Webracer 5 липня 2024, 14:25
Не зарахували погашення заборгованості по кредитній картці з кешбек-рахунку, через що на розрахункову дату картка була в мінусі, за що банк звісно ж нарахував 100 грн. за обслуговування. Гроші з кешбек-рахунку на кредитку зарахували лише після розрахункової дати аж через 9 днів після їх виведення (погашення покупки), при цьому в історії операцій по кешбек-рахунку операція відображається саме днем виводу (за 7 днів!!! до розрахункової дати). В банку погоджуються, що був технічний збій, але за все що відбулося як наслідок цього збою, це проблеми клієнта. Ну так, був збій, ну так ми не зарахували вчасно гроші на рахунок, але абонплату за невчасно зараховані гроші заплати! В цей же період в банку були проблеми з відображенням балансу, що вони підтверджують і про що мені надходило повідомлення. Тобто не було навіть можливості перевірити фактичного заразування коштів. Повідомлення стосовно виправлення всіх технічних збоїв мені не надходило.
Банк не хоче нести відповідальності за справність роботи своїх технічних засобів (системи, додатків, сайту), а також наслідків до яких призвели ці збої. А можливо банк навіть зацікавлений в таких збоях.

Головний цинізм у всьому цьому, що оператори кажуть ми повністю вас розуміємо, але абонплату не скасуємо. Типу ми тебе підловили, тому *** іди плати, нічого ти нікому не доведеш.

Нікому не раджу цей банк!
Sense Bank 12 липня 2024, 14:15
Доброго дня! Мені шкода, що технічний збій вплинув на ваше погашення по кредитній картці, і це призвело до того, що по картці було списано РКО у розмірі 100 грн.
Але дякую, що звернулися до нас, після детального розгляду вашої скарги, вам було відшкодовано цю суму.

Вибачте за незручності, з котрими ви зіштовхнулися. Я сподіваюся, що цей інцидент не вплине на нашу співпрацю та відносини у майбутньому! 💙

Vlad Akters 3 липня 2024, 19:24
Якщо не хочете втратити свої кошти — не користуйтесь кредитною картою банку Сенс. Повне розчарування роботою цього банку після більш як десятка років співпраці.
Історія — я розрахувався кредитною картою цього банку через термінал за послуги НП розраховуючи на кредитні кошти та на пільговий період іх використання. Як виявилось, цей розрахунок був списаний як готівкова операція по кредитним коштам. І було знято дві суми комісії майже на 1500 грн.
Тому, перед тим, як використати цю карту, ви, як клієнт, маєте бути підкованим і знати всі коди МСС по яким розраховуєтесь, задати покупцеві ще з десяток питань як фінансист по розрахунковим операціям. Після цього поставити собі в органайзер нагадування про постійну перевірку можливих нарахувань комісій, хоча це не допоможе, бо банк до кінця розрахункового періоду вам про це і не скаже. І більш того, алгоритм нарахування (як пише банк — «згідно з технічними налаштуваннями») — є закритою інформацією і чітко не прописаний в угоді клієнт — банк (що уже є порушенням прав споживача). Не було жодного попередження про можливість списання комісії та навіть умов банку це не було прописано чітко. Пропонувати звертатися до Нової пошти за вирішенням проблеми, коли це вже сталося, — це абсурд. Вибачте, але така некомпетентність і безвідповідальність не можуть бути виправдані.
І ще вишенька на торті — банк всі ваші перерахування на закриття кредиту зараховує спочатку на безготівкові операції (там де банк ніяким чином не може заробити) а тільки в кінці на псевдо «готівкові» (щоб максимально витягнути з клієнта проценти за як би штучно створену «готівкову» операцію)
В сповіщеннях он-лайн банкінгу є все — і про забудовників і кредитування, і як купити валюту і … — а ось сповіщення, що у вас якимось чином, коли ви зовсім того не підозрюєте, сформувався якийсь кредит по штучно сформованій «готівковій» операції (або якійсь іншій) — цього нема. Бо для чого — це ж банку вигідно. Ну раз вигідно, то мені ні.
8 липня 2024, 20:25
Дякуємо за дійсно змістовний відгук щодо роботи нашого банку, й за те, що поділились власною історією та враженнями стосовно нашого банку. Ми своєю чергою зацікавлені в збереженні кожного клієнта, й щоб враження від нашої співпраці були виключно позитивні 😊

На жаль, ситуація трапилась не надто позитивна, й, на перший погляд, вона здається трішки заплутаною, а деталі її вкриті туманом 🌫️
Але я залюбки допоможу розібратись, й розставити всі крапки над «і», аби у вас та інших клієнтів в майбутньому не виникало подібних питань та непорозумінь 😉

Отже, розпочну з самого початку, згідно з тарифами вашої картки комісія за р2р (з картки на картку) переказ становить 4% мін. 20 грн (п. 11 тарифів). Саме така комісія у вас була списана за операцію проведену вами на Новій Пошті. А чому ж ця операція взагалі пройшла як р2р? Зараз розберемось!
Я додатково уточнив у підтримці Нової Пошти з цього приводу, і ситуація наступна — при оплаті за товар вони використовують безпечну систему грошових переказів установи-партнера ТОВ «НоваПей», і така оплата є переказом від фізичної особи (отримувача товару), тому визначається як переказ р2р, тому саме такі дані надходять від ресурсу в банк (від Нової Пошти в Sense Bank). Саме тому операція проходить в банку як р2р, а отже і списується комісія в розмірі 4% мін. 20 грн від суми операції.

Також уточнив додатково щодо інформування з боку Нової Пошти, отримав таку відповідь: «Про ймовірність зняття додаткових комісій інформація зазначена на сайті, таким чином: „При оплаті переказу за допомогою банківської платіжної картки банк-емітент банківської картки, за допомогою якої здійснено грошовий переказ, може утримати комісію з відправника грошового переказу згідно з тарифами банку-емітента“ А сам оператор у відділенні не зобов'язаний повідомляти клієнтам про те, що операція проходить як грошовий переказ, і що може бути утримана комісія з боку банку. Під час онлайн-оплати є таке попередження в застосунку Нова Пошта».

Для уникнення таких комісій, ви можете в застосунку Sense SuperApp змінити ліміт на перекази з картки на картку, й виставити значення 0, і таким чином всі операції р2р на суму більшу за 0 грн будуть відхилятись.
Зробити це ви можете за інструкцією:

Повернімось до факту інформування про списання комісії та типу операції, цю інформацію банк не приховує і вона доступна в вашому застосунку Sense SuperApp, тому ви вільні в будь-який момент ознайомитись з вашими операціями в історії платежів по картці. А також банк не може наперед знати конкретний МСС, згідно з яким буде проведена операція, ми отримуємо її в момент проведення операції, і аж ніяк не заздалегідь 😉

Щодо погашення, то в першу кошти погашають безготівкові операції, після чого лише готівкові, так відбувається для того, щоб клієнти не випали з пільгового періоду, в який і входять безготівкові операції, адже готівкові в пільговий період не входять, тому і погашаються в останню чергу. Така логіка була зроблена для більшої зручності клієнтів 😉

Зауважу, що робити різноманітні сповіщення і попереджувальні екрани в сторонніх застосунках Google Pay/Apple Pay ми не маємо можливості, тому це бажання, на жаль, маємо лишити нездійсненним 🥺

Сподіваюсь, що мені вдалось більш детально пояснити суть ситуації, й відповісти на всі ваші питання. Буду радий, якщо в майбутньому ви все ж будете активно користуватись нашими продуктами, й отримувати від цього задоволення 😊

ches55 27 червня 2024, 6:00
Звертаю увагу відповідальних працівників банку, що відстежують професійну підготовку та поведінку операторів чату, на неприйнятне для мене як клієнта Сенс банку поведінку оператора чату Микити Шинкевича, насамперед за манерою спілкування, нахабність якого (спілкування) виникло від початку чату. Незважаючи на те, що після моїх тривалих спроб зв’язатися з живим оператором він все ж таки відповів на запит діалогу і його прізвище з’явилося в шапці чату, і при цьому мені вже вдалося заздалегідь ввести своє питання, Микита Шинкевич як би не помічав моє питання та інтерфейс продовжував видавати «Напишіть ваше питання (до 128 символів)». В результаті мені довелося витратити близько 10 або більше хвилин на марні численні введення однієї й тієї ж інформації з проблеми.
Сама проблема полягала в неможливості переказу коштів з картки є-підтримка іншого банку на картку є-підтримка Сенс банку. Чому це важливо? Маю кілька карток є-підтримка інших банків на отримання коштів від погашення військових облігацій та передбачав зробити консолідацію коштів на карті є-підтримка Сенс банку для подальших циклічних придбань цих облігацій, оскільки інтерфейс Сенс банку для цих цілей для мене був найбільш прийнятним. Все б нічого, я б просто прийняв це як недбале (або недогляд) ставлення банку до клієнтів з усіма наступними домислюваннями, зрештою це питання до банку, а не до оператора, чому в нього така внутрішня політика щодо даного типу картки. Але як перший, так і другий оператор, що підключився, стали запевняти мене в тому, що, виявляється, тільки держава може робити перекази на карту є-підтримка Сенс банку. Після цього я хотів висловити свої міркування щодо цього (що інші банки такі приватні платежі приймають і тут є над чим подумати банку) Микита Шинкевич несподівано перервав чат і далі були його численні (близько 10) запитів зробити відгук на чат. Так багато, бо, мабуть, йому не подобалися мої негативні відповіді. І ця нахабність ще більше напружила, сподіваюся, є підгрунтя для роздумів для співробітників банку, які відповідають за підбір кадрів.
На закінчення зауваження щодо інтерфейсу чату:
1. Дуже тривалий час з'єднання з оператором з наступними нервами встановлення діалогу
2. Встановлений ліміт 128 символів для введення повідомлення в умовах неможливості скопіювати раніше введений текст сприяє появі негативних емоцій у клієнтів.
3.Відсутня можливість копіювати весь чат.
Sense Bank 4 липня 2024, 14:19
Доброго дня! Дякую, що поділилися з нами досвідом вашого користування карткою єПідтримка та вашої думкою щодо роботи команди підтримки.
Для того, щоб відразу вас бот перевів на агента, вам потрібно пройти наступним шляхом: запустити чат та обрати «Маю інше питання» — далі обрати «Ні, треба допомога агента» (якщо відповіді у боті вам не підходять) — далі у формі описати ваше питання та натиснути кнопку «Відправити» і обрати «Підключити агента» і вже очікувати на агента підтримки.

Щодо постійного запиту оцінки, то коли агент підтримки закриває чат, тобто ви закінчили розмову або можливо вас довго не було у чаті, тоді йде запит на оцінку цього чату. Якщо ви повертаєтесь у чат, відповідаєте і питання вирішено, чат знову закривається і може надіслано бути знову запит на оцінку 💙

Щодо вашого питання, то дійсно, карткою ви можете робити перекази коштів, але поповнити її, на жаль, ви не зможете у нашому банку. Бо технічно нашим банком це не реалізовано. Картка слугує лише для зарахування виплат від держави. І картка є абсолютно безкоштовною.
Карткою єПідтримка, можна користуватись, як звичайною карткою, а саме:
• оплачувати будь-які покупки;
• знімати гроші у банкоматах та касах банків;
• здійснювати платежі в Sense SuperApp (наприклад, переказ коштів, поповнення мобільного та інші платежі).
Продавець товарів та послуг має бути зареєстрований на території України.

Картка єПідтримка. Що це?: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/4410748523154
Як витратити кошти, які зараховано на картку єПідтримка від держави?: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/4411105771282

Minn7 26 червня 2024, 17:57
Вдячна за допомогу, поради, рішення професійно у всіх сенсах…до речі, це-єдиний банк, що висилає пластикову карту, решта банків дають віртуальні та я не можу без пластикової жити, забеспечити себе придбанням продуктів і необхідного для життя там, де я знаходжуся…дуже по людські …чисто по українські…успіхів…
Sense Bank 26 червня 2024, 18:30
Доброго вечора! Дякую за ваш відгук, він дуже важливий для нас. Ми раді допомогти нашим клієнтам в будь-якому куточку України, де б вони не перебували.
Ваш відгук дуже зворушливий і приємно бачити, як наша робота позитивно впливає та допомагає нашим клієнтам 🥹
У разі, якщо вам потрібна буде наша допомога, ви завжди можете на неї розраховувати ❤️

Бажаю вам всього найкращого, бережіть себе! 💙💛

Danylo789 21 червня 2024, 16:37
Відділення за адресою: Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 17
Я продавав собі на рахунок криптовалюту для її подальшого використання.

Після чого на наступний день мені не вдається зайти в акаунт. Я звоню в банк, дізнаюся все і надаю:
Всі виписки людей які кидали мені гроші і ордери з біржі
Декларацію ФОП (річну та за перший квартал цього року)
Випписку з самої біржі про рух коштів

В результаті мені блокують рахунок, НЕ ПОЯСНЮЮЧИ ПРИЧИНУ

Суму на яку я поповнив рахунок — була меньше, ніж моя щомісячна заробітня плата як ФОП. Це просто неприпустимо!

Я вимагаю втручання в цей безлад і розблокування рахунку!
25 червня 2024, 14:34
Звичайно, що будь-яке блокування та обмеження доступу до коштів клієнта — одразу викликає обурення та негативні емоції щодо банку та ситуації в цілому. Ми це розуміємо, а тому максимально залучені до кожного такого випадку, аби допомогти нашим клієнтам розібратись в ситуації, розібратись в причинах блокування, та посприяти розблокуванню 😉

Дійсно, згідно з пунктом 4.3 ДКБО банку, Законом України «Про банки й банківську діяльність», а також Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення» банк має право заблокувати картку та відмовити клієнту в продовженні ділових відносин.
Основними причинами є:
— отримання інформації від МПС про незаконне використання картки
— порушення власником картки умов договору
— встановлення факту здійснення протиправної діяльності на підставі офіційних документів, повідомлень правоохоронних органів та інших організацій
— за наявності обґрунтованих підозр на підставі висновків служб банку про факт здійснення протиправної діяльності
Більш детально із цими причинами можна ознайомитись в нашій цільовій статті за посиланням 👉https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/10173179569554

Ми як державний банк, який діє виключно в законних рамках, не можемо пройти повз грубе порушення Закону України та/або умов договору, укладеного між банком та клієнтом, а тому вимушені розірвати ділові відносини 😔

Але це не той випадок 😁 Адже після надання документів та вичерпних пояснень щодо джерела походження коштів, наша служба безпеки прийняла рішення про розблокування карток й відновлення доступу до застосунку Sense SuperApp, тому я зі свого боку лише можу порадіти, що вдалось допомогти вам, впевнена, що ваші враження про наш банк будуть і надалі дуже гарні, а наші відносини будуть лише покращуватись 😊

Користуйтесь нашими послугами із задоволенням 🥰

Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
OleksiiV 20 червня 2024, 16:23
2 доби (це те що я зіткнувся) — не можливо було продати облігації.
Після продажу — зарахували кошти на кредитну картку Ред, оскільки іншої картки відкрито не було. Т.т. цілеспрямовано зарахували мої власні кошти на картку, з якої сняти можна лише з 4% комісії. Сума від продажу облігацій 100 000+, кредитний ліміт картки 5 000 грн. Цікаво що в них там нічого не «йокнуло». Я навіть не в курсі про тарифи цієї картки, бо вона в мене не основна.
Коли перевів гроші на основну — зняли 4000+ грн.
Просив повернути комісію, враховуючи що це було зроблено випадково — відмовились, оскільки все згідно з тарифами карти. Тепер у мене на кредитній карті мінус 4007 грн… Цікаво, що б вони зписали, якби в мене був ліміт в 500 грн?
Не відомо за що вони взяли гроші, бо я не використовував кредитний ліміт. Т.т. взяли гроші за те, що я викристовував операції зі своїми грошима. Точно шахрайська схема.
Не раджу зв’язуватись з банком.
21 червня 2024, 9:38
На початку тижня був збій в роботі систем банку, через що спостерігались проблеми в роботі застосунку та проведенні операцій в ньому, і продаж/покупка ОВДП не стали виключенням.

Стосовно продажу, то він ініціюється клієнтом і в цей момент ви можете обирати рахунок для зарахування коштів, ознайомитись з умовами та підтвердити. Оскільки на момент продажу був лише один рахунок ( кредитна картка RED ), то він був обраний автоматично. Через що кошти і були зараховані саме на цю картку. Щодо комісії за переказ, то на етапі введення суми застосунок пише розмір комісії, що буде за таку операцію. Для кредитної картки це буде 4% мінімум 20 грн від суми операції.

Зі свого боку я повністю розумію вас, адже нічого приємного в списанні комісії на таку суму немає, але, на жаль, комісія була списана правомірно згідно тарифів вашої картки і нічого шахрайського в цьому списанні немає. Ознайомитись з тарифами картки ви можете в Sense SuperApp або за посиланням на нашому сайті https://sensebank.ua/upload/Tariffs-red-2.pdf

smuller78 20 червня 2024, 15:56
2 тиждні тому NVDA розділили свої акції на 10 частин, тому їх вартість знизилася у десятеро, а кількість відповідно у десятеро збільшилася. Мобільний додаток Сенс все ще не спроможний відобразити реальну кількість акцій після спліту, тому фактичне значення у розділі «мої кошти» відображає суму на 2 мільони меньшу, ніж насправді має бути.
У підтримку вже звертався, кажуть що «докладають усих зусиль»…
20 червня 2024, 16:25
Перш за все дякуємо за ваш відгук. Як вам і відповідали раніше колеги в чаті, то про цю ситуацію нам відомо. На жаль, поки не відбудеться відновлення торгівлі акціями в застосунку, то відображення може бути некоректним. До моменту вирішення цього питання, ви можете переглядати актуальні залишки через виписку.

Елена Нерощина 18 червня 2024, 16:10
Ужасное отношение к клиенту, на звонки не отвечают, а в чатах нет времени и каждый раз в чате пишут нет времени на ответ Мало того начали снимать с зарплатой карточки комиссию.хотя до 18.06.ничего подобного небыло
Sense Bank 24 червня 2024, 10:30
Доброго дня, Олено! На жаль, коли ви телефонували нам або писали у чат підтримки, відбувався технічний збій, тому була затримка із відповідями. Вибачаємося за тимчасові незручності з котрими ви зіштовхнулися 🙏
Стосовно вашої картки та списання комісії, я проаналізував, і побачив, що також в минулому місяці у вас була списана комісія за р2р-перекази (з картки на картку). По вашій картці не передбачені перекази без комісії, тому якщо ви будете робити переказ з картки на картку в іншому банку, буде списана комісія сервісу — 1% + 5 грн.
Але її можна уникнути, оформивши безкоштовну у користуванні картку Cameleon, Profiplay. По ним передбачено ліміт на перекази на картки в іншому банку — 20 000 грн / міс. Якщо вийти за межі ліміту, то буде комісія — 1% + 5 грн.
Або ви можете робити перекази з вашої зарплатної картки за реквізитами (IBAN), такі перекази без комісії.

У разі, якщо у вас залишилися додаткові запитання, будь ласка, напишіть нам у приватних повідомленнях на Мінфіні або у чат підтримки, де ми неодмінно надамо вам допомогу та підкажемо вам 🤗

Santab 18 червня 2024, 13:03
Давно родиною є клієнтами банку. Оформляв купівлю $ ОВГЗ. Кошти з рахунку зписали, але ОВГЗ так і не купили. Зараз ні коштів, ні цінних бумаг. В чаті підтримки до оператора не достукатися, завжди відповідає робот стандартним текстом.
Другий день банк не функціонує, як треба.
20 червня 2024, 17:24
Перш за все ще раз приносимо вибачення за тимчасові незручності. На жаль, під час збою, що був на початку тижня, більшіть операцій були неуспішними, і покупка ОВДП не стала виключення. Кошти за всіма операціями купівлі ОВДП, що були в цей період, мають повернутись протягом 3-х робочих днів. Судячи з вашого коментаря під цим відгуком, то повернення на ваш рахунок вже відбулось.
Щодо роботи чату, то протягом понеділка-вівторка швидкість відповіді бажала кращого, адже ми отримували багато звернень, через що агент приєднувався до діалогу не так швидко, як завжди.

Ще раз приносимо вибачення за незручності та дякуємо за ваше розуміння 😊

Олег Без 17 червня 2024, 15:18
С самого утра 17 июня 2024 года не могу отправить платежки (с расчетного счета юр лица) на оплату. Ни с компьютера, ни с мобильного приложения в телефоне. «Горячая линия» банка вначале просила проверить оператора связи, который якобы не доставляют СМС сообщения для идентификации пользователя. Проверили — с двух разных номеров СМС приходят. Затем «перезагрузить компьютер» — тоже не помогло. Затем поменять браузер, в котором используется клиент банк. При попытке отправить платежку с мобильного приложения на телефоне выдает сообщение «ошибка отправления» Предлагали подождать часик, типа все исправят. А спустя два часа при наборе «горячей линии» выдает автомат сообщение «мы знаем вашу проблему, работаем над ее решением». Когда с 10 раза дозвонился (уже 15 часов дня), сказали ничем помочь не могут. Убрать двухуровневую проверку для отправки платежей не могут, как оплатить немаленькую платежку за электроэнергию (не домашнее потребление!!!) не знают. В результате грозит остановка производства из-за отсутствия оплаты. Деньги, по сути, заморожены на счету… Верните бумажные платежки, если не можете настроить электронную работу клиент банка
Sense Bank 21 червня 2024, 10:56
Добрий ранок! На жаль, 17 червня спостерігалася технічна проблема, із-за котрої могли спостерігатися проблеми при роботі з програмою, а також при переказах платежів.
Ми дуже вибачаємося за цей інцидент, котрий негативно вплинув на вас 😔

На сьогодні всі функції системи працюють без проблем.
У разі, якщо ваше питання було не вирішено, будь ласка, зверніться повторно до нас у підтримку.

Щоб написати нам у Чат підтримки, для початку, будь ласка, оберіть зручний для вас канал зв'язку:
▪️ Чат підтримки у застосунку Sense SuperApp: https://hi.sensebank.com.ua/newchatsupport
▪️ Наш бот у Telegram: https://t.me/sensebankbot (запустіть бота та напишіть ваше питання)
▪️ Чат підтримки у Twitter: https://twitter.com/messages/compose?recipient_id=3095990629
▪️ Чат підтримки у Instagram: https://ig.me/m/sensebank.official

Вибачаємося за незручності, з котрими ви зіштовхнулися 💙

IsaO 13 червня 2024, 15:25
Батьки обслуговуються на цьому відділенні, я була здивована на скільки злагоджено та швидко працюють менеджери, багато питань можна вирішити онлайн або по телефону з особистим менеджером, рівень обслуговування дуже порадував дякую!
Sense Bank 14 червня 2024, 11:09
Дуже тішимось, читаючи такі відгуки💙
Щасливі, що наші клієнти завжди можуть отримати допомогу як у відділенні, так і в чаті/відеочаті та контакт-центрі!
Дякуємо вам за ваші слова підтримки та за те, що ви з нами🫶
Ви надихаєте нас робити ще більше та ставати ще краще🤗
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
Таня Каплан 12 червня 2024, 15:10
Дуже сподобалось відділення, все чітко та швидко. Валюта була у наявності
12 червня 2024, 15:19
Раді, що ви лишились з позитивними враженнями про наше відділення та процедуру обміну валюти 😉
Ми щасливі, що наші клієнти отримують професійну фахову допомогу при взаємодії з нашими співробітниками, як у відділенні, так і в чаті або контакт-центрі!
Прагнемо до того, щоб відгуки, й надалі були тільки позитивні, а клієнти задоволені 😊

Детальніше із процесом бронювання коштів та зняття ви можете ознайомитись за посиланням:

Oleropaw 8 червня 2024, 11:31
Друзі, користуюсь банком давно. В цілому подобається.
Підкажіть, чи є можливість закрити прострочений борг на вигідних умовах?
Наприклад закрити кредит за якийсь умовний невеликий відсоток.
Хто з таким стикався, як це зробити?
8 червня 2024, 11:37
Щиро вдячні вам за позитивний відгук! Раді, що вам подобається наш банк та послуги, що ми надаємо 😊
Впевнені, що і надалі зможемо вас радувати!

Щодо погашення заборгованості по акційній програмі 50 на 50 чи в інших співвідношеннях, то банк припинив надання таких пропозицій 1 грудня 2023 року, наразі доступно оформити лише реструктуризацію боргу на лояльних умовах.
Для цього варто звернутись до нашого відділу по роботі із заборгованістю за номером телефону 0 800 50 02 86 (безплатно в межах України). Графік роботи: пн-пт: 9:00- 18:00, сб-нд — вихідний.
Більш детально прочитати про умови реструктуризації та способи оформлення можна в нашій статті:

Будемо раді, і надалі розвивати нашу співпрацю 😊
FA051268 7 червня 2024, 15:53
Дякую Дар'ї з відео чату за якісну співпрацю, доброзичливість, професіоналізм та оперативність у рішенні мого питання. Через технічну помилку банка мені були нараховані зайві відсотки по розстрочці. Питання було вирішено швидко. Були запропоновані варіанти
рішення. Відсотки банк компенсував. А як вибачення за незручності від банку я одержала бонуси до Cash’U’club.
7 червня 2024, 17:43
Прикро, що ваші враження від співпраці з нашим банком трішки змазались, але водночас я радий, що наші агенти підтримки вкотре показали свій професіоналізм та своє бажання допомогти клієнту в будь-якій ситуації 😊

Пані Дар'я буде рада отримати від вас цю подяку, адже вона працює в першу чергу, аби допомагати, аби підтримувати наших клієнтів 🙌

Раді, що змогли розв'язати проблему, й сподіваємось, що нарахування бонусів викликало у вас посмішку, адже ми робимо все, щоб наші клієнти були задоволені ❤️

Мінфін
Відповідь адміністратора
9 червня 2024, 17:06
Відгук не зарахований (на 09.06.2024).
Tetiana25688 7 червня 2024, 11:42
Не рекомендую брати саме готівку в цьому банку !(За інші продукти банку мовчу) По перше можна влетіть на шалені комісії, не путайте з % по кредиту що місяця! Одразу до діла і «вишенька на торті» яка сталася зі мною.Якщо Ви кладите ВЛАСНУ готівку на карту «ред"і з неї гасите кредит — КОМІСІЯ!!! (Якщо з іншого банку гасите на кредитний рахунок не така велика комісія) Але!!! Ще «смаколик» навіть якщо ви закриєте кредит/кредитну картку, через пару місяців Вам може прийти смс про «заборгованість» тому що там може якась комісія не досписатись, (хоча з оператором спілкувалась в день подачі на закриття карти і все було добре.)це я побачила випадково тому що таке смс приходить в додатку! А якщо його видалити і людина не буде знати? Навіть не телефонують! Так от, вирішуйте самі, але моя думка — ніколи не брати готівку в сенс банк!!!
9 червня 2024, 19:52
Нам дуже хотілось розібратись в ситуації, що склалась, але ви не відповіли нам в особистих повідомленнях 😢

Стосовно кредитної картки RED, то так, комісія за переказ коштів з неї є, навіть якщо для цього використовуються власні гроші. Тому якщо вам потрібно виконати черговий платіж саме на рахунок кредиту, а не кредитної картки, то краще це робити з іншої картки нашого банку (наприклад картки White чи Cameleon), або шляхом переказу за реквізитами з іншого банку.

Щодо закриття кредиту, то якщо сума була внесена повністю, то договір закривається в найближчу дату платежу без додаткових платежів. Якщо ж говорити про кредитку та смс про заборгованість, на жаль, таке може бути, адже на момент звернення для закриття картки, можуть бути недосписані відсотки, які спишуться в найближчу розрахункову дату, через що може з'явитись заборгованість. Тому перед погашенням картки, для її подальшого закриття, краще звертатись до підтримки, щоб оператор в чаті чи телефоном міг зорієнтувати вас.

*Андрій
Vladimir26K 1 червня 2024, 16:28
У тарифах картки Cameleon, вказано про безкоштовні перекази з картки на картку в ліміті 20000грн у застосунку Sense. Та чомусь в мене за переказ з картки Хамелеон на картку іншого банку на суму 2771 нарахували комісію 79,92. Переказ був у застосунку в межах ліміту, тим паче комісія 1% +5грн це 32,77 а не 79,92!!!
Що ще дивніше, що цю комісію нарахували після закриття картки. Відмова в закритті рахунку через заборгованість.
При зверненні до чату, запевнили що все за правилами. Жодного рішення, крім сплати заборгованості! Але за що? Так як в підтримці жодної користі, сподіваюсь на моє звернення відреагують тут.
Sense Bank 6 червня 2024, 21:51
Вітаю! На жаль, виникла неприємна ситуація, що відбулося списання. Але на сьогодні я можу впевнено констатувати, що все добре і ваше питання нам вдалося вирішити! 🫡
Комісія була списана за тарифами картки, але так як поповнення у вас було через сторонній ресурс, а сума зарахувалася вже після переказу, тому і відобразилися така неприємна від'ємна сума у вас на балансі.

Тут залишаю трошки інформації на додаток п. ДБО 6.1.5. В разі перерахування Клієнтом грошових коштів на Поточний рахунок/Рахунок /Депозитний рахунок через інші банки чи небанківські фінансові установи, в т.ч. внесення через них готівкових коштів з метою переказу на Поточний рахунок/Рахунок /Депозитний рахунок, фінансові ризики, пов`язані з можливою затримкою в надходженні таких коштів на Поточний рахунок/Рахунок /Депозитний рахунок, приймає на себе Клієнт. Підписанням даного Договору Клієнт усвідомлює та погоджується з тим, що Банк не має можливості контролювати або регулювати швидкість надходження грошових коштів з інших банків (небанківських фінансових установ) або впливати на розміри комісій, що стягуються відповідними установами за перерахування грошових коштів.

Радий, що вдалося вам компенсувати це списання і отже залишається вам лише очікувати на закриття карткового рахунку.
Більш детально вам написав у приватних повідомленнях. І я сподіваюся, що вирішення вашого питання замінить ті неприємні емоції, котрі могли виникнути.
У разі додаткових запитань або якщо вам потрібна буде наша допомога — звертайтеся, завжди готові допомогти! 💙

Kiokio 1 червня 2024, 14:02
Хочу подякувати Близнюка Ярослава зі служби підтримки Банка на цьому сайті за допомогу у розблокуванні карток та вирішенні суміжних питань в режимі онлайн. Заощадив багато часу мені.
1 червня 2024, 14:38
Приємно бачити, що результатом спілкування з Ярославом стало вирішення вашого питання та приємні враження про роботу нашого колеги. Дякуємо, що знайшли час залишити свою подяку. Впевнений на всі 100%, що Ярославу буде приємно 🥰

З повагою, Андрій 💙
Дмитро dmytro 29 травня 2024, 10:19
Відділення за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52-А
Досвід спілкування з багатьма банками. В цьому банку — адекватний фінмоніторинг, нормальний софт додатку, без комісії переводи по айбану.
Але головне для мене — нормальний та адекватний фінмонітоинг: для підтвердження джерела подав договір купівлі-продажу нерухомості і протягом 5 днів банк підтвердив для мене ліміт по грошам.
Як приклад неадекватний фін моніторинг спонсора терористичної московії — Райфайзен банку вимагав не тільки документи про походження (договір продажу), але доказ що гроші отримав на рахунок. Потім йому це було замало і далі хотів робити фінмоніторинг інших банків і всім виписки всіх банків.
Sense Bank 30 травня 2024, 14:35
Дмитре, перше за все хочемо подякувати вам, що ви знайшли час поділитись своїми враженнями про нашу роботу💙
Для нас дуже важливо тримати руку на пульсі та аналізувати зворотній зв'язок, щоб ставати краще!
Приємно бачити, що ваше питання було вирішене без додаткових документів, звернень та затягування часу😊
Дякуємо, що обрали та залишаєтесь з нашим банком.
Мабуть, не придумали ще такого слова, як описати на скільки для нас це важливо🤗Якщо будуть додаткові питання пишіть нам в Чат підтримки у застосунку Sense SuperApp.
Ми залюбки допоможемо, якщо будуть якісь проблеми, або ж просто підтримаємо розмову, якщо вам буде сумно😉
Гарного дня та бережіть себе 🫶

Ваша помічниця, Оля🧚‍♀️
Nellidoktor 28 травня 2024, 19:50
Відділення за адресою: Львів, пл. Галицька, 13
Відправили з Польщі Свіфт платіж терміновий в банку платіж вже був на рахунок не поступає дзвонила кучу разів сьогодні зарахують чекаю нема далі дзвоню ми відправили заявку чекаю мовчать знову дзвоню нема відповіді чекайте гроші отримали, а на рахунок не дають шахраї не раджу
29 травня 2024, 17:11
Звичайно тема SWIFT-переказів дуже цікава та резонансна, адже всі хочуть отримати кошти тут і зараз, але не завжди виходить це реалізувати.

Зазвичай кошти при таких переказах зараховуються протягом 1-3 робочих днів, але у вашому випадку кошти були зараховані саме на 3 робочий день через проблеми при оформленні та відправці переказу з боку банка кореспондента 🥺

Але вдалось трішки пришвидшити зарахування, тому вже зранку кошти вже були у вашому розпорядженні 😊

Також у майбутньому ви можете не витрачати стільки часу на дзвінки, адже ми залюбки допоможемо вам розв'язати ваші питання в нашій чат-підтримці з застосунку Sense SuperApp 😉
Раді, що вдалось вам допомогти, і кошти вже на вашому рахунку і ви можете ними користуватись, в жодному разі банк не утримував їх!

Niflungar 27 травня 2024, 17:19
Доброго дня! Вчора 26.05.2024 в банкоматі у м.Одеса вул.Добровольского 130/5 о 22:50 знімав гроші, в магазині «Копійка» вимкнули світло, банкомат потух. Магазин включив генератор, але гроші банкомат не видав. Зателефонував на гарячу лінію Приватбанку, оператори сказали що такі заявки не приймають. Зателефонував на гарячу лінію Сенс Банк, прийняли зверненння 1−44637522601. Сенс банк завіряє що відправив запит до Приватбанку, а Приватбанк завіряє що запиту немає. Кому вірити в даному випадку? Прошу вирішити дану проблему і повернути гроші на карту, які банкомат не видав!
Sense Bank 31 травня 2024, 20:00
Доброго вечора! Щодо вашої ситуації яка виникла, то на сьогодні я бачу, що кошти вам вже повернули та загалом питання було вирішено 🤗
Проте хотів би додати, що кошти вам повернув банк (це кошти банку, але суперечка між нами та Приватбанком ще триває) — це є стандартна процедура, ми надіслали до них запит на перевірку банкомата, щоб вони все проаналізувати й підтвердили, що дійсно гроші не були видані, але списані з вашого балансу.
Якщо ж вони якимось дивом нададуть інформацію, що кошти банкоматом були видані, то наш банк цю суму у вас спише 🥺
Але і це не кінець, операцію можна буде оскаржити через МПС, але я раджу вам не хвилюватись, таке дуже рідко трапляється і можна сказати що проблема вирішена.

Мінфін
Відповідь адміністратора
17 червня 2024, 11:59
Даний відгук став учасником редакційного огляду: https://minfin.com.ua/ua/deposits/articles/narodnyy-reyting-bankiv-traven-24/

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Сенс Банк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.