amaksymovych 1 січня 2024, 15:22
Добрый день. Хочу оставить двоякие впечатление об этом банке. Начнем с того, что та любовь к этому банку, которая была на протяжении 7 лет — была как к родной маме. Которых 4 года я был премиум клиентом этого банка и с радостью и гордостью носил платиновые карты. Последние 1,5 года я проживаю за пределами Украины. И к сожалению, пополнять свою карту кроме как через криптобиржи и п2п рынок, у меня нет возможности. При том, что неоднократно сами представители банка (служба поддержки) говорили, что я могу пополнять таким способом. При том, что я не являюсь каким-то темщиком, который что-либо крутит, а просто пополнял свою карту для дальнейших трат. Покупка авиабилетов, рассчет в ресторанах, магазинах, донаты на ЗСУ. Иногда покупал $, чтобы снимать себе в наличку. И вот, спустя 7 лет наших отношений, банк разбил мне сердце и закрыл счет. Причина? Неизвестная. Никто и ничего не говорит. При том, что была очень странная проверка. Изначально, они попросили подтвердить что это я через ДИЮ (подписавши там своей ЕПЦ какой-то документ), сказали, что это просто обычная проверка и нужно чучуть подождать, после чего, на следующий день попросили предоставить документы, которые подтверждают похождения. К сожалению, я не имею никакого заработка на территории Украины и предоставлять какие либо документы попросил не смог. Предоставил выписку с иностранного банка, не подошло. После того, как объяснил им, что все пополнения на карты осуществлялись через биржу, так как иного другого варианта пополнения для меня — не существует, и выводил я свои сбережения и то, что заработал своей самозанятостью на территории Грузии, они закрыли мне счет. За что?

У меня такое впечатления, что в последнее время, если банки слышат что-либо о «криптоактивах» они закрывают счет, даже не разобравшись. А почему? Предоставьте хотя бы одну статью закона, по которому вы это делаете? А я вам напомню, что в Налоговом кодексе Украины регулирование операций по криптоактивам отсутствует. Закон о криптоактивах и цифровых активов до сих пор не принят (3637). На сегодняшний день регулирование сферы виртуальных активов очевидно недостаточно. На сегодняшний день крипта не имеет правового статуса, она не может быть объектом уголовного преступления.

Тогда возникает вопрос, на каких основаниях вы заблокировали мне счет? Назовите хотя бы одну норму законодательства, которая запрещает иметь дело с криптоактивами? Ее нет. У нас она не запрещена. В чем тогда проблема?

Очень обидно и очень больно, что в нашей стране происходит жесткая бюрократия. Вы скоро доиграетесь, что люди перейдут в теневую экономику и будут работать на нее.

А еще, не могу исключать, что это было особое распоряжение сверху, опять таки, неофициальное, так как банк молчит и не может ничего ответить, чтобы закрывать и ограничивать людей, которые находятся за пределами Украины.
1 січня 2024, 16:05
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Бажаємо звернути вашу увагу, що банк діє відповідно до Умов та правил, з якими ви ознайомлювались та погоджувалися під час відкриття картки

10. Заключні положення
10.4.1. Договір може бути розірвано за ініціативою однієї зі Сторін

Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо
AntonKorniev 1 січня 2024, 4:08
Коли більшість сапортів в цей час святкують, п’ють третій келих, чи вже сплять, ці люди роблять чудо! Вони на варті наших проблем 24/7, вночі, в зливу, чи в літній засушливий день! Служба турботи завжди на крок попереду будь-якої проблеми, та допоможуть знайти рішення навіть самої складної ситуації, хочу подякувати за турботу та допомогу з проходженням реєстрації та відкритті картки кожному співробітнику який взяв у цьому участь, та особливо Віталію, його табельний номер 8471
1 січня 2024, 9:55
Дякуємо за теплі слова, це багато для нас означає! :)
karigush 29 грудня 2023, 22:20
Спочатку мені заморозили рахунки, а тепер не хочуть пояснити причиниу. Заморозили усі кошти і кажуть, що причина цього — це конфіденційна інформація, яка не повідомляється клієнту. Мене залишили без грошей і без релеватних на те підстав. Рахунки заморозили на терміном до 14 днів, але по їхніх умовах це може бути до 30 днів. Всі умови банку, затверджені СЬОГОДНІШНІМ числом вони нівелюють і кажуть: вибачте, але це пункт вже змінився…коли? сьогодні о 22 годин вечора? І щоразу у мене зависає сайт з умовами банку, тільки після оновлення браузеру я бачу нові умови. Складається враження, що вони спеціально їх коригують щоразу, коли я пишу звернення. Я просто в шоці.

Але в службі підтримки дуже приємні і терплячі працівники. Хоч на цьому спасибі.
monobankua 30 грудня 2023, 11:24
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Максим Михайловский 29 грудня 2023, 17:19
Нет повести печальнее на свете, чем повесть о банкирах и комиссиях…

Итак, вводные данные Максим, фрилансер 39 лет, город Киев. Работаю с множеством сервисов по заработку по написанию и размещению статей включая такой хороший сервис как Collaborator. Это не реклама если что, реф. ссылку не даю. Кстати, моя проблема схожа на эту https://minfin.com.ua/company/monobank/review/180252/ кому будет интересно тоже почитайте.

Так вот накопилось у меня что-то вроде 200$ на аккаунте за честно проделанную работу и решил их вывести под Новый Год. Сами понимаете траты, праздник и т. д. Вывести решил на любимый, самый лучший и дорогой моей душе Монобанк (если что это не сарказм, действительно нравится контора). Ранее я уже выводил на Монобанк с помощью свифт платежа, правде не евро, а доллары.

Сейчас же моей скромной персоне захотелось почувствовать себя настоящим европейцем и вывести евро с помощью свифт перевода на евровую карту Монобанка. Чего мне с американскими президентами не жилось, ведь знал всегда лучше зеленой американской электронной бумажки, ничего на свете нет милее. Ладно, расскажу. Просто сервис Коллаборатор при выводе забирает 15% от суммы (ранее 10% забирал, были ведь времена хорошие), но это еще не все. Так вот если делаете вывод с помощью свифт платежа долларами, то у вас помимо 15% еще спишет 3% за вывод свифт платежом в вечнозеленых. А вот тоже самое, но в евриках всего 1%, вот думаю всех обману и больше захапаю, как настоящий капиталист.

Пришел, увидел, победил. В общем зашел на Монобанк, выбрал евровую карту, отправил реквизиты на почту и вбил все на сервисе коллаборатор. И послал деньги на вывод. Но, тут мне Вселенная дала шанс, она всегда такая дает шанс дуракам, но я же всех умнее, мне виднее же и конечно же я не прислушался к ней. А точнее вывод не состоялся, меня попросили уточнить реквизиты дня рождения получателя. И нет чтобы псоле этого просто в долларах послать, как в прошлый раз и забить на 3%, я же дал реквизиты техподдержке и заново совершил вывод 170,63 евро. Как я понял вывод они делают через сервис Wise. Поэтому скоро мне пришла ссылка с отслеживанием платежа. Вот думаю скоро разбогатею.

Но не тут-то было, на следующий день приходит мне не 170,63 евро, а жалкие 145,63 EUR. Я немного в панике, как никак почти штукарь или 10 бутылок поллитровых беленькой, а это я скажу вам не хухры-мухры. Я, естественно, начал всем писать и в колоаборатор, и в вайс и в монобанк. Я же не *** -педальный какой-то, а целый Фрилансер с большой буквы. По началу даже подумал, что уже родное государство у меня начало за переводы комиссию брать, но взяв в руки калькулятор и проверил не увидел ни 18%, ни 19,5 и ни даже 15%. Ниже напишу, что я им писал и что каждый из них ответил.

Монобанк

Добрый день, уточните пожалуйста мне отправили свифт перевод через систему wise. Сумма перевода 170,63 евро, а пришло 145,63 евро. Не дошло 25 евро с чем это связано и как это в будущем избежать?

За зарахування SWIFT-платежу з боку Монобанк комісія відсутня.
При цьому, в залежності від типу комісії, яку вибрав відправник, а також від кількості банків по «трасі» платежу і їх умов обслуговування кореспондентських рахунків, можуть виникати додаткові комісії.
Згідно стандартів SWIFT існують такі типи комісії:
— тип OUR — всі витрати (комісії) сплачує відправник;
— тип SHA — витрати (комісії) відправника платежу сплачує відправник, інші витрати, що виникають (комісії) — одержувач;
— тип BEN — всі витрати (комісії) за платежем оплачує одержувач
Ми розуміємо, що вам би хотілося знати точну суму надходження, але, на превеликий жаль, гарантувати надходження повної суми може тільки використання типу комісії OUR (або, в деяких випадках — послуги «Guaranteed OUR»).
Коллаборатор ответил, что я не я и рожа не моя. Все чин чином отправил, а если что не дошло так в банк свой пиши. Кстати, позже выяснилось, что они даже предупреждают о таких комиссиях у Монобанка, но мы же с вами мушкетеры, всякие там инструкции не читаем…

Короче понял, что не Фрилансер я с большой буквы, а так Ванька дурочек. И что виноват во всем я сам, потому что *** — это судьба… Кто не понял, то отправитель мне послал евро каким-то там неправильным переводом и банк посредник снял с меня 25 евро как с гуся. Как-то так.

В конце написал Монобанку такие письмо, уже не ожидая ничего хорошего, так крик души…

Я все это понимаю. Но про эти дополнительные издержки мне не сообщил ни отправитель (wise), ни получатель (MonoBank). Тем более, что, когда я прошлый раз делал свифт перевод в долларах, таких проблем не возникло. Отправитель мне сказал, что при выводе на Приватбанк таких проблем не возникало.

Как клиент Монобанка, мне хотелось бы заранее знать, что возможны такие дополнительные комиссии. А не узнавать это по факту получения платежа. Я также понимаю, что это дополнительные прибыли вас и ваших банков партнеров. И я также понимаю, что с юридической точки зрения к таким комиссиям не подкопаться. Но, остаётся горький осадок.

Все-таки комиссия в 25 евро на сумме до 200 евро — это как-то сами понимаете, очень, очень странно. Хоть и законно. Я уже видел отзыв одного клиенту вашего с похожей ситуацией https://minfin.com.ua/company/monobank/review/180252/

Я искренне считаю МоноБанк одним из лучших украинских банков и надеюсь в будущем вы сможете сделать так, чтобы клиенты не несли такие убытки и хотя бы предупреждали о таких дополнительных тратах.

Можете это считать за отзыв и передать его по инстанции. Удачи вам и чистого неба над головой. Ваш клиент, немного опечаленный дополнительной комиссией в 1000 грн.

Вот ответ Монобанка

Дякую за розуміння
На жаль, це комісія саме банка посередника тому ми не маємо до неї відношення та не можемо знати завчасно її розмір, та чи буде вона списання в даному випадку
Адже списання також залежить від типу переказу що обрав відправник

Если будет продолжение напишу в комментах или отредактирую, как тут позволят или вообще пропустят такой мой опус или нет.
29 грудня 2023, 18:22
Розуміємо, що ситуація неприємна
Дійсно, в залежності від типу комісії, а також взаємовідносин між банками-посередниками може утримуватися комісія при переказах
Хочемо звернути вашу увагу, що в застосунку, на сторінці з реквізитами, ми вказуємо що «Банки-посередники можуть брати додаткову комісію», також, якщо відправляєте реквізити на пошту, то там також ця інформація вказана
Silard768 28 грудня 2023, 23:03
Виконував досить велике замовлення, та одна з передплата замерзла на транзитному рахунку по фін моніторингу.
Надав всі документи, все що просили. Дві неділі мені морочили голову, робота стояла.
Потім прийшло сповіщення що все добре, документи повірили, моніторинг зняли, і майже зразу приходить сповіщення що банк припиняє зі мною співпрацю та закриває всі рахунки, без попередженнь. Тільки приходить на пошту лист що вони припиняють зі мною працювати, і цитують закон про відмивання не законно отриманих коштів.
На прохання пояснити, чому виходячи з усієї документації що я їм надав, вони спочатку кажуть що все добре, і тут же блокують карти і Звинувачують мене в незаконній діяльності. Відповідь одна, «це конфіденційна інформація банку». Якщо кажете що я відмиваю гроші доведіть це. Не банк, а якийсь цирк.
Всі представники банку тягнуть час, кажуть що перенаберуть за декілька хвилин щоб уточнити, але проходять години. І всі як роботи несуть один і той самий нелогічний та не зв’язаний текст.
Дойшло все до того що мені заявили, що банк сам вирішує з ким хоче працювати, а з ким ні, це їх право, і пояснювати вони нічого не повинні. Виходить що для цього банку не потрібні ніякі причини для розірвання співпраці, набрешуть щось про вас і ви вже заблоковані. Тому подумайте кому ви довіряєте свої кошти.
Поки не відкрив рахунок фоп здавалися зручними, але тут відкрилася зворотня сторона
29 грудня 2023, 8:38
Fishov 28 грудня 2023, 14:29
Моно к сожалению раньше был хорош, сейчас чтобы вывести деньги, уже ждём 5 день. Деньги обещали вывести в течении суток (первый раз написал сотрудник), второй день вообще шикарный, сказали, что до 3-х рабочих дней. Раз до 3-х рабочих дней, пишу на третий день. Они пишут в боте, день заканчивается в 23:59. Ждите. Окей. Ждём, день закончился. Пишу где деньги согласно заявлению на вывод средств? Они пишут, спустя 3 дня, ждите, обязательно будут. Буду держать в курсе в комментариях, на какой срок монобанк выведет деньги. Не порекомендую пользоваться этим банком — это 100 процентов, хранить плюс минус нормальные суммы у вас не получится.
28 грудня 2023, 15:01
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації
Вже залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі
batosha 27 грудня 2023, 23:12
Сломал ногу, нет возможности пользоватся карточкой физически — только такси, доставка, онлайн-оплата, перевод денег и т. п.
При этом в плане доходов-расходов по карте ничего не поменялось (а так же кредитной истории)
Через месяц кредитный лимит — 0.
Теперь не факт, вернет ли бездушный алгоритм мне лимит когда-нибудь, вообще)
От живого человека, очевидно, врядли получиться получить не шаблонный ответ.
Очень впечатлило именно что неожиданно произошло, одним днем.
Но, как-бы, никто не застрахован.
28 грудня 2023, 8:24
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Whatislove 27 грудня 2023, 20:56
Тупанув з переказами між гривневою та доларовою карткою, але вчасно звернувся до підтримки, а саме до оператора Дмитра, який все роз’яснив і витримав дурні питання
Дякую йому, та всій команді MONO, ви круті✨
28 грудня 2023, 8:22
Дуже дякуємо за ваш відгук! :)
asdasd1313 27 грудня 2023, 17:42
Чудовий банк на початку, котрий буду змінювати через максимально огидну підтримку.
Деталі чому так вирішив:
Зробив замовлення 24.12.2023 в інтернет магазині через інтернет картку (біла котра) вказавший номер картки й cvv (який оновлюється) через liqpay сервіс (можливо і підробний, візуально схожий на оригінал, не знаю). 27.12.2023 дізнався що сайт на якому робив замовлення не відправляє замовлення людям взагалі вирішив написати в підтримку щоб дізнатись чи можливо повернути гроші(схоже на шахрайство), описавши всю ситуацію.
Заблокували всі рахунки що були на акаунті, 2 години намагався через 'чудову' підтримку хоч до якоїсь картки отримати доступ.
Сам винний в тому що написав підтримці, хочу застерегти інших. Писати їм варто тільки в екстренних ситуаціях. (Пішов шука менш нервовий банк з менш уважною підтримкою)
monobankua 27 грудня 2023, 19:16
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
Dmytro30031978 27 грудня 2023, 13:51
Банку та рахунок, на який ми зібрали чималу суму для військових окремого підрозділу ці люди заблокували. Скріни сум, які люди нам надали ми передали в банк та їм все одно. Це єдиний банк, який так поступив. Ні тобі нормальної відповіді ні тобі пояснень. Що робити, а тим паче що військовим робити? Ремонт машин, запчастини, старлінки — це все за власні кошти. Я вже не знаю як цей банк назвати…
monobankua 27 грудня 2023, 15:22
Бачимо, що колеги запитали у вас описати суть або надати документи, що можуть підтвердити операції зарахування коштів на вашу банку.
Повірте, нам дуже не хочеться цього робити, але за законом ми не можемо проводити витратні операції на вашій картці, поки не перевіримо операції зарахування.
На поточний момент чекаємо від вас інформацію та документи, посилання на соц. мережі про збори тощо.
Наталія Андрусенко 27 грудня 2023, 13:14
Мої рахунки були заблоковані, про що я була повідомлена через, телеграм та повідомленням на електронну пошту. Для мене це було несподівано так як за 10 днів до моменту блокування я пройшла перевірку фін моніторингу, на запит банку я надала усі затребувані документи та пояснення, це вже було не вперше, усі документи та пояснення було переслані на електронну пошту банка дуже швидко так як в мене легальний бізнес, звітність завжди під рукою, податки сплачую вчасно, з рахунків монобанку. Того ж дня отримала відповідь банку о продовженні співпраці. Після надходження значних коштів на мій рахунок ФОП, рахунок без попередження був заблокован. Перший мій запит був чи не взлом це телеграм чата. Але співробітник повідомив що додаток та рахунок заблоковані, підстави за правилами банка вони можуть не наголошувати. Для повернення коштів запросили мій особовий рахунок в іншому банку. Після надання реквізитів в телеграм, мені розблокували додаток для підписання заяви о переказі коштів. Пообіцяли повернути за 3 дні. За три дні кошти не повернули. Вже 15 діб я надсилаю повідомлення на телеграм бот, отримую відповіді: чекайте, на розгляді. Дії працівників банку дуже не професійні, так як кожен раз я повинна сформулювати проблему спочатку, щоб отримати без інформативну відповідь. Прошу вас допомогти в вирішенні цього питання, за весь період співпраці з банком в мене не було негативних вражень, переходити в площину судових позивів дуже не хочу.
monobankua 27 грудня 2023, 13:59
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Згідно ст.15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» банк перевіряє транзакції клієнта.
На основі цього аналізу та інформації із різних перевірених джерел банк приймає рішення щодо подальшого обслуговування.
Колеги зараз займаються питанням про переказ коштів.
Нам шкода, що це займає більше часу ніж планувалось.
Вже передали фахівцям сигнал по можливості максимально прискорити цей процес
ARV0404 27 грудня 2023, 9:27
Monobank надіслав повідомлення в телеграм, та на пошту о припиненні співпраці, одразу був заблоковано доступ у додаток та до рахунків. В Телеграм підтримці пояснень блокування не надали, сповістили що кошти будуть поверненні на протязі 3х днів, на мій рахунок в іншому банку. Реквізити рахунку я надала в телеграм підтримці, на кілька хвилин було надано доступ в додаток для підписання заяви о перерахуванні коштів. З моменту підписання заяви минуло 15 діб кошти більше 1500000 грн не повернули.
За 10 днів до блокування в мене, співробітниками банку для фін.моніторінгу були запрошені документи та пояснення підтверджуючі мою діяльність. Пояснення та документи були надані одразу так як я займаюсь підприємницькою діяльністю чесно, плачу податки (з рахунку монобанку) веду звітність та подаю в податкову вчасно. Від банку отримала відповідь що перевірка успішна проблем немає.
Мене дуже непокоїть що рахунки були заблоковані після надходження значних коштів на рахунок.Зрозумілих пояснень від співробітників банку я не отримала, тільки стандартні відписки (чекайте, заява на розгляді, нам дуже шкода). Тому вбачаю в діях банку шахрайство та нехтування моїми правами на користування особистими коштами. Прошу розібратися в ситуації та повернути кошти як можно швидше.
На протязі року, зауважень до роботи банку не мала, рахунок відкрила за рекомендаціям моїх контрагентів (вимушено сповістила їх о моїх проблемах, що вдарило по репутації банку)
monobankua 27 грудня 2023, 14:00
Надали відповідь в наступному відгуку
ARV0404 27 грудня 2023, 8:13
11.12.2023 отримав повідомлення в телеграмм від Монобанк, про припинення співпраці та блокування рахунків, також лист на почту. На прохання надати інформацію о причинах відповіли, що згідно політики банку та договору мають право в одностороннему порядку розірвати співпрацю, я їм написав, що 22.11.2023 пройшов перевірку по запиту фін.моніторингу і отримав відповідь, що можемо співпрацювати надалі, кошти після проведення перевірки на мій рахунок не поступали, пояснень о блокуванні не отримав. На мій запит щодо повернення коштів, відповіли що кошти повернуть на протязі 3х днів, відкрили доступ в додаток для підписання заяви о переказі коштів на рахунок в іншому банку. Через три дні кошти не отримав. На мої листи на електронну пошту монобанку відповіді не отримав. В телеграмі на мої багаторазові запити, отримую стандартні відповіді від некомпетентних співробітників, кожен раз необхідно пояснювати проблему спочатку. Кошти у розмірі 616654,54 грн. з рахунку ФОП, та 74950 грн. з приватного рахунку не рахунок вказаний в заяві від 11.12.2023 не отримав, терміни повернення банк не визначає, пишуть чекайте.Підприємницькою діяльністю займаюсь з 2015 року, звітність та податки надаю та сплачую вчасно, без зауважень. Податки сплачував з рахунків моно банку. Дії банку дуже схожі на шахрайство, тому наступним шагом буде звернення до правоохоронних органів, або до суду.
monobankua 27 грудня 2023, 13:53
Дуже шкода, що склалась така ситуація.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування.
На поточний момент питання про переказ коштів в роботі. Передали запит колегам по можливості прискорити вирішення питання.
SvitlanaPechnik 26 грудня 2023, 18:53
Дякую операторам за якісну роботу. Швидко, легко і просто пояснять незрозуміле та знайдуть відповідь на питання.
monobankua 26 грудня 2023, 20:19
Глибоко вдячні, що знайшли час і оцінили нашу роботу! Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує нас працювати ще краще :)
aftermoon 26 грудня 2023, 12:13
Це огляд фінансового моніторингу монобанку, незаконні вимоги та термін перевірки не обмежен
Тиждень тому я отримав гроші надіслані з Європейського Союзу. Банк зв’язався зі мною, щодо пояснення джерела трансакції і пояснення самої фінансової операції (для проведения финансового мониторинга). Звісно, жодних питань немає, це потрібно робити якщо ми европейська держава, а ні сомалі.
Негайно пояснил ситуацію, на якій основі я отримав гроші. Я дав банку всього 5 різних документів. Рішення суду, инвойс итд. Більше того, банк навіть попросив мене скинути листування зі своїм адвокатом. Якщо це банк заперечить, у мене є скріншоти діалогa з працівником банку.
Минув тиждень, все ще на етапі контролю, вони мають час, грошей на картці у мене до сих пір немає.
Сьогодні я написав скаргу в НБУ. Якщо у когось подібна проблема, зробіть те саме. Нехай банк отримає штраф.
monobankua 26 грудня 2023, 16:04
Нам дуже шкода, що перевірка триває більше ніж очікувалось.
Зараз питання ще в роботі.
Колеги зв'яжуться з вами за результатами перевірки, для надання відповіді
Юрий Шевцов 25 грудня 2023, 18:39
На карту компанией Epic Games были переведены средства в размере 70 долл.США.Несмотря на то что monobank был предоставлен идентификационный номер транзакции (d24ed97b3e5244f3a54bfcf0db9fb7f5) операторы утверждают что перевода средств не было.Средства наглым образом сворованы и разбираться никто не хочет.
25 грудня 2023, 18:59
Нам дуже прикро, що у вас склалася така думка
Дійсно, на жаль, в банк даний переказ не надходив
Ми рекомендуємо звернутися до відправника коштів, для пошуку переказу
Якщо переказ нам надійде, ми обов'язково зарахуємо його або зв'яжемося, для уточнення інформації
Vlad98 25 грудня 2023, 12:54
На фішинговому сайті Укрпошти, на який мене направило з смс — повідомлення про оплату 9.82 грн за доставку посилки, було здійснено прив’язку моєї карти Монобанку до Applepay, після чого кількома транзакціями знято 950 грн за покупки в якомусь мексиканському магазині. На мій погляд, ці транзакції мали бути автоматично заблоковані, по причинах:
1) У мене зовсім не айфон, а простий Xiaomi
2) Жодного разу я ніколи нічого за межами України не купляв, тим більше в Мексиці — тобто транзакції були явно не типові
3) Кілька моментальних транзакцій на різні суми, з метою підбору суми, що є на балансі.
25 грудня 2023, 14:48
Нам дуже прикро, що сталася ця ситуація
Ми завжди працюємо над покращенням безпеки, аналізуємо нові види шахрайства та розробляємо інструменти, для збереження ваших коштів
В вашому випадку, ми зреагували на спроби списань та намагалися з вами зв'язатися
Також, звертаємо вашу увагу, що у застосунку є можливість увімкнути налаштування безпеки, які допоможуть уникнути шахрайських списань. Переглянути всі налаштування можна за шляхом: головний екран — свайп вліво — «Налаштування безпеки» (під зображенням картки)
BratAlex 24 грудня 2023, 13:32
У мене перестал працювати Pay pass на карті. Захотів поміняти картку, але консультант каже — 100 грн. За що??? Картка незламана, працююча, тільки Pay pass -відпочиває. Та ж сама ситуація була з карткою Ощадбанку місяц тому, так поміняли безкоштовно і без питань!!! А що з Монобанком? Це точно не європейський сервіс!!! Телефон — кнопковий, без NFS, вибачайте Монобанк…
24 грудня 2023, 16:19
Розуміємо, що ситуація неприємна та приносимо вибачення за некоректну консультацію в підтримці
З колегою обов'язково проведемо роботу
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації
orendodavec 24 грудня 2023, 9:40
«Зробив переказ з пейпелл на доларову карту. А прийшло рівно на 2 $ менше. Підтримка каже банк не знімав коміссію, то конвертація… Але Це дуже малоімовірно щоб за це 2 долари рівно знялося.
Тобто зняли 2$, кажуть що комісій нема, ще і підтримка хоче голову задурити.»
24 грудня 2023, 14:44
Шкода, що у вас склалася така думка
Переказ надійшов в банк у валюті гривня і відбулась конвертація, для зарахування на валютну картку в доларі
Суму в гривні, яку було нам переказано, ви можете переглянути у квитанції, яку надсилали у підтримку. Курс на момент надходження переказу був 37.7302. Таким чином, якщо поділити суму переказу на курс, то вийде сума до зарахування
aleksben 23 грудня 2023, 19:27
В дружини списало гроші з картки десь у в'єтнамі.
На велику суму. Ні смс. Ні сповіщення про транзакцію. Ні дзвінка що транзакції кожну хвилину в одній точці. Нуль. Коли купляєш каву то прилітає що оплатили. А коли 60 тисяч то нічого. Це жах.
Ні підтверджень не присилає нічого.
І що тепер робити??? Дякуєм за різдвяний настрій. Толку від поліції певно буде нуль
24 грудня 2023, 9:49
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити