×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
Все, что нужно знать и делать вкладчикам банка «Михайловский»
Как вернуть «Капитал»
Получение вклада и смена фамилии
Кто знает — если должна быть изменена фамилия в результате замужества и уже есть печать о том, что паспорт подлежит замене, но еще не прошло 30 дней с даты регистрации брака, то считается ли такой паспорт действительным? Можно ли будет по нему получить выплату? Или нужно сразу менять паспорт?
Коментарі (1)
Если я не прав - поправте плз!!!!
При переуступке права отступа долга, Ваше согласие не нужно. Вот только для этого существует определенная процедура, т.е. уведомление клиента банком, у которого он брал кредит, предоставление всех документов…
Кроме того банк не может продать долг организации не имеющей банковскую лицензию или лицензию Госфинуслуг… Коллекторы и факторы – это разные понятия. И разница заключается в том, что коллекторские фирмы специализируются на работе с проблемной задолженностью, а факторинговые компании работают в основном с текущими или будущими правами.
Таким образом, если окончательный срок погашения кредита не закончен, клиент исправно вносит регулярные платежи, но в какой-то из моментов, ему сообщают, что он больше ничего банку не должен, скорее всего, право требования по кредитному договору банк передал факторинговой компании.Только данная компания должна иметь банковскую лицензию или лицензию Госфинуслуг, в другой ситуации банк и та компания нарываются на крупные административные штрафы,
это не говоря про никчемность таких продаж.
Кстати, с 4 мая 2009 года коллекторам следует также иметь лицензию Госфинуслуг.Поэтому при контакте с коллекторами следует требовать у них нотариально заверенную копию лицензии Госфинуслуг о проведении факторинга, а если ее нет, обращайтесь в тот же Госфинуслуг и полицию — Вы нашли субъекта хозяйственной деятельности, который работает без лицензии.
www.kis.nfp.gov.ua/Home/SrchViewIMDetail/30000001033261
www.kis.nfp.gov.ua/Home/SrchViewLic/30000001006073
Должник вправе не исполнять своих обязательств новому кредитору до тех пор, пока ему не докажут, что права по договору к новому кредитору действительно перешли.Таким образом, своевременное уведомление должника о переходе права требования – забота банка.
В уведомлении делается ссылка на договор уступки права требования. Должник имеет право ознакомиться с этим договором, потому что именно в этом договоре фиксируется сумма, которая уступается.
Коментарі (8)
on-line заявления
www.mbank.kiev.ua/ua/press-centr/novosti/vkladnikam-ta-kreditoram.htm
А есть возможность подавать заявления on line?
отксерить паспорт, код, заявление, договора и скинуть все на почту в фонд?!
Коментарі (24)
Новое знакомство
Коментарі (6)
Смс от Фагор
rekvizitu na oplaty FK «Fagor»:
r/s 26500056100680,
OKPO 40202955,
MFO 380775,
Otrumyvach- TOV FK «Fagor»,
Bank otrumyvacha — PAT Pruvat Bank, Dogovir №_vid_,
INN klienta
0800750143
Забавное смс конечно :)
Коментарі (26)
Карточный депозит
Коментарі (22)
Открылось второе отделение по приему заявлений
www.mbank.kiev.ua/ua/press-centr/novosti/21915.htm
И сразу обрадую жаждующих.
После всех уточнений и пояснений в самом отделении, пр-т Григоренко, 28, начали принимать в 10:00. Четыре операциониста работают с клиентами. Я был третьим.Вышел через 17 минут(!)
Личная рекомендация. Друзья, если есть возможность, не поленитесь и сделайте копии всех документов сами. Образцы заявлений скачайте здесь:
www.mbank.kiev.ua/ua/press-centr/novosti/vkladnikam-ta-kreditoram.htm
и распечатайте в двух экземплярах: один оставляете в отделении, на втором вам ставят регистрационный номер и отдают вам. Делайте две заявы: на получение справки о состоянии и вторую о внесении вас в реестр.
Нас зашло первых четыре человека с интервалом 8-10 мин. Я был третьим, но вышел первый. Только у меня одного были сделаны копии. Думаю, такая мелочь, но экономит время всем, а главное — сберегает нервы.
Уходил, то пере входом было человек 12-ть, и они списки никакие не вели.
Очень удобно для тех, кто живет на Левом берегу.
УДАЧИ ВСЕМ!
Коментарі (26)
«ТОВ »ФК Фагор« передав кредитну історію до ТОВ »Українське Бюро кредитних історій".
Договір факторингу № 1 від 20.05.2016 є дійсним незалежно від факту дійсності чи нікчемності договору факторингу № 1905 від 19.05.2016, що підтверджують Правові висновки Національної академії правових наук України.
Сам же висновок ФГВФО про нікчемність договору факторингу № 1905 від 19.05.2016 наразі не був підтверджений судовим рішенням, найближчий судовий розгляд справи щодо спору про нікчемність договору факторингу № 1905 від 19.05.2016 відбудеться 27 липня 2016 р. До суду подані всі необхідні пояснення та документальні підтвердження, що висновок ФГВФО про нікчемність договору є необґрунтованим.
Разом з правами вимоги боргу за кредитними договорами ТОВ “ФК «ФАГОР» набув всі інші права первісного кредитора, що витікають з кредитних договорів, в тому числі право передачі кредитної історії боржників до бюро кредитних історій.
Керуючись цим правом, ТОВ “ФК «ФАГОР» передав інформацію про кредитні історії позичальників, до яких він набув право вимоги, до ТОВ «Українське бюро кредитних історій».
Отже, у випадку наявності заборгованості позичальника перед ТОВ “ФК «ФАГОР» його негативна кредитна історія буде передана до ТОВ «Українське бюро кредитних історій», а тому у випадку звернення такого позичальника до іншого банку чи кредитної установи з метою отримання кредиту позичальнику буде відмовлено у наданні кредиту.
Позичальники, права вимоги до яких перейшло до ТОВ “ФК «ФАГОР», можуть ознайомитися з інформацією, що міститься у їх кредитній історії, на офіційному сайті Українського бюро кредитних історій за посиланням ubki.ua/.
Коментарі (47)
Дайте ответ
Коментарі (9)
Исковое заявление в суд
Коментарі (4)
Фонду знову відмовлено у скасуванні заборони приймати платежі Банком Михайлівський.
Таким чином, Банк Михайлівський і надалі не має права приймати платежі в погашення заборгованості за кредитними договорами.
Коментарі (12)
Второй центр обслуживания клиентов
— в робочі дні з 09:00 до 19:00;
— обідня перерва з 13:00 до 14:00;
— субота та неділя – вихідні дні.
В залежності від виду інформації, яку необхідно отримати, тепер ви можете звернутись за наступними адресами:
1. ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ №1 (м. Київ, вул. Артема, буд. 53) приймає заяви:
· про відсутність заборгованості за кредитом;
· про включення до Переліку вкладників (клієнтів), які мають право на відшкодування коштів за вкладами (рахунками) за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;
· про надання інформаційної Довідки про стан рахунків фізичних осіб.
2. ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ №2 (м. Київ, пр-п Петра Григоренка, 28) приймає заяви:
· про відсутність заборгованості за кредитом;
· про включення до Переліку вкладників (клієнтів), які мають право на відшкодування коштів за вкладами (рахунками) за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;
· про надання інформаційної Довідки про стан рахунків фізичних осіб.
2. За юридичною адресою банку (м. Київ, провулок Рильський, буд.10-12/3) приймаються заяви:
· про включення до реєстру кредиторських вимог банку;
· про включення до Переліку вкладників (клієнтів), які мають право на відшкодування коштів за вкладами (рахунками) за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб…
Коментарі (9)
Капиталл
Коментарі (23)
на сайті Михайлівського
«Крім того, з метою дотримання вимог Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», забезпечення захисту інтересів кредиторів, вкладників Банку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб тимчасово призупинена виплата коштів за рахунками фізичних осіб, по яких в період з 19 по 23 травня 2016 року відбулись одна чи декілька наступних подій:
— Зарахування коштів через касу Банку на вкладний(депозитний) рахунок фізичної особи.
— Зарахування коштів через касу Банку на поточний рахунок фізичної особи.
— Переказ коштів, в межах балансу Банку, на поточний рахунок фізичної особи (в тому числі з поточних рахунків суб’єктів господарювання).
— Фізична особа є одночасно позичальником та вкладником (кредитором) Банку.
По мірі проходження перевірки та підтвердження законності проведених операцій, тимчасове обмеження по таких рахунках буде скасовуватись. Зазначену перевірку планується закінчити у місячний термін.»
На скільки я правильно розумію, жодна особа і жоден рахунок, не залежно чи це депозит, чи поточний, що підпадають під дані категорії, не внесені до списку реєстру?
Що має бути після «перевірки»? додаткові списки? адже виходить, що навіть якщо був відкритий депозит задовго до ТА, однак відбувся внутрішньобанкіський переказ коштів 19-23 числа навіть у мінімальних розмірах, н-д 1000грн, особа не включена до реєстру. Тобто звичайний депозит, що підлягає гарантії, теж занікчемлений
Написати коментар
АРТЕМА (СЕЧЕВЫХ СТРЕЛЬЦОВ), 53. 19.07.2016
Может у кого-то есть свежее информация? Предложения..? Поделитесь
Коментарі (2)
Звонили с платинум банка
Коментарі (3)
Прочитал шаблон
А если у меня был депозит. Он ведь на текущий счёт падает после окончания. А во время действия договора на текущем счёте нули. Они и пришлют справку с нулями. А касаемо карточного счёта??.. Лично у меня вопросы к этому шаблону Проясните кто-нибудь ситуацию. Может лучше это www.legalpanda.com.ua/kapital-mihaylovskiy/#step1
Коментарі (3)
Схеми з видачею та погашенням кредитів у ПАТ «Банк Михайлівський» здійснювались без коштів, а виключно записами у бухгалтерських документах
Також, в приміщеннях «Банку Михайлівський» фізичні особи вносили грошові кошти на користь ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» (ІРЦ) та ТОВ «Кредитно-інвестиційний центр» (КІЦ) за договорами фінансової позики. Відразу ці кошти перераховувались в інші банки, або використовувались на фінансування витрат вказаних компаній. На сьогодні доля цих грошей невідома.
Інші схеми з фіктивного придбання «Банком Михайлівський» активів та збільшення загальної гарантованою суми у банку були виключно «на папері».
Так, напередодні введення у «Банк Михайлівський» тимчасової адміністрації ТОВ «ІРЦ» продає йому 106 тис. кредитів за 870 млн грн. Банк, ніби то, перераховує кошти, але кредитних договорів не отримує.
Ще одна схема. Як свідчать записи у бухгалтерських документах, «Банк Михайлівський» придбав фіктивні права вимоги на грошові кошти за договорами з продажу «сміттєвих» цінних паперів. За це він «перераховує» ТОВ «ІРЦ» та ТОВ «КІЦ» суму 741,6 млн грн.
Детальніше читайте у прес-релізі ФГВФО
Коментарі (76)
Цікавить за чим слідкує наша Гонтарева???
Коментарі (16)
Есть шаблон иска?
Коментарі (8)