Как быть вкладчикам «Михайловского»

Все, что нужно знать и делать вкладчикам банка «Михайловский»

Как вернуть «Капитал»
frank007 21 березня 2024, 21:40
Года три никто не звонил, вчера проснулась какая-то новая контора одесская, вымогают погасить кредит, предложил обратиться в суд, не хотят, но сегодня уже снова звонили раз 5 наивные…
Epagaz 2 травня 2022, 9:01
Що за виконавчі провадження зараз???
Василий В 9 жовтня 2021, 2:08
Вітаю, товариство!
Будь ласка, скажіть, хто що думає з приводу позовної давності.
Три роки (загальний строк позовної давності) ВЖЕ ДАВНО минув.
Хай навіть у DJ finance раптом з’являться оригинали договорів, хай 100 законних причин, але ж строк минув…
Natasha1903 18 серпня 2021, 13:16
Щодо нелегітимності судового рішення у справі № 910/11298/16
1 липня 2021 року

Сьогодні без участі представників ТОВ «ФК «Плеяда» та ТОВ «ФК «Фагор» було прийнято рішення у справі № 910/11298/16. Справа розглянута із низкою грубих порушень норм процесуального та матеріального права України. В порушення вимог постанови Верховного Суду від 12 березня 2020 року у даній справі апеляційним судом відмовлено у проведенні судової експертизи. В порушення пункту 2.15 постанови пленуму Вищого господарського суду України «Про деякі питання визнання правочинів (господарських договорів) недійсними» без жодної правової підстави визнано недійсним договір, укладений між ТОВ «ФК «Плеяда» та ТОВ «ФК «Фагор». Такі грубі порушення норм права не будуть залишені без уваги вищестоящих судів та правоохоронних органів. Неодмінно дане рішення буде оскаржено та скасовано. При цьому звертаємо увагу, що вищезгадане нелегітимне судове рішення не підлягає виконанню, оскільки воно стосується прав вимоги, що вже не належать ТОВ «ФК «Плеяда» та ТОВ «ФК «Фагор». Нагадуємо, що права вимоги за кредитними договорами, що укладались з ПАТ «Банк Михайлівський», передані на користь ТОВ «ФК «Авансар». Не існує жодного судового рішення чи навіть судового процесу про незаконність придбання ТОВ «ФК «Авансар» прав вимоги за кредитними договорами, що укладались позичальниками з ПАТ «Банк Михайлівський». Через нелегітимність та неможливість виконання судового рішення у справі № 910/11298/16 єдиним законним кредитором за кредитними договорами, що укладались позичальниками з ПАТ «Банк Михайлівський», є ТОВ «ФК «Авансар». Новому кредитору передані всі оригінали кредитних справ та інформація про погашення заборгованості за договорами. З метою недопущення зростання заборгованості та застосування примусових заходів стягнення заборгованості, боржникам необхідно сплачувати борг за вказаними кредитними договорами на користь нового кредитора за наступними реквізитами:
Natasha1903 17 серпня 2021, 16:36
Люди, ті, кого достає ДіджиФінанс, підкажіть, ви хоть цікавилися коли була зареєстрована дана компанія?! Банк «Михайлівський» збанкрутував в першій половині 2016 року, ДФ були зареєстровані в листопаді 2018 року. Як вони можуть бути правонаступниками банку, коли їх не існувало на момент розпаду михайлівського?! Не платити більше двох років кредитори не мали права і на момент розпаду банку єдиними правонаступника була компанія Плеяда, яка передала всі документи ФК «Фагор» і вимагати ДФ можуть заборгованість в тій сумі, яка залишилися на день їх існування і тільки після того, як надішлють вам документи з оригінальними печатками (не факсіміле, не скановані на кольоровому принтері), а оригінальні.
frank007 6 липня 2021, 10:10
Відділення за адресою: Київ, бул. Леси Украинский, 3
Какой год наблюдаю убогие действия коллекторов в попытках вернуть несчастные 1300 грн, которые были использованы по кредитной карте (конечно коллекторы уже придумали 9000 грн, весельчаки еще те)))). За все эти годы не было ни одной попытки построить адекватный диалог, действовать по ЗАКОНу, к сожалению, нашего государство не особо защищает интересы граждан и никак не помогает защититься от незаконных действий коллекторов. В итоге года 3 назад поменял номер телефона и избавил себя от этих дельцов, иногда родственники получают звонки, которые проинструктированы мной и воспринимают это общение с юмором. Ну, а я все жду иск в суд, которого не будет)))).
MariaT7 2 липня 2021, 9:03
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, Діджі фінанс присилає смс повідомлення з посиланням на засідання суду по заборгованості. Що це за собою веде?
bluetooth92 16 квітня 2021, 11:35
Усім доброго дня.
Було направлено лист у ФГВФО з питанням такого характеру (коротко):
«Хто приймає платежі по Михайлівському?»
Відповідь (коротко): «платежі усі потрібно реалізовувати у DG Finance»

Тому якщо в когось є питання «КОМУ ПЛАТИТИ? «- маєте відповідь від фонду гарантування.
tamara1972 25 березня 2021, 9:34
Відділення за адресою: Київ, бул. Леси Украинский, 3
Подскажите пожалуйста знающие люди. Какие документы нужны для осуществления исполнительной надписи. Насколько я понимаю то оригинал кредитного договора обязателен. А есть ли этот оригинал у диджи финанс? И когда будет суд по решению вопроса с Михайловским? А то очень интересно получается. Сначало кредитный портфель они передали Плеяде-Фагору и они требовали долги. Теперь продали диджи финанс и эти требуют оплатить долги им. Кому дальше???
Natalia123qw123 22 лютого 2021, 16:27
Відділення за адресою: Київ, бул. Леси Украинский, 3
Добрий день, я по поводу кредита и карточеи банка вашего, он уже закрыт в колекторской службе Фагор так как банка нет он списан и закрыт, у меня есть документы о закрытии кредита, и за квитанцыи я платила тоже им, они перепродали в Диджи финас они моим знакомы с соцыальных сетей звонят, они не имеют права так как я в договоре указывала 2 номера, я Самковп Наталья Николанвна, помогите розобраться
Kotovodessa 20 лютого 2021, 16:14
Подскажите пожалуйста, когда-то в 2015 году брал кредит в Эльдорадо в банке Михайловском. Платил и банк закрылся, сейчас звонят с ДиджиФинанс и просят погасить задолженность ссылаясь на то что у меня открыт кредит в УБКИ. В электронном виде присылают номер договора и оплата должна происходить на Альфа банк. Подскажите пожалуйста что мне делать в этом случае что бы не копаться в комментариях и искать ответ. Уже просто надоели звонками
psycho 5 лютого 2021, 21:08
Как бывший клиент банка должен поделиться мыслями. Диджеи теперь вместо фагора. То есть цирковое шоу продолжается. Что нам всем с этим делать?

Надо принять закон по аналогии с депозитчиками. Но вначале основа для такого мнения.

Как известно, оригиналы у Фагора. У диджеев пусто. Без оригинала нельзя обратиться к нотариусу за исполнительной надписью. По идее здесь как в случае с векселем, оригинал договора должен меняться на деньги. Поэтому диджеи бессильны. Суды тоже не помогут, нужен оригинал. Фагор по сути тоже отдыхает так как договора переходили от банка через плеяду на фагор реестром. Отдельно взятый договор из 111 000 дебиторов не содержит не где отметки что фагор сторона договора. Никакие документы, с подписью банка которые можно было бы приложить к договору как приложение что право банка перешло к фагору, не существуют. Это так поскольку передавался кредитный портфель. Реестр, Просто ворох бумаг.

Поэтому фагор тоже бессилен. Но как все же решить проблему.

Вот для этого и нужен закон. И чтобы все решить одним махом, закон должен все списать, но поскольку каждый дебитор получил доход от списания кредиторской задолженности, то пусть в этом случае ставка налога будет 100%. И тогда тело кредита без % и штрафов есть собственность госбюджета т. е. ФГВФЛ. Потом начинает работать ГИС. По аналогии со спящими ФОП и ЕСВ. То есть все по честному. Взял у банка 5 лет назад 1 000 грн., верни её, но не банку, банка уже нет, а в госбюджет.
Olenaira 20 січня 2021, 15:57
Доброго дня
Цікавить питання чи хтось всетаки оплачував компанії тов діджи фінанс? яка знову зявилась та вимагає погрозами, щоб повернути борг по банку Михайлівський?
Як кожен із вас бачить рішення даноі проблеми?
І які наслідки за неоплату даній лрганізаціі слід очікувати?
Буду вдячна за відповідь)
marinka123 17 січня 2021, 12:09
У 2016 році я взяла споживчий кретит на техніку у банку Михайлівський, банк збанкротів і частину кредиту погасила на Ф К Фагор, (повністю закрила — є документи), через 4 роки з’явився з погрозами ФК DJ Finance і вимагають гроші по цьому ж договору в 4 рази більше, відсотки + штрафи, адвокат мій говорить: нікому не платити. Шановні громадяни України, давайте будемо об єднуватись і звертались в Генеральну прокуратуру! Зробимо все можливе щоб ці шахрайські схеми припинили свою діяльність і винні були притягнуті до кримінальної відповідальності!!! Хто попав в таку ситуацію пишіть: marinka1000000@ukr.net
grigoriy2007 13 січня 2021, 13:33
Відділення за адресою: Херсон, пр. Ушакова, 32
Здравствуйте. Имел неосторожность взять кредит в банке Михайловский. Исправно платил кредит. Думал погасить задолжность в льготный период. Однако банк закрылся. На вопрос сотруднице кому платить остаток долга та просто пожала плечами. Далее интереснее… Кредитный портфель продается некому Фагору или плеяде. Кому как повезло. Мне достался фагор. Начал платить ему. Потом мне позвонили из Михи и сказали что фагор не имеет прав. Я обратился к адвокату. Он сказал что платить можно до безконечности разным коллекторам. Итог банк Михайловский слил базы клиентов трем разным организациям. И те мошенничиским образом выбивают деньги из клиентов. Обратился в полицию с заявлением. Результатов ноль. Наверное придется обратиться в прокуратуру.
Тетяна Медилян 29 грудня 2020, 13:22
Хочу від себе виказати невдоволення всією системою, як НБУ так і ПВБКІ, які спаплюжили нам кредитну історію!!! Ніхто нічого не робить, нас таких багато, сплативши борг в Фагор, очікували закриття кредиту, а ні))))) це ж Україна: є ще Плеяда, Діджи Фінанс, та ще декілька правонаступників які вимагають борг! Ви що там подуріли ??? …ви, що вимагають неіснуючий борг- просто нелюди і шахраї!!! …Я всеодно доведу!!!
1986ira 20 грудня 2020, 12:20
У 2016р.я взяла кредит у банку Михайлівському, заплатила і лишилось заплатити 800грн.сплатила у фогор.тепер дзвонить ді Джфінанси вимагають сплатити їм 2600.Що робити?
Jeka1590 11 грудня 2020, 13:10
Здравствуйте что делать пишет колекторская кантора Пристав
Vash BORG pered KREDITNO-iNVESTICiJNIJ CENTR bylo prodano do kompanii FAGOR .Splatit SOGODNI i ne dovedit do zbilshennya symu NOVUM KREDUTOROM. TEL 0800754041
Splatit borg pered FAGOR dobrovilno do 10.12, shob ynuknytu styagnennya v prumysovomy poryadky. TELEGRAM t.me/PristavUkraineBot
Y Vas 2 DNI dlya splatu BORGy 24312 grn pered FAGOR Dog. 200521. Pru vidsytnosti oplatu mu vidvidaemo Vas vdoma. TEL 0800754041
Была кредитная карта в михе с момента закрытия банка не платил не кому, так как не понятно кому платить, фагор присылал на почту копию договора моего, подскажите что делать
Jeka1590 9 грудня 2020, 6:31
Была кредитная карта в михе пришел платить первый платеж а банка нет с тех пор никому не платил так как не ясно кому на законных основаниях платить
Фагор присылает сообщения
Подскажите платить им или что делать?
VVN123 25 листопада 2020, 2:28
Получил письмо от диджи что должен 6штук друзья посоветуйте что делать рассчитался ещё в 16году с фагором!!! Звонков не было смс тоже!!! Сразу письмо я офигел если честно!!!
Головна / Банки України 🏦 / Банк Михайлівський 💰 / Відгуки про Михайлівський 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Михайлівський, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.