Djony3003 4 липня 2024, 18:19
Пользовался моно банком много лет более 5 и сейчас под свою деятельность открыл фоп в моно за месяц получил на счет фопа 700тысяч грн после чего выводил их на свою физ карту и покупал usdt на биржах так как мне так удобнее хранить деньги, на счет наложили финмониторинг попросили предоставить информацию о поступлениях и рассказать чем занимаюсь, я предоставил чеки по всем транзакциям которые их интересовали, предоставил акты выполненных работ по крупным переводам, после чего банк запросил еще дополнительную информацию, а именно сертификаты и лицензии на право заниматься моей деятельностью чего по закону Украины мне не нужно для предоставления моих услуг, так же запросили объяснить им ценообразование моих услуг, откуда я беру клиентов и предоставить договора, пока я пытался понять как мне правильно всю эту информацию предоставить мне просто закрыли счет и отказали в обслуживание.

У меня вопрос я могу вообще хоть как-то повлиять на это решение и все-таки предоставить информацию которую запрашивал у меня банк до закрытия счета, которую я так и не успел предоставить я веду честную деятельность плачу налоги все получения фиксируются фискальными чеками, не хотелось бы терять возможность пользоваться моно, но почитавши отзывы от других пользователей понимаю что банку абсолютно все равно на своих клиентов они даже не пытаются входить в положение и разбираться нормально в ситуациях
monobankua 5 липня 2024, 11:22
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи різну інформацію та параметри. На сьогодні даних, що є, достатньо для прийняття рішення щодо обслуговування.
Якщо банк змінить рішення у майбутньому – ми вам обов'язково повідомимо.
Mono X Ochen 4 липня 2024, 17:52
на сайте не достоверная информация про условия использования карточки momo X ATB
50 грн не возвращаются на активированую X tb карточку.
Она привязывается к счёту Чёрной и все оплаты проходят с кредитных средств и если это будет перевод по номеру карты — плюс комиссии
mono X с осень)))
4 липня 2024, 18:25
Дійсно, картка mono x АТБ додається до існуючої основної чорної/платинум/айрон картки, на той же рахунок. Тобто баланс у цих карток буде однаковий і при активації пластикової картки кошти повертаються на нього
Ми передали колегам, щоб розглянули можливість відображати цю інформацію більш явно на сайті
Приносимо вибачення за незручності
levchuk2005 4 липня 2024, 17:20
Добрый день, я работаю в чехии и имею зарплату и соц помощь со всеми доказательствами, выводил кроны в гривну, в 1 день решили отказать в работе со мной
прошу пересмотреть данный вердикт
Выводил я деньги через профии и трантерго, от части через п2п обмены, все квитанции были, выводил по ИБАН как и должно быть
Пересмотрите все! И я не буду больше выводить средства в кронах на грн и буду использовать банкинг в своих делах (оплата в интернете, прием от родственников/друзей платежи из украины)
4 липня 2024, 17:46
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
Monoshoturobush 3 липня 2024, 10:18
Моно чудовий банк, все подобається все супер, але. В 2022 році прилетів фінансовий моніторинг, ввічливо, спокійно пояснивши оборот на своїй карті, мене попросив робітник, не поповнювати карточку в місяць більше ніж на 500 тисяч гривень. На що я сказав, гаразд, як скажете, порушувати не буду. З того місяця мною ні разу не були порушені ці лімітні рамки. 29 червня поточного року, знову прилітає фінансовий моніторинг. На цей раз сказали що крипта не цікавить, цікавить офіційне джерело грошей. Я відправив їм документи, що мій тато є бізнесменом, у нього своя компанія, та відправив документи про обіг грошей його компанії. Мені сказали дякую, все супер, претензій немає. Сьогодні 03.07 мені приходить повідомлення що мої рахунки обмежено бо я не надав пояснення в назначений термін. Я знову звернувся в підтримку, спочатку робітник стверджував що я взагалі нічого не пояснював, я йому надав скріншоти, що пояснював, він сказав окей, пояснював, але поясніть весь дохід з початку 2023 року, тому що я надав документи обігу фірми тата з 2023 року, тому і дохід маю пояснити з початку 2023 року! Я кажу так, а чим ці документи не пояснюють, вони сказали що сумма обігу фірми не покриває сумму моїх доходів. Так давайте тоді почнемо з вами з 2002 року, візьмем сумарний обіг фірми і мій, тоді все перекриється. Мій тато є підприємцем з 2002 року офіційно, звідки вам знати скільки було грошей накопичено за цей час. Я не буду казати що монобанк поганий, а я весь такий хороший. Це не так. Але, ми розмовляли з вами ще у 2022 році, що я займаюсь криптовалютою, ви сказали добре, не користуйтесь картою більше ніж на 500к, я вашу умову почув, та не порушував її. Зараз я вам кажу що весь мій обіг з початку 2023 року це одна сумма яка заходила, виходила весь час, тому що я купував/ продавав криптовалюту весь час, купував собі речі, одна кофта брендового одягу коштує зараз біля 20 тисяч гривень, купував собі телефони за кордоном і так далі… Монобанк просто рішив задавати мене і сказав поясни кожну копійку з початку 2023 року. Ви серйозно ?? Так давайте тоді відкриємо чат, і я відправлю всі документи батька про дохід з 2002 року, і будемо співставляти цифри чи покриває це мій дохід з 2002 року чи ні. Якщо ви дасте відповідь ні, а чому ні? Це ж по вашій логіці все.
3 липня 2024, 12:33
Розуміємо, що ситуація неприємна
Попросили колег детально все проаналізувати та зв'язатися з вами
Очікуйте, будь ласка, найближчим часом колеги нададуть вам зворотний зв'язок
Piston UA 2 липня 2024, 13:43
Номер карты 4441 1144 0095 7211 (4441114400957211)
Зареган на Сергей П.

@ua_profilaktika_zbroi
@profilaktika_manager_ua

Кидалы. Взяли деньги и пропали. Будьте осторожны.
На форуме гарант их человек.
monobankua 2 липня 2024, 14:47
Вдячні вам за сигнал. Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі
Igor759 2 липня 2024, 11:40
Допомогли швидко змінити документ.Дякую співробітнику Володимиру за вічлеву допомогу
monobankua 2 липня 2024, 14:19
Дуже дякуємо за високу оцінку і відгук.
Додатково ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити деталі
kavvi1i 1 липня 2024, 17:29
Пару неділь тому в мене зняло 194 грн с карти незнаю чому, але шановні і самі найкращі працівники Монобанку зробилм все щоб повернути ці гроші, монобанк я вас люблю❤️
monobankua 1 липня 2024, 18:07
Вдячні за ваш відгук!
AL1 1 липня 2024, 9:39
В цілому банк ок, вже давно на ньому, і Платинум картку пробував також, і консьєрж сервіс.
Однак якість продукту кожного разу падає і падає. То невірні дані в додатку показує, треба перезавантажити додаток (просто повернути вниз не достатньо), то функціонал кривий. Багато кейсів.

Сьогодні ще один цікавий кейс знайшов. Не знаю, це ініціатива одного конкретного програміста, чи спуск з гори чи зговір.
При купівлі валюти, курс пише 43.8500 (два нулі), однак про факту за 10 євро хоче зняти 438.51, за 100 євро хоче 4385.01.
Відома штука «з миру по копійочці».
А по факту — банально шахрайство.
monobankua 1 липня 2024, 12:24
У застосунку монобанк наведено інформативний курс, на момент вашого розрахунку курс може трохи відрізнятися від того, який вказаний в застосунку. Це пов'язано з тим, що округлення проходить до цілих чисел, банк не списує суму менше 1-ї копійки.
Також бачимо що колеги зафіксували ваші звернення, пропозиції та зауваження.
Сподіваємось, що співпраця надалі приноситиме лише позитивні емоції.
Kostiuk2007 30 червня 2024, 23:17
Немає проблем з нічим, всім раджу)))
monobankua 1 липня 2024, 12:10
Сердечно дякуємо за вашу підтримку :)
Pylypchuk2000 30 червня 2024, 18:21
Заблокували рахунок
monobankua 1 липня 2024, 12:06
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання.
Дар\'я Баглай 30 червня 2024, 16:22
Карткою користуюсь на регулярній основі, завжди є баланс, кредитна карта також повна, користуюсь усіма послугами банка, також оплату частинами сплачую в строк, жодних проблем та просто так банк вирішив забрати ліміти, в підтримці жодної інформації, тільки що треба покращувати свою кредитну історію, бо так вирішила система, хоч ніяких проблем немає…
Це жах, хоч завжди любила цей банк, але сьогодні мої думки змінились!
30 червня 2024, 18:26
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Полезный комментарий
Дар\'я Баглай 2 липня 2024, 13:47
Швидко вирішили питання! Дякую!
sadgarlic13 29 червня 2024, 15:38
Уже не в первый раз обращаюсь в отдел поддержки. Ваши сотрудники тех поддержки большие молодцы. Особенно оператор Вероника.
29 червня 2024, 16:52
Дякуємо за відгук, постараємось і надалі радувати вас!
abcentik 29 червня 2024, 14:20
На мою думку монобанк це банк ненадійний бо заблокувати рахунок можуть коли ім вздумаеться
29 червня 2024, 16:46
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Zodiak17 29 червня 2024, 9:33
Дуже задоволений працею служби підтримки. В скрутній ситуації не залишили осторонь та допомогли розібратися в ситуації!
Особлива подяка оператору на ім'я Дмитро — який показав велику компетентність та знання фінансової справи на відмінно! Сподіваюсь в майбутньому інші банки також почнуть обслуговування на такому рівні, та таких чудових спеціалістів як Дмитро буде більше!
29 червня 2024, 12:20
Дуже дякуємо за ваш відгук!
Ксю Ксю 28 червня 2024, 22:41
monobank відмовляє мені в обслуговуванні. При цьому банк не називає точну причину, контакт центр говорить що не володіють такою інформацією, що все добре і це тимчасові складнощі, тимчасові??? Ви серйозно, 2 роки тимчасові… В додаток зайти не можу.

Я являються на сьогоднішній день співробітником одного з провідних банків україни, але мій банк не невнадає послугу «оплата частинами». Звернулася до моно банку. Він надав мені кредит на оплату частинами.
Погашення було в срок.
Лишилося пару платежів і тут війна…місяць затримала оплату зі зрозумілих причин, наступний повністю закрила кредит і %.

І тут все кредит закрили.

Коли всі банки відновили видачу кредитів і моно відповідно, я подаю заявку на відновлення кредитного ліміту і мене блокують.

У мене беззаперечна кредитна історія і мене блокує цей банк без пояснення і попередження. Як співробітник я знаю, що банк повинен офіційно повідомити про відмову в обслуговуванні з вказаням причин. Справа принципова буду йти до суду і нехай пояснюють законність своїх дій.

Справа принципова буду подавати до суду.
1 липня 2024, 13:14
Приносимо вибачення за незручності
Детально все перевірили та переглянули відмову в обслуговуванні
Детальніше написали вам в особистому повідомленні
messi712 27 червня 2024, 19:42
Блокують без причин і 60 діб жди простіше забудь чей банк і знайти інший.Не раджу мати справу бо заблокують любого.Жахливий банк
monobankua 28 червня 2024, 10:50
Розуміємо, що ви не були готові до цієї ситуації і тому вона могла вас засмутити.
На вимогу НБУ всі банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам.
Тому рахунок може бути обмежено до надання вичерпної інформації, яка б могла підтвердити суть та мету розрахунків за рахунком.
Вже залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі.
54445103 26 червня 2024, 14:15
Сьогодні вирішив закрити карту і зіткнувся з проблемою закриття. Заплатив повністю кредит на вимогу підтримки сплатив відсотки за кредит. І тут почалося не можливо списати 0.40 коп і закрити карту вимагають відкрити нову карту щоб списати 0.40 коп. Але перед цим була інша пропозиція від оператора-Уточніть, будь ласка, номер вашої іншої карти, куди бажаєте списати залишок коштів? Я написав номер, але оператор вимагає — Тому потрібно перевипустити карту, вивести вам 40 коп — і я спробую пришвидшити процес закриття передавши інформацію профільним колегам. Потім пішли інші пропозиції Оператор став наполягати на тому, щоб закрити картку — Без відеодзвінка або верифікації в ДІЯ такої можливості немає, на жаль. Я відмовився. Я не довіряю банку після того, як з мене почали вимагати оплату на Фейсбуці.У мене навіть немає сторінки у Фейсбуці.Тільки банк міг дати номер моєї картки. Банк змінює умови на ходу. Я не беру у них гроші, щоб проходити верифікацію, а просто хочу ЗАКРИТИ картку. Шкода, що не можливо прикріпити скріни всієї переписки і скріни з банку. І ворогам цей банк не пораджу. Двадцять разів подумайте щоб з ним зв’язуватися.
monobankua 27 червня 2024, 14:28
Нам дуже шкода, що прийняли таке рішення.
Бачимо колеги склали запит, щоб допомогти в цій нестандартній ситуації.
Зараз питання в роботі.
Після закриття відправимо вам документ на вказану електрону пошту.
Додатково ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
SaraGilbert 26 червня 2024, 13:48
Здравствуйте, история веселая)
Я заказала карту на перевыпуск с тем же номером оплатила и выслала всю нужную информацию.
Карту отправили немного не в то место, потом быстро исправили это.
Потом карту бедную помяли в дороге, не знаю что случилось, мы с парнем были в шоке, но посмеялись с этого)
Ребята начали быстро решать мой вопрос с картой и сегодня мне написал Олександр и очень сильно мне помог♥️
Для отправления карты вновь нужно было ещё оплатить повторно просто для подведения операции.
У меня на карте средств не было и мне пришлось бы ждать какое то время, но Олександр предложил мне свою помощь скинул мне нужную сумму тем самым ускорив процесс получения карты, за что я ему очень благодарна 🙏 ♥️
26 червня 2024, 15:03
Дякуємо за теплі слова, це багато для нас означає! 😊
dushkoroman 25 червня 2024, 21:27
В додатку прийшло повідомлення, що рахунки заблоковано, й виконавча служба списує 23000 грн
Відкрив Дію, реєстр виконавчих, ніде проваджень не було, при тому з рахунків зняли все що було всього за пару хвилин

Зателефонував в виконавчу, сказали що в мене ніяких боргів немає

В підтримці банку дали номер провадження, яке я закрив ще декілька років тому, не зрозуміло де вони його взяли й чому повторно вирішили блокувати рахунки й списувати кошти

Банк каже що це виконавча подала на списання, а в виконавчій кажуть, що нічого не робили, це старе провадження, давно оплачене й закрите, треба чекати кошти, якщо до них дійдуть, то зможуть повернути…

Сумно що банк може ось так по своєму бажанню заблокувати рахунки й відправити кошти не відомо куди, й навіть не попросили вибачення.
26 червня 2024, 14:43
Розуміємо, що ситуація неприємна
Якщо виконавча служба відправить в банк платіжну вимогу і на рахунку є особисті кошти, в такому випадку банк зобов'язаний відправити кошти. Без платіжної вимоги ми нічого не відправляємо
Оскільки вчора надійшла в банк платіжна вимога, яка була відправлена в електронному вигляді через систему СЕП, вона була опрацьована і через це відбувалось списання
Рекомендуємо звернутися до виконавчої служби, щоб вони провели повернення платежу
ElenaIvanova444 25 червня 2024, 18:51
Я зі свого рахунку у словацькому банку переказували євро на свій рахунок у mono банку. Аналогічний переказ я зробила у Приватбанк. Комісію я сплатила при переказі у словацькому банку. У Поиватбанку я отримала всю суму. У mono банку зникло 31 євро. Пояснити де вони у службі підтримки мені не змогли. Не буду описувати усі випадки як mono банк дуре нас та краде гроші. Я не так часто користуюся послугами цього банку. І кожного разу виникають історії зі зникненням грошей. Дуже небезпечний банк.
25 червня 2024, 20:16
Нам прикро, що у вас склалася така думка
За зарахування SWIFT-платежу з боку монобанк комісія відсутня
При цьому, в залежності від типу комісії, яка обирається при створенні переказу, а також від кількості банків по «трасі» платежу і їх умов обслуговування кореспондентських рахунків, можуть виникати додаткові комісії
Згідно з стандартами SWIFT існують такі типи комісії:
— тип OUR — всі витрати (комісії) сплачує відправник;
— тип SHA — витрати (комісії) відправника платежу сплачує відправник, інші витрати, що виникають (комісії) — одержувач;
— тип BEN — всі витрати (комісії) за платежем оплачує одержувач
Тип комісії вказано у квитанції, яку ви нам відправляли

Оскільки ви відправляєте перекази в євро, ми рекомендуємо використовувати SEPA перекази, якщо вони доступні у банку-відправнику. Переказ коштів через SEPA набагато дешевше, ніж через SWIFT. Поповнення вашої карти — безкоштовно. Відправлення платежів буде проходити за тарифами банку-відправника. Переглянути реквізити можливо в меню «Способи поповнення» — «За реквізитами з-за кордону» — обрати валюту євро — «У межах Європи»

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank