Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 25.07.24
Примітка рекламодавця

Зелена карта в Дніпрі

Купуйте міжнародний страховий поліс Зелена Картка онлайн. Через 3 хвилини страховка вже на вашому email

headerImage
banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% від вартості поліса!

Немає пропозицій

Змініть термін перебування або скиньте фільтри

garanty

Гарантія повернення коштів

Ви можете повернути гроші у 100% розмірі до початку дії поліса.

Де найкраще оформлювати зелену карту в Дніпрі

Зелена карта – це міжнародний страховий поліс автоцивільної відповідальності, який є обов'язковим для водіїв, які виїжджають з України на власному транспортному засобі до країн-учасниць системи "Зелена карта". Ця система налічує 43 країни, включаючи більшу частину Європи, а також деякі країни Північної Африки.

Важливо подбати про придбання зеленої карти ще на території України. Оформлювати страхування в чужій країні набагато складніше та дорожче, ніж наприклад в Дніпрі чи онлайн.

Де швидко оформити зелену карту в Дніпрі?

Зараз весь світ переходить в онлайн-формат, тож більшість страхових компаній працюють через Інтернет. Це найкращий спосіб оформлення зеленої карти, бо це займає всього кілька хвилин та взагалі не потребує зусиль. Також на спеціальних платформах можна порівняти ціни різних компаній та обрати ту, що пропонує найкращі умови страхування. Для придбання полісу знадобляться лише:

  • паспорт;
  • технічний паспорт транспортного засобу;
  • ідентифікаційний код;
  • водійське посвідчення.

Після заповнення форми ви отримаєте поліс на свою пошту. Краще його роздрукувати та завжди мати при собі, аби в разі потреби ви мали швидкий доступ до документу. Також перед виїздом за кордон варто перевірити, чи не закінчився термін дії зеленої карти.

Від чого залежить ціна зеленої карти?

Важливо розуміти, що, на жаль, завжди є ризик потрапити в ДТП, особливо, перебуваючи за кордоном. Витрати на відшкодування збитків третім особам можуть сягнути величезних розмірів, тож страхування зелена карта стане порятунком. Ціни на поліс в Дніпрі можуть коливатися в залежності від:

  1. Періоду перебування за кордоном. Зелену карту можна купити на різний термін дії: від 15 днів до 1 року. Чим довше термін дії поліса, тим дорожче він буде.
  2. Країни призначення. Вартість зеленої карти також залежить від того, до якої країни ви збираєтеся поїхати. Країни Європи поділені на кілька зон за ризиком, і чим вища зона ризику, тим дорожче буде коштувати зелена карта.
  3. Типу транспортного засобу. Легкові автомобілі, мотоцикли, вантажівки та автобуси мають різні об'єми двигунів та відповідно різну вартість зеленої карти.

Зелена карта - це гарантія вашої фінансової безпеки під час подорожей за кордон на власному авто. Оформити поліс в Дніпрі можна швидко та легко, а його вартість цілком доступна.