Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
сторінку переглядають
110667, 90377074, Bass, bii, bonv, cheggi2, CRI, dilonk1992, Finkiller, Kosmonavt gagarin, ioops, Ivan9999, Jazzz, jimovik, klient12345, korjakin1000, lenin2204, lerua lerua, luktab, mido, Moderator, motosmile, Nonsense, norn, python, Q1A2S3W4, QGS, raswan, samurai, Sergey62, Nik Stepanov, SunnyD, Tarampuh, tata23061984, Vlad Val, vlad8887, vsv, watdkz, Ростислав Бабич, Андрей Свиридов, виталий шест.
Коментарі - 175
Таку думку висловив екс-заступник міністра економіки Павло Кухта в ефірі каналу «Україна 24».
«Дуже приблизно, в місяць така підтримка підприємців в галузях, по яких б'є локдаун — це близько 20 млрд грн. Цих грошей зараз немає в бюджеті України. Там грошей на межі, щоб виплачувати пенсії та зарплати», — пояснив він.
Кухта назвав єдиним виходом із ситуації швидке розблокування програми МВФ і отримання фінансування від нього.
«Але там час йде не на дні, а на години, і, здається, цей час втрачено. До кінця грудня ми фізично не встигнемо. Думаю, що раніше січня, при найкращому сценарії, ми це не можемо отримати, а враховуючи, що світові ринки сплять, то і січень, швидше за все, втратимо», — уклав він. Докерувалися артисти…
Про це повідомило агентство dpa з посиланням на власне джерело у Білому домі, передає DW.
За інформацією видання, зараз Вашингтон контактує з фірмами та особами, яким загрожують санкції, щоб повідомити їх про наслідки.
«США не хочуть вводити санкції проти європейських компаній. Ми робимо ці дзвінки, щоб попередити їх і дати їм час вийти з проекту», - зазначив співрозмовник агентства.
Експерти вважають, що відносно пізнє введення санкцій в США проти російського проекту – продуманий і запланований маневр. Поки Росія будувала газопровід «Північний потік – 2», американці вичікували, щоб Москва побільше грошей в нього вклала, а потім вибрали момент для санкцій, щоб перешкодити закінчити цей проект.
Про це в ефірі 24 каналу розповів виконавчий директор «Центру економічної стратегії» Гліб Вишлінський.
За його словами, це досить сильно помітно для цін імпорту в Україні. Зокрема, тих товарів, які входять до споживчого кошика. Це, наприклад, продукти харчування, паливно-мастильні матеріали.
Відтак, якщо буде послаблюватися грошова політика шляхом покриття емісійного дефіциту бюджету, то це чинитиме тиск на курс гривні.
Жорсткий карантин – це «план Б» на випадок, якщо карантин на вихідних не спрацює, заявив Денис Шмигаль.
Класно пудрять мозги
https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-11-19/euro-tops-dollar-as-payments-currency-for-first-time-since-2013?srnd=premium&sref=Y0jVLcFo
Євро вперше починаючи з 2013 року зміг повернути популярність в платежах. Там графік зміни їх популярності
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/health/country/shtrafi-za-ne-nosinnya-masok-v-ukrajini-kogo-budut-shtrafuvati-novini-ukrajini-11227568.html
«Це вже агонія, Володимире Олександровичу. А про »повернути вкрадене з бюджету«, тут ви абсолютно праві. Ваш міністр Уманський якраз сьогодні розповів про ваше »Велике крадівництво«», – написав лідер «ЄС» у Telegram.
Раніше Зеленський у своєму відеозверненні порадив Порошенку збирати кошти на виплати штрафів.
«Треба буде 100 штрафів виписати – випишемо 100 штрафів. Будемо повертати до бюджету все, що ви вкрали в попередні роки», – сказав глава держави.
18 листопада радник голови Офісу президента Ігор Уманський, який написав заяву про відставку, розповів про махінації з будівництвом доріг за рахунок Covid-фонду.
За його словами, цим уже займаються співробітники правоохоронних органів.