alex94ua 19 січня 2020, 12:37
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Пирогова, 78-А
Довелось користуватись системою інтернет банкінгу 2 рази, а я її вже ненавиджу!
Якому генію прийшло в голову логіном робити якийсь код з договору я не уявляю, чому не можна зробити як в приват24 — номер телефону? Для чого мені вчити якусь не зрозумілу комбінацію із 8 цифр, як мені зайти в систему якщо немає договору під рукою?

Ввів декілька раз не правильний пароль — заблокувало в системі. Щоб розблокувати — їдь відділення, а відділенні працює тільки в будні дні?! Тепер мені потрібно відпрошуватись з роботи і їхати в іншу частину міста… Чому не можна зробити хоча б ОДНЕ відділення яке працює в суботу, хоча б пів дня?

Я вже мовчу про ідеотизм з відновленням в системі, чому немає механізму з відновленням онлайн? При відкритті картки я давав номер телефону, паспортні дані, придумував відповідь на секретне питання. Чому не можна просто спитати телефон, потім задати питання і прислати посилання в смс на відновлення паролю/розблокування в системі, в крайньому випадку запросити фото паспорту. Цього було б абсолютно достатньо для забезпечення безпеки облікового запису.

Висновок — якщо вам важливо щоб була система інтернет банкінгу, щоб було більше чим декілька відділень на все місто з зручним часом роботи — обходьте цей банк десятою дорогою.
20 січня 2020, 17:29
Доброго дня! З 11 січня діє новий онлайн банкінг — https://kredobank.com.ua/internet-banking/online-banking. Для реєстрації не потрібно відвідувати відділення.
ну так… не понятно, нужен был кредит, оставили заявку на сайте, по телефону — одобрили даже больше чем просили, назначили встречу в банке, при визите в банк вообще отказ, неужели сразу по телефону нельзя было сказать правду, что бы не забирать время у людей
Valentin73 3 січня 2020, 16:29
Обслуговування жахливе. В касах вічні черги, працює максимум дві каси з чотирьох. Банкомати три штуки на 400 тисячне місто, вічно порожні. За два остані роки не тільки не розвинули мережу, навпаки, ліквідували одне відділеня та один банкомат. Не раджу тому, хто планує працювати та знімати готіівкові кошти.
3 січня 2020, 17:21
Доброго дня! Вибачте за незручності з які виникли у процесі співпраці з Кредобанком. Також звертаємо увагу що за умови регулярних надходжень на рахунок кошти можна знімати без комісії у будь якому банкоматі України. Щоб дізнатись умови Вашого тарифного пакету зателефонуйте будь ласка 0 800 500 850.
Svyatoslav7 2 січня 2020, 8:41
Відділення за адресою: Одеса, вул. Рішельєвська, 11-А
Уже не раз и не два сталкивался с ситуацией, когда на перевыпуск карты уходит вместо заявленных 4 рабочих дней или 10 — до трех недель.
Вот просто так.
Техподдержка не дала команду на перевыпуск карты, спасибо хоть блокировали!!!
В отделении неясно чем и как хлопали и мою карту услали во Львов, хоть я и предупреждал где и как мне она будет нужна и все — на новый год уходишь без денег, потому чка они на карте, а карты нет!
И виноватых нет.

Нехай щастить!
3 січня 2020, 17:26
Доброго дня! Вибачте будь ласка за незручності які виникли у процесі перевипуску платіжної картки. Для розгляду даної ситуації детальніше та покарання винних підкажіть будь ласка у приватні повідомлення Ваші ПІБ, а також дату візиту у відділення. Поки Ви не отримали основну платіжну картку у відділенні можна отримати миттєву (не іменну) платіжну картку.
Мінфін
Відповідь адміністратора
4 січня 2020, 16:50
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 04.01.2020).
AleksandrCK 27 грудня 2019, 16:20
Відділення за адресою: Львів, вул. Ряшівська, 9
Были на счету собственные средства. Провел платеж в интернете, остаток снял через банкомат. Через несколько дней позвонили с банка, сказали, что я должен им деньги. Мол, когда я проводил оплату в интернете был один курс, через какое-то время курс изменился, и теперь я должен вернуть им разницу. Что за бред? Однозначно не рекомендую этот банк!
koloritos 20 грудня 2019, 17:14
Зателефонували мені з Кредобанка, запропонували кредит. Я погодився пройти одразу онлайн-анкету. Повідомили, що мені доступно 500тис.грн. Порадили звернутись в любе відділення Кредобанка для оформлення видачі коштів. Я звернувся в відділення, де міні повідомили, що сума взагалі ще не встановлена, а для визначення розміру кредиту треба подати документи. Я їх подав. Через 4 години після подачі подзвонили з банку і повідомили, що мені відмовлено в кредиті. Ось такий розводняк.
Andy28 18 грудня 2019, 19:17
Відділення за адресою: Львів, пр-т Чорновола, 57-А
Звернувся в Кредобанк за рефінансуванням, то мене відправили всі договари принести по кредитах, по карточках, зробити довідки про закриття кредитів і ще оплатити свіжовзятий безвідсотковий кредит, який мені був дуже вигідний 16тис./24міс по 680/міс, в результаті забравши з дому всі гроші і оплативши даний кредит по рекомендації менеджера в результаті отримав відмову, не оплачені планові платежі та занесений в чорний список банків, без Миколайка дітей та без хліба сім'ю на Новий рік. Напевно якраз з такими банками людей доводять до самогубства
0968210615 14 грудня 2019, 22:16
Люди никогда не берите кредит в Кредобанке. Взяли авто в кредит под процентную ставку 13, 99%. Платили два года ставка была не измена.Но после двух лет нам подняли ставку до 18,9% годовых. При подписании договора я задавала вопрос на сколько может быть поднятия ставки убедили мах. на 3,9% за весь период.Это каждый год могут поднимать до 5%. Сейчас мах. ставки в банках до 14%. Единственный выход не платить КАСКО согласно договора мах. 5% могут поднять процентную ставку если не выполняешь условия договора. Они уже подняли до мах., чего мелочиться. Это банк не честный, обманывает так будьте осторожны!!!
16 грудня 2019, 15:44
Доброго дня! У відповідь на Вашу скаргу повідомляємо, що укладання Кредитних договорів між Банком та Клієнтом відбуваються відповідно до ч. 3 ст. 3 Цивільного Кодексу України (надалі – ЦКУ) відбувалося на засадах принципу свободи договору, зміст якого полягає у тому, що Сторони договору, досягнувши згоди за всіма умовами, визначають зміст цього договору на власний розсуд. Відповідно до ст. 629 ЦКУ умови укладеного договору є обов'язковими для виконання сторонами цього Договору. Таким чином, з моменту укладення Кредитного договору із Банком, умови Кредитного договору є обов’язковими для виконання, як Банком так і Клієнтом (Позичальником). Договір укладений у трьох примірниках, один з яких виданий Вам.
Olha82 12 грудня 2019, 18:10
Відділення за адресою: Київ, вул. Велика Васильківська, 23
Время ожидания, чтобы закрыть счёт составило 3 часа 30 минут. Только спустя три часа менеджер обратилась к руководителю. Огромное спасибо куратору, она смогла решить вопрос за 15 минут, так же очень вежливый руководитель отделения.
Огромная просьба, научить персонал обращаться за помощью к руководству, если не могут справиться с проблемой.
3 січня 2020, 17:31
Доброго дня! Вибачите будь ласка що забрали у Вас багато часу. Докладемо зусиль щоб уникнути подібних ситуацій в майбутньому.
talyamba 9 грудня 2019, 14:29
Огромнаная очередь, во всём банке работает только один менеджер. И много персонала которые смотрят за людьми и отправляют к этому-же менеджеру
10 грудня 2019, 11:39
Доброго дня! Уточніть будь ласка про яке відділення йде мова. а також дату та час візиту у відділення.
ololoshka 9 грудня 2019, 13:17
Работа отделений «на уровне» — не знают, на каком отделении меня обслуживать, для перехода на обслуживание другим отделением нужно писать заявление, в кассах зачастую проблемно снять наличные.
После обновления документов в банке при приходе на другое отделение через полгода в банке про это забыли.
IFOBS — просто ужас, лучше не иметь никакого онлайн-банкинга чем это поделие.
Один плюс — неплохие тарифы на обслуживание по различным операциям.

В общем, если не работаете в Польше или с поляками — лучше не связываться.
10 грудня 2019, 11:41
Доброго дня! Вибачте за незручності які виникли. Підкажіть будь ласка у яке відділення Ви звертались, а також дату та час візиту у відділення.
SergiyLviv 7 грудня 2019, 20:46
Отримав я картку для стипендій. В 2017 році перестав отримувати стипендію. Думав не буду знімати гроші (було десь 1000) може ше десь треба буде, може десь в неті розрахуватися. В 2018 році зняв пару сотень. В 09.2019 році термін дії закінчився і тому, пару днів до закінчення вирішив перевірити і гляну по ше шось зняти. Відкрив а там вже нічого. Подумав може зняв і забув. Ну ладно спокійно спав. Прийшов час отримав зарплатну картку, зайшов kredodirect (шось типу їх інтернет сайт), подивився історію закритої картки і мяко кажучи здивувався. Виявляється вони списували 15 грн за місяць якщо не користуватися карткою. І тут я здивувався(мягко кажучи) бо я того не знав. Порада проста: якщо є вибір між кредобанком і іншим — вибирайте інший.
9 грудня 2019, 13:02
Доброго дня! З описаної ситуації очевидно що Ви обслуговувались на тарифному пакеті який передбачав регулярні (щомісячні) надходження на рахунок або розрахунки платіжною карткою на певну суму в місяць (залежно від типу картки). Після того як Ви перестали користуватись платіжною карткою і не було регулярних надходжень знімалась плата за обслуговування рахунку. Для уникнення подібної ситуації в майбутньому рекомендуємо підключити смс інформування (це можна зробити зателефонувавши у Контакт-центр банку — 0 800 500 850). а також ознайомитись з тарифами та комісіями банку — https://kredobank.com.ua/info/tarifi-ta-komisiyi.
tatiana033 6 грудня 2019, 19:08
Відділення за адресою: Одеса, вул. Катерининська, 89
Сколько к Вам можно ходить, чтоб закрыть счёт? Был во вторник-зайдите через сутки, зашёл в среду- зайдите в пятницу!!! Мы не можем понять, не отвечают на запит. Зайдите в пятницу. Сегодня зашёл тоже самое… Вы или компетентных сотрудников принимайте или в понедельник я иду с адвокатом и полицией. Заявление на закрытие счета не регистрируют… Недобанк… Одесса, ул.Екатерининская
9 грудня 2019, 14:28
Доброго дня! Вибачте будь ласка за незручності які виникли в процесі закриття рахунку. Відповідь надали у приватні повідомлення.
kiev2001 5 грудня 2019, 11:33
25.04.19 повністю оплачен кредит. Довідку до цього часу не маю. Кожен день телефонувала до відділення Кредо банку на Перемоги м. Київ. Відповідали — перетелефонуйте завтра. Потім відповідали — це не ми. це зі Львову не дають довідку.
5 грудня 2019, 17:52
Доброго дня! Уточніть будь ласка тип кредиту.
kelogram 28 листопада 2019, 22:05
Відділення за адресою: Луцьк, пр-т Волі, 42
Гроші повертають з відсотками, але якщо у вас депозит більше 50 000 — вам доведеться замовляти готівку заздалегіть, і стикнутись з певними незручностями…
В моєму випадку: замовив в неділю, через гарячу лінію, прийняли аж на четверг! В четверг не зміг приїхати, в пятницю — вже не дали. Довелось в банк їздити три дні, щоб за три рази вибрати суму грошей. За раз без замовлення дають до 50 000. Окрім того просив відкрити рахунок без плати за обслуговування. Всерівно знімали гроші за обслуговування рахунку. І ситуація зі зняттям грошей за обслуговування рахунку повторилась вдруге. Два рази розміщував в цьому банку депозити. Обидва рази мав незручності при знятті готівки та зняття грошей за обслуговування рахунку. Від сервісу складається враження якоїсь застарілої системи. Не подобається.
Dashkevich 19 листопада 2019, 20:20
Відділення за адресою: Львів, вул. Городоцька, 179
Я, Дашкевич написала скаргу у відділення.Львів, вул.Городоцька 179 ще 23жовтня і до сьогоднішнього дня не одержала відповіді
21 листопада 2019, 15:53
Доброго дня! Відповідь надали у приватні повідомлення.
Алексей Скрипник 15 листопада 2019, 11:36
В Кредобанке брал карточку Mastercard Platinum. Посещение отделения банка и ее оформление в целом не оставило после себя негативных эмоций — сотрудники сработали довольно быстро и без лишнего навязывания услуг, что даже немного удивило. Пришла быстро, забрал без проблем. Сейчас уже третью неделю пользуюсь. Особенно нравится мастерпасс и возможность накопления бонусов, которые на реальные товары обмениваются — стараюсь в этой программе активно участвовать. Особенно привлекло то, что при перелетах по карте выгодные условия, вроде той же ускоренной регистрации, хотя еще и не пользовался этой услугой. Принимают же везде, терминалов достаточно.
Мінфін
Відповідь адміністратора
18 листопада 2019, 17:44
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 18.11.2019).
d1mocha 10 листопада 2019, 14:32
Банк не проверяет номера на которые выдают кредиты. Прошу удалить номер телефона +380963483528. Если номер не будет удалён из базы данных я обращусь в суд.
Kateryna Danylchenko 6 листопада 2019, 21:51
Відділення за адресою: Київ, вул. Велика Васильківська, 23
Я имея зарплатную карту снимала зарплату. После автоматического списания банком моей зарплаты Kredo Bank дал мне обьяснение что у меня был перерасход по карте. Собственно по-этому возник овердрафт, и, как следствие, кредитная задолженость сумму которой банк обосновать мне до сих пор не может! Более того выше упомянутый овердрафт и кредитный лимит не был мной санкционирован. Как следствие сейчас я трачу много своего времени и средств для установления факта несанкионированного подключения данным банком услуг к моему счету и использования моего счета и средств (Kredo Bank-ом) в личных, непонятных мне целях. Не советую никому быть их клиентами! Банк не идет на встречу в вопросах выяснения подобных ситуаций!
7 листопада 2019, 10:46
Доброго дня! Приймаємо Вашу заяву до розгляду. про результат повідомимо
ArtemR 4 листопада 2019, 17:20
Як я робив оплату. Прислали IBAN рахунок, а я його не можу оплатити тому що KredoDirect не підтримує IBAN.
Підтримка каже, тільки через касу.
Приходиш до каси, а там тобі кажуть, я не буду робити оплату з картки, а то може в вас не вистачить грошей, тому потрібно зняти, а потім я зроблю платіж.
І ось і виходить, що те що ти можешь зробити не виходячи з дому в будь якому нормальному банку, тут, ти не можешь цього. До того ти витрачаєш час на те щоб прийти до цих шахраїв, а потім вони ще з тебя стягнуть комісію за зняття готівки, яке тобі не потрібне.
Просто оминайте цю клоаку.
7 листопада 2019, 11:13
Доброго дня, інформація не зовсім відповідає дійсності. Дійсно, система KredoDirect не підтримує формат IBAN, натомість Ви можете здійснити оплату, перевівши IBAN-номер у стандартні реквізити, скориставшись калькулятором на веб-сайті банку: https://kredobank.com.ua/internet-banking/iban

Підтримка платежів за IBAN буде реалізована у новій версії онлайн-банкінгу, яка зараз тестується та буде впроваджена в експлуатацію до кінця 2019 року.

Щодо комісії за зняття готівки, то у більшості карткових пакетів від Кредобанку вона не стягується.

Курс валют в Кредобанку

Курс валют в Кредобанку