OLEXANDRD 13 вересня 2017, 21:37
Отже, кредит величиною у 10 000 грн. завтра пропонується купити за стартовою ціною у 170 гривень.
Завтра, 14.09.2017 р., відповідно до даних проекту ProZorro.Sale, відбудуться аукціони:
о 14:31:
на електронному майданчику:
ТБ «ПОЛОНЕКС»
код ЄДРПОУ 39205429 поштова адреса:
01054, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 33-Б, 3 поверх, офіс 4, тел. (044) 223-40-27, працює щоденно крім вихідних та святкових з 09.00 год. до 18.00 год.
із продажу лоту № Q80426b10653 (Кредитний портфель фізичних осіб у кількості 16 337 угод, за беззаставними кредитами):
Стартова ціна лоту: 3 344 656 грн. (дисконт 98,3%).
Згідно з журналом торгів, цей лот виставляється вже вп'яте.
За перебігом аукціону можна спостерігати за посиланням:

о 14:46:
на електронному майданчику:
Товарна біржа «Біржа.Онлайн»
Україна,04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, буд. 56, офіс 602
тел. (044) 390-42-88; (073) 390-42-88
Електрона почта: info@rialto.online
Графік роботи Пн-Пт з 9:00 до 18:00, консультаційна підтримка користувачів з питань, пов’язаних з функціонування ЕТС, за допомогою телефонного зв’язку та електронною поштою в робочі дні з 9:00 до 20:00.
веб сторінка:https://gov.auction/
із продажу лоту № Q80426b10654 (Кредитний портфель фізичних осіб у кількості 16 155 угод, за беззаставними кредитами):
Стартова ціна лоту: 3 409 959 грн. (дисконт 98,3%)
Умовно кажучи, кредит величиною у 10 000 грн. пропонується купити за 170 гривень.

Згідно з журналом торгів, цей лот виставляється вже вп'яте.
За перебігом аукціону можна спостерігати за посиланням:
Markant 13 вересня 2017, 12:15
Позвонили с номера +380732691522 сказали что мой кредит расматривают на передачу третим лицам.за действия третих лиц не несут ответсвенность.

Уже более 3х лет мучают звонками
Через суд решать вопрос не хотят.
Реквизиты на оплату долга изменились и кроме как цветных писем и смс я никаких документов потверждающие об изменении кредитора или реквизитов не получала.только обещают что пришлют документы и сами пропадают.потом опять звонят, у вас просрочка 1380 дней.
Miss83 10 вересня 2017, 14:08
Чем вообще эта история с банком может закончиться?
franklin0109 8 вересня 2017, 15:36
Чому ви не залишили коментарі. За три роки я не разу не почув щоб ваші співробітники нормально спілкувалися позичальником а лише могли голосно кричати і ображати зазвичай юристи себе так не ведуть і не загрожують відкрито всі ваші розмови записуються. Якщо у вас є дійсно юрист значить і документ є з номером посвідчення так надайте базу даних відповідь просимо не поширювати недостовірну інформацію. Всі нарахування за кредитами виробляються у відповідності з Договором кредитування, який укладається між Клієнтом і Банком. З боку відповідальних працівників Банку здійснюються дзвінки з метою надання рекомендацій і пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.
franklin0109 6 вересня 2017, 12:25
От цікаво невже колишньому банку є юрист і і загрожують протягом трьох днів щоб я погасив весь кредит а інакше передадуть документи в прокуратуру і виконавчі служби та лякають до п'яти років позбавлення волі. Перш ніж так лякати позичальника подайте на нього суд за місцем проживання я обов'язково приїду на засідання суду. Тільки вам доведеться приїхати в Донецьк
Первый П 5 вересня 2017, 17:11
Відділення за адресою: Житомир, ул.Львовская, 2/8
взял кредит, дельта банке, три года плотил без просрочек, кокда осталось совсем чуть_чуть вдруг оказалось что я должен еще столько же реч идет о 100000 тыс. гривен как такое может быть? теперь мне банк угрожает требуют закрыть кредит одним платежем 100000тыс. иначе грозятся закопать в лесу. приехоли колекторы избили меня так, что я окозаляся в инволидном кресле. у мамы случился инфаркт померла недавно, закрыть кредит я несмогу. Вот как поступает дельта банк с клиентами.
Мінфін
Відповідь адміністратора
7 вересня 2017, 12:38
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 07.09.2017).
inesska88 31 серпня 2017, 18:20
Добрый день. Сегодня пришло смс от… хз кого, номер пробила, коллекторы, судя по всему.
Решение Третейского суда при АУБ ст. 170 УПКУ/ ст. 41 КУ (заочно) «Арест движимого и недвижимого имущества». Дельта Банк 80443387113
Что это? Кому такое приходило?
franklin0109 30 серпня 2017, 19:11
Шановні співробітники дельта банку я вже не одноразово звертався і у відділення і писав на форумі що ваші дзвінки марно всі ваші номери у кількості 70 номерів в чорному списку. Ви від мене не копійки не отримаєте.
OLEXANDRD 28 серпня 2017, 20:29
Усі аукціони з продажу беззаставних кредитів фізичних осіб, які були призначені на 29.08.2017, не відбудуться через відсутність пропозицій від покупців (попиту від покупців):

лот № Q80426b10650 (Кредитний портфель фізичних осіб у кількості 12 199 угод, за кредитами. Забезпечені майновими правами на майбутні доходи позичальників, без оформлення договору застави): https://www.prozorro.sale/auction/UA-EA-2017-08-11-000184-a

лот № Q80426b10651 (Кредитний портфель фізичних осіб у кількості 17 447 угод, за кредитами. Забезпечені майновими правами на майбутні доходи позичальників, без оформлення договору застави): https://www.prozorro.sale/auction/UA-EA-2017-08-11-000100-b

лот № Q80426b10652 (Кредитний портфель фізичних осіб у кількості 16 454 угоди, за беззаставними кредитами): https://www.prozorro.sale/auction/UA-EA-2017-08-11-000145-c

лот № Q80426b10653 (Кредитний портфель фізичних осіб у кількості 16 337 угод, за беззаставними кредитами):

лот № Q80526b10654 (Кредитний портфель фізичних осіб в кількості 16 155 угод за беззаставними кредитами):

лот № Q80526b10655 (Кредитний портфель фізичних осіб в кількості 17 964 угод за беззаставними кредитами):

Це мали би бути аукціони зі зниженням сформованої ціни на 20%.
Оскільки аукціони, що призначені на 29.08.2017 не відбудуться, то в подальшому, знову, після зниження ціни від сформованої ще на 10%, будуть виставлені на наступну найближчу дату аукціонів —
на 14.09.2017 — буде зниження від сформованої ціни вже на 30%
glamyrka29 26 серпня 2017, 15:07
Опять позвонила какая то женщина, в не рабочее время. В праздничный день не представившись, назвала мои полные данные, домашний адрес и сообщила о том что она хочет меня предупредить что 28 августа 2017 года я должна находится дома для того что бы она со своими коллегами пришла изымать мое имущество!!! У меня несколько вопросов к банку. Вопрос 1) Есть ли у этой женщины право звонить мне с такими предупреждениями? ( согласно закону Украины звонить можна в рабочие дни с 8.00 до 18.00) Вопрос 2) кому и на каких основаниях мои личные данные банк передал?( раскрытие банковской тайны, закон Украины о банке и банковской деятельности) Вопрос 3) По каким статьям УК работает эта женщина? ( думаю рейдерство, сговор, угрозы) И пожелание, думаю согласятся все- если сотрудникиДБ работают по речевым молулям не нарушая действующего законолательства, тогда пропишите своим работникам и работникам ВАШИХ коллекторских агенств речевые модули после которых каждому из нас захочется погасить долг, а не наоборот подать на этих Горе- работников в суд! Ведь отвечать будут исключительно они по УК Украины, а не ДБ, который работают исключительно по речевым модулям!!! Чем чаще звонят эти Хамы не говоря грамотно а только угрожают, чувствуя свою безнаказаность тем меньше хочется идти и погашать остаток. Очень хочется подать в суд, заработать моральную компенсацию от этих Горе- работником.
Подумайте ЗВОНАРИ о последствиях ваших разговоров.
7marcha 20 серпня 2017, 11:13
Добрый день. Пришло письмо от КА Фактор. Написали что «відкрили виконавче провадження та наклали арест на все майно та на частку землі у спільній власності сім'ї». Подскажите кто что слышал.
Michael008 16 серпня 2017, 21:02

Київ, вул. Залізничне шосе, 57
УкрБорг

Київ, пр-т. Московський, 28-А
Укрфінанси

Київ, 03110, Київ р… а/я «Укрфінанси»
Універсальна Колекторська Група

Київ,
Фонд Боргових Зобов'язань

Київ, вул. Мечникова, 18
Michael008 12 серпня 2017, 17:43
Якщо ви хочете повернути за кредитом суму платежів звертайтеся в суд за місцем проживання позичальника а телефонувати з номерів ті що належать банку і з цих номерів дзвонять колектори граніт і феміда і представляються різними іменами. Особисто я вам все виплатив до копійки.
OLEXANDRD 9 серпня 2017, 20:06
Усі аукціони з продажу беззаставних кредитів фізичних осіб, які були призначені на 10.08.2017, не відбудуться через відсутність пропозицій від покупців (попиту від покупців):

лот № Q80426b10650 (Кредитний портфель фізичних осіб у кількості 12 199 угод, за кредитами. Забезпечені майновими правами на майбутні доходи позичальників, без оформлення договору застави): https://www.prozorro.sale/auction/UA-EA-2017-07-07-000035-b

лот № Q80426b10651 (Кредитний портфель фізичних осіб у кількості 17 447 угод, за кредитами. Забезпечені майновими правами на майбутні доходи позичальників, без оформлення договору застави): https://www.prozorro.sale/auction/UA-EA-2017-07-07-000006-c

лот № Q80426b10652 (Кредитний портфель фізичних осіб у кількості 16 454 угоди, за беззаставними кредитами): https://www.prozorro.sale/auction/UA-EA-2017-07-07-000008-c

Оскільки аукціони, що призначені на 25.07.2017 не відбудуться, то в подальшому, знову, після зниження ціни, будуть виставлені на наступну найближчу дату аукціонів. Графік аукціонів:

29.08.2017
14.09.2017
Yayaya1000 9 серпня 2017, 19:43
Відділення за адресою: Луцьк, улица Винниченка, 24
Добрый вечер. Почему сотрудники вашей организации хамят, оскорбляют и угрожают мне по телефону. В частности, сказали, что я больная на голову, несчастная… Сообщили мне, что завтра приедут и изымут имущество. На вопрос, есть ли у них соответствующее решение суда, мне ответили, цитирую:« Нам ненужно решение суда, нам до задницы какие-то там решения. Мы работаем сами. Так что завтра ждите». Вы считаете работу ваших сотрудников правомерной и профессиональной?
Артем Дэ-Мориэл 4 серпня 2017, 4:13
Відділення за адресою: Харків, пр-т Гагаріна, 1
звонят какие то уроды от вашего банка и спрашивают какого то человека, зае… я отвечать что ошиблись, мой номер телефона если что 067-675-85-95
4 серпня 2017, 9:42
Артем Дэ-Мориэл, доброе утро,
в описанной ситуации рекомендуем подать соответствующее заявление на электронный адрес Банка: consultant@deltabank.com.ua или info@deltabank.com.ua.
anonimno612 3 серпня 2017, 17:21
Мне названивают очень часто по поводу не известной мне личности! Звонки уже надоели. Я была клиентом вашего банка. Был кридит, который своевременно закрыт! Но я никогда не соглашалась быть и не подписывала документы о том что я доверенное лицо! Мало того что звонят, так еще и хомят! Куда я могу сообщить информацию, передать записи разговоров и чтоб удалили мой номер из базы?
3 серпня 2017, 17:30
anonimno612, добрый вечер,
Diana134 3 серпня 2017, 11:43
Ви там взагалi алекватнi люди? З вашим банком нiколи не звязувалась, але ж телефонують с погрозами що дитину покалiчать, заберуть майно.
3 серпня 2017, 12:40
Diana134, доброго дня,
в описаному випадку у Вас є можливість подати відповідну заяву на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.
Onix24 1 серпня 2017, 13:09
Прийшов лист від « вердикт консалтінг» з проханням в 3- и денний термін погасити заборгованість по кредитній картці. Сума приголомшила. Виходить, що всі сплати, які були ( сплачувала регулярно), не зменшували суму боргу. В березні 2015 року сплатила через укрпочту( як і раніше) чергову сплату, але виходить, що сума не дійшла. Про то мені повідомили в травні 2015 року. Я зупинила сплату, так як кошти сплачувала не в сотнях, а в тисячах. Шкода було комусь їх дарити. Черговий раз надійшли « погрози» і я в серпні 2015 року знову поклала 3 тис гривень, які також не зарахувалися туди куди треба. І ось уже виходить, що я майже два роки не плачу кредит, так як змінився фінансовий стан, та і набридло грати в таку гру. Порадьте, будь ласка, як бути? Що це за фірма вердикт консалтинг", що змушує платити та погрожує цією досудовою вимогою. Я не відмовляюся платити( вже не один кредит було погашено, в цьому банку також), але платити невідомо куди і невідомо кому, не збираюся! Дякую наперед за пораду!
17pirit 28 липня 2017, 10:41
Сил уже нет. Лет десять назад по телефону подтвердила, что знаю такого человека и да он действительно работает. На тот момент от был моим директором. Уже много лет с ним не работаю. И вот уже два года слушаю постоянные угрозы: и из квартиры выкинут, и имущество отберут и ребенка в темном переулке встретят… Ребята, а почему бы не звонить самому должнику? Его семье???? Я не подписывала договоров, не гарантировала, что он будет платить. Я просто подтверждала, что он существует. И теперь постоянные звонки. Уже из-за них проблемы на работе. Грозят коллекторской компанией Гранит. По моему лучшей антирекламы банку не придумаешь!!!
28 липня 2017, 11:02
17pirit, добрый день,