Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
сторінку переглядають
Bass, bii, binary, bonv, DRAKON508, gsv, jimovik, luktab, mariankiev, mido, emerald mmgp, Moderator, Artur Nikolaevich, Sergey62, Sergii93, Nik Stepanov, STV, Vlad Val, Aleks Yeh, Ростислав Бабич, Сергей Клименко, Сергей Пенкин и 28 незареєстрованих відвідувачів.
Коментарі - 135
Курсы от банков: 28.105 / 28.17 грн за доллар.
На торгах по доллару активность чрезвычайно низкая. Идут единичные операции по лотам до 200 тысяч долларов. Чувствуется, что участники рынка просто не готовы работать с оплатой гривны сегодняшним днем и получением доллара только вторником.
остальные закрыли свои потребности по понедельник включительно и могут позволить себе понаблюдать с забора.
а вот по витренко, давайте поясню как бывший энергетик.
аэс стоят поскольку некуда девать зеленку.
срок эксплуатации даже остановленных атомных блоков — не вечен.
и не нужно рассказывать про пиковую и базовую
пиковую дают у нас только гаэс.
частично гэс, но там проблемка, если оставить воду на пик, то ее уровень в том же днепре будет сильно колебаться и размывать берега.
ветро и солнечные. их так же можно остановить и запустить за пару минут, но когда они не работают, не солнышко не ветер, в отличии от воды, на часы пик, не накопишь. при этом, часы пик обычно приходится на утро и вечер, как не странно, когда мы включаем свет в домах, солнышко уже не светит, а с ветром, как повезет.
тец, как на угле, мазуте, газе, а также аэс не могут давать пиковой энергии, если их притушить, пар в котле остынет, и чтоб его снова разогреть, нужно будет гораздо больше угля, мазута или газа, чем просто для поддержания температуры, а парогенератор, при снижении ее, работает просто с жутким кпд. и работа в не расчетном режиме приводит к сильному износу. с атомными все совершенно аналогично, проблема не зависит от источника тепла, газ это, мазут, уголь или термоядерная реакция. различие лишь в том, кто получит прибыль, владелец тец, зеленки или аэс.
В то же время, Украина более половины времени своего существования как самостоятельное государство демонстрировала себе и миру экономику, которая либо падала, либо не развивалась — реальное ВВП имело нулевое или отрицательное значение по итогам 15 лет из 29. А теперь представьте, в реалиях ползущей улитки национальной экономики, гипотетический размер налога на восстановление Донбасса и сколько его придется платить? ©️Черкашин
Курсы от банков: 28.12 / 28.17 грн за доллар.
На торгах по доллару пока без изменений — идут единичные сделки на небольшие суммы.
Курсы от банков: 28.13 / 28.19 грн за доллар.
На торгах по доллару проходят единичные сделки на небольшие суммы, что почти не влияет на котировки межбанка.
Бізнес очікує зростання інфляції та девальвації гривні.
https://finclub.net/ua/news/biznes-ochikuie-zrostannia-infliatsii-ta-devalvatsiiu-hryvni.html
Зокрема, ґрунтознавці Одеського університету імені Мечникова виявили ряд проблем. У грудні вони провели дослідження на сільгоспугіддях і з’ясували: земля майже скрізь суха, запаси вологи мінімальні. Тож катастрофічна посуха може повторитися.
«Зараз у нас є дефіцит електроенергії на ринку», — зазначив Вітренко.
За його словами, це пов`язано з низьким виробітком енергії на сонячних та вітрових електростанціях через погодні умови.
«У нас не вистачає вугілля на складах і з наступного понеділка ми включаємо газомазутні блоки, тому що спостерігається дефіцит електроенергії», — продовжив Вітренко.
Серйозно? В країні, де є діючі атомки погодні умови вплинули:)
Курсы от банков: 28.11 / 28.2 грн за доллар.
На единичных сделках по доллару пока нет единого тренда. Кто в лес, кто по дрова. Реальных сделок почти нет, одни котировки.
«Це боротьба з малим і середнім бізнесом. Тому що великі підприємства працюють. Хто не працює? Не працюють маленькі магазинчики. Людина, яка заходить туди, вам кожен лікар може сказати, для того, щоб заразитися, щоб було достатнє вірусне навантаження — треба 15−20 хв на відстані не менше двох метрів з людиною говорити. Коли ви заходите в магазинчик щось купити на п’ять чи на три хвилини в масці і продавець чи продавчиня в масці - ризик зараження мінімальний. Через те все це є імітацією діяльності Зеленського», — Княжицький.
Здоровья и Успехов !
Да внешний долг 100 процентов погасят, а вот как писал Перес, внутренний долг чем гасить?
«Ми бачимо, що біткойн і криптовалюта в 2020 році зросли в 4 рази. У листопаді-грудні біткойн був 10 800 доларів, а зараз він майже 41 тис. дол. Це говорить про те, що попит на цю валюту зростає. З іншого боку, ми бачимо, чому він зростає: перше — політична невпевненість, яка була в Сполучених Штатах Америки, і друге — пандемія.
На цьому тлі зростання біткойна буде тривати якийсь час. Але потім, ми сподіваємося, пандемія піде на спад, політична складова в США в січні буде вирішена. Я думаю, пригальмує (курс біткойна. — Ред.) на 45−50 тисячах доларів, і буде плавне зростання», — сказав він.
Також Львов розповів, чи будуть традиційні валюти і золото зростати в ціні в році, що наступив, на тлі криптовалют.
«Звичайно, це питання ставилося ще п’ять років тому, і на нього відповіли. Якщо брати зростання валют в 2020 році, то найбільше зросло золото — воно зросло в ціні майже на 80%. Тобто, якщо ми вклали б гроші і купили золота на 100 доларів 1 січня 2020 року, то 1 січня 2021 року ми б отримали вже 180 доларів. Далі йде євро, потім гривня, і потім — долар.
Знижки пропонують на окремі квартири, компанії готові зробити дисконт до 12−15%.
https://t.me/minfin_realty/846
Курсы от банков: 28.1 / 28.18 грн за доллар.
На торгах по доллару очень широкий разброс котировок на фактически неработающем субботнем рынке. Есть котировки 28,10/28,18 гривен за доллар, а есть и отдельные явно спекулятивные уровни 28,08/28,26 без проведения реальных сделок. Подробнее о происходящем на валютном рынке и прогноз «Минфина» по курсу доллара и евро на сегодня Вы можете прочитать здесь: https://minfin.com.ua/2021/01/16/58637594/
Ну что, все успели поФиксить яйца.?!
більше 10 000 грн — 3% (336 985 осіб):
від 5 001 до 10 000 грн — 11,6% (1 289 068 чоловік);
від 4 001 до 5 000 грн — 8,1% (898 525 осіб);
від 3 001 до 4 000 — 19,1% (2 126 089 осіб);
від 2 001 до 3 000 грн — 41,2% (4 588 898 осіб);
від 1 501 до 2 000 — 16,3% (1 816 083 чоловік);
від 1 401 до 1 500 — 0,01% (1 563 осіб);
до 1 400 грн — 0,7% (73 746 осіб).
11,1 млн пенсіонерів.
Через свавілля українських судів, європейці можуть переглянути інвестиційні плани щодо України.
Про це заявив генеральний директор «Сканіа Україна» Хокан Йюде в інтерв'ю НВ.
За його словами, є безліч причин, чому Scania не поспішає збільшувати інвестиції в Україну. Головна причина — в країні відсутня система правосуддя. У компанії є власний досвід спілкування із судовою системою.
«Подібні ситуації неприйнятні і є червоною карткою для інших інвесторів, які надають перевагу країнам, де їх інвестиції та активи захищені», — переконані в компанії.