Відгуки про Райффайзен Банк

380636078028 30 червня 2020, 12:23
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Замостянська, 35
На банківській карті не стало коштів без мого відома.При перевірці коштів на у мобільній програмі Райфайзен, я виявив зникнення коштів у розмірі 4500 тис. Як без мого відома могли пропасти кошти? як їх можна повернути.
30 червня 2020, 12:34
Доброго дня! Всі операції по платіжним карткам проводяться після введення необхідних даних та ПІН-коду або коду, що надходить на номер мобільного телефону. В разі, якщо сформувавши виписку, та перевіривши її Ви виявили операції, які вважаєте проведеними без Вашого відома необхідно скласти заявку на спірну трансакцію. Після цього ми у всьому розберемося та повернемо кошти або надамо відповідь з роз'ясненнями причин відмови.
r2dd 29 червня 2020, 16:18
Сегодня был автозвонок с райфайзена в котором сообщили, что моя карточка заблокирована(на автозвонке было просто сказано, что моя карточка заблокирована, а что за банк неизвестно). После меня соединило с оператором, который уже сообщил о банке, но в тоже время я совершенно не понимал его речи(может он через тряпку говорил), хотя с кем бы я не общался я не имел проблем. Когда я сообщел оператору о том, что я не могу разобрать его речи он просто сбросил.
Худшее обслуживание своих клиентов, которое может быть.
29 червня 2020, 17:25
Доброго дня.
За повідомленими Вами даними у заявці по даному відгуку, не встановлено підстав для здійснення дзвінка Вам з Банку. Для перевірки номеру телефона, з якого Вам телефонували та отримання детальної консультації напишіть нам в розділі «Повідомлення» системи «Райффайзен Онлайн» (конверт в правій стороні верхнього поля web-версії або розділ «Зв’язок з банком» — «Повідомлення» в мобільному додатку) або зателефонуйте до Інформаційного центру Банка (0800500500, 521- Vodafone, (068) 490-08-88- Київстар).
RaiffaizenAlex 29 червня 2020, 16:20
Доброго дня.
Для перевірки чи дійсно дзвінок був від Банку, уточніть, будь ласка, наступні дані: ПІБ, номер ідентифікаційного коду та номери телефонів (Ваш та з якого Вам телефонували) в особистих повідомленнях Банку.
Kya 26 червня 2020, 21:52
Відділення за адресою: Житомир, пл. Перемоги, 10
6.06.2020 намагалася зняти в банкоматі кошти (знаючи, що там 4 мої зарплати!!!!)! Невдало! Гроші банкомат не видав. Через кілька днів звернулася в банк… виявилося, що зникли гроші!!! Спочатку 6000, тоді 8000. Спірна транзакція, сказала працівниця банку. Плачу… Довірила свої гроші вам… ні грошей… ні довіри. В мене зарплата 3500… Уявляєте які це для мене кошти!!!????
Збирала по крихтам!
Сказали… з 15.06 до 20.06 розберемося… дзвоніть. Дзвоню, відповідають чекайте тиждень, ще не було інкасації. ЗА МІСЯЦЬ НІ РАЗУ??? сьогодні 26.06… А ні слова.
Чи я можу сподіватися на компетентну роботу службу безпеки? Там же камери,,, видно все…
Переді мною 6 чоловік, через одного банкомат видав гроші, іншим ні. В банк черга з таких як я… що далі??? За що їсти???
26 червня 2020, 22:00
Доброго вечора! Нам дуже прикро, що дана ситуація має місце. На жаль, іноді для всебічного аналізу та прийняття рішення потрібен додатковий час. При цьому, ми розуміємо Ваше незадоволення, та готові спробувати прискорити її вирішення, якщо Ви в особистих повідомленнях зазначете свій ІПН, щоб ми могли знайти заявку.
sergeybel 25 червня 2020, 16:46
Відділення за адресою: Київ, вул. Генерала Алмазова, 4-А
Банк — дно.
Имел когда-то неосторожность завести карточный счет (дебетовая карта) в Райфайзен.
В январе 2020 они несколько недель не могли у себя разобраться почему мои средства заблокированы. Когда наконец-то выяснили (после 3 походов в отделение) и таки разблокировали, тогда же (в январе 2020) было решено с менеджером закрыть полностью счет. Менеджер подвела к кассе, там же посчитали чтоб закрыть счет в «0», будет комиссия за снятие и ее вычтут сразу, не выдадут на руки.
Через 6 месяцев (июнь 2020), начинает звонить их кредитный отдел, и не мне, а родственникам и заявлять что у меня есть задолженность перед банком. Якобы висит сумма комиссии, которую у меня вычли сразу, чтоб не пришлось еще раз ходить в банк…
На вопрос так называемому «кредитному» отделу «Почему звонят родственникам, а не мне?», начинают рассказывать: «согласно кредитному договору, мы можем звонить кому угодно...». Откуда номера у них — не понимаю, кредитов в жизни не брал.
А чтоб решить вопрос с закрытым 6 месяцев назад дебетовым карточным счетом, теперь требуют чтоб я еще раз ехал к ним в банк и предъявил квитанцию. Конечно же я храню по полгода квитанции, когда закрываю дебетовые счета в банке…
25 червня 2020, 19:45
Шановний Сергію, ми у всьому розібралися, приносимо Вам вибачення за таку неприємну ситуацію. Найближчим часом, рахунок буде закрито без будь-яких доплат з Вашої сторони.
З повагою та турботою про Вас,
RaiffaizenAlex 25 червня 2020, 16:53
Доброго дня! Нам прикро що виникла така ситуация. Ми готові у всьому розібратися та спробувати врегулювати питання, якщо Ви в особистих повідомленнях Банку зазначите свій ІПН. З повагою, АТ « Райффайзен Банк Аваль».
gost283 21 червня 2020, 11:36
Мне тоже пришло подобное сообщение:Shanovnyi Kliente, Vash limit po kredytniy kartci tymchasovo zablokovano! Pro rozblokuvannia Vas bude povidomleno dodatkovo. Raiffeisen Bank Aval.
Звонила на горячую линию там объяснить ничего не смогли, сказали в пн. звонить в их кредитный отдел и узнавать что и как… сегодня я увидела, что у меня на карте -13994.24 и просто в шоке и как теперь мне его платить 14000, а потом что будет если дойдет до 0??? До сегодняшнего дня я была довольна банком, т.к. всегда выручали, а в этот раз печаль, я недавно хотела добавить или получить кредит наличными но мне отказали, у меня серьезные трудности и мне лучше было бы платить своему банку, автоматом с ЗП, более адекватную сумму, чем непонятно кому кучу денег, спасибо, обрадовали…
21 червня 2020, 11:42
Доброго дня! Приносимо вибачення, у нас стався технічний збій. Над рішенням вже оперативно працюють. Очікуйте смс повідомлення про відновлення ліміту. Нам дуже прикро, що дана ситуація має місце. Намагаємося владнати все якнайшвидше.
Viktoriya78 21 червня 2020, 9:25
Прочитала предыдущий отзыв и очень захотелось поддержать.
Вчера, 20.06.2020, без объявления войны бан блокирует мой кредитный счёт. Нахожусь в другом городе, рассчитывала на эти деньги, а тут такое…
«спасибо» огромное, вы как всегда «на высоте»!
Где же обещанная поддержка клиентам на время карантина?? Мизерные депозитные %?? Или может «возьмите кредит под супер проценты, всего навсего 49»???..
В службу поддержки я конечно же не дозвонилась…
Печально в очередной раз так разочаровываться…
21 червня 2020, 9:32
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, нам в особистих повідомленнях свій ідентифікаційний код, ми перевіримо, чи дійсно Ваш ліміт заблоковано. На жаль, після аналізу великої кількості факторів, Банк, дійсно, прийняв рішення про обмеження кредитного ліміту деяким клієнтам. Але ми постійно переглядаємо такі рішення та критерії на підставі яких воно приймається. Нам прикро, що спричинили Вам незручності.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль».
Мінфін
Відповідь адміністратора
23 червня 2020, 18:04
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 23.06.2020).
Вадим Бондар 20 червня 2020, 22:26
Призывать банк к социальной ответственности в нашей стране естественно и глупо и бесполезно. Последние 10 лет приходиться пользоваться кредитными картами и кредитами, в т.ч. и в этом банке, хоть и имею не низкооплачиваемую постоянную престижную работу врача, профессора, ремонты, болезни и т.п. Условия убийственные, до 50% суммарных годовых, если считать комиссии страховки. Но мне и другим людям приходиться пользоваться. Последнее время учётная ставка НБУ снижена до 8%. Не один банк мне не перезвонил и не предложил снизить кредитную ставку до разумной, до социально ответственной. Банки отчитываются о колоссольных доходах за посление годы и это ествеенно с такими то процентами. А людям это отдавать. Наши банки это удавка и на экономику и на каждого. В период карантина получил сообщение, банк предоставляет кредитные каникулы, думаю молодцы. Но когда на конец карантина увидел в минусе все по полной программе, подумал а чем были эти каникулы. Сегодня банк заблокировал доступ к моему кредитному лимиту, что то там система подсчитала и решила миминизировать риски. Для многих это были бы сейчас жизненно необходимые деньги. Но нашим банкам и их хозяевам до этого нет дела, ничего кроме прибыли. Банки должны подымать экономику и проявить хоть минимум социальной ответственности. В связи с этим открыто обращусь к банку проявить социальную ответственность и пересмотреть проценты по моему кредиту и кредитной карточке до экономически и социально обеспечеными, а не просто лишь миминизировать свои риски, напомню что ваши депозиты имеют ставку 8%, а ставки по кредитам 35 = 50%. Надсь на конструктивный ответ
20 червня 2020, 22:33
Доброго вечора! Запевняємо Вас,
що Банк намагається завжди йти на зустріч своїм клієнтам та переглядає умови договорів, шукаючи взаємовигідні рішення. Заповніть, будь ласка, заявку на зміну умов кредитування на нашому сайті і уповноважений підрозділ Банку розгляне можливі варіанти та повідомить Вас.
Vasechek04 20 червня 2020, 21:39
Сегодня получила это СМС. Целый вечер невозможно дозвониться оператору чтобы получить разъяснения! Что это означает? Карта не активная? Работает только на пополнение?
20 червня 2020, 21:54
Доброго вечора! Так, це означає, що видаткові операції, наразі, проводити не можливо. Тільки погашення заборгованості. Це непросте для нас рішення прийнято Банком після аналізу великої кількості факторів. Але ми постійно переглядаємо подібні рішення, а також критерії, на підставі яких воно приймається. В разі відновлення кредитного ліміту, ми Вас повідомимо, також можете періодично перевіряти кредитний ліміт у системі «Райффайзен онлайн». Що стосується неможливості додзвонитись до Інформаційного центру, на жаль, дійсно, має місце необхідність очікувати з'єднання з оператором у зв'язку зі великою кількістю дзвінків:( Приносимо наші вибачення за завдані незручності. Сподіваємось на ваше розуміння.
АТ Райффайзен Банк Аваль
Анна Логвинова 20 червня 2020, 19:42
Сегодня получила уведомление, что мой кредитный лимит заблокировали. Естественно, на горячей линии (попытка дозвониться с 5 раза, в ожидании минут 30) сообщили, согласно условиям договора банк не обязан сообщать о причине блокировки карты.
Видимо, банк не такой супербезопастный и надежный, если предпринимает такое действия.
Самое интересное, что я каждые 2 недели перечисляю на свой счет аваль процентов 70% своей зарплаты, которую получаю в другом банке (И она равна кредитному лимиту). То есть я полностью перекрываю все траты по кредитной карте. И перечисляю в таком режиме деньги последние 2-3 года.
Очень жаль, что банк так испортился — потому что предпоследним моим действием будет вернуть задолженность по кредитной карте, а последним закрыть 3 счета в аваль и никогда больше про данный банк не вспоминать.
Ах да, и ставка по депозиту 5%)))) ну ну, аваль, вы просто потеряете много клиентов, потому что свою позицию по работе с клиентами показали за в полной мере за последние 2 недели. Удачи в развитии бизнеса, конкурентам вы сделали неоценимый подарок.
И как зарплатный проект для компании на перспективу аваль я буду рассматривать в последнюю очередь. Думаю, ответ почему на поверхности.
20 червня 2020, 19:50
Доброго вечора! Нам прикро, що рішенням про блокування кредитного ліміту завдали Вам незручності та у Вас склалося негативне враження про обслуговування в Банку. Дане рішення Банк змушений був прийняти проаналізувавши велику кількість факторів. Крім того, ми постійно переглядаємо такі рішення і критерії, на підставі яких воно приймається. Можливо, скоро користування кредитною карткою знову стане доступне для Вас в повному обсязі. Приносимо вибачення за незручності. Переглядайте розмір ліміту в системі «Райффайзен онлайн».
nevernavera 19 червня 2020, 11:30
ООО «Машагросервис » 18.06.2020 подало заявку в отд.Театральное г.Днепра
об открытии или продлении депозитного счета, в связи с окончанием срока действия
старого.
Заявку приняла менеджер банка ( обслуживающая наше предприятие ) Высоцкая Дарина.
Был открыт новый депозитный счет.
Высоцкая Д. настаивала, чтобы именно 18.06.2020г. мы сняли средства со старого депозитного
счета перебросили их на расчетный, а с расчетного счета перебросили на новый депозитный счет.
Сегодня утром — 19.06.2020 выяснилось. что в базе остался старый депозитный счет — Без средств.
Нового депозитного счета нет.
Три раза звонила на горячую линию(Наталья, Ирина). Первый раз сказали, что заявку не подавали вовсе.
Высоцкая утверждает, что подавала. Кто из них врет, уже неважно. видно в банке такая высокая «Этика и Мораль».
Второй оператор стол 222сили 200, после второго звонка, сказала -«что будет выяснять ,,,»
прождала 20 минут, видимо оператор так и смог найти ответа…
Третий звонок был на горячую Дмитрию, им были даны хоть какие-то обьяснения — « Счет был открыт еще вчера, но не подвязан к Системе! »
У меня вопрос где и на каком счету были средства предприятия? может их
Умышленн 9-00 часов о прокручивали ?????
Сегодня в базе, в процессе разговора с Дмитрием появился новый Депозитный
счет! НО БЕЗ СРЕДСТВ!
На вопрос — где наши Средства на депозите, или когда появятся,
ответ Дмитрия — появятся через 2 часа или позже ????

КАК РЕШИТЬ БЫСТРО ЭТУ ПРОБЛЕМУ? К КОМУ ОБРАЩАТЬСЯ?
ПОЧЕМУ Со Вчерашнего дня начиная с забывчивости сотрудника Высоцкой и бездеятельностью и безразличным и некомпетентным отношением ваших сотрудников
Средства Предприятия находятся не известно Где! Это Банк ., хочется спросить у вас?
Я не говорю о том, что Сегодня мне нужно выдать Аванс ( 70 человек), оплата за сырье, услуги…
Кто пользуется чужими средствами Умышленно или Не Умышленно? Где Оперативное Решение?
Ваш банк блокирует Деятельность Предприятия! Зачем нужны такие банки?
Жду ответ.
19 червня 2020, 16:15
Доброго дня.
Співробітником відділення в телефонному режимі були надані роз’яснення щодо виниклої ситуації.
Нам прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності.
Приносимо вибачення та сподіваємось на розуміння.
RaiffaizenAlex 19 червня 2020, 11:34
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Ми розберемося в ситуації та надамо Вам інформацію. Спробуємо зробити це якнайшвидше. З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»
Оксана Шевченко 18 червня 2020, 20:19
Обережно. Перевірте свої картки, в тому числі кредитні, особливо, коли не користуєтесь. З карток аваль банку крадуть гроші. Більше того, знімають готівкою, навіть смс не приходить. Це не перший випадок. Якщо Вам кредитна картка не потрібна, відмовляйтесь!!!
18 червня 2020, 20:28
Доброго вечора! Нам дуже неприємно, що у Вас склалося таке враження про обслуговування рахунку. Банк здійснює списання процентів, комісій та інших платежів з карток, у тому числі з кредитних, виключно, у відповідності з умовами укладеного договору. Якщо Ви не згодні з проведеними по картці операціями, напишіть нам, будь ласка, повідомлення у системі «Райффайзен онлайн» ми все перевіримо та пояснимо причини списань. Сподіваємось, що після отриманих пояснень, Ваше враження про Банк зміниться на краще.
Мінфін
Відповідь адміністратора
22 червня 2020, 17:58
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 22.06.2020).
jovannna 18 червня 2020, 15:47
Банк ведёт себя по отношению к клиентам, которые воспользовались услугой кредит наличными, крайне непорядочно.
Фишка вот в чём: у тебя есть плановая дата ежемесячного погашения. Но не тут то было: сумму эту они блокируют на твоём счету за 3-4 банковских дня до планового платежа. Если у тебя нет этой суммы, естественно у тебя в остатке светится минус. Ну ок, предавторищация и все такое.
Но самое интересное начинается, когда тебе на счёт падают деньги. До планового платежа остаётся 1 рабочий день. Упавшей суммы более чем достаточно, чтобы покрыть тот минус который образовался, и ещё остаётся остаток.
И вот тут фокус — банк блокирует ту же сумму повторно (опять же — не до того, как деньги упали на счёт, а только строго после) якобы, чтобы привлечь внимание, что денег недостаточно на счету (опять же отмечу, что на этот момент минус перекрыт и нужная сумма уже заблокирована на счету). Тобишь условно они блокируют на счету сумму равную двум плановым платежам. Естественно через несколько дней второй блок снимается и деньги появляются на счету. Но все время до этого своими деньгами ты пользоваться не можешь, а вот банк при этом судя по всему ими пользоваться может.
К слову, даже если в день предавторизации денег на счету достаточно, нужную сумму блокируют, а в день планового платежа списывают сумму платежа со счёта, а возврата суммы предавторизации приходится опять таки ждать несколько дней.
18 червня 2020, 15:54
Доброго дня! Ми розуміємо Ваше незадоволення, викликане ослбивостями роботи нашого програмного забезпечення при резервуванні коштів для сплати планового платежу. Запевняємо Вас, що зараз уповноваженим підрозділом ведеться робота направлена на те, щоб в подальшому уникати подібного блокування. Приносимо вибачення за створені незручності. Сподіваємось на розуміння з Вашого боку.
slaviksev 18 червня 2020, 15:39
Відділення за адресою: Ужгород, вул. Капушанська, 1
При обмене валют, кассир на 20 фунтов обсчитала. Проверяла каждую купюру и просила заменить, и вот это вот ее: туда— сюда в итоге минус 20 фунтов. Нужно все за ними пересчитывать. Когда обратились к ней, то сказала что у нее все в порядке и она ничего не знает.
18 червня 2020, 15:48
Доброго дня! Нам прикро, що у Вас склалося негативные выраженная про роботу каси Банку. Маємо зазначити, що перераховувати та перевіряти кошти, дійсно, потрібно біля каси Банку, про це в доступному для Клієнтів місці знаходиться об'ява. На жаль, якщо цього не було зроблено, то Банк не може прийняти претензію в нестачі коштів. Однак в будь-якому разі, ми проінформуємо про дану ситуацію підрозділ, який здійснює контроль за якістю обслуговування.
Ксюха Бышевая 17 червня 2020, 16:46
Райффайзен вкрай охерел. За полгода ЧЕТЫРЕ раза снизили ставку по депозитам!
Клиентоориентированности ноль.
Взимают дополнительную комиссию, когда платишь в долларах или евро.
Закрыть кредитку и депозиты можно только в отделении.
Обрабатываются оплаты вплоть до трех дней. И вроде все банки такое пишут. Но они скорее перестраховываются, а на деле операция проходит в течение нескольких минут. Это просто невыносимо, когда совершаешь оплату в иностранной валюте. Всякий раз на момент обработки курс лучше для банка.
Поддержка какая-то отсталая и порой дезинформирует.
Когда оформляла карту, мне напарили ещё и страховку. Я несколько раз переспросила, обязательно ли это (может, мой работодатель поставил такое условие), меня заверили, что да. В итоге закрыла через неделю, когда узнала, что это не так.
И ещё куча-куча проблем. Если бы не зарплатная карта, хрен бы я была их клиентом. Как только можно будет перейти на другой банк, ноги моей здесь не будет.
Парочка плюсов: ставки по депозитам БЫЛИ выше, чем в другом банке, которым я пользуюсь. Класть деньги на карту можно без комиссии. Однако же это вообще никак не сглаживало остальной фигни с банком. А теперь и первый плюс улетучился.
17 червня 2020, 16:56
Доброго дня.
Розуміємо ваше розчарування. Хочемо пояснити, що перегляд ставок за депозитами відбувається постійно – враховуємо багато складових (розмір облікової ставки НБУ, наші бізнес-плани, загальну ситуацію на ринку тощо).
Наразі наш банк – один із найнадійніших в Україні, тож попри зниження ставки ви отримуєте максимальний рівень фінансового захисту та впевненості у майбутньому. Також, ми постійно вдосконалюємо наші онлайн послуги, для забезпечення максимально комфортного обслуговування Клієнтів в Банку.
Сподіваємося на ваше розуміння.
RaiffaizenAlex 17 червня 2020, 16:50
Доброго дня.
Дякуємо за Ваш відгук. Віповімо найближчим часом.
TetyanaLytovko 17 червня 2020, 13:19
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Замостянська, 9
Доброго дня. Пишу від імені мого батька, Олйника Володимира Леонідовича. 27 травня 2020 в 7-15 ранку в мого батька з картки Райффайзен Банк Аваль зняли 2500 грн. Батько з карткою в цей момент був дома. Смс банкінг в тата не підключен, тому зрозумів що грощей не має в обід, коли пішов в АТБ. Одразу позвонили в банк. Заблокували картку, випустили нову, записались в банк на подачу заяви від руки(карантин). 29.05.2020 числа заяву написали, банк сказав що бачуть що картка знаходилась в Вінниці, а гроші зняли в Києві. Пообіцяли батькам що на протязі 5 робочих днів гроші повернуть. І попросили заяву в міліцію не подавати. Через 5 днів банк гроші не повернув. Батько позвонив на гарячу лінію. Сказали що вернуть через 10 роб днів. 10 роб днів пройшло, грошей не має. На гарячій лінії банку говорять що справа ще розглядається. Номер справи 204467 від 29.05.2020. Сьогодні батьки йдуть подавати заяву в міліцію. Копія заяви з банка в них на руках. Прошу розглянути цей випадок. Мої батьки пенсійного віку. Татові 67 років і він дуже переживає стосовно ціє ситуації. На жаль, для тата це велика сумма.
17 червня 2020, 14:30
Шановна Тетяно! Розуміємо, наскільки неприємна ситуація сталася. У свою чергу, ми завжди готові вирішувати будь-які питання наших клієнтів, але іноді це потребує додаткового часу. При цьому, працівники Інформаційного центру повідомляють орієнтовні терміни розгляду заяв на спірну операцію, які, на жаль, можуть бути подовжені у випадку необхідності проведення поглибленої перевірки. Ми докладемо зусиль для вирішення даного питання до кінця сьогоднішнього дня. Просимо Вашого батька не хвилюватись та завтра зранку перевірити рахунок, сподіваємось що звертатися кудись додатково потреба не виникне.
Дякуємо за відгук та приносимо вибачення.
RaiffaizenAlex 17 червня 2020, 13:24
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Перевіремо інформацію і найближчим часом надамо коментарі. Очікуйте, будь ласка. З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»
vittj 16 червня 2020, 2:32
зверталась уже декілька раз для вирішення своєї проблеми яка сталась з цим банком, загнали в мінус соціальний рахунок, коли прийшла допомога на дитину кошти знялись автоматично, без будь якого мого підтвердження, і це для них норма.
16 червня 2020, 9:02
Доброго ранку! Нам прикро, що Ви залишились незадоволені обслуговуванням у Банку. Напишіть нам, будь ласка, повідомлення у системі «Райффайзен онлайн», ми перевіримо, чому виникла дана ситуація і чи можна її виправити. На жаль, на цьому сайті не можемо коментувати рух коштів по рахунку, оскільки ця інформація є банківською таємницею. Крім того, не маємо Ваших данних, щоб перевірити рахунок.
kolpakov1993 15 червня 2020, 12:00
Банк полная *** крадуд чесно заработанные деньги и не хотят по хорошему их возвращать
RaiffaizenAlex 15 червня 2020, 12:05
Доброго дня! Банк здійснює всі списання згідно діючого законодавства та у відповідності до Тарифів. Ми готові все перевірити та пояснити.Просимо у особистих повідомленнях детально викласти, що саме сталося, та зазначити Ваш ІПН. З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»
gregoryvv 14 червня 2020, 11:46
Доброго дня.
Неможливо знайти банкомат з наявними у ньому купюрами номіналом 1000 грн та 500 грн у Львові. Купюру 1000 грн жодного разу не зустрічав у банкоматах. Купюра 500 грн дуже рідко є у наявності. У конкурентів немає проблем з наявністю вказаних номіналів у банкоматах…
Більшість банкоматів має обмеження разової видачі у 30 купюр, раніше всі мали обмеження 40.

Шановний банк, коли вже нарешті з'являться купюри номіналом у 1000 грн у банкоматах?
Чи є можливість закладати адекватну кількість купюр номіналом 500 грн у банкомати?
Поверніть обмеження у 40 купюр (замість 30) при разовій видачі з банкомату.
16 червня 2020, 17:22
Доброго дня!
Дякуємо за очікування відповіді. На жаль, наразі, у м. Львові, дійсно відсутні банкомати, які завантажуються купюрами номіналом 1000 грн. Нами проводиться підготовка до завантаження даним номіналом і, якщо Ви повідомите, який банкомат Вас цікавить (адресу його знаходження), розглянемо можливість впровадити саме в ньому зміни найближчим часом. Що стосується купюр номіналом 500 грн. та обмеження видачі в 40 купюр, такі банкомати розташовані за адресами:
— вул. Любінська, 4;
— вул. Липинського, 28;
— вул. Б. Хмельницького, 212.
Крім того за адресою: пл. Галицька, 14 розташований банкомат, що завантажується купюрами номіналом 500,00 грн, але з обмеженням до видачі 30 купюр.
Дякуємо за те, що виклали свої зауваження.
Нам дійсно важлива Ваша думка для того, щоб змінюватись на краще.
RaiffaizenAlex 14 червня 2020, 11:53
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Обов'язково перевіремо інформацію та надамо відповідь стосовно Ваших питань. З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль».
konovalova70 11 червня 2020, 12:46
Відділення за адресою: Херсон, пр-т 200 років Херсону, 41-А
в банк приносят договора страхования. банк ни одного раза не звонил что документы у них в банке. наверное специально для того чтобы начислить потом штрафные санкции.приходится все время звонить в страховую компанию чтобы узнать когда в отделении банка появились документы для подписи. потомучто в 2019 году уж мне начислили штраф и приходится платить по кредиту по ипотеке уже на 300 грн больше
11 червня 2020, 18:28
Доброго дня!
В разі, якщо Клієнт звертається безпосередньо у відділення для підписання договорів, працівник відділення, зідзвонившись з співробітником страхової компанії, відразу оговорюють дату візиту для підписання підготовлених договорів та повідомляють її Клієнту. Якщо ж Клієнт звертається безпосередньо до страхової компанії, інформацію про дату підготовки та передачі договорів надає працівник страхової компанії. Запевняємо Вас, що ми в жодному разі не маємо намірів завдати Клієнтам будь-яких незручностей, навпаки, намагаємось завжди йти на зустріч та вирішувати питання на користь Клієнтів. Сьогодні з Вами зв'язувався працівник відділення для погодження дати візиту у відділення.
Сподіваємось, що в подальшому жодних непорозумінь не виникатиме:)
RaiffaizenAlex 11 червня 2020, 12:50
Доброго дня!
Ми обов'язково здійснимо запит у вказане Вами відділення та повідомимо Вам інформацію по даній ситуації. Будемо вдячні, якщо додатково в особистих повідомленнях зазначите свій ІПН. Дякуємо за відгук.
NataliNikolavna 11 червня 2020, 11:17
Відділення за адресою: Київ, вул. Ярославська, 58
Наивысшая степень благодарности сотрудникам Премиального центра «Подольский » ( что на Ярославской); всем без исключения сотрудникам банка и, в частности, менеджеру по работе с ФО Людмиле. Приятнейшее занятие общаться с компетентными, ответственными, знающими все тонкости дела, которым занимаются, людьми… тем более если личный шарм и очарование также присутствуют (не смотря на карантинную депрессию)… спасибо! Вы -Умнички!
11 червня 2020, 11:23
Доброго дня! Нам дуже приємно отримати Ваш позитивіний відгук! Запевняємо, що і надалі будемо робити все можливе, щоб Ви завжди були задоволені обслуговуванням в нашому Банку:) Працівникам відділення обов'язково передамо Вашу подяку.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк АВаль»
Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝