Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 25.07.24
Примітка рекламодавця

Зелена карта в Ужгороді

Купуйте міжнародний страховий поліс Зелена Картка онлайн. Через 3 хвилини страховка вже на вашому email

headerImage
banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% від вартості поліса!

Немає пропозицій

Змініть термін перебування або скиньте фільтри

garanty

Гарантія повернення коштів

Ви можете повернути гроші у 100% розмірі до початку дії поліса.

Чому варто придбати зелену карту в Ужгороді перед виїздом за кордон?

Зелена карта - це міжнародний сертифікат страхування автоцивільної відповідальності, який є обов'язковим для водіїв, які подорожують на власному транспортному засобі за межі України. Цей документ слугує підтвердженням того, що у разі ДТП власник авто має фінансову можливість відшкодувати збитки, завдані іншим учасникам дорожнього руху.

На період воєнного часу українці можуть перетнути кордон і без зеленої карти, проте вже в іншій країні без цього виду страхування все одно не обійтися. Варто зазначити, що оформлення полісу за кордоном може коштувати в рази дорожче, ніж в Україні. Тож краще заздалегідь про це подбати та купити зелену карту в Ужгороді.

Де купити зелену карту в Ужгороді?

  1. В офісах страхових компаній. Це традиційний спосіб, який дає можливість отримати консультацію фахівця та підібрати поліс, що відповідає вашим потребам.
  2. Онлайн на сайтах страховиків. Цей вид оформлення зеленої карти стає все більш популярним, адже він економить час та дозволяє порівняти ціни різних компаній.
  3. Через посередників. На ринку існують компанії, які спеціалізуються на продажі страхових продуктів, в тому числі зелених карт, проте варто декілька разів перевіряти надійність подібних пропозицій.

Для покупки автострахування не потрібна велика кількість документів. Вистачить паспорту водія та паспорту на авто, водійського посвідчення та ідентифікаційного коду. На онлайн платформах можна легко та швидко ввести всі необхідні дані в форму та вже за декілька хвилин отримати зелену карту собі на електронну пошту.

Перед поїздкою варто перевірити дійсність поліса на сайті МТСБУ та впевнитися, що термін дії страхування ще не закінчився.

Що покриває зелена карта?

Зелена карта допоможе з відшкодуванням збитків, завданих третім особам, а саме:

  • ремонт транспортного засобу потерпілої сторони;
  • ліки та медичні послуги, необхідні потерпілим у ДТП;
  • відновлення муніципального майна чи інфраструктури.

Важливо зазначити, що зелена карта не покриває витрати на ремонт вашого власного автомобіля.

Отже, оформивши зелену карту в Ужгороді, ви зможете без проблем подорожувати на власному авто територією інших країн та бути впевненими, що у разі ДТП ви не будете нести фінансові збитки. Та перед покупкою полісу зверніть увагу на умови страхування, щоб переконатися, що вони відповідають усім вашим потребам.

ГоловнаСтрахуванняЗелена карткаЗелена карта в Ужгороді