Linn 26 березня 2024, 15:32
мені все тут сподобалося. все швидко і якісно. була вже тут кілька разів
LenaVasylk0 29 лютого 2024, 12:02
Давно є клієнтом банку, мене все влаштовує поки що, лише що довго очікувати на готівку на крупну суму, щоб отримати у відділенні, а так ок.
Ladyfromizmail 27 грудня 2023, 22:07
Две недели в измаильском отделении не выдают валюту! И не знают когда дадут! Я в шоке! Клиент банка более 11 лет
Полезный комментарий
MTB БАНК 28 грудня 2023, 15:41
Зв’язалися з відділенням, подивилися по рештках. Проблем з валютою та підкріпленням немає. Але у зв’язку з ажіотажем серед населення через бажання купівлі валюти тільки нового зразка, справді є дефіцит нових купюр. Напишіть нам у особисті повідомлення та менеджер зв’яжеться з Вами та допоможе вирішити питання.
OzyCGHuy 10 грудня 2023, 11:07
Я новий клієнт банку. Хочу подякувати менеджеру, котрий подзвонив мені та запропонував вигідні тарифи та акції по моєму рахунку. Дуже приємно за таку уважність
eva250708 7 грудня 2023, 16:42
Я постійний клієнт Банку, користуюся послугами багато років. Але трішки Банк мене розчарував. До дня 30-річчя Банку проходила акція купівлю долларів онлайн в додатку МТББанк за акційним курсом 36.95 грн про що відправлялась реклама клієнтам Банку в Телеграмм канал що до 6 грудня включно цей курс буде триматися. 6 грудня я захотіла в додатку купити валюту, але курс був вже 37.05 грн, подзвонила на гарячу лінію банка, але розумної відповіді не почула. Залишився сумний осадок, Банк не додержується умов акції і обманює клієнтів Банку.
Linn 2 грудня 2023, 14:53
все як завжди. купляла валюту. купюри пристойні.
4 грудня 2023, 11:00
Дякуємо за Ваш відгук!
Krsyon123 20 листопада 2023, 10:31
Завжди переводи чітко та оперативно. Підтримка 100% Ніколи не була заблокована карта. Все чітко та прозоро. Я з цим банком- надійно.
20 листопада 2023, 10:40
Дякуємо за Ваш відгук! Раді бути корисними
Николай Стратонович 29 жовтня 2023, 8:37
Відділення за адресою: Одеса, вул. Дерибасівська, 10
Благодарен сотруднице банка Лукичевой Наталье Викторовне за помощь и чуткое отношение к клиет. В целом работой банка доволен. Спасибо
30 жовтня 2023, 9:18
Дякуємо за позитивний відгук!
Завжди раді Вас бачити знову )
Людмила Алексеєва 24 жовтня 2023, 21:18
Відділення за адресою: Одеса, вул. Дерибасівська, 10
Обратились с мужем в отделение МТБ банка в г. Одесса, ул. Дерибасовская, 10. Хочу поблагодарить Рассаднєву Анастасію Юріївну, головного фахівця, за очень чуткое и участливое отношение к клиентам, высокий профессионализм. Наши с мужем вопросы были решены четко и быстро. Мало того, что я просто любовалась работой профессионала, так нас еще и кофе напоили.
BergerSewa 10 жовтня 2023, 16:56
Користуюся картою даного банку близько півроку, особливих проблем не виникало, за винятком недавнього випадку. Потрібно було перевести кошти приятелеві в борг. Помилково відразу не відправив всю суму, довелося відправляти за кілька раз. Банк запідозрив підозрілі операції і тимчасово заблокував карту. Намагався розблокувати по телефону, але забув кодове слово, довелося для розблокування їхати в банк. За що карта була заблокувала не зрозуміло.
12 жовтня 2023, 11:09
Дійсно з метою безпеки та протидії шахрайських операцій можливе блокування карток. Це вимушений захід. Просимо вибачення за незручності
Николай Стратонович 8 жовтня 2023, 11:59
Відділення за адресою: Одеса, вул. Дерибасівська, 10
Хочу поблагодарить Мирошник Елену за профессионализм и доброжелательное отношение к клиенту. Обслуживание на высшем уровне. Спасибо
9 жовтня 2023, 9:28
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди раді новим зустрічам
Linn 30 вересня 2023, 14:10
міняв валюту, продали непошарпані гарні банкноти
WRoleg 18 вересня 2023, 11:06
Очень МАЛО банкоматов по приему нал.денег!!! Це дуже НЕЗРУЧНО!
19 вересня 2023, 14:55
У нас є можливість готівкового поповнення без комісії через мережу наших партнерів City24 и Easypay, які налічують понад 40 тис. терміналів по всій країні.
MarinaOdessa01 15 серпня 2023, 14:39
Відділення за адресою: Одеса, Люстдорська дорога, 140-В
Хотела сказать огромное спасибо работнику МТБ банка в Одессе — Мацейчук Екатерине за помощь прекрасный квалифицированный сотрудник. Если бы везде были такие сотрудники, то наша страна процветала бы. Огромное спасибо!
15 серпня 2023, 16:16
Дякуємо за ваш відгук! Катерині обов'язково передамо ваші добрі слова подяки :)
luex12 15 липня 2023, 9:52
Мені відправили гроші з Німеччини по свіфту, пройшло вже 4 дні, а коштів немає (((Відправнику в його банку сказали, що все ок, і гроші вже в Україні
17 липня 2023, 9:07
Добрий день! Для нас важливо допомогти вам із вирішення питання щодо отримання переказу. Вкажіть в особистих повідомленнях ваші дані або контактний телефон для зв'язку.
Linn 3 липня 2023, 10:20
в касі завжди є валюта. навіть без замовлення. зручно
3 липня 2023, 11:35
Дякуємо що обираєте МТБ Банк! Заходьте до нас ще :)
Linn 30 червня 2023, 16:30
3 дня мы пытались закрыть счет моей жены, пока она не написала сюда. Думал это просто ошибка. Но теперь настал мой черед закрыть счет. Как окащалось, задача не из легких. 4й день я жду. Списываюсь по 3 раза на день с тех подержкой. Каждый раз его обещают закрыть именно «сегодня». То в середине дня, то в конце. Счет так и висит. Но зато они сказали что им жаль что я испытываю негативные эмоции
3 липня 2023, 10:19
Добрий день! Для нас важливо допомогти вам із вирішення питання. Вкажіть в особистих повідомленнях ваші дані або контактний телефон для зв'язку.
Linn 29 червня 2023, 17:42
Недавно закончился валютный депозит. По прибытию в отделение, при получении денег оказалось, что в кассе нет валюты нового образца. И я не мог получить доллары в полном объёме, так как купюры были очень потёртые и изношенные. Я отказался наотрез брать такие деньги. Был в очень расстроенном состоянии и обратился к начальнику отделения. Она откликнулась на мою проблему и нашла мне отделение, где я успешно получил свой депозит в полном объёме, долларами в отличном состоянии. Хочу выразить благодарность и мою признательность такому хорошему руководителю отделения.
Вы знаете, что и до этого случая со мной, я не раз обращался к Инне по некоторым вопросам и всегда получал компетентную помощь опытного специалиста.
Вот всегда бы были такие руководители на своих местах
29 червня 2023, 18:15
Дякуємо що обираєте МТБ Банк! Заходьте до нас ще :)
Linn 23 червня 2023, 16:40
Сьогодні знімала готівку в банкоматі. З рахунку кошти списалися, але банкомат вимкнувся, гроші не видав
26 червня 2023, 14:16
Добрий день! Вкажіть будь ласка подробиці місцезнаходження банкомату — місто, адресу, банкомат якого банку. Якщо зручно напишіть нам в офіційні месенджери. Для зв'язку із МТБ Банком необхідно користуватись офіційним номером телефону підтримки клієнтів 0 800 500 255 та чат-центром, у який необхідно перейти тільки з офіційного сайту mtb.ua у розділі «Контакти» або з мобільного додатку МТВ360. Для нас важливо допомогти вам як наймога швидше!
Linn 23 червня 2023, 12:40
в києві у відділенні мтб банка можна купити долари по нормальному курсу, поки для мене це найбільший плюс банку
23 червня 2023, 15:51
Дякуємо за Ваш відгук!

Курс валют в МТБ Банк

Курс валют в МТБ Банк

Головна / Банки України 🏦 / МТБ Банк 💰 / Відгуки про МТБ Банк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про МТБ Банк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.