у компанії ВЗМ шиппінг, але не вистачало коштів. Компанія запропонувала кредит від ОТП банку за програмою швидка автівка, а партнерських умовах. Вже на наступний день мені зателефонували з банку та одобрили кредит. Все оформили швидко та зручно. Але якщо б я знав що авто не приїде і мене кинуть то я б ніколи не погодився на ті кляті умови. Зараз банк потребує гроші за авто якого немає. ВЗМ авто шахраї!!! Банк теж шахраї так як видати кредит без застав та страховок в такій сумі звичайно ніхто б не ризикнув, а тут все швидко та зручно. І при тому що зразу банк кинув кошти на рахунок компанії не відкривши мені рахунок на який мали зачислити кошти, а все як по схемі.

13 листопада 2022, 18:35
4 подряд одинаковые отзывы. А вы не в курсе, что на этом ресурсе нельзя клонировать одни и те же отзывы?
14 листопада 2022, 16:04
Так відгуки схожі тому що люди влипли в одну і ту ж схему !
14 листопада 2022, 17:24
«Так відгуки схожі тому що люди влипли в одну і ту ж схему !»

Да никуда они не «влипли». Это просто тупо один и тот же человек штампует одинаковые отзывы под разными логинами , зарегистрированными, все как один, день — два назад.

Если бы действительно были «тысячи пострадавших» то об этом как минимум несколько месяцев назад пошли бы подобные отзывы. И шли бы эти отзывы в течении многих месяцев. А тут просто хейтят банк с целью понизить рейтинг .

Скорее всего недалекие малолетки пубертатного периода за 5 копеек отзывы строчат
14 листопада 2022, 17:40
Захищайте скільки влізе отп ,це виключно ваша думка ! А правда вилізе Люди писатимуть куди тільки знадобитися щоб їх почули — правда переможе !

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк