на сайті Михайлівського

ndim 19 липня 2016, 22:17
Відділення за адресою: Рівне, ул. Пересопницкая, 58
на сайті Михайлівського опублікована наступна інформація:

«Крім того, з метою дотримання вимог Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», забезпечення захисту інтересів кредиторів, вкладників Банку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб тимчасово призупинена виплата коштів за рахунками фізичних осіб, по яких в період з 19 по 23 травня 2016 року відбулись одна чи декілька наступних подій:

— Зарахування коштів через касу Банку на вкладний(депозитний) рахунок фізичної особи.
— Зарахування коштів через касу Банку на поточний рахунок фізичної особи.
— Переказ коштів, в межах балансу Банку, на поточний рахунок фізичної особи (в тому числі з поточних рахунків суб’єктів господарювання).
— Фізична особа є одночасно позичальником та вкладником (кредитором) Банку.

По мірі проходження перевірки та підтвердження законності проведених операцій, тимчасове обмеження по таких рахунках буде скасовуватись. Зазначену перевірку планується закінчити у місячний термін.»
На скільки я правильно розумію, жодна особа і жоден рахунок, не залежно чи це депозит, чи поточний, що підпадають під дані категорії, не внесені до списку реєстру?

Що має бути після «перевірки»? додаткові списки? адже виходить, що навіть якщо був відкритий депозит задовго до ТА, однак відбувся внутрішньобанкіський переказ коштів 19-23 числа навіть у мінімальних розмірах, н-д 1000грн, особа не включена до реєстру. Тобто звичайний депозит, що підлягає гарантії, теж занікчемлений