Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 25.07.24
Примітка рекламодавця

Зелена карта в Києві

Купуйте міжнародний страховий поліс Зелена Картка онлайн. Через 3 хвилини страховка вже на вашому email

headerImage
banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% від вартості поліса!

Немає пропозицій

Змініть термін перебування або скиньте фільтри

garanty

Гарантія повернення коштів

Ви можете повернути гроші у 100% розмірі до початку дії поліса.

Україна є частиною системи зеленої карти - міжнародного страхового полісу цивільно-правової відповідальності водіїв. Тож власники автомобілів столиці повинні подбати про наявність страховки зелена карта. За відсутність поліса можна отримати штраф, а також майже неможливо буде перетнути кордон країни. Головне - в разі ДТП вам доведеться відшкодувати усі збитки, завдані третім особам, з власної кишені.

Де найкраще оформляти зелену карту в Києві?

Київ - величезне місто з божевільним трафіком та ритмом життя. Коли мова йде про покупку страховки є два шляхи:

  1. Офлайн відділення страхової компанії. Головний мінус - ризик витрати безліч часу на очікування в чергах та опрацювання вашого запиту. Також доведеться зібрати більший пакет документів.
  2. Онлайн оформлення зеленої карти. Цей спосіб займе всього декілька хвилин, адже комп'ютерна система працює швидше за людину. Для покупки полісу потрібні будуть лише паспорт, водійське посвідчення та свідоцтво реєстрації автомобіля.

Покупка поліса зелена карта онлайн

Можливість придбати поліс онлайн з'явилася в Україні не так давно. Саме з початком повномасштабного вторгнення більшість компаній стали надавати свої послуги через Інтернет для безпеки та комфорту клієнтів. Сам договір поліса можна отримати у вигляді скан-копії на свою електронну пошту.

Загалом, покупка страховки онлайн має досить багато переваг. Проте, варто бути уважними, щоб не натрапити на шахраїв. Ціна зеленої карти у всіх страховиків має бути однаковою, адже її визначає Моторно-транспортне страхове бюро України. Перед прийняттям остаточного рішення про покупку страховки варто перевірити компанію на сайті МТСБУ та переглянути відгуки.

Від чого залежить ціна зеленої карти в Києві?

На вартість полісу впливають такі основні чинники:

  • термін, на який оформляється зелена карта;
  • країна перебування;
  • тип автомобіля та об'єм його двигуна.

Зелена карта - це незамінний документ для кожного власника транспортного засобу. Її вартість значно нижча, ніж можливі витрати на відшкодування збитків у разі ДТП.

Не ризикуйте, купуйте Зелену карту заздалегідь, адже в Україні штрафи за відсутність полісу можуть сягати 10 тисяч гривень.