Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 25.07.24
Примітка рекламодавця

Зелена карта на 15 днів

Купуйте міжнародний страховий поліс Зелена Картка онлайн на два тижні. Через 3 хвилини страховка вже на вашому email

headerImage
banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% від вартості поліса!

Немає пропозицій

Змініть термін перебування або скиньте фільтри

garanty

Гарантія повернення коштів

Ви можете повернути гроші у 100% розмірі до початку дії поліса.

Подорож за кордон на власному авто вимагає наявності спеціального страхового документа – зеленої картки. Втім, для коротких поїздок економним вибором стає оформлення тимчасового поліса на 15 днів.

Що покриває зелена картка на 2 тижні

Зелена карта на 15 днів – це короткостроковий страховий поліс, що забезпечує покриття відповідальності водія за шкоду, заподіяну третім особам під час ДТП за межами України:

  • Шкоду, заподіяну майну: ремонт або відшкодування вартості пошкодженого транспортного засобу, інших транспортних засобів та майна третіх осіб.
  • Витрати на лікування: медичні витрати, пов'язані з лікуванням травм та ушкоджень, отриманих внаслідок ДТП, водію та пасажирами інших транспортних засобів.

Документ визнається в країнах-учасницях міжнародної системи автоцивільної відповідальності "Зелена картка" і є обов'язковим для перетину кордону.

Перевагою цього виду страхування є його невисока вартість порівняно з річними полісами. Ви платите лише за кількість днів, протягом яких фактично користуватиметесь авто за кордоном. Крім того, оформити короткострокову зелену картку можна онлайн, без відвідування офісу страховика.

Як купити зелену картку на 15 днів

Процес укладання договору максимально спрощений. Достатньо вибрати надійну страхову компанію, заповнити на анкету з даними водія, авто та країни призначення.

Водій може сплатити вартість поліса банківською карткою чи іншим зручним способом. Якщо оформляти на Minfin.com.ua, то готовий документ буде надісланий на електронну скриньку.

Вартість зеленої картки на 15 днів

Ціна зеленої картки залежить від:

  • типу транспортного засобу;
  • об'єму його двигуна;
  • країни, до якої плануєте поїздку.

Для легкового авто вартість становитиме 1156 гривень за двотижневу подорож до країн Європи.

Важливо завчасно потурбуватися про оформлення цього поліса, щоб убезпечити себе від непередбачуваних ситуацій на дорогах. Обов'язково зберігайте документ під рукою під час поїздки та уважно вивчіть умови договору на випадок настання страхового випадку. Нехтування страхуванням може обернутися значними фінансовими витратами в разі ДТП за кордоном.

Зелена карта на 2 тижні – це простий і економний варіант для тимчасового захисту за кордоном.

Термін дії

На інші види транспорту

Країни

banner image
Оформлюйте страхування та отримуйте подарунки на 2000 грн!

Навігація